Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 22:54   #4651
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja dziś byłam pomacac Miley. Macoweczka mi nałożyła i niby super, pasuje, ładnie podbija mi kolor teczowki, ale sama nie wiem czy ja brać, bo ja raczej zazwyczaj chodzę w jasniutkich rozach...dylematy
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 22:55   #4652
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam pomacac Miley. Macoweczka mi nałożyła i niby super, pasuje, ładnie podbija mi kolor teczowki, ale sama nie wiem czy ja brać, bo ja raczej zazwyczaj chodzę w jasniutkich rozach...dylematy
To sama musisz ocenić, czy bedziesz nosic, czy nie. Bo jesli nie, to szkoda kasy i lepiej zostawić na nastepne LE, których jest bardzo dużo ostatnio
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 23:05   #4653
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To sama musisz ocenić, czy bedziesz nosic, czy nie. Bo jesli nie, to szkoda kasy i lepiej zostawić na nastepne LE, których jest bardzo dużo ostatnio
Wiem, wiem ciężko tylko koło niej przejsc obojętnie zważywszy, że w takim kolorze o dziwo mi dobrze, a i brakuje czegoś mocniejszego w mojej kosmetyczce, ale jednak jakiś wewnętrzny głos mówi, że.mogłabym kupic jakiegoś dzienniaka i z niego częściej skorzystam

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ciężko tylko koło niej przejsc obojętnie zważywszy, że w takim kolorze o dziwo mi dobrze, a i brakuje czegoś mocniejszego w mojej kosmetyczce, ale jednak jakiś wewnętrzny głos mówi, że.mogłabym kupic jakiegoś dzienniaka i z niego częściej skorzystam
Za to wzielam róż i to na pewno dobra inwestycja
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 23:07   #4654
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ciężko tylko koło niej przejsc obojętnie zważywszy, że w takim kolorze o dziwo mi dobrze, a i brakuje czegoś mocniejszego w mojej kosmetyczce, ale jednak jakiś wewnętrzny głos mówi, że.mogłabym kupic jakiegoś dzienniaka i z niego częściej skorzystam
z kolei jeśli dzienniaków trochę masz a Miley Ci pasuje to ja bym ryzykowała bo w koncu to jakaś odmiana a idą sezony na takie odcienie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 23:19   #4655
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
z kolei jeśli dzienniaków trochę masz a Miley Ci pasuje to ja bym ryzykowała bo w koncu to jakaś odmiana a idą sezony na takie odcienie...
Może rzeczywiście sie skusić na coś innego, bo dzienniaki juz mi z szuflady wylatuja
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 01:43   #4656
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze nie kazdemu moze on się podobać czy pasowac, bo to, ze ja się niem zachwycam, nie oznacza, ze reszta też musi. No ale hmm, sama zawsze mówiłaś ze bez porządnych testów in vivo(nie swatche na rece) nie da się opinii wyrobić, wiec za to baciki Ci sie należa
Od razu bejsbolem! Wszak na pyszczku in vivo testowałam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie jeszcze raz przejrzałam LE Mac is Beauty i doszłam do wniosku, ze popłynę na niej. I chyba zrezygnuje z Toledo, najwyzej jedna paletkę wezme, a kasę odłoze na MIB
Myślałam o kolorowych tuszach z Toledo, tudzież Azalei, ale po zobaczeniu MIB mi przeszły - tam więcej pokus.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 07:33   #4657
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

w ogóle jak rzucą Mac is Beauty i Wash and dry razem to się chyba załamię - spłuczę się do reszty i zęby w ścianę
Spokojnie, MIB wypuszczą w Stanach pod koniec marca, a Wash and dry będzie latem

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-02-16 o 07:33 Powód: lit
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 09:17   #4658
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Od razu bejsbolem! Wszak na pyszczku in vivo testowałam



