Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 18:50   #1
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055

Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.


Hej : D
Chciałabym się trochę zmienić, ale na razie brak mi pomysłów i nie wiem od czego zacząć. Może Wy mi w tym pomożecie ? : D

Mam 15 lat, dlatego mocny i krzykliwy makijaż na co dzień odpada :).
Najaktualniejsze jest pierwsze i drugie zdjęcie, teraz mam taki kolor włosów. Natualne ciemny blond, nie wiem czy malować a jeśli tak to na jaśniejszy kolor czy może coś z brązem (już miałam, ale nie wiem czy nie było wtedy za smutno ;)). Chciałabym je też jakość ściąć, naturalnie są kręcone i chciałabym przestać je już codziennie męczyć prostownicą .

Do makijażu używam podkładu, pudru, tuszu i odrobiny beżowego cienia. Chciałabym coś w nim zmienić tak, aby był bardziej wyrazisty.

Co do stylu to jest bardzo zmienny, część moich ubrań możecie zobaczyć w linku zamieszczonym w podpisie- ułóż mi zestaw. Jednak styl też chciałabym jakoś zmienić, jednak nie bardzo wiem jak aby było to odpowiednie do mojej sylwetki :).

Na razie dodam zdjęcia takie jakie mam, a jak cos zrobię lub znajde to dodam : D.

Pozdrawiam i proszę Was o pomoc :).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nikon14441.jpg (51,3 KB, 468 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikon1451.jpg (185,7 KB, 649 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69085957_500.jpg (24,2 KB, 508 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%201106.preview.jpg (17,8 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikon1276.jpg (229,7 KB, 406 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikon1108.jpg (205,1 KB, 897 załadowań)
__________________

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-09-19 o 20:45 Powód: Na metamorfozach nie ma edycji.
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:02   #2
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

up : )
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:31   #3
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Hej : D
Chciałabym się trochę zmienić, ale na razie brak mi pomysłów i nie wiem od czego zacząć. Może Wy mi w tym pomożecie ? : D

Mam 15 lat, dlatego mocny i krzykliwy makijaż na co dzień odpada .
Najaktualniejsze jest pierwsze i drugie zdjęcie, teraz mam taki kolor włosów. Natualne ciemny blond, nie wiem czy malować a jeśli tak to na jaśniejszy kolor czy może coś z brązem (już miałam, ale nie wiem czy nie było wtedy za smutno ). Chciałabym je też jakość ściąć, naturalnie są kręcone i chciałabym przestać je już codziennie męczyć prostownicą .

Do makijażu używam podkładu, pudru, tuszu i odrobiny beżowego cienia. Chciałabym coś w nim zmienić tak, aby był bardziej wyrazisty.

Co do stylu to jest bardzo zmienny, część moich ubrań możecie zobaczyć w linku zamieszczonym w podpisie- ułóż mi zestaw. Jednak styl też chciałabym jakoś zmienić, jednak nie bardzo wiem jak aby było to odpowiednie do mojej sylwetki .

Na razie dodam zdjęcia takie jakie mam, a jak cos zrobię lub znajde to dodam : D.

Pozdrawiam i proszę Was o pomoc .
Co do włosów można pokombinować z odcieniem karmelu, miodu, orzecha. Zrobić refleksy na Twoim naturalnym kolorze. Fryzurę masz fajną, bardzo podoba mi się grzywka na bok.

W makijażu można na górnej powiece zrobić kreskę brązową kredką. Co do cieni, to najlepiej beż, brąz, zieleń, delikatne i pastelowe odcienie. Żeby wymodelować twarz, możesz użyć różu i brązera.

Pozdrawiam!
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:24   #4
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Jeżeli nie masz pomysłu na siebie to warto udać się do stylistki, jej rady bywają bezcenne. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć właściwą warto zajrzeć na tę stronę http://www.dbajosiebie.info.pl/wizaz-stylizacja
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:56   #5
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Dziękuje Wam za pomoc .
Czekam jeszcze na inne rady : D.

