Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 12:45   #1951
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oba super



Szkoda ale nie poddawaj się, dodatkowe jazdy to super pomysł (ja miałam dosłownie chwilę przed egzaminem i myślę, że to dobry pomysł na redukcję stresu), ewentualnie przerwa jak piszesz
Dziękuję


Nigdy się tak nie stresowałam.. Nie wiem dlaczego teraz tak jest.. No ale jak już zaczęłam, to muszę skończyć, nie ważne kiedy. Dziękuję.
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:47   #1952
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Teraz mam 17 kwietnia, w między czasie wezmę sobie dodatkowe godziny w innej szkole jazdy.. A jak nie, to trudno..


Widziałam przed chwilą na insta, śliczne

myślę, że jazdy w innej szkole mogą wiele pomóc, inny instruktor może wyłapać Twoje ewentualne błędy i jeszcze coś skorygować poza tym też będziesz się inaczej czuła, niż ze swoim instruktorem, którego już trochę znasz


dziękuję


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moja też zdecydowanie nierzetelna.
Zmieściłam się w spodnie w które nie wchodziłam już półtora roku, a ona nadal uparcie niemal 70 pokazuje.
No w sumie to niby i mniej, bo w pewnym momencie pokazała 72, ale obwodowo jest znacznie większa różnica.
Efekt taki, że mam słownie jedną dobra parę dżinsów... Te które kupowałam 2 miesiące temu mogę zdjąć bez rozpinania,


Taa. Też się wkurzyłam...

To chyba najsłabszy z marmurków imho, ale wygląda i ta fajnie. Ciekawa jestem jak Ci to wyszło z neonkiem...

ja już się wieki nie ważyłam, bo wagi nie posiadam, ale bo ciuchach widzę, czy mi się zgrubło czy zrzuciło
a od dżinsów się już zupełnie odzwyczaiłam, teraz tylko jegginsy noszę, wygodniejsze, bo wciągam na tyłek, nie muszę pamiętać o guziku i rozporku, a poza tym w C&A znalazłam idealne na długość bo ze spodniami mam zawsze ten problem, że jak są dobrze dopasowane to na bank za długie.. C&A mnie wyratowało


piona

ile warstw do krycia potrzebowałaś? bo ja nałożyłam chyba 4 cieniutkie, a i tak miałam wrażenie, że przydałaby się jeszcze jedna.. z neonem jeszcze kiedyś będę próbować i wrzucę na pewno, tym razem się nie nadawało do publikacji, bo dzień później robiłam porządki i mani nadawało się do tylko zmycia


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a no to to rozumiem zrozumiałam, że nie chcesz, bo jest zbyt podobny
a ja mam nołnejma podobnego do RAT jakiś magic visage glamour brak nr.


marmurek wygląda super szkoda, że do końca nie pasuje Ci noszenie, mi się nosił super i ładne jajka

niee, wydaje mi się, że takie lakiery w kolorystyce pomarańczowo-różowej czy różowo-pomarańczowej są dosyć popularne i często spotykane, a RAT to taki rzadki okaz, że.. nie mogę go odpuścić
o to Ci się udało, ja chyba na żywo się nie spotkałam z takim kolorem


dziękuję powiem Ci, że trochę dziwnie się z nim czułam, ciągle spoglądałam na dłonie i coś mi nie pasowało, nie wiem dlaczego.. czy się gryzł z moim kolorem skóry, czy co w każdym razie na zdjęciu wygląda lepiej niż w rzeczywistości
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:47   #1953
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nigdy się tak nie stresowałam.. Nie wiem dlaczego teraz tak jest.. No ale jak już zaczęłam, to muszę skończyć, nie ważne kiedy. Dziękuję.
Ja zdałam za 1 razem. Do dziś nie wiem jakim cudem, a taki paraliż łapie mnie kiedy mam prowadzić auto zawał mam nawet wtedy kiedy jadę jako pasażer a TŻ zbyt mocno "przyciśnie"
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:52   #1954
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja zdałam za 1 razem. Do dziś nie wiem jakim cudem, a taki paraliż łapie mnie kiedy mam prowadzić auto zawał mam nawet wtedy kiedy jadę jako pasażer a TŻ zbyt mocno "przyciśnie"

moja mama, jak jeździła z moim bratem i jak mu się zdarzało przycisnąć, to ona w podłodze prawie dziurę stopą robiła, bo ją wciska tak, jakby chciała zahamować zawsze mnie to śmieszy, jak ona tak depcze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 12:59   #1955
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
moja mama, jak jeździła z moim bratem i jak mu się zdarzało przycisnąć, to ona w podłodze prawie dziurę stopą robiła, bo ją wciska tak, jakby chciała zahamować zawsze mnie to śmieszy, jak ona tak depcze
Eeeej ja mam tak jak np boje się że ktoś nie wyhamuje ja to jestem zbyt nerowoy człowiek na takie rzeczy zdecydowanie, napaliłam się na to prawko jak szczerbaty na suchary i teraz w sumie nie jeżdżę. Wszyscy mi mówią, że kiedyś mi się przyda okaże się
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:01   #1956
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niee, wydaje mi się, że takie lakiery w kolorystyce pomarańczowo-różowej czy różowo-pomarańczowej są dosyć popularne i często spotykane, a RAT to taki rzadki okaz, że.. nie mogę go odpuścić
o to Ci się udało, ja chyba na żywo się nie spotkałam z takim kolorem