Myślałam o kolorowych tuszach z Toledo, tudzież Azalei, ale po zobaczeniu MIB mi przeszły - tam więcej pokus.
Tak, ale kiedy - dopiero teraz, a wczesniej jak ten niewierny Tomasz

No własnie, jak mówię, postaram sie z Toledo albo nic albo 1 rzecz wziac i ciułac na MIB, ale nie wiem jak będzie, jak człowiek sie doriwe do "korytka" macowego macac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:16   #4659
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, ale kiedy - dopiero teraz, a wczesniej jak ten niewierny Tomasz

No własnie, jak mówię, postaram sie z Toledo albo nic albo 1 rzecz wziac i ciułac na MIB, ale nie wiem jak będzie, jak człowiek sie doriwe do "korytka" macowego macac
ja wczoraj posiedziałam na YT i u allura widziałam toledo i .. chyba chcę zieloną paletę, zieloną kredkę i jakiś kolorowy tusz, resztę odpuszczam. Blush Ombre już mam i zachowują się dużo lepiej niż te pokazane przez nią (prawie bez koloru), pozostałe pearlglide'y też. Zielona wygląda cudnie, pozostałe MEH.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:40   #4660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja wczoraj posiedziałam na YT i u allura widziałam toledo i .. chyba chcę zieloną paletę, zieloną kredkę i jakiś kolorowy tusz, resztę odpuszczam. Blush Ombre już mam i zachowują się dużo lepiej niż te pokazane przez nią (prawie bez koloru), pozostałe pearlglide'y też. Zielona wygląda cudnie, pozostałe MEH.
Kasiajek, nie podkręcaj mnie plisss Bo moja silna wola zrobi wielkie"traaach". Chciałam sobie wybic z głowy całe Toledo
Ale kurcze, pigmentacja zielonej fantastyczna wg netu, a rozowa - cóz, Karen na jej blogu jak sie nią umalowała, to całkiem mnie wzieło na rózową i wybic z głowy sobie nie moge jakoś
Po Azalei Blossom odechciało mi sie blushów ombre, a zreszta i tak mam za duzo rozy Jeszcze szminkę Oxblood staram sie wywalic z głowy z nadzieja, ze kolor bedzie nie mój
Kredek i tak po prawdzie nie uzywam kolorowych, wiec tu cisnienia zadnego w sumie, chociaz fakt, ta zólta/zielona jest fajna kolorystycznie, mozna nia ozywić nudkowy makijaz oka dajac na dolna powiekę

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Zapowiada sie nowy podkład maca, już czuję sie skuszona, bo co jak co, ale podkład nowy na pewno potestuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:44   #4661
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

ja nie wiem co to za moda teraz z tymi opakowaniami w formie zakraplaczy - strasznie mi się to nie podoba :/

przyszły właśnie moje cienie z Red, Red, Red i pomadka Stunner - brałam w ciemno, ale już nie żałuję, bo to przepiękna czerwień, 100% w moim stylu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 11:48   #4662
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiajek, nie podkręcaj mnie plisss Bo moja silna wola zrobi wielkie"traaach". Chciałam sobie wybic z głowy całe Toledo
Ale kurcze, pigmentacja zielonej fantastyczna wg netu, a rozowa - cóz, Karen na jej blogu jak sie nią umalowała, to całkiem mnie wzieło na rózową i wybic z głowy sobie nie moge jakoś
Po Azalei Blossom odechciało mi sie blushów ombre, a zreszta i tak mam za duzo rozy Jeszcze szminkę Oxblood staram sie wywalic z głowy z nadzieja, ze kolor bedzie nie mój
Kredek i tak po prawdzie nie uzywam kolorowych, wiec tu cisnienia zadnego w sumie, chociaz fakt, ta zólta/zielona jest fajna kolorystycznie, mozna nia ozywić nudkowy makijaz oka dajac na dolna powiekę