Wizyta u stylistki - na razie niestety odpada : (
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:57   #6
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

a mozesz zrobic fotkę w kręconych włosach?
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:23   #7
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

tak
tylko jutro, bo dzisiaj już wyprostowałam włosy
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:00   #8
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Hej : D
Chciałabym się trochę zmienić, ale na razie brak mi pomysłów i nie wiem od czego zacząć. Może Wy mi w tym pomożecie ? : D

Mam 15 lat, dlatego mocny i krzykliwy makijaż na co dzień odpada .
Najaktualniejsze jest pierwsze i drugie zdjęcie, teraz mam taki kolor włosów. Natualne ciemny blond, nie wiem czy malować a jeśli tak to na jaśniejszy kolor czy może coś z brązem (już miałam, ale nie wiem czy nie było wtedy za smutno ). Chciałabym je też jakość ściąć, naturalnie są kręcone i chciałabym przestać je już codziennie męczyć prostownicą .

Do makijażu używam podkładu, pudru, tuszu i odrobiny beżowego cienia. Chciałabym coś w nim zmienić tak, aby był bardziej wyrazisty.

Co do stylu to jest bardzo zmienny, część moich ubrań możecie zobaczyć w linku zamieszczonym w podpisie- ułóż mi zestaw. Jednak styl też chciałabym jakoś zmienić, jednak nie bardzo wiem jak aby było to odpowiednie do mojej sylwetki .

Na razie dodam zdjęcia takie jakie mam, a jak cos zrobię lub znajde to dodam : D.

Pozdrawiam i proszę Was o pomoc .
To jesteś Ty na tych zdjęciach?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:33   #9
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Odnawiam wątek i dodaje najnowsze zdjęcia jakie mam
od wakacji schudłam pare kg, to dodam tez takie zrobione w lusterku, bo na pozostałych nie widac dokładnie :P

w załącznikach wyskakuje jakiś błąd to dodam w linku

http://imageshack.us/photo/my-images...braz033gf.jpg/
http://imageshack.us/g/849/obraz037k.jpg/
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:50   #10
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Witajcie jeszcze raz !

W metamorfozach można mieć jeden wątek, dlatego chciałabym odnowić ten i zacząć od początku - z regulaminem oraz odp. na pytania

Teraz mam 16 lat- skończę w lipcu. I przed wakacjami bardzo chcę się zmienić . Liczę na Waszą pomoc, bo wielu osobom pomogłyście .

Mam 163 cm wzrostu i ważę ok 58 kg. Chciałabym schudnąć kilka kg, chętnie wykonywałabym proste ćwiczenia. Teraz gdy jest ciepło planuję sobie robić krótkie wycieczki rowerowe.


1. Naturalnie mam bardzo jasną cerę, szczególnie na twarzy. Mimo podkładów, moja twarz wygląda bardzo jasno. Na początku opalam się powoli, później następuje to w miarę szybko. Gdy przesadzę ze słońcem początkowo jestem trochę różowa, jednak gdy odpowiednio chronię skórę opalenizna jest ładna, lekko brązowa.

2. Mam oczy zielono-szaro-niebieskie, stwierdzenie koloru jest w moim przypadku bardzo trudne. Do tego noszę soczewki, co prawda nie kolorowe, ale lekko zmieniają odcień tęczówki. Brwi i rzęsy mam ciemne, rzęsy- raczej średniej długości.

3. Mam niewiele piegów, po nałożeniu makijażu są praktycznie nie widoczne.


4. Stan mojej skóry zmienia się praktycznie cały czas, raz jest ładna, za drugim razem już się błyszczy, a za trzecim różowieje. Używam kremów matujących, żeli, maseczek, peelingów. Zauważyłam poprawę, jednak dalej mam problem ze znalezieniem np. odpowiedniego podkładu.

5. Mój naturalny kolor włosów to rudo- blond. Od jakiegoś czasu maluje, średnio raz na 4 miesiące. Miałam już włosy brązowe, rude, ciemny blond, pasemka. Obecnie mam włosy blond (ciemny) lekko wpadający w rudy i nie wiem co z nimi zrobić. Nie chce ich niszczyć bo i tak nie są błyszczące, są strasznie suche i matowe. Mimo tego, że używam odżywek. Naturalnie mam kręcone włosy, jednak prawie codziennie je prostuje, bo nie mogę zaakceptować się w lokach.

6. Moje usta są dosyć jasne, nie przepadam za malowaniem ich pomadkami. Może dlatego,że nie mogę znaleźć odpowiedniego koloru. Wolę lekkie błyszczyki

7. Mój styl także staram się ciągle zmieniać. Ostatnio lubię neonowe kolory, szczególnie ciemny róż. Pastele też, oprócz tego odcienie koralowe, czarne, białe. Lubię ubrania we wzory, szczególnie kwiaty. Chciałabym wyglądać oryginalnie, nie śmiesznie i odpowiednio jak na swój wiek. Zakupy najczęściej robię w sieciówkach np. h&m, cropp, house, reserved.

