Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 19:15   #4141
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też mam dzisiaj z nim randkę, nie wiem jak to sobie wyjaśnimy
jakoś się podzielimy



dobra zdaję relację z operacji "stop wągrom na nosie":
zastosowałam peeling, parówkę rumiankową, potem plaster węglowy, białego glamglowa i na koniec odkurzacz dr brandta. No i powiem Wam że jakiś tam efekt jest nie jest to może ideał ale jest postęp wągrów jest jakby mniej, a te co są wyglądają na mniejsze niz rano w weekend zrobię to jeszcze raz i zobaczę czy będzie postęp
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:18   #4142
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wczoraj widziałam, moje rzeczy jeszcze nie dotknięte przeceną

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Michalina udanego urlopu, fajny jakiś hotel przy plaży trafiliście?

my za tydzień nad morze jedziemy, muszę napisać do telewizji o pogodę

wyszłam spod nawilżacza, oczy zaszły mi mgłą
Ja mierzyłam fajne szpileczki, ale 11 cm i za wysokie, za sztywno w nich szłam. A to co mnie interesuje też nie ma satysfakcjonującej ceny

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
rzuciło Wam się w oczy gdzies promo na semilac czy jakieś kodziki czy darmowe wysyłki
poczebuje jeden lakier
Na allegro wielu sprzedawców oferuje darmową wysyłkę d lakieru i czasem jeszcze jakiś gratis i to w cenie 29 zł
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:18   #4143
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jakoś się podzielimy



dobra zdaję relację z operacji "stop wągrom na nosie":
zastosowałam peeling, parówkę rumiankową, potem plaster węglowy, białego glamglowa i na koniec odkurzacz dr brandta. No i powiem Wam że jakiś tam efekt jest nie jest to może ideał ale jest postęp wągrów jest jakby mniej, a te co są wyglądają na mniejsze niz rano w weekend zrobię to jeszcze raz i zobaczę czy będzie postęp
Boże tyle roboty bycie piękną jest wymagające
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:19   #4144
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Pracowita jak mróweczka, sporo tego

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;62740321]Treść usunięta[/QUOTE]
Super garderoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:20   #4145
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam na ile przed urodzinami przychodzi kupon do Sephory? Wiem, że Douglas potrafi i dwa miesiące po urodzinach ich śmieszny kod na -10% przysłać, al z S. brak mi doświadczeń, bo nawet prezentów dla Blacków nigdy nie dostawałam. Poza tym trochę mi szkoda, że się na torbę Guerlain nie załapałam
Ja dostałam chyba przed samymi urodzinami do S., a do D. tydzień po
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:21   #4146
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Boże tyle roboty bycie piękną jest wymagające
co poradzić nie dała mi bozia urody to muszę się męczyć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:24   #4147
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Swoją drogą, dalsza część mojej historii "służbowej"
Znalazłam inna prace, byłam na rozmowie, ok, powiedziałam swojemu juz byłemu pracodawcy (umowa wygasla w poniedzialek a w międzyczasie udało sie nagrać coś innego) ze nie przedłużamy. Dowiedział sie o tym ten wspolnik, co jest obecnie w stanach, zadzwonił do mnie, próbował przekonać do swoich racji, jak widział że jestem zdecydowana na zmianę pracy, powiedział ze w takim razie mam sie normalnie rozliczyć, a jak on wróci, to zadzwoni do mnie i przyjedzie żeby sie spotkać i porozmawiać... No nie wiem, jak uda mi się zostać w nowej pracy, to nie planuje zmiany....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2016-07-07 o 19:25
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 19:25   #4148
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
ile butow wow, ale prawie same szpilki ciekawe czy wszystkie chociaż raz w uzyciu były
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:26   #4149
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no zwykły Zelmer, taki z rurą : hahaha:

to:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Cleaner/P85821

Aniyam mi podesłała odlewkę
Zdaj relację moje to wersja ultra ekonomiczna, bo za saszetkę płaciłam ok. 2zł

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Taką?

