Zapuszczamy grzywkę - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 15:45   #1621
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Kurcze a ja myślałam, że moja grzywka już lepiej wygląda..byłam u fryzjera 3 tygodnie temu, ale zobaczyłam się na zdjęciach i nadal jest tragedia..ewidentnie grzywka mi nie pasuje..;/ miałam ją obciętą lekko za brwi..teraz zakrywa mi oczy..orientujecie się ile potrwa, żebym mogła za ucho ją założyć chociaż? nie wiem może grzywki trochę szybciej rosną..tak się łudzę ;p
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:48   #1622
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Oliszyn Pokaż wiadomość
Kurcze a ja myślałam, że moja grzywka już lepiej wygląda..byłam u fryzjera 3 tygodnie temu, ale zobaczyłam się na zdjęciach i nadal jest tragedia..ewidentnie grzywka mi nie pasuje..;/ miałam ją obciętą lekko za brwi..teraz zakrywa mi oczy..orientujecie się ile potrwa, żebym mogła za ucho ją założyć chociaż? nie wiem może grzywki trochę szybciej rosną..tak się łudzę ;p
tak samo rosną jak inne włosy na głowie
sprawdź na oko ile potrzebujesz cm żeby założyć za ucho i policz, przeciętnie 1 cm na miesiąc rośnie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:22   #1623
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
i zwalczyłam chwilowo wicherkowe zgięcie włosów na grzywce bo jak robiłam grzywkę na bok z tym lakierowaniem to sobie zrobiałam paskudny wicherek i w tym miejscu okropną falę na włosach

mam nadzieję, że już mi się tak nie zrobi
ale wicherek czyli co? xD
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:10   #1624
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
tak samo rosną jak inne włosy na głowie
sprawdź na oko ile potrzebujesz cm żeby założyć za ucho i policz, przeciętnie 1 cm na miesiąc rośnie


ok, dzięki :P w takim razie jeszcze z 3miesiące męki :P
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:25   #1625
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
ale wicherek czyli co? xD
nieporządany kierunek wyrastania włosów ze skóry głowy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:46   #1626
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nieporządany kierunek wyrastania włosów ze skóry głowy
właśnie też się z tym męczę, a najgorsze że nowe włoski rosną mi pionowo i mam taką antenkę
yevele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:32   #1627
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej, mogę dołączyć? ^^

Niedawno podjęłam decyzję o zapuszczaniu grzywki. Tak się dobrze składa, że od końca czerwca nie byłam u fryzjera, więc i grzywa troszkę zarosła.

Ostatni raz bez grzywki chodziłam...chmm...ok. 7 lat temu (na studniówce jeszcze miałam przedziałek). Więc jestem troszkę podekscytowana nowym wizerunkiem.

Niestety od kilku dni przechodzę kryzys włosowy, ponieważ grzywacz jest na takim niefortunnym etapie kiedy to nie można go ułożyć, ale jest jeszcze za krótki, by go zgrabnie podpiąć.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:10   #1628
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

hej dziewczyny ja tez zapuszczam swoja;(
zapuszczanie grzywki to tragedia, ja moja scielam na prosto i wiem juz ze wiecej tego nie zrobie, mecze sie z tym juz kilka miesiecy pfff
lacze sie z wami w ..... zapuszczaniu
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:32   #1629
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej, mogę dołączyć? ^^

Niedawno podjęłam decyzję o zapuszczaniu grzywki. Tak się dobrze składa, że od końca czerwca nie byłam u fryzjera, więc i grzywa troszkę zarosła.

Ostatni raz bez grzywki chodziłam...chmm...ok. 7 lat temu (na studniówce jeszcze miałam przedziałek). Więc jestem troszkę podekscytowana nowym wizerunkiem.

Niestety od kilku dni przechodzę kryzys włosowy, ponieważ grzywacz jest na takim niefortunnym etapie kiedy to nie można go ułożyć, ale jest jeszcze za krótki, by go zgrabnie podpiąć.
Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez zapuszczam swoja;(
zapuszczanie grzywki to tragedia, ja moja scielam na prosto i wiem juz ze wiecej tego nie zrobie, mecze sie z tym juz kilka miesiecy pfff
lacze sie z wami w ..... zapuszczaniu
powodzenia Wam obu życzę, ja się mocno trzymam chociaż średnio mi to pasuje, ale niestety mam za tłuste czoło żeby chodzić w grzywce
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:42   #1630
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
powodzenia Wam obu życzę, ja się mocno trzymam chociaż średnio mi to pasuje, ale niestety mam za tłuste czoło żeby chodzić w grzywce
Hej Meadow. Kojarzę Ciebie z innego wątku włosowego.