Liczę na Waszą pomoc.
Do Was kieruje pytanie jakie zdjęcia powinnam zamieścić ?
Jutro spróbuje coś wstawić, jeśli nie to w piątek, bo na razie nie jestem u siebie. Od tamtego czasu trochę się zmieniłam, jednak te zdj. również mogą być pomocne

Pozdrawiam .
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 13:13   #11
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Dzisiaj zrobiłam sobie kilka zdjęć, niestety przy pomocy lusterka i w domu .
Wiem że mam okropne brwii- dzisiaj je trochę poprawie .

Na zdjęciach widać moje wlosy po umyciu, później wyprostowane. Nie wiem co zrobić z grzywką, dlatego często ją spinam .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Nie wiem dlaczego nie chcą się załadować, dodam w linkach :
http://imageshack.us/photo/my-images/543/ala217.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/840/ala223.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/826/ala230.jpg/

Pomóżcie : D.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 11:45   #12
MadzikSmile
Raczkowanie
 
Avatar MadzikSmile
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków, Poland
Wiadomości: 54
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Również mam 15 lat.
Ja osobiście bym nic w Tobie nie zmieniała, bo jesteś bardzo ładna
Ja używam na co dzień tylko tuszu tak więc wiesz..;p Ew. pudru i różu, ale to bardzoo okazyjnie.
Pozdrawiam
__________________
MadzikSmile
MadzikSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 00:20   #13
Katherinee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam sobie kilka zdjęć, niestety przy pomocy lusterka i w domu .
Wiem że mam okropne brwii- dzisiaj je trochę poprawie .

Na zdjęciach widać moje wlosy po umyciu, później wyprostowane. Nie wiem co zrobić z grzywką, dlatego często ją spinam .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Nie wiem dlaczego nie chcą się załadować, dodam w linkach :
http://imageshack.us/photo/my-images/543/ala217.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/840/ala223.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/826/ala230.jpg/

Pomóżcie : D.
Pewnie sie ze mna nie zgodzisz ale na Twoim miejscu definitywnie zaprzestalanbym prosotwania calych wlosow, ewentulnie grzywke chociaz chyba uklada Ci sie bez tego;p i powinnas teraz zadbac o nawilzanie włosow bo juz teraz widac ze sa zniszczone a masz 15 lat wiec za kilka lat to, wlosy beda sie łamac od spalenia i beda wygladac nieestetycznie bo wydaje mi sie, że masz strukture wlosow podbna do moich a teraz wiem ze prosotwanie i cieniowanie wlosow to blad mojego zycia;/. Tak poza tym to nie wiem co mozesz zmienic bo wszystko gra, nie ma co kombinowac naturalnosc jak najdłuzej jest najlepsza a co do fryzury to ja bym Cie widziala w takich ugniatanych falach troche mocniej niz na 1szym zdj zalaczonym przez Ciebie.
Katherinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:34   #14
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Hej masz bardzo ładny kolor włosów mogę sie dowiedzieć jakiej farby używasz, myśle też, że lepiej wyglądasz w grzywce nie spinaj jej co to ubrań bardzo mi się podoba zestaw z czarnymi legginsami we wzory, jest świetny sama też maluję sie delikatnie myśle, że tak jest lepiej, gdy używamy za dużo kosmetyków potem nam coraz trudniej z nich zrezygnować ;p
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:48   #15
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

dziękuję : D
zaczęłam mocne nawilżanie wlosów, od jutra już będę je prostować tylko okazyjnie- na co dzień sama grzywka
Pink_pocket chciałam włosy jaśniejsze, jednak nie chcą mi takie wyjść. Ostatnio malowałam jakiś miesiąc temu u fryzjera, więc nazwy farby nie znam ale wcześniej używałam Casting 1010- nie wiem który to kolor i na moich wlosach tez wychodziły podobnie, mimo tego że na opakowaniu kolor był naprawdę jasny ;p.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:38   #16
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

W środę przemalowałam włosy na ciemno, miał być jasny brąz jednak wyszedł trochę ciemniejszy. Jutro postaram sie wstawić jakieś zdjęcia. Do tego od tygodnia nie prostuje włosy i szczerze mowiąc lepiej czuje się w kręconych : D.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 18:01   #17
moniaher1996
Raczkowanie
 
