Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 12:13   #1
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384

Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie


Postanowiłam wydzielić osobny wątek na temat cudownej roslinki- czarnej rzodkwi, zwanej potocznie czarną rzepą

Piszmy o naszych postrzezeniach na temat jej stosowania, najlepszych kosmetykow z wyciagiem z czarnej rzodkwi itp



to ja zaczynam:
kochane Wizazanki podsuneły mi pomysł z wcieraniem w skore glowy soku z rzepy. Rzodkiew obieramy ze skory, scieramy na tarce, przecedzamy przez gaze. Soczek wcieramy w glowe, nakladamy recznik i chodzimy tak przynajmniej z godzinke. Pozniej myjemy normalnie szamponem. Pieczenie skory to normalny objaw Da sie przezyc

Czarna rzodkiew stosowana zewnetrznie przeciwdziala lojotokowi, łupiezowy i pobudza cebulki wlosowe, przeciwdziala wypadaniu włosów. niektorzy zauwazaja, ze wlosy rosna szybciej niz zwykle

Sok z rzepy stosowalam dopiero 2 razy, ale mam zamiar aplikowac go regularnie

kosmetyki do wcierania w skore, ktore testowalam:
-lotion Seboradin, mialam obie wersje, wersja do przetluszczajacych sie stosowana przez pare tygodni zapobiegla wypadaniu wlosow i przyspieszyla ich porost preparat pomogl na podrazniona skore glowy. uwazam, ze to bardzo dobry produkt, ale na lojotok nie dziala, przynajmniej u mnie

-obecnie stosuje rowniez kuracje wzmacniajaca firmy Joanna, zapach ma mniej intensywny niz Seboradin, rowniez dziala kojąco na skore, na razie stosuje go dosc krotko, wiec ciezko ocenic efekty

szampony, ktore stosowalam:
-Joanna Rzepa- wersja do przetluszczajacych sie oraz wersja do przetluszczajacych sie z odzywka-bardzo dobre produkty, wlosy sa po nich gladkie i lsniace, wersja bez odzywki jednak bardziej mi odpowiadala
-Eva Natura z czarna rzepa, skrzypem polnym, rowniez bylam zadowolona, jednak przy dluzszym stosowaniu wlosy sie przesuszyly w znacznym stopniu
-Fitti z czarna rzepa-raczej kiepski, troche wysusza, a rzepa jest na koncu skladu, wiec chyba nie warto w niego inwestowac
-Seboradin do wlosow przetluszczajacych sie-okropnie wysusza, nie polecam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:32   #2
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Zgłaszam się!

Rzepę zaczęłam stosować już jakiś czas temu.


Parę podstawowych informacji:

Świeżą rzepę, taką którą możemy trzymać i tydzień w domku,rozpoznany po tym, że:
u góry, przy miejscu, gdzie była obcięta, jest jędrna, nie pomarszczona.
Ponieważ nie wszędzie dostanie się te kochane warzywko, warto kupując wziąć więcej i włożyć do lodówki.
Moja rzepa, przekrojona na pół i schowana do folii, od dwóch tygodni-a zachowuje się bardzo grzecznie, twarda, niczym świeża.


Warto pójść z rzepką spać, bo rano włosy cudnie miękną. Chociaż dla pań, które nie chcą raczyć domowników tym zapachem (nie dla każdego przyjemnym) wystarczy i 30/60 min.

Ja szukam do pary Rzepa Jakiegoś delikatnego szamponu, nie podrażniającego.

Bo zdrowa gleba-skóra to zdrowe plony-włosy
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:54   #3
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

a jak robicie ten sok to ile ścieracie tej rzepy i jak często powtarzacie zabieg ??
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:15   #4
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

juz sie przymierzam na ten sok z rzepy, upoluje i napisze, ale dopiero po sesji
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:56   #5
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Subskrybuje ten wątek Muszę rozejrzeć się po warzywniakach w poszukiwaniu czarnej rzodkwi ...
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 15:38   #6
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez misi@ Pokaż wiadomość
a jak robicie ten sok to ile ścieracie tej rzepy i jak często powtarzacie zabieg ??
Jaką masz długość włosów?


Mi pół średniej rzepy starcza na SKÓRĘ I WŁOSY do ramion. I jeszcze po uszach skapnie

Cytat:
-Joanna Rzepa- wersja do przetluszczajacych sie oraz wersja do przetluszczajacych sie z odzywka-bardzo dobre produkty, wlosy sa po nich gladkie i lsniace, wersja bez odzywki jednak bardziej mi odpowiadala


Mnie nie przekonał, jest w łazience. Wg. mnie lepiej kupić delikatny szampon zamiast tego i stosować rzepę.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:11   #7
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja też zamierzam wypróbować ta rzepkę jak tylko znajdę ją w jakimś sklepie

Mi szampon Joanna Rzepa odpowiada jak najbardziej pieni się fantastycznie i z tego co się dowiedziałam na wizażu (bo mi składy szamponów nic nie mówią, jako że nie studiuję chemii ) nie zawiera silikonów i dobrze oczyszcza włosy.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 18:04   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość

Mnie nie przekonał, jest w łazience. Wg. mnie lepiej kupić delikatny szampon zamiast tego i stosować rzepę.
no moj tez poszedl do kąta i mam podobny problem co Ty

przydalby mi sie arcyłagodny szampon, ale taki ktory dobrze myje, bo łojotok to moja zmora

moze jakis dla dzieci? czaje sie na produkty nivea baby, czytalam chyba dzis recki i mnie zainteresowaly
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:00   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Truskawkowawionso, szukasz super łągodnego szamponu? Mj misiek używa Vichy Dercos w wersji dla włosów przetłuszczających sie i normalnych. Nie chodzi tu o zwalczanie łojotoku, bo ma włosy raczej normalne, może z lekką tendencja do przetłuszczania się, ale ma problem z nadwrażliwą skórą głowy. Jestesmy razem już 11-ty rok i przez iles lat szukałam dla niego szamponu, który by go nie podrażniał. W końcu trafiłam przypadkiem na Vichy i jest to strzał w dziesiątkę, od ponad roku misiek nie używa niczego innego, czasem tylko robi sobie kurację Nizoralem.

