Filtry UV a makijaż - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 18:35   #3181
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Ash,jak używałaś City Matt honey,to żaden z Ciebie bledzioch
bledzioch, bledzioch, ale zima golf i siup CM. Teraz, zeby go uzywac musze albo samoopalacza troche na szyje i dokolt albo ziemię słoneczną. poza tym nakladam na filtry, a na tlustym kolor mi sie troche rozciera. Na to skrobia, ktora przeciez rozjasnia, no i jeszcze, zeby nie straszyc mąką - EL Lucidity - odcien 01, ktory mimo wszystko jest dla mnie troche za ciemny i muszę przyciemniac szyje. Takie zycie bledziocha. Dzis kupilam nowe opakowanie CM i jednak znow wzielam CM. Po rozstarciu na wierzchu dloni rowniez dwoch "jasniejszych" kolorow, wyszlo na to samo, tyle, ze jeden byl zoltawy, a drugi mial chyba troche rozu. Zostalam wiec przy honey. Jak wyszlam na swiatlo typowo dzienne stwierdzilam, ze moze jednak ten zoltawy bylby lepszy, ale pal licho, kupilam juz ten i tez da rade. Jestem blada, moze nie przezroczysta, ale jednak. Tak czy tak mam jasniejsza szyjwe od twarzy i jakos trzeb to wyrównywac.


Smoku, zamowie chyba jednak 40, tak jak mowisz. Dzieki.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 21:37   #3182
Reni74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do Reni74
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja dziś właśnie kupiłam DP 30 Aurore, kolor jest piękny zero różu. Mam jasną karnację i dla mnie odcień jest idealny ale wcale nie jasny jakoś się chyba stapia ze skórą. W lecie używałam Clinique Superfit 05 Neutral, teraz jest dla mnie trochę za ciemny. Wogóle to jestem zachwycona DP , koleżanka nawet dziś stwierdziła,że kwitnąco wyglądam ( nie wiem czy to zasługa DP, ale nie miałam ostatnio zbyt wielu powodów aby tak wyglądac ).
Mówisz Smoku, że na jedwabny nakładasz , właśnie się zastanawiałam jak to na filtry najlepiej zaaplikować
Reni74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 22:07   #3183
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kurcze, juz nie mogę się doczekać wypłaty i zakupu DP. Mam nadzieję, że kolor kupowany w ciemno okaże się w sam raz.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:18   #3184
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Reni74 Pokaż wiadomość
Mówisz Smoku, że na jedwabny nakładasz , właśnie się zastanawiałam jak to na filtry najlepiej zaaplikować
Ja co prawda nie Smok, ale wywodzę się z makijażowej smoczej szkoły , więc myślę że Ci pomogę
I tak po nałożeniu filtra trzeba trochę odczekać, żeby się jak najwięcej wchłonął. Na to aplikuję puder jedwabny do ciała Dr Hauschki - ja to robię dużym pędzlem do pudru, ale można też gąbeczką lateksową stemplując miejsce przy miejscu, tak żeby nie zetrzeć filtra. I dopiero na tą warstwę nakładam DP też pędzlem lub jak kto woli dołączoną gąbeczką.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:07   #3185
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax już mnie wyręczyła
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:15   #3186
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja też tak nakładam pudry, ale nie wiedzialam, ze Smok tak robi. Dopiero jakis czas temu przy okazji pododbnej rozmowy się dowiedziałam Nie chciało mi się mieszać pudru ze skrobią, jak to czasem dziewczyny opisywaly i zaczelam robic tak, a potem sie okazalo, ze Smok tez tak robi
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 17:18   #3187
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja też tak nakładam pudry, ale nie wiedzialam, ze Smok tak robi. Dopiero jakis czas temu przy okazji pododbnej rozmowy się dowiedziałam Nie chciało mi się mieszać pudru ze skrobią, jak to czasem dziewczyny opisywaly i zaczelam robic tak, a potem sie okazalo, ze Smok tez tak robi
Widzisz - opatentowałam moją metode malowania na sucho i zgłosiłam patent na wizazu. Byłam pierwsza ))

Serio - o ile pamiętam, Ty jesteś fanką sypkiego Lucidity i kładziesz go pewnie na skrobię, czy Hauschkę. W ten sposób - warstwowo - kładzie pudry sypkie wiele osób. O ile pamiętam, nawet Basia na BU zalecała taki sposób.