dziękuję powiem Ci, że trochę dziwnie się z nim czułam, ciągle spoglądałam na dłonie i coś mi nie pasowało, nie wiem dlaczego.. czy się gryzł z moim kolorem skóry, czy co w każdym razie na zdjęciu wygląda lepiej niż w rzeczywistości
a mi się wydaje, że w ogóle znaleźć fajny neon stacjonarnie to jest bardzo trudno.. jakieś nołnejmy, ale to zazwyczaj żółty, zielony, różowy. No ewentualnie Vipera, teraz Lovely. A tak to słabo.
No udało się muszę je w ogóle kiedyś na paznokciach porównac

trudno powiedzieć czemu... zawsze możesz dolać jakiegoś koloru do niego i już
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:02   #1957
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja już się wieki nie ważyłam, bo wagi nie posiadam, ale bo ciuchach widzę, czy mi się zgrubło czy zrzuciło
a od dżinsów się już zupełnie odzwyczaiłam, teraz tylko jegginsy noszę, wygodniejsze, bo wciągam na tyłek, nie muszę pamiętać o guziku i rozporku, a poza tym w C&A znalazłam idealne na długość bo ze spodniami mam zawsze ten problem, że jak są dobrze dopasowane to na bank za długie.. C&A mnie wyratowało


piona

ile warstw do krycia potrzebowałaś? bo ja nałożyłam chyba 4 cieniutkie, a i tak miałam wrażenie, że przydałaby się jeszcze jedna.. z neonem jeszcze kiedyś będę próbować i wrzucę na pewno, tym razem się nie nadawało do publikacji, bo dzień później robiłam porządki i mani nadawało się do tylko zmycia
Ja mam, i mam to jakoś pod kontrolą, ale widzę, ze ważę zdecydowanie więcej (jakieś 10 kilo), jak na zdjęciach z Kazimierza z klubu, a w obwodach jest tylko ciut więcej. To wynik mojego regularnego treningu na zajęciach fitness.
Z dżinsami to też zawsze droga przez mękę... Ja lubię dość wysokie, by zakryły brzuch, a takie maja tendencję do pogrubiania.

No właśnie dlatego za nim nie przepadam- nie jest tak kryjący jak pozostałe.
Szkoda, ze choć dla ciekawostki nie ofocilaś
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 13:06   #1958
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Eeeej ja mam tak jak np boje się że ktoś nie wyhamuje ja to jestem zbyt nerowoy człowiek na takie rzeczy zdecydowanie, napaliłam się na to prawko jak szczerbaty na suchary i teraz w sumie nie jeżdżę. Wszyscy mi mówią, że kiedyś mi się przyda okaże się

ja to się w sumie przyzwyczaiłam do takiej trochę szybszej jazdy, wiele lat jeżdżenia z bratem zrobiło swoje. za to mój ojciec czasami dobijająco jeździ.. raz się wlecze, jakby chciał a nie mógł, a czasem zapitala tak, że aż mandat przychodzi, bo zapomniał, że tu i tu fotoradar stoi, okej
ogólnie wydaje mi się, że to trochę słabo tak zrobić prawko i później w ogóle nie jeździć albo bardzo mało.. w końcu po tych 30h jazy nie jest się dobrym kierowcą, cały czas trzeba ćwiczyć, jeździć, utrwalać sobie to czego się nauczyło i myślę, że takie odkładanie prawka do szuflady i nie jeżdżenie też się przyczynia do tego, że potem się ktoś boi siąść za kółkiem, bo dawno nie jeździł, itp.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:08   #1959
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
myślę, że jazdy w innej szkole mogą wiele pomóc, inny instruktor może wyłapać Twoje ewentualne błędy i jeszcze coś skorygować poza tym też będziesz się inaczej czuła, niż ze swoim instruktorem, którego już trochę znasz