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Zapowiada sie nowy podkład maca, już czuję sie skuszona, bo co jak co, ale podkład nowy na pewno potestuję
oj bo ja mam wrażenie że te MACowe palety zyskują przy nakładaniu na oko a tracą na swatchach. A allura nakłada na ramię pędzlami więc też jest jakiś pogląd na to jak się produkt na pędzlu zachowuje i zielona lecę do Karen. Ja planuję zapolować na kilka szmin z regulara bo mam trochę opakowań na wymianę dzięki pewnej dobrej duszy.
A co do kredek - ja już wiem, że limonka i takie zielenio-żółcie do moich tęczówek pasują bosko i robią z nimi cuda więc na pewno capnę.

ooo i nowy podkład jak dobrze będzie krył i matowy do tego to biere

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
ja nie wiem co to za moda teraz z tymi opakowaniami w formie zakraplaczy - strasznie mi się to nie podoba :/

przyszły właśnie moje cienie z Red, Red, Red i pomadka Stunner - brałam w ciemno, ale już nie żałuję, bo to przepiękna czerwień, 100% w moim stylu
ja mam nadzieję, że to demonstracyjne opakowanie i jednak będzie w pompce
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 11:52   #4663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oj bo ja mam wrażenie że te MACowe palety zyskują przy nakładaniu na oko a tracą na swatchach. A allura nakłada na ramię pędzlami więc też jest jakiś pogląd na to jak się produkt na pędzlu zachowuje i zielona lecę do Karen. Ja planuję zapolować na kilka szmin z regulara bo mam trochę opakowań na wymianę dzięki pewnej dobrej duszy.
A co do kredek - ja już wiem, że limonka i takie zielenio-żółcie do moich tęczówek pasują bosko i robią z nimi cuda więc na pewno capnę.

ooo i nowy podkład jak dobrze będzie krył i matowy do tego to biere

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


ja mam nadzieję, że to demonstracyjne opakowanie i jednak będzie w pompce
Tez tak msyle
Karen ma to zdjecie w tym makijazu na głownej stronie na górze po prawej.

Ja opakowania zostawiam na limitki w zwykłym opakowaniu, na te MIB.
A Ty na które sie czaisz regularne? Chociaz przydałoby mi sie wymienic Heroine na nową, bo starenka już mam swoja. Mac RED też mnie kręci. Ale czerwieni mam dosyc.
Do brazowej tęczówki ta zieleń tez byłaby chyba fajna

Rowniez licze, ze podkład nowy bedzie matowy, jak w opisie i z dobrym kryciem, ciekawe tylko,kiedy będa dostepne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-16 o 12:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 12:03   #4664
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

ooo w końcu i podkład się pojawił też będę na niego chętna
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 16:28   #4665
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez tak msyle
Karen ma to zdjecie w tym makijazu na głownej stronie na górze po prawej.

Ja opakowania zostawiam na limitki w zwykłym opakowaniu, na te MIB.
A Ty na które sie czaisz regularne? Chociaz przydałoby mi sie wymienic Heroine na nową, bo starenka już mam swoja. Mac RED też mnie kręci. Ale czerwieni mam dosyc.
Do brazowej tęczówki ta zieleń tez byłaby chyba fajna

Rowniez licze, ze podkład nowy bedzie matowy, jak w opisie i z dobrym kryciem, ciekawe tylko,kiedy będa dostepne.
Ja też ale szukam jednej takiej wiesz my lips but better. Na pewno kupię tę Viva Glam z palety świątecznej to chyba dwójka jest. ale cos bym chciała spośród tych "nudasów" wybrać: Twig, kinda Sexy, Mocha, Taupe itp. Celowo nudasów w cudzysłowie bo to nie są typowe nudasy ale dla mnie nudasy. Myślę też nad Vegas Volt.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 17:12   #4666
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja też ale szukam jednej takiej wiesz my lips but better. Na pewno kupię tę Viva Glam z palety świątecznej to chyba dwójka jest. ale cos bym chciała spośród tych "nudasów" wybrać: Twig, kinda Sexy, Mocha, Taupe itp. Celowo nudasów w cudzysłowie bo to nie są typowe nudasy ale dla mnie nudasy. Myślę też nad Vegas Volt.
Ha, ja też sie przymeirzma do kupna VG2, bo to najlepszy nudziak, jaki miałam
Kind a Sexy paskudnie na mnie wygladała nie zgrała sie z niczym No cóz, nie w każdej szmnice musi byc dobrze : Vegas Volt mam i jest super
Taupe i Twig nie wiem czy mam czy macałam tylko gubie sie w niektórych kolorach juz
Mocha macałam, ale nie pamiętam czy pasowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:35   #4667
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Coś słyszałam o marcu, ale niestety nie wiem dokładnie kiedy.