A ja na skrobię/Hauschkę jedwabny kładę nie sypki puder, tylko podkład po prostu, stąd ta różnica - dodam nieskromnie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 22:15   #3188
Reni74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do Reni74
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie Smok, ale wywodzę się z makijażowej smoczej szkoły , więc myślę że Ci pomogę
I tak po nałożeniu filtra trzeba trochę odczekać, żeby się jak najwięcej wchłonął. Na to aplikuję puder jedwabny do ciała Dr Hauschki - ja to robię dużym pędzlem do pudru, ale można też gąbeczką lateksową stemplując miejsce przy miejscu, tak żeby nie zetrzeć filtra. I dopiero na tą warstwę nakładam DP też pędzlem lub jak kto woli dołączoną gąbeczką.
Dzięki Contax, tak też uczyniłam. Tylko trochę przedobrzyłam z eksperymentami chyba . Wczoraj miałam wyjazd służbowy, pół dnia w aucie chciałam dobrze wyglądać , więc stwierdziłam że zamiast jak zwykle pod filtr active c zaaplikuje sobie redermic coby lepiej mi się filterek ( emulsja avene) wchłonął na to trochę jedwabnego i DP oczywiście . No efekty jakieś marne raczej wyszły , chyba jako nieobeznana z kompaktami za dużo maznełam, potem jeszcze klima. Wieczorem makijaż wyglądał kiepsko, twarz zaczerwieniona i sucha - mam nadzieję jednak że to ta klima a nie DP .
Dziś już było trochę lepiej, active c i delikatnie DP . Aha może to też się przyczyniło,ze użyłam redrmic do normalnej i mieszanej ( bo taką mam) a active c używam do suchej
Reni74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 23:02   #3189
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Widzisz - opatentowałam moją metode malowania na sucho i zgłosiłam patent na wizazu. Byłam pierwsza ))

Serio - o ile pamiętam, Ty jesteś fanką sypkiego Lucidity i kładziesz go pewnie na skrobię, czy Hauschkę. W ten sposób - warstwowo - kładzie pudry sypkie wiele osób. O ile pamiętam, nawet Basia na BU zalecała taki sposób.

A ja na skrobię/Hauschkę jedwabny kładę nie sypki puder, tylko podkład po prostu, stąd ta różnica - dodam nieskromnie.
Tak, na skrobię nakładam Lucidity. Na poczatku bylam fanka, jeśli mozna tak powiedzieć, tak samo bylo z puderm H i skrobią. Wszystko działa super na poczatku, a potem ten sam problem - po kilku godzinach moja twarz wyglada blyszcząco/mokro jak tafla jeziora. Bardzo dlugo nie uzywalam podkladu. tylko filtr+skrobia/H+lucidity, a od jakiegos miesiaca znow uzywam podkladu CM. Wczoraj sie zapomnialam i na filtr rzucilam skrobie. Dopiero potem przypomnialo mi sie o podkladzie, wiec nalozylam na skrobie i wszystko spoko nic sie nie wałkowało czy cos z tych rzeczy. jutro przetestuje ten sposob juz bardziej swiadomie
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 23:37   #3190
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Wczoraj sie zapomnialam i na filtr rzucilam skrobie. Dopiero potem przypomnialo mi sie o podkladzie, wiec nalozylam na skrobie i wszystko spoko nic sie nie wałkowało czy cos z tych rzeczy. jutro przetestuje ten sposob juz bardziej swiadomie
Na skrobie podklad w plynie Na taka metode to jeszcze nie wpadlam . Czekam na sprawozdanie.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 07:19   #3191
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja kiedyś na skrobię usiłowałamn nałożyć korektor kamuflujący (tylko na nos) LRP Unifiance. Efekt był żałosny, wszystko się zwałkowało i jakby 'zważyło', podobnie było z fluidem revlon softflex.

Wydaje mi się, że pod tym względem hauschka daje więcej możliwości.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 07:44   #3192
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Reni74 Pokaż wiadomość
Dzięki Contax, tak też uczyniłam. Tylko trochę przedobrzyłam z eksperymentami chyba . Wczoraj miałam wyjazd służbowy, pół dnia w aucie chciałam dobrze wyglądać , więc stwierdziłam że zamiast jak zwykle pod filtr active c zaaplikuje sobie redermic coby lepiej mi się filterek ( emulsja avene) wchłonął na to trochę jedwabnego i DP oczywiście . No efekty jakieś marne raczej wyszły , chyba jako nieobeznana z kompaktami za dużo maznełam, potem jeszcze klima. Wieczorem makijaż wyglądał kiepsko, twarz zaczerwieniona i sucha - mam nadzieję jednak że to ta klima a nie DP .
Dziś już było trochę lepiej, active c i delikatnie DP . Aha może to też się przyczyniło,ze użyłam redrmic do normalnej i mieszanej ( bo taką mam) a active c używam do suchej