dziękuję

Dzisiaj chyba tam jeszcze podjedziemy z tatą. Bo to trochę dziwne, jak za pierwszym razem nie zdałam i wykupiłam sobie jazdę u mojego instruktora, to robiłam wszystko idealnie, a na egzaminie ciągle coś źle..
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja zdałam za 1 razem. Do dziś nie wiem jakim cudem, a taki paraliż łapie mnie kiedy mam prowadzić auto zawał mam nawet wtedy kiedy jadę jako pasażer a TŻ zbyt mocno "przyciśnie"
Zazdroszczę, bardzo.. Mnie już rodzice wyzywają, bo to oni płacą, a to wywiera na mnie jeszcze większy stres..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:21   #1960
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to się w sumie przyzwyczaiłam do takiej trochę szybszej jazdy, wiele lat jeżdżenia z bratem zrobiło swoje. za to mój ojciec czasami dobijająco jeździ.. raz się wlecze, jakby chciał a nie mógł, a czasem zapitala tak, że aż mandat przychodzi, bo zapomniał, że tu i tu fotoradar stoi, okej
ogólnie wydaje mi się, że to trochę słabo tak zrobić prawko i później w ogóle nie jeździć albo bardzo mało.. w końcu po tych 30h jazy nie jest się dobrym kierowcą, cały czas trzeba ćwiczyć, jeździć, utrwalać sobie to czego się nauczyło i myślę, że takie odkładanie prawka do szuflady i nie jeżdżenie też się przyczynia do tego, że potem się ktoś boi siąść za kółkiem, bo dawno nie jeździł, itp.
U mnie to w sumie mamuśka miała na to spory wpływ bo jeździłam początkowo ale ona zawsze wsiadała ze mną wiecznie mnie wyzywała więc wolałam wsiadać jako pasażer. Teraz siostra rok temu zdała i raz z nią tylko pojechała i pozwala jej samej jeździć a ja nawet do głupiego sklepu we wsi z nią musiałam :/

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, bardzo.. Mnie już rodzice wyzywają, bo to oni płacą, a to wywiera na mnie jeszcze większy stres..
Z jednej strony sporo kasy z drugiej znów szkoda się poddać
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:24   #1961
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


Z jednej strony sporo kasy z drugiej znów szkoda się poddać
Racja
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 13:28   #1962
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a mi się wydaje, że w ogóle znaleźć fajny neon stacjonarnie to jest bardzo trudno.. jakieś nołnejmy, ale to zazwyczaj żółty, zielony, różowy. No ewentualnie Vipera, teraz Lovely. A tak to słabo.
No udało się muszę je w ogóle kiedyś na paznokciach porównac

trudno powiedzieć czemu... zawsze możesz dolać jakiegoś koloru do niego i już

co do tego to masz rację.. jednak w internetach jest więcej opcji, bo masz Chinki, CC i inne firmy, a z takich drogeryjnych marek to tylko Lovely i Vipera (która też nie u każdego jest), już łatwiej znaleźć jakiegoś nudziaka, niż jakiegoś oczoj*bka
czekam na takie porównanie, pewnie w dalekiej przyszłości, ale zawsze coś

powiem Ci, że szkoda mi tak całego farbować, ale może uleję ciut do mniejszej buteleczki i dodam jakiegoś innego koloru i zrobię franka


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Z dżinsami to też zawsze droga przez mękę... Ja lubię dość wysokie, by zakryły brzuch, a takie maja tendencję do pogrubiania.

No właśnie dlatego za nim nie przepadam- nie jest tak kryjący jak pozostałe.
Szkoda, ze choć dla ciekawostki nie ofocilaś

ja właśnie za zbyt wysokimi nie przepadam, bo mam wrażenie, że je prawie pod pachy zaciągam wolę niższe, które się kończą kilka cm pod pępkiem, są biodrówkami, ale nie takimi, że widać mi cały tyłek i łono, wszystko zakryte i zazwyczaj jak takie znajdę to kilkanaście cm nogawki do obcięcia

to zdecydowany minus.. pozostałe po 2 warstwach już są okej
uwierz, że nie było czego focić, bo lakier mi poodpryskiwał i miałam tak zajechane dłonie, że nie chciałam straszyć


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dzisiaj chyba tam jeszcze podjedziemy z tatą. Bo to trochę dziwne, jak za pierwszym razem nie zdałam i wykupiłam sobie jazdę u mojego instruktora, to robiłam wszystko idealnie, a na egzaminie ciągle coś źle..

Zazdroszczę, bardzo.. Mnie już rodzice wyzywają, bo to oni płacą, a to wywiera na mnie jeszcze większy stres..

wiesz z instruktorem a egzaminatorem to inaczej zawsze na jazdach nigdy mi nie drgała noga na sprzęgle, a na egzaminie nie mogłam nad nią zapanować, wszystko w środku miałam rozdygotane i nawet myśli 'nie myśl o tym, spokojnie, wyluzuj' mi nie pomagały podobnie miałam na maturze, taki stres mnie na matmie ogarnął, że nie byłam w stanie normalnie pisać w brudnopisie, bo tak mi się ręce trzęsły, jeszcze jak mi wychodziły wyniki, których nie było w odpowiedziach to już w ogóle byłam bliska płaczu różnie człowiek reaguje pod wpływem stresu..

