o?NORMATABS tabetki!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 16:16   #1
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25

o?NORMATABS tabetki!!!


Czy któraś z was używa je od dłuższego czasu? Jakie efekty? skład jest zdecydowanie lepszy od Belissy Cera, Ceranova oraz Visaxinum ?? Co wy na to? Ja juz zaczęłam uzywac
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:55   #2
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

hej ,podziele sie efektami jakie zauwazyłam po braniu tego specyfiku.. Bralam krótko jakiś miesiąc -moze wielkich zmian nie było ,ale zdecydowanie mniej niespodzianek ,skóra fajniej wyglądała.. ogólnie polecam. teraz biorę 2x dziennie cynk , 2 x dziennie wierzbownice drobnokwiatkowa w tabletkach . i szczerze powiem ze skora mniej sie przetłuszcza ...SZCZegolnie zachecam to brania wierzbownicy bo ona bardzo pomaga ,a jest mało znana..niestety!
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:04   #3
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

witam
ja wlasnie zaczelam jesc normatabs poki co jest to czwarty dzien i nie widze poprawy, probowalam juz wszytskiego takze nie wim czy to pomoze ale warto sprobowac wybieram sie na badanie tresci ropnej z wypryska nie wiem czy moge brac je idac na takie badanie ????? prosze o pomoc
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:17   #4
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Ja dzisiaj sobie kupiłam normatabsMam problem z czołem plus do tego stosuję maść z cynkiem i ichtolem. Może pomoże,bo mam cerę naczynkową i mieszaną,więc trudno o nią dbać. Mój chłopak tabletki bierze je od roku z przepisu dermatologa plus maść epiduo czy jakoś tak to się nazywa i cera się mu polepszyła zdecydowanie. Niestety to wymaga czasu i systematyczności.
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:35   #5
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

halo halo i jak tam u was efekty po normatabs????
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:35   #6
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Ja juz nie biore NORMATABS poniewaz tabletki są drogie- a to tylko suplement diety takze nie liczyłabym na CUD .jesli ktos ma naprawde powazny problem to tylko iść do dermatologa! zapisze duac albo epiduo i po problemie! wiem to z własnej autopsji ,męczyłam się rok czasu wydałam kupe kasy na różne kremy vichy normaderm,itd itd. tabletki równiez brałam i NIC .zero efektu! dopiero wtedy poszłam do dermatologa ,zapisał mi duac żel.i po miesiącu nie było pryszczy!! teraz biore wierzbownice -super tabletki,zwłaszcza na łojotok, i skrzypovite! teraz pryszcze wyskakują mi tylko po zjedzeniu słodyczy :/ no niestety . w moim przypadku jesli chce miec ładną buzię 0 słodyczy! a zwłaszcza CZEKOLADY-to zabójca.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
halo halo i jak tam u was efekty po normatabs????

jesli masz trądzik niewyleczony to myślę że tabletki nie pomogą ! one są bardzo dobre np po skonczonej kuracji antytrądzikowej gdy krosty juz nie wychodzą , wspomagają to leczenie . a gdy masz trądzik i liczysz na CUD to wydaje mi sie ze nie ma sensu marnowac kasy. One nie spowodują że znikną wszystkie pryszcze.
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:46   #7
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

powiem ci ze ja troszeczke roznice zauwazylam po 3 tyg. tzn na czole fajnie mi zeszo troche ale tabletki rzeczywiscie drogie i jak ja np biore 2 tabletki dziennie to starczaja naprawde na krotko ;/ a powiedz mi o tej wierzbownicy co to za tabletki??? naprawde pomogają??? skrzypowite bralam i zero efektu
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 13:49   #8
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
powiem ci ze ja troszeczke roznice zauwazylam po 3 tyg. tzn na czole fajnie mi zeszo troche ale tabletki rzeczywiscie drogie i jak ja np biore 2 tabletki dziennie to starczaja naprawde na krotko ;/ a powiedz mi o tej wierzbownicy co to za tabletki??? naprawde pomogają??? skrzypowite bralam i zero efektu

Wierzbownica występuje w formie herbaty jak i tabletek! Kupuje tabletki na allegro. Jesli twoja skóra błyszczy się strasznie -to po regularnym stosowaniu zauważysz sporą różnice! Ja wierzbownice biore około 1,5 ms 2 tab dziennie i skóra 10o x mniej przetłuszcza sie niz wczesniej ,a co za tym idzie wychodzi mniej pryszczy.Jestem bardzo zadowolona! Niby takie nieznane i niepozorne 'zioło' a naprawdę moze wiele! Tabletki na allegro 60 sztuk 25 zł . Nie najtaniej ale myslę że warto
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:49   #9
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

