Joko producentem selektywu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 20:48   #31
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Joko producentem selektywu?

Kamisio,dlatego napisalam,ze zobaczymy co będzie się działo z Eris za kilka lat skoro tak się rozwija
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 21:52   #32
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Myślę, że babce w drogerii coś się pokiciało i to nieźle. Joko po prostu rozdzieliło marki. Virtual, czyli jak któraś z wizażanek powyżej pisała - kosmetyki typu bazarkowego (ale jak ktoś spróbuje choćby eyelinerka to nie wiem, czy się nie zachwyci i nie zmieni zdania) i JOKO, może nie selektywne, a raczej na pewno nie, ale lepsze, marka, opakowanie, produkt też (spróbujcie nowych błyszczyków Chocolate). A swoją drogą - ja Joko bardzo lubię, produkty, których spróbowałam są świetne.
ukrycior, a możesz coś więcej powiedzieć o tym błyszczyku?

klejący, jaki kolor - transparentny czy kryjący, trwały, czy waży się na ustach...

cała ta seria "chocolate" wydaje się być smakowita...

ktoś próbował cieni i pudrów czekoladowych???
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 08:27   #33
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Może przedstawicielka handlowa uznała ze jak cos jest za 35 to jest selektywne i puściła pani w drogeri taka bzdurę
Ale tu nie chodzi o cenę i rozróżnienie co należy do selektywu, co do premium a co nim jeszcze nie jest, tylko o to, czy dana firma- w tym przypadku Joko, nie produkuje jakiejś partii towaru dla innej firmy.
Sprzedaż oczywiście odbywa się pod marką zamawiającą i po ich cenach, ale rzecz dotyczy produkcji.
Ciekawa byłam, czy to plotka czy może coś w tym jest i któraś z wizażanek coś słyszała. Tytuł wątku to taki skrót myślowy- przepraszam, jeśli którąś wprowadziłąm w błąd i niepotrzebne zamieszanie. Cała sprawa dotyczy re- brandu. To tyle jeśli chodzi o moją ciekawość
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 09:57   #34
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Joko producentem selektywu?

Błyszczyki są 4, dwa lekko koloryzujące z wieloma pigmentami opalizującymi w kolorach beż i brąz, dwa pozostałe to bardziej pomadki w płynie, tak myslę, kolory zdecydowane i zadziwiające, ale utrzymują się na ustach kilkanaście(!!!) godzin. Dziwne, ale prawdziwe. Mam pracę gadaną, błyszczyka zwykle nie ma już po 15 min. a tu po zakończonej przemowie (kilka godzin) był na swoim miejscu i nie zmasakrował mi ust wysychając. Nie kleją się, pachną czekoladą, smakują cukerkowo (dosłownie słodko). Pielęgnują usta i to fakt nie mt, bo leczyłam usta balsamem do tego przeznaczonym, a dopiero po błyszczyku udało mi się pozbyć suchych skórek. Muszę powiedzieć, że dla mnie najlepszy, dużo lepszy od Givenchy, który sprezentowany mi wylądował w koszu, tak się kleił!!! 19 zł za taki błyszczyk sprawiło, że mam wszystkie 4 i polecam po prostu ;-)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 15:06   #35
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Błyszczyki są 4, dwa lekko koloryzujące z wieloma pigmentami opalizującymi w kolorach beż i brąz, dwa pozostałe to bardziej pomadki w płynie, tak myslę, kolory zdecydowane i zadziwiające, ale utrzymują się na ustach kilkanaście(!!!) godzin. Dziwne, ale prawdziwe. Mam pracę gadaną, błyszczyka zwykle nie ma już po 15 min. a tu po zakończonej przemowie (kilka godzin) był na swoim miejscu i nie zmasakrował mi ust wysychając. Nie kleją się, pachną czekoladą, smakują cukerkowo (dosłownie słodko). Pielęgnują usta i to fakt nie mt, bo leczyłam usta balsamem do tego przeznaczonym, a dopiero po błyszczyku udało mi się pozbyć suchych skórek. Muszę powiedzieć, że dla mnie najlepszy, dużo lepszy od Givenchy, który sprezentowany mi wylądował w koszu, tak się kleił!!! 19 zł za taki błyszczyk sprawiło, że mam wszystkie 4 i polecam po prostu ;-)
dzięki za wyczerpującą odpowiedź

chciałam jeszcze tylko zapytać w jakich kolorach są te bardziej kryjące?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 16:02   #36
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki za wyczerpującą odpowiedź

chciałam jeszcze tylko zapytać w jakich kolorach są te bardziej kryjące?
Jeden to piękna, karminowa czerwień - taka chic. Drugi to śliwka, dokładnie o odcień ciemniejsza od koloru moich ust, a mam takie w kolorze dość ciemnego różu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 23:41   #37
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Joko producentem selektywu?