ale dla mnie za duża, nie znalazłabym się w niej


Wypróbowałam śmieszną podróbę Luny , bo zaraz idę się zamaskować otóż:
1. na policzkach spoko , ale na nosie i czole (bliżej kości) jej wibracje powodowały nieprzyjemne uczycie w mózgu chyba, że za mocno przyciskałam posiadaczki oryginału proszę o weryfikację
2. Te wypustki są miękkie i elastyczne. Widziałam dzisiaj na yt porównanie podróbki i oryginału : zdecydowanie przypominają oryginał a nie to w podróbce (pierwszy filmik z takim porównaniem na yt)
3. Skóra jest jak po dobrym peelingu (czy to ma takie właściwości?) bardzo gładka i napięta
4. wypiła krem dosłownie wyparował
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:27   #4150
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja dostałam po urodzinach dzwoniłam nawet na infolinię dlaczego nie dostałam i mnie poinformowali że wysyłają zbiorczo urodzinowe kupony dla goldów mniej wiecej w połowie każdego miesiąca . Więc ci z początku miesiąca często dostają kupony po urodzinach, ci z drugiej połowy dostają przed i u mnie tak rzeczywiście było

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



jak nie potrzebujesz to nie opłacaj bo gratis do

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



zakupy to zakupy, zawsze są godne pochwały klask i:
zmieniłaś avatar i nie poznałam chciałam z rozpędu witać nową na wątku
dziękuję, to pewnie dostanę po
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie porównawcze moich podkładów

1. Guerlain Parure Gold / 31 ambre pale
2. Clarins Skin Illusion / 105 nude
3. Diorskin Forever spf 35/ 011 creme
4. Diorskin Nude /020
5. Estee Lauder Perfectionist / 1N2 ecru
6. Givenchy Couture Balm / 4 nude beige
7. Rimmel Lasting Finish Nude/ 100 ivory
8. Revlon Colorstay c/o / 150 buff
ale się narobiłaś
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
jak będę duża, też chcę mieć taką ładną kolekcję butów niekoniecznie mieliss, ale butów ogólnie
Zabrzmiało jak wyznanie nastolatki
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:28   #4151
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Zaliczyłam fakapa z biedronkową Luną Kupiłam - wibracje były ledwo wyczuwalne, poza tym włączała się sama po włożeniu baterii, bo przycisk do włączania nie działał Zareklamowałam ją i zwrócili mi $$$ na szczęście.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeszcze sie łudzę ze zadziałą

jakbym miała tyle butów to bym z domu nie mogła wyjść bo bym się nie mogła zdecydować które ubrać
Ja też
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Hm no to mam zagwozdkę dziękuję za wiadomość

Dziękuję za odpowiedź to czekam spokojnie dalej.

Czy zamówienia z odbiorem w stacjonarnym D. zawsze tak długo wysyłają? Dostałam maila, że czekają aż opłacę zamówienie, a zamówiłam z opłatą przy odbiorze
Mnie ostatnio wysłali na drugi dzień do D. i potem po 2-3 dniach zamówienie było do odebrania.
Na potwierdzeniu masz płatność przy odbiorze?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 19:30   #4152
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Wypróbowałam śmieszną podróbę Luny , bo zaraz idę się zamaskować otóż:
1. na policzkach spoko , ale na nosie i czole (bliżej kości) jej wibracje powodowały nieprzyjemne uczycie w mózgu chyba, że za mocno przyciskałam posiadaczki oryginału proszę o weryfikację
2. Te wypustki są miękkie i elastyczne. Widziałam dzisiaj na yt porównanie podróbki i oryginału : zdecydowanie przypominają oryginał a nie to w podróbce (pierwszy filmik z takim porównaniem na yt)
3. Skóra jest jak po dobrym peelingu (czy to ma takie właściwości?) bardzo gładka i napięta
4. wypiła krem dosłownie wyparował
Lun się nie dociska, tylko miziach się po twarzy a ona sama odwala robotę. Kremy się lepiej wchłaniają
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:34   #4153
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Hm no to mam zagwozdkę dziękuję za wiadomość

Dziękuję za odpowiedź to czekam spokojnie dalej.