Mnie też średnio pasuje brak grzywki (niskie czoło), ale mam wielką ochotę na zmianę. ^^
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:55   #1631
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej Meadow. Kojarzę Ciebie z innego wątku włosowego.

Mnie też średnio pasuje brak grzywki (niskie czoło), ale mam wielką ochotę na zmianę. ^^
to ja z kolei mam ogromne czoło.. prawie 8 cm
ale damy radę
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 21:10   #1632
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

24 z jednej i 17 z drugiej strony, po podcinaniu...

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:12
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:03   #1633
kinia33tit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

także przyłączam się do zapuszczania grzywki niestety dopiero zaczynam;/ zakrywa mi dopiero oczy ;/ wiec długa droga przede mną;/;/
a mam ją od zawsze!!!
najgorsze jest to ,że istnieje pewna grupa moich znajomych , ktorzy nie wyobrazaja sobie mnie bez grzywki i twierdza ze wygladam w niej bardzo dobrze, ale ja mam jej dosc ,

druga kwestia jest to ze moj chlopak daje m do zrozumienia ze wolałby mnie bez grzywki ;d

ale w 100 % chce zrobić to dla siebie wiec potrzebuje wsparciaa
kinia33tit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:12   #1634
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez kinia33tit Pokaż wiadomość
najgorsze jest to ,że istnieje pewna grupa moich znajomych , ktorzy nie wyobrazaja sobie mnie bez grzywki i twierdza ze wygladam w niej bardzo dobrze, ale ja mam jej dosc ,

druga kwestia jest to ze moj chlopak daje m do zrozumienia ze wolałby mnie bez grzywki ;d
Mam dokładnie taką samą sytuację!


W sumie mogę wstawić zdjęcie, ale obiektywna ocena będzie ciężka, bo pomiędzy nimi jest aż 7 lat różnicy, więc rysy nieco się zmieniły.

Bez grzywki
Z grzywką
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:31   #1635
kinia33tit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja jestem strasznie nieobiektywna, bo dla mnie wszystkie dziewczyny bez grzywki wygladają o wiele ładniej niz w niej wiec u Ciebie to samoo

jak dla mnie wygladasz lepiej bez niej
kinia33tit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:37   #1636
karoolcik007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Również dołączam do zapuszczających grzywkę Ah strasznie ciężkie to jest, mam ją praktycznie od zawsze zasłania mi już całe oczy, gdy dojdzie do nosa myśle, że będzie już łatwiej. Aktualnie spinam ją w różne kombinacje, wiadomo jest lato więc bardziej to pasuje, martwie się tylko co bedzie potem i czy czasem nie ulegne i nie zrobię ciach!
AmaiMomo-zdecydowanie lepiej bez grzywki!
mi ponoć także, więc zapuszczam-w końcu trzeba jakiś zmian dokonać
karoolcik007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:24   #1637
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez karoolcik007 Pokaż wiadomość
Również dołączam do zapuszczających grzywkę Ah strasznie ciężkie to jest, mam ją praktycznie od zawsze zasłania mi już całe oczy, gdy dojdzie do nosa myśle, że będzie już łatwiej. Aktualnie spinam ją w różne kombinacje, wiadomo jest lato więc bardziej to pasuje, martwie się tylko co bedzie potem i czy czasem nie ulegne i nie zrobię ciach!
AmaiMomo-zdecydowanie lepiej bez grzywki!
mi ponoć także, więc zapuszczam-w końcu trzeba jakiś zmian dokonać

Mam identycznie - grzywka zasłania mi oczy..myślę, że to jest najgorsza długość dla osób, które ją zapuszczają..Generalnie nie lubię nic robić z włosami, albo rozpuszczone, albo spiąć, a teraz niestety muszę, bo zaczesana na bok dziwnie wygląda, a tak na środku to różnie..jak wiatr zawieje to każdy włos w inną stronę :P
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:08   #1638
karoolcik007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OmrpT-Lk5LU
polecam sposoby nr 2, 3 i 5
Z warkoczem trzeba mieć trochę wprawy, za to sposób nr 3 bardzo prosty+odrobina lakieru i u mnie trzyma się cały dzień
karoolcik007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:45   #1639
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Jaki ten Wizaż wredny: https://wizaz.pl/Fryzury/Trendy-we-f...na-jesien-2012