niefajnie, powinni Cię przecież wspierać. wiadomo, że idzie na to sporo kasy, ale kurczę, stresując Cię wcale Ci nie pomagają, tylko pogarszają sytuację

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
U mnie to w sumie mamuśka miała na to spory wpływ bo jeździłam początkowo ale ona zawsze wsiadała ze mną wiecznie mnie wyzywała więc wolałam wsiadać jako pasażer. Teraz siostra rok temu zdała i raz z nią tylko pojechała i pozwala jej samej jeździć a ja nawet do głupiego sklepu we wsi z nią musiałam :/

rany boskie, chyba nie ma nic bardziej denerwującego, jak doświadczony kierowca siedzący obok i dogadujący ciągle.. przecież świeży kierowca ma prawo do błędów, te 30h jazdy na kursie nie czyni z niego super-duper kierowcy rajdowego, niektórzy naprawdę mocno przesadzają.. z takim podejściem pewnie też by mi się równie szybko odechciało.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:33   #1963
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rany boskie, chyba nie ma nic bardziej denerwującego, jak doświadczony kierowca siedzący obok i dogadujący ciągle.. przecież świeży kierowca ma prawo do błędów, te 30h jazdy na kursie nie czyni z niego super-duper kierowcy rajdowego, niektórzy naprawdę mocno przesadzają.. z takim podejściem pewnie też by mi się równie szybko odechciało.
No właśnie W sumie to nawet mnie to boli, że młodej odpuściła po razie a mnie tak gnębiła wlazła mi do auta nawet jak jechałam zawieść siostre na potańcówkę do wsi obok do remizy gdzie droga prost jak drut i jeszcze wokół pola i lasy Teraz jeszcze żeby mnie wkurzyć wszyscy mi wypominają że ona jeździ a ja nie Czasem P. na siłe mnie bierze żebym wsiadła za kółko i robimy runkde po wsiach no ale co mi to da
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:33   #1964
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiesz z instruktorem a egzaminatorem to inaczej zawsze na jazdach nigdy mi nie drgała noga na sprzęgle, a na egzaminie nie mogłam nad nią zapanować, wszystko w środku miałam rozdygotane i nawet myśli 'nie myśl o tym, spokojnie, wyluzuj' mi nie pomagały podobnie miałam na maturze, taki stres mnie na matmie ogarnął, że nie byłam w stanie normalnie pisać w brudnopisie, bo tak mi się ręce trzęsły, jeszcze jak mi wychodziły wyniki, których nie było w odpowiedziach to już w ogóle byłam bliska płaczu różnie człowiek reaguje pod wpływem stresu..

niefajnie, powinni Cię przecież wspierać. wiadomo, że idzie na to sporo kasy, ale kurczę, stresując Cię wcale Ci nie pomagają, tylko pogarszają sytuację

Wiem, wiem że to inna sytuacja.
Oj o maturze, to ja nawet boję się myśleć, a czeka mnie to za rok..


Dokładnie.. Wiadomo, że zadowoleni nie są, ale mogliby to zatrzymać dla siebie. Byłam tam z tatą dzisiaj, to przez całą drogę mówił, że po co ja tam poszłam jak się tak stresuję, takie głupie błędy, że może to nie dla mnie.. Następnym razem pojadę sama.
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:52   #1965
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja właśnie za zbyt wysokimi nie przepadam, bo mam wrażenie, że je prawie pod pachy zaciągam wolę niższe, które się kończą kilka cm pod pępkiem, są biodrówkami, ale nie takimi, że widać mi cały tyłek i łono, wszystko zakryte i zazwyczaj jak takie znajdę to kilkanaście cm nogawki do obcięcia

to zdecydowany minus.. pozostałe po 2 warstwach już są okej
uwierz, że nie było czego focić, bo lakier mi poodpryskiwał i miałam tak zajechane dłonie, że nie chciałam straszyć
Rozumiem, przed ciążą też wolalam takie co sięgały kości biodrowych bądź odrobinkę wyżej. Teraz preferuję takie co się tuż pod pępkiem kończą.
Młoda lubi takie jak ja kiedyś, i też jej ciężko takie dostać. Najłatwiej to takie co się tuż nad włosami łonowymi kończą, a jak się pochylisz to cały tyłek na wierzchu

Mam podobne odczucia.
Spoczko Wierzę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:03   #1966
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No właśnie W sumie to nawet mnie to boli, że młodej odpuściła po razie a mnie tak gnębiła wlazła mi do auta nawet jak jechałam zawieść siostre na potańcówkę do wsi obok do remizy gdzie droga prost jak drut i jeszcze wokół pola i lasy Teraz jeszcze żeby mnie wkurzyć wszyscy mi wypominają że ona jeździ a ja nie Czasem P. na siłe mnie bierze żebym wsiadła za kółko i robimy runkde po wsiach no ale co mi to da

wcale się nie dziwię, że tak Cię to zdemotywowało..
moim zdaniem dobrze robi, chce żebyś się oswajała z samochodem na nowo i myślę, że Cię to bardziej ośmieli


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem że to inna sytuacja.
Oj o maturze, to ja nawet boję się myśleć, a czeka mnie to za rok..