Avatar moniaher1996
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 485
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

bardzo ładne masz kręcone włosy i do twarzy Ci w nich.
Szczerze mówiąc to Ci ich zazdroszczę bo sama bym chciała właśnie takie mie jak Twoje
__________________
Bonnie i Clyde
muszę zrobić coś głupiego albo szalonego bo zaraz zwariuję
moniaher1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:12   #18
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Dziękuję !
Zapisałam się na 27 do fryzjera i nie wiem co teraz : ombre czy jedne kolor (coś ciemniejszego np. brąz ) ? : )
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:31   #19
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Dziękuję !
Zapisałam się na 27 do fryzjera i nie wiem co teraz : ombre czy jedne kolor (coś ciemniejszego np. brąz ) ? : )

ombre, młoda jesteś, nie ma co się przyciemniać, heh ja mam ciemne włosy i zawsze chciałabym mieć jaśniejsze.

co do sukienki niebieskiej never ever nie zakładaj jej. wygladasz na dużo większą niż jesteś w rzeczywistości.

co do makijażu, postaw na lekki podkład, ew. bb krem. do tego jasny mieniący sie cień delikatna kreska kredką brązową, trochę bronzera albo różu, delikatny błyszczyk i nie ma co przesadzać.

http://aleksandra-makijaz.blogspot.c...ie-twarzy.html
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 22:00   #20
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

dziękuję, a ta sukienka już dawno odeszła w zapomnienie- zdj z ponad roku
świetny blog, jutro spróbuje wykonać taki makijaż

zaczełam szukać zdj aby pokazac fryzjerce : D.
takie ombre bym chciała, co sądzicie?
może macie jakieś inne propozycje ?

źródło zdj : daajaa.blogspot.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5374.jpg (158,1 KB, 109 załadowań)
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:35   #21
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Podejrzewam, że tym ombre zniszczysz sobie końcówki włosów. Co powiedziałabyś na brąz: , http://www.garnier.pl/img/our_produc...5-6.0-pack.png albo jeszcze o ton jaśniejszy?? Nie rezygnuj na pewno z grzywki!
Faktycznie niebieska sukienka nie działa na Twoją korzyść, ale podejrzewam, że każda z nas wyglądałaby nieciekawie. Masz piękną figurę! Tutaj praktycznie każdy ciuch będzie wyglądał dobrze (ale pamiętaj, żeby nie przeginać z falbankami )
Wygląda też na to, że masz opadającą powiekę - poszukaj makijaży, które to korygują. Brwi - idealne
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:56   #22
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Włąśnie, nie rób sobie ombre bo już jest niemodne postaw na jeden kolor, jakiś ciemniejszy ale też nie od razu czarny ^^
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 22:01   #23
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Mam jeszcze 2 tygodnie żeby to przemyśleć, na razie szukam inspiracji.
Co do opadającej powieki- na żywo tego nie ma, widocznie tylko na zdj, postaram się dodać kolejne w lepszej jakości,. A co do figury, nie jest idealna, od jutra zabieram się za ćwiczenia i przechodze na diete. Mój cel- 50 kg.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 10:26   #24
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Matko z czego ty się chcesz odchudzać? -,- nie przesadzaj bo łatwo jest przegiąć a z takim nastawieniem szybko wpadniesz w anoreksje, wiem co mówię bo kiedyś odchudzałam się z moją koleżanką i ja doszłam do upragnionej wagi a ona zachorowała na anoreksje, teraz co prawda jest 'zdrowa' ale widzę po niej że cały czas w mózgu jej siedzi to dążenie do idealnego ciała co oznacza nogi jak patyki i wystające żebra.. naprawdę nie masz z czego się odchudzać.
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:40   #25
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...eNu2jJr9VUfepQ Polecam taki kolor
Figurę masz świetną: pełny biust, zgrabne nogi (nie żadne przeraźliwe patyki), płaski brzuch. Niejedna zazdrości Ci figury. Pamiętaj: lepiej mieć fajne kobiece kształty niż wyglądać jak patyczak - każdy facet Ci to powie ;-)
Jeśli chcesz koniecznie wprowadzić dietę to postaw na zdrowe odżywianie, ale z normalną dla swojego wieku zawartością kalorii.
Czekamy na kolejne zdjęcia )
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:22   #26
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