gosiaQ rozumiem o co chodzi mój post zaczałem od słów że nie mamy póki co selektywnej marki polskiej, a w to że jakaś marka selektywna zamawia kosmetyki w Joko szczerze watpie, za kazdy selektywem stoi jakis koncern a każdy koncern ma swoje fabryki i koło sie zamyka
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 07:18   #38
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Także nabyłam ten cudowny błyszczyk z serii Chocolate - dziewczyny jest niesamowity! Dawno nie zachwycałam się tak nad błyszczykiem. Musze wypróbować teraz cienie i mozże puder Ogólnie to marzy mi się założenie wątku o kosmetykach JOKO. Ja bardzo polubiłam tę markę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 08:27   #39
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Joko producentem selektywu?

Puder też jest super, polecam. Jestem nienormalna - mam 2 kolory
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 08:33   #40
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Puder też jest super, polecam. Jestem nienormalna - mam 2 kolory
A masz cienie z tej serii? Możesz coś więcej o tym pudrze napisać? Czy ładnie matuje? Mam cerę mieszaną więc wiesz... a może służy tylko do rozświetlania?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:35   #41
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Joko producentem selektywu?

Puder jest inny, niż np. bronzer z poprzedniej sezonówki Orient Poeme. Tamten miał spory brokat, dawał mocny błysk. A ten jest zupełnie inny. Ponieważ jestem typową porcelanką, której żadko który fluid odpowieda, czasem chcę się przybrązowić. I tak - jasnego mogę użyć bez problemu na całą twarz, daje mi róny kolorek, bardzo naturalny ale ciepły a nie moja typowo trupia twarz. I o dziwo matuje (też mam mieszaną). Z tym, że zostawia dorbinki, typowo mikroskopijne, musiałam się przyjrzeć w mocnym sztucznym świetle, by dojrzeć błysk. Do mieszanej pasuje bez problemu. Ciemnego odcienia używam typowo do modelowania, na kości policzkowe i też się zdziwiłam, bo mam wrażenie, że on nabłyszcza bardziej, ale to może być subiektywne. Puder nie zapycha, nie włazi w pory i nie robi mi plam (nakładam dużym pędzlem Sephory). A do cieni dopiero się przymierzam
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 06:20   #42
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Dziękuję za tak konkretną wypowiedź. Teraz to już po prostu jestem strasznie zainteresowana zakupem Także wydaje mi się że ten ciemniejszy odcień byłby dla mnie za ciemny na całą twarz, jedyne co modelowanie Zakładam wątek o JOKO, mam nadzieję że moderatorka połączy oba tematy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:14   #43
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Joko producentem selektywu?

ukrycior, a mogłabyś zrobić zdjęcia błyszczykom i pudrom?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:22   #44
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ukrycior, a mogłabyś zrobić zdjęcia błyszczykom i pudrom?
Na stronie JOKO są zdjęcia i opisy http://joko.pl/pl/?f=576b69ecb575104c879f7ea5779f8bf4
Założyłam nowy wątek o produktach JOKO
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:27   #45
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Na stronie JOKO są zdjęcia i opisy http://joko.pl/pl/?f=576b69ecb575104c879f7ea5779f8bf4
Założyłam nowy wątek o produktach JOKO
tak wiem, ale chodziło mi raczej o takie zdjęcia robione przez wizażankę, bo jak wiadomo zdjęcia na stronach są często przekłamane.

Suzanna, Ty jesteś z Gliwic? powiedz mi gdzie w Gliwicach mogę kupić serię Chocolate? jakie ceny?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:15   #46
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
tak wiem, ale chodziło mi raczej o takie zdjęcia robione przez wizażankę, bo jak wiadomo zdjęcia na stronach są często przekłamane.
Nieee spokojnie mam i błyszczyk Chocolate i cienie Orient Poeme i kolory są takie same tylko na żywo bardziej się błyszczą w świetle (szczególnie cienie Orient Poeme)

Cytat:
Suzanna, Ty jesteś z Gliwic? powiedz mi gdzie w Gliwicach mogę kupić serię Chocolate? jakie ceny?
Nie z Gliwic a z Orzesza a produkty JOKO kupuję w Mikołowie i tam jest też seria Chocolate. Ja za błyszczyk płaciłam 18,60 zł a na stronie i w zgłoszeniu KWC jest nieco droższy bo po 19 zł. Ale ceny ze sklepiku JOKO są raczej takie same jak w drogeriach.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:58   #47
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Joko producentem selektywu?