Reni obstawiam klimę.
Mnie zawsze pobyt w pomieszczeniu z klimatyzacją załatwia na cacy. Skórę mam zawsze podraznioną i przesuszoną.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 10:13   #3193
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Tak, na skrobię nakładam Lucidity. Na poczatku bylam fanka, jeśli mozna tak powiedzieć, tak samo bylo z puderm H i skrobią. Wszystko działa super na poczatku, a potem ten sam problem - po kilku godzinach moja twarz wyglada blyszcząco/mokro jak tafla jeziora. Bardzo dlugo nie uzywalam podkladu. tylko filtr+skrobia/H+lucidity, a od jakiegos miesiaca znow uzywam podkladu CM. Wczoraj sie zapomnialam i na filtr rzucilam skrobie. Dopiero potem przypomnialo mi sie o podkladzie, wiec nalozylam na skrobie i wszystko spoko nic sie nie wałkowało czy cos z tych rzeczy. jutro przetestuje ten sposob juz bardziej swiadomie
Niesamowite, też niedawno się zagadałam i przypudrowałam filtr, po czym z braku czasu na zmywanie nałożyłam na to podkład i poleciałam.
Facjata trzymała się nawet kupy
Nie powtórzyłam manewru jak dotąd świadomie, ale jutro spróbuję

W sumie najważniejsze wynalazki powstały przypadkiem, więc kto wie, może w tym szaleństwie jest metoda?
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 13:47   #3194
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Na skrobie podklad w plynie Na taka metode to jeszcze nie wpadlam . Czekam na sprawozdanie.
To już Smok opatentował

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Niesamowite, też niedawno się zagadałam i przypudrowałam filtr, po czym z braku czasu na zmywanie nałożyłam na to podkład i poleciałam.
Facjata trzymała się nawet kupy
Nie powtórzyłam manewru jak dotąd świadomie, ale jutro spróbuję
A ja dziś rano zapomniałam w końcu świadomie zrobić ten eksperyment
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 16:06   #3195
Reni74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do Reni74
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Reni obstawiam klimę.
Mnie zawsze pobyt w pomieszczeniu z klimatyzacją załatwia na cacy. Skórę mam zawsze podraznioną i przesuszoną.
Chyba tak, dziś jest super , buzia gładziutka, ładnie wygląda . Jest ok, na szczęście bo już byłam lekko przestraszona
Reni74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 17:36   #3196
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ash - coś nie nadajemy na tych samych falach - Smok opatentował metodę malowania na sucho - a zatem nie podład w płynie, tylko suchy kompaktowy. Patent na mokro z płynnym podkłądem nalezy do Ciebie!!!

Ja w ogóle nie mam problemu z błyszczeniem się w ciągu dnia, jestem idealnie matowa, ale poprawiam się, bo mi zaczerwienienia wychodzą na wierzch.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:00   #3197
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ash - coś nie nadajemy na tych samych falach - Smok opatentował metodę malowania na sucho - a zatem nie podład w płynie, tylko suchy kompaktowy. Patent na mokro z płynnym podkłądem nalezy do Ciebie!!!
hehe, jaki patent zagapiłam się i zrobiłam odwrotnie

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie mam problemu z błyszczeniem się w ciągu dnia, jestem idealnie matowa, ale poprawiam się, bo mi zaczerwienienia wychodzą na wierzch.
Zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość

A ja na skrobię/Hauschkę jedwabny kładę nie sypki puder, tylko podkład po prostu, stąd ta różnica - dodam nieskromnie.
po powyższym poście myślałam, że chodzi Ci o płynny podkład
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:06   #3198
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczynki, ja się pogubiłam. Nakładacie filtr potem skrobię/puder jedwabny a później zwyczajny puder/podklad w kompakcie.
ja mam pytanie, nakladacie najpierw skrobie aby tylko zapobiec blyszczeniu czy stanowi ona jakby bariere ochronna przed talkowymi mazidłami? a może 2 w 1?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:29   #3199
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja się pogubiłam. Nakładacie filtr potem skrobię/puder jedwabny a później zwyczajny puder/podklad w kompakcie.