Moja grzywka sięga już do ust Mam nadzieję, że wejdę w nowy rok z grzywką już do końca podbródka - czyli w sumie bez grzywki
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:49   #1640
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Oliszyn Pokaż wiadomość
Kurcze a ja myślałam, że moja grzywka już lepiej wygląda..byłam u fryzjera 3 tygodnie temu, ale zobaczyłam się na zdjęciach i nadal jest tragedia..ewidentnie grzywka mi nie pasuje..;/ miałam ją obciętą lekko za brwi..teraz zakrywa mi oczy..orientujecie się ile potrwa, żebym mogła za ucho ją założyć chociaż? nie wiem może grzywki trochę szybciej rosną..tak się łudzę ;p
Zapuszczam od stycznia, czyli już jakieś 8 miesięcy (ale to zleciało!) i gdy rozłożę grzywkę na dwa boki, to mogę ją założyć za ucho. Myślę więc, że plus minus tyle zajmie Ci osiągnięcie takiej długości.

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Jaki ten Wizaż wredny: https://wizaz.pl/Fryzury/Trendy-we-f...na-jesien-2012

Moja grzywka sięga już do ust Mam nadzieję, że wejdę w nowy rok z grzywką już do końca podbródka - czyli w sumie bez grzywki
Moja sięga już od 0,5 cm do 1 cm za usta Nie mogę się doczekać, kiedy będzie już do ramion, ale jeszcze długa droga przede mną... Choć i tak jestem bardzo zadowolona
Mam jeden dylemat, mianowicie nie wiem, czy gdy grzywka będzie już naprawdę długa, mam ją wyrównać z resztą włosów, czy nie... Bo z jednej strony marzą mi się włosy jednej długości, a z drugiej zapuszczam do pasa albo nawet i za, i są już dość długie, trochę szkoda byłoby mi ich ścinać... A na marginesie jeszcze zastanawiam się nad ombre... Gdyby tylko takie problemy były na świecie, haha

Edytowane przez dotted
Czas edycji: 2012-08-24 o 20:54
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:30   #1641
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cześć dziewczęta! pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale jakiś czas temu żaliłam się, że generalnie włosów nie prostuję, ale grzywkę męczę dalej. Nie mogłam się za nic przekonać do zapinania jej, aż do momentu gdy zostałam zmuszona. Instruktor na pierwszej jeździe wręcz rozkazał mi ją zapiąć, gdyż przysłaniała mi cały świat i tak już zostało... i żyje mi się o wiele lepiej - pierwszy raz widzę wszystko dokładnie, a nie tylko "jednym okiem". Moja grzywka sięga już ust i może niebawem przyjdzie ta magiczna chwila, że jakoś sprytnie połączę ją z włosami (ah, marzenia ).
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:43   #1642
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez minthairr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta! pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale jakiś czas temu żaliłam się, że generalnie włosów nie prostuję, ale grzywkę męczę dalej. Nie mogłam się za nic przekonać do zapinania jej, aż do momentu gdy zostałam zmuszona. Instruktor na pierwszej jeździe wręcz rozkazał mi ją zapiąć, gdyż przysłaniała mi cały świat i tak już zostało... i żyje mi się o wiele lepiej - pierwszy raz widzę wszystko dokładnie, a nie tylko "jednym okiem". Moja grzywka sięga już ust i może niebawem przyjdzie ta magiczna chwila, że jakoś sprytnie połączę ją z włosami (ah, marzenia ).
Zazdroszczę..! u mnie to dopiero początek drogi, bo drugi miesiąc leci..,ale już jest lepiej niż na początku..- grzywka się 3ma z boku...czasami muszę jej pomóc lakierem. Staram się tego jednak nie robić, żeby jej nie zniszczyć..Prostować nie muszę, bo mam proste...nigdy nie dam się namówić na grzywkę więcej..o nie, nie...
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:15   #1643
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:22
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:18   #1644
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dacie dziewczyny rade
ja juz zapuscilam calkowicie, moja grzywka siega do biustu a praktycznie juz jej nie ma bo wyrownala sie z wlosami przy podcieciu wiec mam wszystkie prawie jednej dlugosci bylo ciezko i byly momenty kryzysu ale dalam rade i mam z nia spokoj juz ponad rok
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:29   #1645
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Dacie dziewczyny rade
ja juz zapuscilam calkowicie, moja grzywka siega do biustu a praktycznie juz jej nie ma bo wyrownala sie z wlosami przy podcieciu wiec mam wszystkie prawie jednej dlugosci bylo ciezko i byly momenty kryzysu ale dalam rade i mam z nia spokoj juz ponad rok
zazdroszczę ja musze czasami niestety przyprostowac bo tak sie niesfornie czasem wygina
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:01   #1646
malwina03
Raczkowanie
 