kolory włosów to nie jest moja mocna strona. Dopiero jak już jest to umiem stwierdzić czy ok, czy nie. Ale chyba domyślam się, czemu nie lubisz kręconych włosów... masz długie i jak są kręcone, to dodają dużo objętości.
Patrzysz na siebie głównie przez pryzmat szerszych ramion i dużego biustu. Myślisz sobie, że w ten sposób jesteś jeszcze większa albo grubsza. A to nie prawda. Masz przepiękne nogi, które kiedyś będą nosić głównie wysokie obcasy. Masz płaski brzuch, dzięki któremu masz talię. A faceci głównie patrzą na talię, biust i...... długie, zgrabne nogi. Co robić? poszerz się od pępka w dół. To mogą być spódnice mini bombki, to mogą być właśnie spodnie we wzory. Będziesz wyglądać wówczas jak ideał. Obowiązkowo dekolty i to dokładnie takie zaokrąglone jak nosisz. Będziesz też super wyglądać w kozakach, ciężkich butach, butach które są dominujące. Jeżeli chcesz być dziewczęca to wzory kwiatowe, róże, koronki, łososie jak najbardziej. Jeżeli chcesz być bardziej ostra to mocniejsze akcenty z ćwiekami, jakieś skórzane np grafitowe rurki itd...
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 18:16   #27
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Dziękuję dziewczyny
Głownie chce wyeliminować z diety słodycze, gazowane napoje i białe pieczywo a zastąpić je dużo zdrowszymi produktami. A co do płaskiego brzucha, przez wakacje trochę mi sie przytyło, ale myślę że przy ćwiczeniach szybko to zgubię
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 11:59   #28
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

a co sądzicie o takim kolorze ?
http://img.zszywka.pl/1/0026/w_0733/...y-w-rudy.jpg?1
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:24   #29
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Nie prostuj włosów. O wiele lepiej i o wiele ładniej Ci w naturalnie falowanych. Dodatkowo prostownica koszmarnie niszczy włosy. Koleżanka przerobiła na sobie. Miała piękne gęste włosy. Po 2 latach prostowania co 2-gi dzień ścięła na krótko i walczy o ładne włosy. Dlaczego? Bo połowa jej wypadła a druga połowa wyglądała jak połamane siano.

Spora częśc się pewnie ze mną nie zgodzi, ale osobiście uważam, że farbowanie włosów w tak młodym wieku to totalna głupota. Osobiście zamierzam zacząc sięgac po farby dopiero jak mnie siwizna do tego zmusi. Wszystkie farby, nawet szamponetki po prostu niszczą włosy. A Ty zmieniasz kolor co rusz, a masz dopiero 15/16 lat. Strach pomyślec jak Twoje włosy będą wyglądały jak będziesz miała 40.

Co do diety: jeśli naprawdę o niej myślisz i uważasz się za grubą to idź do psychologa bo masz zaburzenia odżywiania. Ja ewentualnie polecam cwiczenia, ujędrnianie i lekkie umięśnienie. Żeby ciało było ładnie wysportowane (ale nie przesadnie). Dieta to jakieś nieporozumienie w Twoim wypadku.

Jesteś ładną dziewczyną. Młodą. Na Twoim miejscu postawiłabym na naturalnośc. Masz idealną delikatną cerę, ładne pofalowane włosy. Daj troszeczkę jasnego różu na kości policzkowe, tusz (ewentualnie jasny, perłowy cień czy kreska na powiece, i błyszczyk.

To wystarczy by podkreślic urodę i młodośc. To Twoje atuty.
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:46   #30
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Metamorfoza- makijaż,fryzura, styl.

Cytat:
Napisane przez ILTheCure Pokaż wiadomość
Po 2 latach prostowania co 2-gi dzień ścięła na krótko i walczy o ładne włosy. Dlaczego? Bo połowa jej wypadła a druga połowa wyglądała jak połamane siano.
Dziękuję . To już widzę u siebie, prostuje samą grzywkę reszte zostawiam naturalną. Do tego odżywiam, stosuje oleje.

A co do diety, założyłam sobie wątek dot. poprawy sylwetki na jednym ze sportowych forum (nie chcę reklamować) i mam nadzieję że przy zdrowym odżywianiu i odrobinie ruchu moja sylwetka się polepszy a ja poczuje się lepiej.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.