Dziewczyny, kolory na stronie producenta są identyczne jak produkty. Ja na pewno lepszych zdjęć nie zrobię. Susanna - czy mogę linka do wątku?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 14:03   #48
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanna - czy mogę linka do wątku?
Proszę bardzo http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226282
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 14:34   #49
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Joko producentem selektywu?

Nawiasem mówiąc Agnieszka Włodarczyk została ambasadorem marki Joko, a to o czymś świadczy.. Sądzę, że aktorka którą stać na nie takie kosmetyki nie pchałaby się do reklamy jakichś tandetnych produktów.. na stronie Joko jest nawet wywiad z nią i instrukcja zrobienia makijażu kosmetykami tejże firmy
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 14:43   #50
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
Nawiasem mówiąc Agnieszka Włodarczyk została ambasadorem marki Joko, a to o czymś świadczy.. Sądzę, że aktorka którą stać na nie takie kosmetyki nie pchałaby się do reklamy jakichś tandetnych produktów.. na stronie Joko jest nawet wywiad z nią i instrukcja zrobienia makijażu kosmetykami tejże firmy
czytałam wywiad z Włodarczyk w któreś z babskich gazet i na pytanie reporterki jakich kosmetyków lubi używać zaczęła wymieniać różne firmy. I nadmieniła że ostatnio bardzo spodobały się jej kosmetyki JOKO (może to ten sam wywiad ze strony?). Jasne że może to być reklama ale czy reklamowałaby kosmetyki które jej nie podchodzą?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 11:12   #51
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Joko producentem selektywu?

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
hmmm bardziej siedze w jubilerstwie niz w kosmetykach ale np. najwieksze mocarstwa jubilerskie ( nie wiem czy moge rzucac nazwami ) zamawiaja bizuterię w malych fabryczkach ,hurtowniach i ta sama bizuteria jest czesto sprzedawana w "sklepiku za rogiem " oraz w ekskluzywnym salonie z bizuteria (tam oczywiscie za wielkie pieniadze bo placi sie ze nazwe marki)
z kolei moj przyjeciel, ktory pracuje w koncernie kosmetycznym, ktory ma pod soba kilka marek ( srednio i wysokopolkowych) mowil, ze wszystko wyglada rozowo tylko z zewnatrz a czesto w opakowanie pt "drogi, kosmiczny, cudowny tusz" i pt " tusz sredniopolkowy dla nastolatek" jest pakowany jeden i ten sak kosmetyk. tylko wiadomo roznia sie one opakowaniem, reklama i ogolna otoczka luksusu lub brakiem tej otoczki
dlatego tez jestem sklonna uwierzyc, ze marka selektywna zamawia tusze w fabryce joko. bo powiedzmy sobie prawde czesto kosmetyki selektywne zalamuja nas jakoscia ( mnie blyszczyk diora i tusz hypnose lancome) a tanie zaskakuja pozytywnie ( tusze maybelline )
Zgadzam się, przecież tak samo jest z ciuchami,wszystkie droższe marki produkowane są w Chinach, Indiach, Pakistanie, Polsce..a my płacimy za kampanię reklamową. Kosmetyki tez mają swoje fabryki w tanich krajach, gdzie nie wydają fortuny na pracowników i koszty utrzymania, a wykształconej kadry można się dorobić wszędzie.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:03   #52
Dorota Rynkiewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Joko producentem selektywu?

A ja uważam, że żadna inna polska firma nie produkuje takich ładnych, ciekawych i oryginalnych kosmetków jak Joko, i jeżeli jakaś selektywka miałaby zamawiać kosmetyki w Polsce to wcale bym się zdziwiła gdyby zamawiała własnie w Joko. Ich ostatnie produkcje wg mnie możnaby ologować jakimś selektywnym logo, wstawić na półkę i nikt by nie zauważył, że coś nie gra...
Dorota Rynkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.