Też o tym marcu wyczytałam na blogach, szkoda że nic bliżej nie wiadomo.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:47   #4668
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha, ja też sie przymeirzma do kupna VG2, bo to najlepszy nudziak, jaki miałam
Kind a Sexy paskudnie na mnie wygladała nie zgrała sie z niczym No cóz, nie w każdej szmnice musi byc dobrze : Vegas Volt mam i jest super
Taupe i Twig nie wiem czy mam czy macałam tylko gubie sie w niektórych kolorach juz
Mocha macałam, ale nie pamiętam czy pasowała
wiesz, przy takich odcieniach to ja i tak sama muszę sprawdzić bo mi sie wydaje, że one takie śliczne w necie a na mnie przeważnie wyglądają jak kupa. Ale właśnie mam zadanie znaleźć coś w ten deseń. A VG właśnie ładna
Ja już w ogóle dawno temu robiłam do podobnych odcieni podejście ale z tym, że ostatnio mam fazę na nie więc może przychylniej teraz będę na nie patrzeć

jelonki, każdy by tu chciał wiedzieć, zaufaj mi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:54   #4669
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, testowałam dziś po raz pierwszy na poliku Perfect Topping i jest wielka miłość! Kurde, chyba nigdy jak żyję nie miałam tak ślicznie rozświetlonego policzka.. I chyba przebija mojego ukochanego Benefitowskiego Watt's Up i Soft&Gentle Na mnie wygląda jak taka ciepło-różowa poświata Wcale nie jest delikatny w moim mniemaniu. Ale nachalny też nie Jest po prostu prześliczny. Jak ja się cieszę, że go dorwałam Wstawię zdjęcia. Choć oczywiście mój cudowny aparat nie ujął tego niuansu ciepło-różowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07460 (Copy).jpg (142,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated (Copy).jpg (56,8 KB, 61 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:57   #4670
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiesz, przy takich odcieniach to ja i tak sama muszę sprawdzić bo mi sie wydaje, że one takie śliczne w necie a na mnie przeważnie wyglądają jak kupa. Ale właśnie mam zadanie znaleźć coś w ten deseń. A VG właśnie ładna
Ja już w ogóle dawno temu robiłam do podobnych odcieni podejście ale z tym, że ostatnio mam fazę na nie więc może przychylniej teraz będę na nie patrzeć