Czy zamówienia z odbiorem w stacjonarnym D. zawsze tak długo wysyłają? Dostałam maila, że czekają aż opłacę zamówienie, a zamówiłam z opłatą przy odbiorze
Ja zamówiłam za pobraniem, odbiór w perfumerii. Zamówiłam wczoraj ok 18tej, dziś o 10tej dostałam nr śledzenia paczki DHL.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Widzę, że anulowałyście zamówienia, znowu limitowane meteorki są dostępne w D.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:36   #4154
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zaliczyłam fakapa z biedronkową Luną Kupiłam - wibracje były ledwo wyczuwalne, poza tym włączała się sama po włożeniu baterii, bo przycisk do włączania nie działał Zareklamowałam ją i zwrócili mi $$$ na szczęście.
Moja jeszcze działa na bateriach z opakowania i czuć wibracje
Ale zauważyłam, że na stronie Biedronki napisali, że nic nie trzeba wymieniać, a w instrukcji, że trzeba wymieniać silikonową nakładkę co 3 miesiące wyguglałam i oczywiście nie istnieją

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Lun się nie dociska, tylko miziach się po twarzy a ona sama odwala robotę. Kremy się lepiej wchłaniają
Pobawię się przez najbliższe dni
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:38   #4155
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Wypróbowałam śmieszną podróbę Luny , bo zaraz idę się zamaskować otóż:
1. na policzkach spoko , ale na nosie i czole (bliżej kości) jej wibracje powodowały nieprzyjemne uczycie w mózgu chyba, że za mocno przyciskałam posiadaczki oryginału proszę o weryfikację
2. Te wypustki są miękkie i elastyczne. Widziałam dzisiaj na yt porównanie podróbki i oryginału : zdecydowanie przypominają oryginał a nie to w podróbce (pierwszy filmik z takim porównaniem na yt)
3. Skóra jest jak po dobrym peelingu (czy to ma takie właściwości?) bardzo gładka i napięta
4. wypiła krem dosłownie wyparował
Jak dla mnie nie ma porównania między Luną oryginalną a biedronkową

Podlinkujesz filmik na yt?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:38   #4156
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:46   #4157
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie ma porównania między Luną oryginalną a biedronkową

Podlinkujesz filmik na yt?
https://youtu.be/EW44wK686YY?t=9m21s tutaj mówi o tych wypustkach, tylko, że to jest porównanie z chińską niemalże identyczną podróbą

Ja ogólnie od jakiegoś czasu się zastanawiałam nad szczoteczką do twarzy, zresztą pytałam tu Was o to. Tylko bardziej sensowna była dla mnie forma np. Clarisonica, z klasyczną szczoteczką. Jakoś silikonowe wypustki ciężko w mojej głowie mają czyścić cerę już miałam w sumie postanowione, że kupię go sobie w okolicy świąt.
Ale za taką cenę grzechem by było tego czegoś z Biedry nie wypróbować i teraz mogę mieć poważny problem z wyborem oryginalnego produktu Mia 2 /Luna Zobaczymy na dłuższą metę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:47   #4158
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
aż trochę to przerażające



Oj tam oj tam, wiesz jak to na wątku, od przybytku głowa nie boli


Kojarzycie gościa?
https://www.instagram.com/p/BDwA2khl...orenzvalentino

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Tak tak

Liv miała nam dzisiaj fotki w rzucić
Zaraz wrzuce zdjecia, bylam w Multikinie na Dniu Niepodleglosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:52   #4159
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Swoją drogą, dalsza część mojej historii "służbowej"
Znalazłam inna prace, byłam na rozmowie, ok, powiedziałam swojemu juz byłemu pracodawcy (umowa wygasla w poniedzialek a w międzyczasie udało sie nagrać coś innego) ze nie przedłużamy. Dowiedział sie o tym ten wspolnik, co jest obecnie w stanach, zadzwonił do mnie, próbował przekonać do swoich racji, jak widział że jestem zdecydowana na zmianę pracy, powiedział ze w takim razie mam sie normalnie rozliczyć, a jak on wróci, to zadzwoni do mnie i przyjedzie żeby sie spotkać i porozmawiać... No nie wiem, jak uda mi się zostać w nowej pracy, to nie planuje zmiany....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale w sumie miło z jego strony że zadzwonił i pogadał wielu by Cię olało albo zadzwoniło z pretensjami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 19:53   #4160
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zaraz wrzuce zdjecia, bylam w Multikinie na Dniu Niepodleglosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i jak ta 2 część filmu? Ja w weekend lecę na Iluzję 2 I może na Tarzana (błagam, powiedzcie, że tam Alex wyłącznie w kusym stroju biega )
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:59   #4161
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


powo!!! ja też się pięknię dla Neuera wino już mam w lodówce i będę kibicować
Ja już podjadłam, wino schłodzone już przy mnie no i idzie mój Neuer