napewno kupie poki co mam jeszcze poltora opakowania normatabs tazke je tez zjem chyba ze moge stosowac razem wierzbownice i normatabs??? juz nie wiem co robic z tymi syfami .... ostatnio zrobilam sobie badanie wymaz z wyprysku i wyszedł mi duży wzrost bakteri propionibacterium acnes nie wiem jak sie jej pozbyc juz walcze z tym ok 7 lat raz bylo gorzej a raz lepiej ale ogolnie caly zcas to siedzi w mojej skorze;/ z antybiotykow probowalam tylko undox, (3 podejscia), doxycyklinum czy jakos tak ale po tym ok 4 miechgy skora mi sie luszczyla jak szalona z masci to juz chyba wszystkie wyzyty u kosmetyczki, domowe sposoby maseczek itp.... troche czytalam o tej bakteri ktora mam i ponoc tetralysal dziala na nia bardzo dobrze ale zznowu z opin ludz co to brali to w 80% po odstawiniu leku wraca od razu to samo a czasem nawet w gorszej postaci nie wiem co robic nie chce barc i sie truc czyms co momoze na 2 miesiace potem znowu to samo a ty masz powazny problem z syfami czy tylko od zcasu do czasu???? dziekuje za odpowiedzi
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:54   #10
olanka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
napewno kupie poki co mam jeszcze poltora opakowania normatabs tazke je tez zjem chyba ze moge stosowac razem wierzbownice i normatabs??? juz nie wiem co robic z tymi syfami .... ostatnio zrobilam sobie badanie wymaz z wyprysku i wyszedł mi duży wzrost bakteri propionibacterium acnes nie wiem jak sie jej pozbyc juz walcze z tym ok 7 lat raz bylo gorzej a raz lepiej ale ogolnie caly zcas to siedzi w mojej skorze;/ z antybiotykow probowalam tylko undox, (3 podejscia), doxycyklinum czy jakos tak ale po tym ok 4 miechgy skora mi sie luszczyla jak szalona z masci to juz chyba wszystkie wyzyty u kosmetyczki, domowe sposoby maseczek itp.... troche czytalam o tej bakteri ktora mam i ponoc tetralysal dziala na nia bardzo dobrze ale zznowu z opin ludz co to brali to w 80% po odstawiniu leku wraca od razu to samo a czasem nawet w gorszej postaci nie wiem co robic nie chce barc i sie truc czyms co momoze na 2 miesiace potem znowu to samo a ty masz powazny problem z syfami czy tylko od zcasu do czasu???? dziekuje za odpowiedzi
Miałam naprawde poważny problem ,cała strefa T była 'zasyfiona' wkurzyłam się i poszłam do dermatologa na NFZ. obejrzała twarz zapisała DUAC i po 3 tyg wszystko zeszło . teraz używam epiduo-jest silniejszy niz duac ale u mnie pomimo wrazliwej cery nie wystepowalo zbytnie podraznienie. Teraz gdy zjem czekolade,albo inne słodycze wychodzą mi jakieś pojedyncze zmiany które po paru dniach schodza -dlatego unikam słodyczy i mleka-jogurtów itd . Dieta ma naprawde ogromny wpływ na stan naszej skóry.. Myślę że polączenie wierzbownicy i normatabsu nie zaszkodziłoby! Pozdrawiam i życzę wytrwałości i walki o piękną cere,zaznaczam że musisz stosowac wierzbownice regularnie i dluzszy czas aby zobaczyc efekty!
olanka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 01:47   #11
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

no mam nadzieje ze sie uda cos poprawic dzieki tym tabletkom powiem ci ze mam teraz pare miesiecy spokoju i siedze w domu i zastanawialam sie nad izotekiem... jestem tak zdesperowana ze powoli mysle nad nim bardzo powaznie....
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 22:02   #12
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

a jak u innych efekty po normatabs???
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:59   #13
patrys_x16
Przyczajenie
 
Avatar patrys_x16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bieszczady <3
Wiadomości: 26
GG do patrys_x16
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Mi te tabletki przepisała dermatolog, ale nie podziałały, chociaż może mniej niespodzianek się pojawia.
patrys_x16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 13:27   #14
agacik11
Przyczajenie
 
Avatar agacik11
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Ja męczę się z trądzikiem z 4 lata. Chodzę regularnie na peelingi, smaruję się maściami i w ogóle. Ostatnio mi się polepszyło i zapytałam dermatolog czy są jakieś tabletki. Wcześniej kupiłam visaksinum ale to była kompletna porażka. Pani doktor powiedziała że Normatabs sa to tabletki o największym stężeniu tych wszystkich potrzebnych skladników. Po tygodniu branian zniechęciłam się bo nic się nie poprawiało. Ale gdy skończyło mi sie pudełko po 2 tyg. to okozało sie że moja skóra bardzo poprawiła się. Te tabletki działają po 2-3 tyg od zaczęci brania. Na razie jestem w trakcie 3 pudełka i nie poprzestane bo działaja najlepej ze wszystkiech rzeczy.
agacik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 14:08   #15
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Może ktoś jeszcze stosował i podzieli się opinią? Właśnie dostałam je od dermatologa na drobne syfki... Powiedział, że należy je brać min 2/3 miesiące
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:47   #16
Evelajnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: o?NORMATABS tabetki!!!

Ja stosowałam normatabs i po miesiącu widziałam różnice mniej sie świeciłam, mniej było pryszczy, ostatnio odstawiłam te tabletki i się zaczełam świecić i w ogóle cera sie pogorszyła, zaczne ponownie je brać, kupuję je w internetowej aptece Gemini są tańsze ostatnio były za 14zł z groszami
Evelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.