jelonki, każdy by tu chciał wiedzieć, zaufaj mi
Pocieszyłaś mnie
Już myślałam, że nie potrafię znaleźć informacji, a to przecież magia
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 21:17   #4671
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Pocieszyłaś mnie
Już myślałam, że nie potrafię znaleźć informacji, a to przecież magia
dokładnych dat praktycznie nigdy nie dają... tzn niby wchodzi na początku miesiąca, ale to jest jak loteria ;/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 23:18   #4672
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I jak wyglądał PT na Tobie?
Ciężko powiedzieć, bo jako rozświetlacz był prawie niezauważalny. Widać było drobiny, mocno ocieplił się na mojej twarzy, jakoś spomarańczowiał...no niekoniecznie dobrze to wyglądało W dniu testowania wyglądałam przepaskudnie, bo byłam chora i do tego przed okresem i cera nie prezentowała się zbyt olśniewająco, może też dlatego takie wrażenie. Z drugiej strony, nauczyłam się już testować róże i rozświetlacze, bo na mojej cerze (bardzo blada, ale oliwkowa, do tego naczynkowa) czasem kolory wyglądają kompletnie inaczej i z tym właśnie chyba tak się zadziało.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowałam dziś po raz pierwszy na poliku Perfect Topping i jest wielka miłość! Kurde, chyba nigdy jak żyję nie miałam tak ślicznie rozświetlonego policzka.. I chyba przebija mojego ukochanego Benefitowskiego Watt's Up i Soft&Gentle Na mnie wygląda jak taka ciepło-różowa poświata Wcale nie jest delikatny w moim mniemaniu. Ale nachalny też nie Jest po prostu prześliczny. Jak ja się cieszę, że go dorwałam Wstawię zdjęcia. Choć oczywiście mój cudowny aparat nie ujął tego niuansu ciepło-różowego
Z taką cerą to wszystko będzie pięknie wyglądać Ładny, chociaż Benefitowy na Tobie bardziej mi się spodobał (i teraz go chcę).
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 23:20   #4673
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo jako rozświetlacz był prawie niezauważalny. Widać było drobiny, mocno ocieplił się na mojej twarzy, jakoś spomarańczowiał...no niekoniecznie dobrze to wyglądało W dniu testowania wyglądałam przepaskudnie, bo byłam chora i do tego przed okresem i cera nie prezentowała się zbyt olśniewająco, może też dlatego takie wrażenie. Z drugiej strony, nauczyłam się już testować róże i rozświetlacze, bo na mojej cerze (bardzo blada, ale oliwkowa, do tego naczynkowa) czasem kolory wyglądają kompletnie inaczej i z tym właśnie chyba tak się zadziało.
Pacz jaka różnica U mnie jak go zaaplikowałam to nieźle dawał po oczach Patrząc w świetle dziennym i "poruszając" policzkiem

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z taką cerą to wszystko będzie pięknie wyglądać Ładny, chociaż Benefitowy na Tobie bardziej mi się spodobał (i teraz go chcę).
Ojoj dziękuję Cera mi się akurat dobra trafiła Benefitowy jakoś łatwiej mi było złapać na zdjęciu Ale lubię Benefitka bardzo On daje taki naturalny efekt
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 23:34   #4674
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha, ja też sie przymeirzma do kupna VG2, bo to najlepszy nudziak, jaki miałam
Kind a Sexy paskudnie na mnie wygladała nie zgrała sie z niczym No cóz, nie w każdej szmnice musi byc dobrze : Vegas Volt mam i jest super
Taupe i Twig nie wiem czy mam czy macałam tylko gubie sie w niektórych kolorach juz
Mocha macałam, ale nie pamiętam czy pasowała
Zaraz się okaże, że mogę sugerować się tym, w czym Ci dobrze i mi w tym akurat będzie źle A to źle wróży, bo bym chciała Vegas Volt na lato
VG2 tak mi się podobała, no ale niestety, mogłabym w niej straszyć, natomiast Kinda Sexy to chyba moja ulubiona szminka MACowa w tym momencie, nie sądziłam, że ciemny nude będzie mi pasował, a jest super, szczególnie z konturówką MUFE 1C

Jednak odcień cery, włosów, oczu i oprawy może kompletnie zmienić odbiór koloru szminki. Sama jestem ostatnio bardzo zadowolona, bo zmieniłam swoje rude włosy na coś, czego nigdy nie miałam - bardzo chłodny średni brąz, wręcz popielaty i nagle zaczęły mi pasować zupełnie inne kolory w makijażu, także odrzutki idą w ruch i się czuję jak inna osoba
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiesz, przy takich odcieniach to ja i tak sama muszę sprawdzić bo mi sie wydaje, że one takie śliczne w necie a na mnie przeważnie wyglądają jak kupa. Ale właśnie mam zadanie znaleźć coś w ten deseń. A VG właśnie ładna
Ja już w ogóle dawno temu robiłam do podobnych odcieni podejście ale z tym, że ostatnio mam fazę na nie więc może przychylniej teraz będę na nie patrzeć

jelonki, każdy by tu chciał wiedzieć, zaufaj mi
Hahaha Kasiu, padłamDokładnie i dosłownie w ten sposób podsumowałabym swoje wrażenia Np. z VG2 i Siss