Dokładnie.. Wiadomo, że zadowoleni nie są, ale mogliby to zatrzymać dla siebie. Byłam tam z tatą dzisiaj, to przez całą drogę mówił, że po co ja tam poszłam jak się tak stresuję, takie głupie błędy, że może to nie dla mnie.. Następnym razem pojadę sama.

z matur najgorsze są ustne, przed tym miałam największego stracha, ale pomyślałam sobie, że jak tyle osób przede mną to przeżyło to i ja sobie poradzę Ty też dasz radę z maturami i prawkiem


niefajnie bardzo


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozumiem, przed ciążą też wolalam takie co sięgały kości biodrowych bądź odrobinkę wyżej. Teraz preferuję takie co się tuż pod pępkiem kończą.
Młoda lubi takie jak ja kiedyś, i też jej ciężko takie dostać. Najłatwiej to takie co się tuż nad włosami łonowymi kończą, a jak się pochylisz to cały tyłek na wierzchu

Mam podobne odczucia.
Spoczko Wierzę.

nie wiem w ogóle kto był taki poroniony i taki krój wymyślił.. w majty zawiewa z każdej strony, no fantastycznie

uff, nie jestem z tym sama na szczęście może następnym razem go bielą podbiję i będzie inaczej, będę próbować
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:14   #1967
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie wiem w ogóle kto był taki poroniony i taki krój wymyślił.. w majty zawiewa z każdej strony, no fantastycznie

uff, nie jestem z tym sama na szczęście może następnym razem go bielą podbiję i będzie inaczej, będę próbować
Hehe, też nie wiem
Swoja droga Młoda nigdy takich nie lubiła. Tak rozsądnie się ubierała zawsze. Zakryte nerki, tyłek i czapka na głowie, i to musi zasłonić uszy i być ciepła

Nie jesteś.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:26   #1968
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehe, też nie wiem
Swoja droga Młoda nigdy takich nie lubiła. Tak rozsądnie się ubierała zawsze. Zakryte nerki, tyłek i czapka na głowie, i to musi zasłonić uszy i być ciepła

ja też nie, bo to niewygodne strasznie, poza tym nie chcę się przejmować czy mi będzie widać tyłek jak się schylę albo kucnę czapki nie lubię nosić, już nawet nie przejmuję się zrujnowaną fryzurą, po prostu jakoś tak mi niewygodnie, z wiekiem pewnie mi się odmieni
ale i tak jestem najlepsza, bo w wakacje, upał, śpiąc przy uchylonym oknie (bo inaczej bym się uparowała) wstałam z bolącymi korzonkami
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 14:41   #1969
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też nie, bo to niewygodne strasznie, poza tym nie chcę się przejmować czy mi będzie widać tyłek jak się schylę albo kucnę czapki nie lubię nosić, już nawet nie przejmuję się zrujnowaną fryzurą, po prostu jakoś tak mi niewygodnie, z wiekiem pewnie mi się odmieni
ale i tak jestem najlepsza, bo w wakacje, upał, śpiąc przy uchylonym oknie (bo inaczej bym się uparowała) wstałam z bolącymi korzonkami
Zgadzam się w pełni. Poza tym, aby to się trzymało, muszą być dość opięte, więc się wrzynają w boczki i robią się buły. ble

Możliwe, ja tez kiedyś nie znosiłam, a teraz noszę. Wolę jak ciepło mi niż mało wygodnie... a niewygodnie to jest. hahaha

O masz... To się musiałaś urządzić. Jak Młoda kiedyś gdy jej gorąco było w aucie, a skopaną mieliśmy klimę, rozkręciła okno i dorobiła się kręczu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 15:14   #1970
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
Przykro mi
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
A mi się ten marmurek najbardziej podoba ze wszystkich pazurki świetne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Śnieg się roztopił w 38 stopniach i zapleśniał w okolicach gardła... Czad


Osz kurka jak fajnie! A mówiłaś, ze nie umiesz oszukistko
Współczuje mnie też coś rozkłada

Dziękuje bo nie umiem
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Nigdy się tak nie stresowałam.. Nie wiem dlaczego teraz tak jest.. No ale jak już zaczęłam, to muszę skończyć, nie ważne kiedy. Dziękuję.
Wiem co czujesz..ja tak mam przed każdym egzaminem.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a od dżinsów się już zupełnie odzwyczaiłam, teraz tylko jegginsy noszę, wygodniejsze, bo wciągam na tyłek, nie muszę pamiętać o guziku i rozporku, a poza tym w C&A znalazłam idealne na długość bo ze spodniami mam zawsze ten problem, że jak są dobrze dopasowane to na bank za długie.. C&A mnie wyratowało
Jegginsy są fajne ,ale ja lubie wszystko z wysokim stanem