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też mam dzisiaj z nim randkę, nie wiem jak to sobie wyjaśnimy
Zrobimy trójkąta albo czworokąta, zawsze jakieś nowe doświadczenie w życiu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:00   #4162
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Xminor czekam na Twoją relację maseczkowania


meczyk!! Neuer dzisiaj na zielono jak żabka taki zaklęty książe
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:01   #4163
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
https://youtu.be/EW44wK686YY?t=9m21s tutaj mówi o tych wypustkach, tylko, że to jest porównanie z chińską niemalże identyczną podróbą

Ja ogólnie od jakiegoś czasu się zastanawiałam nad szczoteczką do twarzy, zresztą pytałam tu Was o to. Tylko bardziej sensowna była dla mnie forma np. Clarisonica, z klasyczną szczoteczką. Jakoś silikonowe wypustki ciężko w mojej głowie mają czyścić cerę już miałam w sumie postanowione, że kupię go sobie w okolicy świąt.
Ale za taką cenę grzechem by było tego czegoś z Biedry nie wypróbować i teraz mogę mieć poważny problem z wyborem oryginalnego produktu Mia 2 /Luna Zobaczymy na dłuższą metę
Dziękuję

Ja mam zbyt wrażliwą cerę na Clarisonica, dlatego wybrałam Lunę i nie żałuję
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No i jak ta 2 część filmu? Ja w weekend lecę na Iluzję 2 I może na Tarzana (błagam, powiedzcie, że tam Alex wyłącznie w kusym stroju biega )
Alex jest

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
meczyk!! Neuer dzisiaj na zielono jak żabka taki zaklęty książe
Też oglądam

Trzeba go złapać i pocałować
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:01   #4164
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja już podjadłam, wino schłodzone już przy mnie no i idzie mój Neuer



Zrobimy trójkąta albo czworokąta, zawsze jakieś nowe doświadczenie w życiu
wytrenowany jest to da rade na pewno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:01   #4165
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Czy to Martusia lub Korinka nas zdradzają ?
Nie pokazujcie zdjec tych butow dziewczynom! Taka ilosc wyglada jak wyzwanie :-D
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O widzę, że juz jest odpowiedź



wariatka


Dobra też idę się zamaseczkować, bo jak mnie dziś Neuer zobaczy to żeby się nie przeraził i nie odkochał
Droga Madzesti, Nojer jak to Nojer, typowy niemiec. Ale moze lepiej Osil, pociagaja mnie jego oczy, serio O.O :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:02   #4166
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja mam zbyt wrażliwą cerę na Clarisonica, dlatego wybrałam Lunę i nie żałuję

Alex jest

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


Też oglądam

Trzeba go złapać i pocałować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:02   #4167
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No i jak ta 2 część filmu? Ja w weekend lecę na Iluzję 2 I może na Tarzana (błagam, powiedzcie, że tam Alex wyłącznie w kusym stroju biega )
Mi sie podobal, ale to chyba dlatego, ze jestem z moja siostra fanka pierwszej czesci
Slyszalam opinie, ze bylo za duzo efektow specjalnych

Iluzja2 puszczali zwistun - zaciekawil mnie, na Tarzana tez bym chetnie poszla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:03   #4168
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie pokazujcie zdjec tych butow dziewczynom! Taka ilosc wyglada jak wyzwanie :-D

Droga Madzesti, Nojer jak to Nojer, typowy niemiec. Ale moze lepiej Osil, pociagaja mnie jego oczy, serio O.O :-D
Ozil? nieee nie lubię takich tureckich i innych arabskich urodów mnie by żaden arab nie poderwał bo ja w blondynach jasnolicych gustuję ewentualnie w niebieskookich brunetach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:04   #4169
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Alex jest
Nooo, z łóżka bym z nim nie wychodziła, choć nie wiem jakby to było logistycznie, bo ja przy nim jak karzełek bym była

Ja to średnio bez jednego filmu dziennie obejrzanego (obojętnie czy w tv, necie, kinie, na dvd, etc.) to jak struta chodzę

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-07-07 o 20:05
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:07   #4170
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

No to oglądamy mecz
powiem Wam, że kilku przystojniaków gra, będę się ślinić

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-07-07 o 20:15
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.