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pacz jaka różnica U mnie jak go zaaplikowałam to nieźle dawał po oczach Patrząc w świetle dziennym i "poruszając" policzkiem

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Ojoj dziękuję Cera mi się akurat dobra trafiła Benefitowy jakoś łatwiej mi było złapać na zdjęciu Ale lubię Benefitka bardzo On daje taki naturalny efekt
Dziękuj naturze Dawał po oczach, bo miał dobre tło, niestety rozświetlacz położony na nieidealną cerę to trochę jak rzeźbienie w ...no Skóra to podstawa, na ładnej można kombinować i wiele rzeczy się obroni.
Ja już na szczęście swoją doprowadzam do ładu, choć znowu uczulił mnie krem pod oczy. Mam też ochotę na mezoterapię igłową, żeby usunęła mi z twarzy stres z ostatnich miesięcy, ale jeszcze pomyślę
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 23:38   #4675
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuj naturze Dawał po oczach, bo miał dobre tło, niestety rozświetlacz położony na nieidealną cerę to trochę jak rzeźbienie w ...no Skóra to podstawa, na ładnej można kombinować i wiele rzeczy się obroni.
Ja już na szczęście swoją doprowadzam do ładu, choć znowu uczulił mnie krem pod oczy. Mam też ochotę na mezoterapię igłową, żeby usunęła mi z twarzy stres z ostatnich miesięcy, ale jeszcze pomyślę
No tak, bo rozświetlacz położony na nierówności jeszcze bardziej je podkreśla.. Oj tak, stres najgorszym wrogiem dla cery Z uczuleniami też miałam nie raz przygody, np uczulił mnie cień Clinique (!) co niby takie to hypoalergiczne kosmetyki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 23:40   #4676
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Wklejam jeszcze trochę linków z cudownościami:

trochę fotek z nadchodzących kolekcji, swatche Julia Petit (chcę prawie wszystko)

szminki Bao Bao

porównanie Oxblood z innymi szminkami, ale niestety na ciemnej skórze

Kinda Sexy i Oxblood, wydają się bardzo podobne
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 09:09   #4677
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo jako rozświetlacz był prawie niezauważalny. Widać było drobiny, mocno ocieplił się na mojej twarzy, jakoś spomarańczowiał...no niekoniecznie dobrze to wyglądało W dniu testowania wyglądałam przepaskudnie, bo byłam chora i do tego przed okresem i cera nie prezentowała się zbyt olśniewająco, może też dlatego takie wrażenie. Z drugiej strony, nauczyłam się już testować róże i rozświetlacze, bo na mojej cerze (bardzo blada, ale oliwkowa, do tego naczynkowa) czasem kolory wyglądają kompletnie inaczej i z tym właśnie chyba tak się zadziało.
Skoro się ociepla, to go nie chcę. Dziękuję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 10:46   #4678
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja dzisiaj znowu "męcze" cienie z Red Red Red. Niesamowite, jak mi przypadły do gustu te kolory i ile kombinacji mozna nimi wyczarować. Tym bardziej jak sie doda odrobinę brazu lub czerni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 11:04   #4679
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znowu "męcze" cienie z Red Red Red. Niesamowite, jak mi przypadły do gustu te kolory i ile kombinacji mozna nimi wyczarować. Tym bardziej jak sie doda odrobinę brazu lub czerni
Można liczyć na jakieś fotosy?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 11:12   #4680
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Można liczyć na jakieś fotosy?
No, wrzuce zbiorczo dzisiaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.