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2015-04-02 o 15:40
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:17   #1971
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę


ten kolor jeszcze najbardziej mi odpowiada z marmurków...
Dobrze, że pazurki podpiłowane
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2015-04-02 o 15:22
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:29   #1972
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Troszkę kiczowato ale dramatu nie ma


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem dlaczego ale skojarzyło mi się z halloween tak jakby to były takie macki/gałęzie sięgające po ciebie w nocy
Interpretacja dowolna.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to mani mi się skojarzyły z Tygryskiem z Kubusia Puchatka słodkie, taki trochę powrót do dzieciństwa
ale ten neon to zdecydowanie nie dla mnie
Właśnie mi też się tak pozytywnie kojarzyło. Ale po dwóch dniach noszenia miałam już dosyć tego koloru, jednak nie do końca mój typ. Będzie fajny do jakichś mani z innymi kolorami, ale solo nie bardzo...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam zapowiadane dłuuuugie paznokcie
Nie wyglądają na strasznie długie. A mani genialne! I jak idealnie odbite.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm jakieś mieszane uczucia mam. Akurat jestem dość tolerancyjna na kicz na paznokciach, więc nie w tym rzecz, ale jakoś coś mi nie gra. Kolor fajny (aczkolwiek nie urywa, chyba dobrze, że go nie capnęłam), zdobienie fajne, a razem jakoś tak średnio. Może kwestia zdjęcia
Wrzuć lepiej różowe ombre
Rozumiem. A kolor jest dość zwyczajny, po prostu pomarańczowy neon, nawet nie taki mocny. Szkoda że ten koral ginie, bo byłby ciekawszy.
Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i Green Apple na dziś
Oczywiście ładny, bo zielony , ale aż dziwne że tak różni się od innych swatchy.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zrobiłam mani, tym razem szare i niewyzywające, na egzamin, za radą taty

I poprzednie mani:
Szaraczek przyjemny , ale to poprzednie mani świetne!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
fajny mani też mi się kojarzy z Tygryskiem z Kubusia Puchatka


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
Szkoda. A cały czas w tym samym miejscu zdajesz? Bo wiem że np. w Wawie jest często ciężko zdać, ogólnie w dużych miastach, niektórzy specjalnie ćwiczą w dużych, a potem jadą do mniejszych i tam zdają.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bosz, chciałam wrzucić mani, a tutaj przerwa techniczna dzienki wizarz
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
Uwielbiam marmurki. Pasuje Ci bardzo, super wygląda. Bułek nie widzę.
Ooo, nawet nie pomyślałam o tym, a już ostatnio miałam mieszać (tylko pustej butelki nie miałam). Może wypróbuję ten patent z żółtym Safari który sam z siebie nie kryje chyba nigdy (raz próbowałam bez białej bazy, po bodajże 5 czy 6 warstwach brzeg dalej był widoczny i to dość mocno...).

Tak mnie poniosło z piłowaniem, że teraz mam mega króciaki, nawet nie chce mi się ich pomalować odżywką, tylko pomoczyłam w ciepłym oleju. Chociaż Miał mnie trochę pocieszyła tym zdjęciem wyżej, bo krótkie a ładne. Może jednak machnę jakiś różyk.

Antiii dorzuciła swatche reszty CA i brałabym. Tylko że ja tam nie widzę lawendy, u mnie ten kolor wygląda zdecydowanie niebiesko, ma tylko fioletową poświatę.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:41   #1973
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Niestety nie zdałam.. Po prostu się do tego nie nadaję.. Wsiadam do auta i stres pożera wszystkie moje kończyny, głównie mózg. Nie każdemu pisane jest mieć prawo jazdy widocznie... Zapisałam się na jeszcze jedną próbę, przed tym wezmę dodatkowe jazdy w innej szkole jazdy, jak teraz nie zdam, to już się poddaję.. Spróbuję najwyżej za jakiś czas.
szkoda ale najważniejsze, żebyś nie poddawała się i myślała pozytywnie wiem, że to trudne po tylu porażkach, ale nie wolno myśleć, że znowu się nie zda, po prostu bądź przekonana, że zdasz

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bosz, chciałam wrzucić mani, a tutaj przerwa techniczna dzienki wizarz
łapcie, popielaty/gołębi/biały marmurek Lemax.. w sumie mam mieszane uczucia co do niego, na zdjęciach wyszedł dużo lepiej, niż wyglądał w rzeczywistości.. paznokcie trochę bułkowate, ale przy kolejnym mani je wysmukliłam i kształt (chyba) będzie lepszy
i ogólnie dzień przed zmyciem go podrasowałam (ale nie ofociłam) i nałożyłam na niego jedną warstwę neonowego Lovely.. i stwierdziłam, że niepotrzebne mi neonowe marmurki, skoro mogę je zrobić sama kiedyś pewnie to powtórzę i pokażę
ten marmurek jest chyba najładniejszy ze wszystkich ale nie mam parcia, by go mieć, bo moje dwa Lemaxy noszę raz na sto tysięcy lat

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Rozumiem. A kolor jest dość zwyczajny, po prostu pomarańczowy neon, nawet nie taki mocny. Szkoda że ten koral ginie, bo byłby ciekawszy.
Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.