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja mam pytanie, nakladacie najpierw skrobie aby tylko zapobiec blyszczeniu czy stanowi ona jakby bariere ochronna przed talkowymi mazidłami? a może 2 w 1?
jedno i drugie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 13:39   #3200
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Filtry UV a makijaż

raz tak zrobiłam, ale wyszło ciacho może zaopatrzyć się w wielki pędzel zamiast wacikiem?

a gdybym na filtr nałożyła "bezpieczny" podkład a na to wymieszą skrobię z "niebezpiecznym" pudrem sypkim?

czy beztalkowy podkład będzie spelniał też funkcję bariery ochronnej?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 15:18   #3201
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

To ja mam pytanie z innej beczki: czy ten Wasz makijaz nie zostawia sladów np. na ubraniu ukochanego? Bo ja mimo ze stosuje "tylko" 2 warstwy (filtr + puder jedwabny mieszany z translucide) to nie moge sie policzkiem przytulic, bo zostawiam bialy placek... Fakt, w te 2 ml filtra wsiaka okropnie duzo pudru ale czy jest na to jakis sposób?
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2007-04-06 o 15:19 Powód: krzaki zamiast polskich liter
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 15:51   #3202
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie z innej beczki: czy ten Wasz makijaz nie zostawia sladów np. na ubraniu ukochanego? Bo ja mimo ze stosuje "tylko" 2 warstwy (filtr + puder jedwabny mieszany z translucide) to nie moge sie policzkiem przytulic, bo zostawiam bialy placek... Fakt, w te 2 ml filtra wsiaka okropnie duzo pudru ale czy jest na to jakis sposób?
jest - polubic
Niestety tak jest z kazdym filtrem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 16:44   #3203
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzieki
Juz sie zabieram za polubianie...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 16:50   #3204
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzieki
Juz sie zabieram za polubianie...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 01:00   #3205
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez Surmina Pokaż wiadomość
Następną wizytę mam w maju, spróbuję poprosić lekarza o wykład na ten temat w formie pisemnej. Wówczas zacytuję dokładnie.
Jestem ciekawa, czy lekarz na to pójdzie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:51   #3206
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, czy lekarz na to pójdzie
nie wydaje mi się.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 15:05   #3207
Surmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 86
GG do Surmina
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Dziewczyny, 7 maja mam wizytę u pana Jankowiaka Będę się starać zapisać, choćby kilka zdań!

Pozdrawiam
Surmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 22:56   #3208
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Dziewczyny ja mam pytanie czy jesli na bioderme nakladam skrobie i dopiero ja pudruje pudrem ktorego nie ma niestety na liscie tych niegryzacych sie z filtrem to nie robie sobie szkody?tymbardziej ze katuje teraz skore kwasami
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 22:59   #3209
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam pytanie czy jesli na bioderme nakladam skrobie i dopiero ja pudruje pudrem ktorego nie ma niestety na liscie tych niegryzacych sie z filtrem to nie robie sobie szkody?tymbardziej ze katuje teraz skore kwasami
cóż z tego, że nakładasz skrobię- skoro i tak na twarzy ląduje puder - gryzący sie z filtrem...

Radzę używać filtrów Avene i problem z głowy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 08:27   #3210
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Chcialabym zacząć stosować filtry (na początek Iwostin SPF 40) ale nie wyobrażam swojej twarzy bez podkładu, dlatego też mam pytanie odnośnie podkładów Orfilame Giordani Gold Adaptive Foundation i Flawless Foundation (Podkład korygujący) czy są one fotostabilne? Jak na razie używam podkładu Revlon Colorstay ale na lato chcialabym coś lżejszego.

Orfilame Giordani Gold Adaptive Foundation
Skład: aqua, cyclopentasiloxane, isononyl isononanoate, caprylyl methicone, polyglyceryl-4 isostearate, butylene glycol, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyethylene, methyl methacrylate crosspolymer, bis-peg/ppg-14/14 dimethicone, sodium chloride, methylparaben, propylparaben, silica, hydrogenated castor oil, parfum, alumina, triethoxycaprylylsilane, disodium edta, trimethoxycaprylylsilane, ci 77891, ci 77492, ci 77491, ci 77499


Oriflame Colour, Flawless Foundation (Podkład korygujący)
Skład: aqua (water), cyclopentasiloxane, isododecane , butylene glycol, polyglyceryl- 4 isostearate , hexyl laurate , cetylpeg/ppg-10/1 dimethicone , bis-peg/ppg-14/14 dimethicone , hydrogenated polydecene, silica, cera alba (beeswax), nylon-12 , magnesium sulfate, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl polymethacrylate , disteardimonium hectorite, methylparaben, propylparaben, parfum (fragrance) , hydrogenated castor oil, triethoxycaprylylsilane, disodium edta, trimethoxycaprylylsilane, glycerin, isohexadecane , isooctane , propylene glycol , pvm/ma copolymer , vaccinium myrtillus (extract) , rosa canina (fruit extract) , plantago major (leaf extract) , bht, ascorbyl glucoside , ci 77891 (titanium dioxide), ci 77492 (iron oxide), ci 77491 (iron oxide), ci 77019 (mica), ci 77499 (iron oxide).
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.