Avatar malwina03
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja już dzisiaj myślałam nad grzywką, układałam włosy na jej kształt itp., ale się ogarnęłam! Mam obecnie w głowie motywację w postaci włosów Lany del Rey hahaha Tylko czasem martwię się, że nie będzie mi dobrze w takich długich, bez grzywki...
__________________
malwina03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:23   #1647
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez malwina03 Pokaż wiadomość
Ja już dzisiaj myślałam nad grzywką, układałam włosy na jej kształt itp., ale się ogarnęłam! Mam obecnie w głowie motywację w postaci włosów Lany del Rey hahaha Tylko czasem martwię się, że nie będzie mi dobrze w takich długich, bez grzywki...
Haha Mnie tam właśnie do grzywki nie korci o dziwo, chyba jak już trochę podrośnie i człowiek się przyzwyczai do jej braku to jest lepiej. Niestety cały czas używam prostownicy, bo po myciu się tak nieznośnie wywija Boję się, że sobie zniszczę włosy i całe zapuszczanie pójdzie na marne Mam nadzieję, że jak podrośnie parę centymetrów za brodę, to przestanie się wywijać... Albo chociaż nie będzie to tak debilnie wyglądać
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:21   #1648
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez dotted Pokaż wiadomość
Haha Mnie tam właśnie do grzywki nie korci o dziwo, chyba jak już trochę podrośnie i człowiek się przyzwyczai do jej braku to jest lepiej. Niestety cały czas używam prostownicy, bo po myciu się tak nieznośnie wywija Boję się, że sobie zniszczę włosy i całe zapuszczanie pójdzie na marne Mam nadzieję, że jak podrośnie parę centymetrów za brodę, to przestanie się wywijać... Albo chociaż nie będzie to tak debilnie wyglądać
no dokladnie, mam tak samo
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:27   #1649
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Ja w dalszym ciągu nie mogę się przekonać do braku grzywki, ale skoro już podjęłam decyzję to się jej trzymam. Ojciec mówi, że wyglądam lepiej, ale mama i babcia są zdecydowanymi zwolenniczkami grzywki w moim przypadku.

Na razie włazi mi w oczy i z jednej strony wywija się do góry.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:08   #1650
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Waszego zacnego grona zapuszczających grzywkę!!
Pokrótce opowiem Wam historię mojej grzywki
Pół życia miałam idealnie proste włosy, oczywiście z grzywką (czasy podstawówki). Ale jakoś tak wyszło, że w końcu zapuściłam ową grzywkę. W gimnazjum włosy zaczęły mi się troszkę podwijać, więc nie myślałam o ponownym pójściu do fryzjera. Nastały czasy liceum i wielki wysyp niedoskonałości na czole. W akcie desperacji poszłam do fryzjera i z powrotem ciachnęłam grzywkę. To był zły pomysł! Bardzo szybko mi się przetłuszczała, czoło wyglądało coraz gorzej, więc znowu ją zapuściłam. Kolejny raz podkusiło mnie na studiach, na drugim roku. Fryzjerka odradzała, mówiła, że będę źle wyglądać, ale ja się uparłam. I tym razem to był strzał w dziesiątkę! Wyglądałam rewelacyjnie, jednakże włosy dalej mi się podkręcały, przez co musiałam grzywkę myć codziennie i prostować. Przetestowałam grzywkę na bok, prostą, dłuższą, krótszą. Każda niestety falowała i bez prostownicy nie mogłam się obyć... Ale wytrzymałam z nią prawie trzy lata. Dopiero w czerwcu (jak ścięłam włosy) to stwierdziłam, że czas na jakąś zmianę. Tym bardziej, że codziennie jeżdżę konno, więc po treningu całe włosy mam praktycznie mokre, co sprawia, że grzywka okropnie się wywija i muszę ją podpinać wsuwkami :/ Dlatego od czerwca nie podcinam grzywki i z utęsknieniem czekam na ten dzień, aż będę mogła wyjść z domu bez opaski, wyrzucić prostownicę (czasami jeszcze prostuję grzywkę, bo źle wyglądam w podpiętej lub z wsuwkami po obu stronach głowy) i schować grzywkę za uszami Myślę, że do grudnia osiągnę swój cel. Ale wsparcie zawsze się przyda W moim albumie są zdjęcia, możecie zobaczyć, na jakim jestem etapie.

Pozdrawiam wszystkie zapuszczalskie!
Wybaczcie moją przydługą wypowiedź
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.