Antiii dorzuciła swatche reszty CA i brałabym. Tylko że ja tam nie widzę lawendy, u mnie ten kolor wygląda zdecydowanie niebiesko, ma tylko fioletową poświatę.
super mani zawsze chciałam takie zrobić, ale nigdy nie mogłam się doszukać odpowiednich kolorów

ja pragnę czerwone holo

jakby co, to dopiero dodałam Cię na insta do obserwowanych
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:49   #1974
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.

nie no, fajne to to

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Antiii dorzuciła swatche reszty CA i brałabym. Tylko że ja tam nie widzę lawendy, u mnie ten kolor wygląda zdecydowanie niebiesko, ma tylko fioletową poświatę.


kurczę u mnie jest fiolet na monitorze, ale lawendą bym tego nie nazwała. Ale ładny jest tak czy siak
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:23   #1975
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
co do tego to masz rację.. jednak w internetach jest więcej opcji, bo masz Chinki, CC i inne firmy, a z takich drogeryjnych marek to tylko Lovely i Vipera (która też nie u każdego jest), już łatwiej znaleźć jakiegoś nudziaka, niż jakiegoś oczoj*bka
czekam na takie porównanie, pewnie w dalekiej przyszłości, ale zawsze coś

powiem Ci, że szkoda mi tak całego farbować, ale może uleję ciut do mniejszej buteleczki i dodam jakiegoś innego koloru i zrobię franka
no internety to internety
oj czemu od razu w dalekiej przyszłości ostatnio raczej wyrabiam z takimi rzeczami

no całego trochę szkoda, ale jak Ci się średnio nosi to coś można pokombinować mógłby lepiej kryć od razu.

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Rozumiem. A kolor jest dość zwyczajny, po prostu pomarańczowy neon, nawet nie taki mocny. Szkoda że ten koral ginie, bo byłby ciekawszy.
Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.


Oczywiście ładny, bo zielony , ale aż dziwne że tak różni się od innych swatchy.
zwykły pomarańcz też może być super, no ale odcieni jest mnóstwo
super to ombre jest! a pamiętasz resztę kolorów?

hehe nie no, jest kilka swatchy na których wygląda tak jak mój a te jaskrawo-prawie neonowe to rzeczywiście nie wiem skąd.. najciekawsze jest to, że on bardzo fajnie się fotografował, nie wychodził przekłamany
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-04-02 o 16:24
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:24   #1976
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50904097]A mi się ten marmurek najbardziej podoba ze wszystkich pazurki świetne

Jegginsy są fajne ,ale ja lubie wszystko z wysokim stanem [/QUOTE]


dzięki

ja właśnie średnio przepadam, skrępowana się czuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ten kolor jeszcze najbardziej mi odpowiada z marmurków...
Dobrze, że pazurki podpiłowane

najbardziej neutralny jest


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Właśnie mi też się tak pozytywnie kojarzyło. Ale po dwóch dniach noszenia miałam już dosyć tego koloru, jednak nie do końca mój typ. Będzie fajny do jakichś mani z innymi kolorami, ale solo nie bardzo...

Już myślałam że mam tylko jedno zdjęcie, to co na insta, ale jednak mam jeszcze jedno. Te piękne zadziory po bokach to zasługa olejku arganowego... Na kciuku Rimmel Lose Your Lingerie.



Uwielbiam marmurki. Pasuje Ci bardzo, super wygląda. Bułek nie widzę.
Ooo, nawet nie pomyślałam o tym, a już ostatnio miałam mieszać (tylko pustej butelki nie miałam). Może wypróbuję ten patent z żółtym Safari który sam z siebie nie kryje chyba nigdy (raz próbowałam bez białej bazy, po bodajże 5 czy 6 warstwach brzeg dalej był widoczny i to dość mocno...).

Tak mnie poniosło z piłowaniem, że teraz mam mega króciaki, nawet nie chce mi się ich pomalować odżywką, tylko pomoczyłam w ciepłym oleju. Chociaż Miał mnie trochę pocieszyła tym zdjęciem wyżej, bo krótkie a ładne. Może jednak machnę jakiś różyk.

mnie by taki kolor zmęczył szybko, ale to ja nie dla mnie pomarańcze

ładnie Ci to wyszło


ja też, w sumie dla mnie to najszybsza opcja, jak nie mam pomysłu na mani dziękuuuję

w sumie podpiłowałam je też dla bezpieczeństwa, porządki w domu bywają groźne na szczęście nic nie połamałam


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ten marmurek jest chyba najładniejszy ze wszystkich ale nie mam parcia, by go mieć, bo moje dwa Lemaxy noszę raz na sto tysięcy lat


zawsze chciałam takie zrobić, ale nigdy nie mogłam się doszukać odpowiednich kolorów

dziękuję ja czasami pomaluję, jak już nie mam kompletnie na nic pomysłu ale też raczej rzadko


ja tak samo


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kurczę u mnie jest fiolet na monitorze, ale lawendą bym tego nie nazwała. Ale ładny jest tak czy siak

u mnie też, może nie taki fiolet-fiolet, ale z taką kropelką niebieskiego, taki barwinkowy


jednak bardziej mi się podoba II zestaw z kolekcji warszawskiej, może kiedyś mnie natchnie i coś z niej zamówię
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:39   #1977
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50904097]
Współczuje mnie też coś rozkłada
[/QUOTE]
Oj biedna

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jednak bardziej mi się podoba II zestaw z kolekcji warszawskiej, może kiedyś mnie natchnie i coś z niej zamówię
Mnie to rozczarowało, bo tam nie ma nazw ...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 16:42   #1978
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
super mani zawsze chciałam takie zrobić, ale nigdy nie mogłam się doszukać odpowiednich kolorów
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie no, fajne to to
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły pomarańcz też może być super, no ale odcieni jest mnóstwo
super to ombre jest! a pamiętasz resztę kolorów?
Może być, lubię pomarańczowe lakiery, ale ten kupiłam z nadzieją że będzie miał w sobie tę odrobinę koralu (i żeby uzupełnić zbiór podstawowych neonów ).
Od wskazującego do małego: GR CE 12 (on akurat nie jest kremowy, ma dość mocny shimmer, w sumie to chyba już frost... ale nie przeszkadzało mi to bardzo ), Manhattan 55K, GR CE 45, GR CE 15 (wyszedł trochę za ciemno, w ogóle niezły z niego gagatek. Machnęłam nim pedi i wieczorem wydawał się pomarańczowo-pomidorowy w dziennym świetle jest zdecydowanie bardziej malinowy, po południu z kolei bardziej arbuzowy).



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładnie Ci to wyszło


u mnie też, może nie taki fiolet-fiolet, ale z taką kropelką niebieskiego, taki barwinkowy


jednak bardziej mi się podoba II zestaw z kolekcji warszawskiej, może kiedyś mnie natchnie i coś z niej zamówię


Musiałam wygooglować to słowo, czyli jednak jest jakaś polska nazwa na periwinkle, uff! U mnie to nie wygląda na idealny barwinkowy (w sumie śmiesznie brzmi to słowo ) bo za ciemny jest. Ale właśnie raczej barwinek niż lawenda.

Ja poczekam jednak na promocję, w końcu co chwilę jakieś są. Jakoś się opanuję. No i może jeszcze rzucą chociaż to B z Typografii...

Tak Wam się podoba to ombre, a ja machnęłam je całkiem od niechcenia, głównie po to żeby rozdziewiczyć trzy lakiery.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie to rozczarowało, bo tam nie ma nazw ...
Ja już tylko czekam aż CA zrobi konkurs na nie, bo mam kilka pomysłów.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:05   #1979
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie to rozczarowało, bo tam nie ma nazw ...

ale przecież zawsze tak jest na początku, oni później konkurs na nazwy ogłaszają


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Musiałam wygooglować to słowo, czyli jednak jest jakaś polska nazwa na periwinkle, uff! U mnie to nie wygląda na idealny barwinkowy (w sumie śmiesznie brzmi to słowo ) bo za ciemny jest. Ale właśnie raczej barwinek niż lawenda.

Ja poczekam jednak na promocję, w końcu co chwilę jakieś są. Jakoś się opanuję. No i może jeszcze rzucą chociaż to B z Typografii...

Tak Wam się podoba to ombre, a ja machnęłam je całkiem od niechcenia, głównie po to żeby rozdziewiczyć trzy lakiery.

no jest, ale też musiałam guglać jaki jest odpowiednik periwinkle no u mnie właśnie on bardziej ciemny jest, zbyt ciemny by być lawendą

no raczej, nie ma co się zabijać

szczerze takie mani od niechcenia chyba najlepsze są jak nie mam na nic weny to wtedy mi najlepiej idzie, bo jak się napalę, że zrobię takie i takie zdobienie to nic nie wychodzi
chciałabym takie cudne ombre zrobić, ale jestem zbyt leniwa, żeby kolory dobierać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:21   #1980
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
najbardziej neutralny jest


u mnie też, może nie taki fiolet-fiolet, ale z taką kropelką niebieskiego, taki barwinkowy

zgadza się


o - o! tak, taki barwinkowy
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.