Jak chcesz, moge Ci zrobic próbkę taką z 1,5 ml w plastikowej próbeczce, mogę nawet zrobić dwa razy po 1,5 ml i Ci wysłać. Chcesz wypróbować?

Co do czarnej rzepy, ja chyba nie mialabym cierpliwości szukac jej po sklepach, a potem trzeć itp. Co do kosmetyków gotowych, to używam lotionu Seboradin, który mi bardzo odpowiada, ponadto przez wiele lat używałam głównie ziołowych szamponów. Joanna miała kiedyś szampon z rzepa i z ceramidami, który dodawał włosom fantastycznej objętości (stara seria). Bardzo tez lubiłam zwykły familijny, w litrowej butli, no i Ziaję Planticę, która stoi w łazience - wprawdzie to szampon mamy, ale ja tez od czasu do czasu myję sobie nim głowę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 16:30   #10
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja też zamierzam wypróbować ta rzepkę jak tylko znajdę ją w jakimś sklepie

Mi szampon Joanna Rzepa odpowiada jak najbardziej pieni się fantastycznie i z tego co się dowiedziałam na wizażu (bo mi składy szamponów nic nie mówią, jako że nie studiuję chemii ) nie zawiera silikonów i dobrze oczyszcza włosy.
A dlugo juz go używasz? Bo chcialabym sie zapytac czy przy dluższym stosowaniu nie przesusza wlosow Ja po "Evie" z rzepa mam teraz niezle siano:/

Ja też poszukam tej rzepy po warzywniakach
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:20   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Aguś, dzieki, kochana jestes ale chyba kupie sobie od razu ten szamponik

kiedys mialam probke, ale wersji dla wlosow suchych i moja skora go zaakceptowala chyba

a wracajac do rzepki, dzis zostawilam ją na cała noc rano mialam takie fajne sztywne wlosy jak po lakierze

dzis naloze znow, ale krocej

aha, lepiej faktycznie zrobic turban z recznika. wczoraj nie zrobilam i domownicy marudzili, ze odór panuje niemilosierny, chociaz wg mnie pachnialo naprawde uroczo

ale pod reczniczkiem w sumie robi sie minisauna, wiec nawet powinna dzialac lepiej ta rzepka

swoja kupilam w supermarkecie Piotr i Pawel
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 20:30   #12
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
-Joanna Rzepa- wersja do przetluszczajacych sie oraz wersja do przetluszczajacych sie z odzywka-bardzo dobre produkty, wlosy sa po nich gladkie i lsniace, wersja bez odzywki jednak bardziej mi odpowiadala
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mnie nie przekonał, jest w łazience. Wg. mnie lepiej kupić delikatny szampon zamiast tego i stosować rzepę.
Truskawkowawiosno i Lanesso dlugo używalyscie tego szamponu? Nie zauważylyscie jakiegos wysuszenia wlosow?


Jak czesto trzeba stosowac tą rzepe i czy przed czy po myciu, bo tego nie napisalyscie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:43   #13
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość


Jak czesto trzeba stosowac tą rzepe i czy przed czy po myciu, bo tego nie napisalyscie
Pozwolę sobie odpowiedzieć.
Truskawkowawiosna napisała:

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
PRzodkiew obieramy ze skory, scieramy na tarce, przecedzamy przez gaze. Soczek wcieramy w glowe, nakladamy recznik i chodzimy tak przynajmniej z godzinke. Pozniej myjemy normalnie szamponem.

Czyli rzepę wcieramy przed myciem .

Ja zaczynam jak tylko kupię rzepę .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:49   #14
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć.
Truskawkowawiosna napisała:


Czyli rzepę wcieramy przed myciem .

Ja zaczynam jak tylko kupię rzepę .
Slepa jestem Czytalam 2 razy i nie widzialam
Dzieki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:55   #15
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Slepa jestem Czytalam 2 razy i nie widzialam
Dzieki
Nie ma za co, każdemu się zdarza .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:36   #16
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno i Lanesso dlugo używalyscie tego szamponu? Nie zauważylyscie jakiegos wysuszenia wlosow?


Jak czesto trzeba stosowac tą rzepe i czy przed czy po myciu, bo tego nie napisalyscie

Nie zauważyłam przesuszenia. Ale jeśli masz włosy:
suche
szorstkie
to nie radzę, zlepia i sprawia, że słabiutko się rozczesują.

Używałam również Ziaji Planticy z rzepą. Ale delikatne głowy, uważać, może spowodować łupież.

Teraz idę stosować rzepę która ma już ponad 2 tyg

Oczywiście, że przed myciem
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:35   #17
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Moimi faworytami od pierwszego użycia są kosmetyki Joanna z serii Rzepa, jestem z nich mega-zadowolona, bardzo dobrze wpłynęłyna moje włosy, zarówno szampon, odżywka jak i serum na końcówki.

A kurację do wcierania w skórę głowy po prostu uwielbiam, od zapachu chyba jestem wręcz uzależniona.

Jeśli będę miała okazję, to w najbliższym czasie sprawię sobie surową rzepę, póki co muszę namierzyć gdzie owo cudo sprzedają w mojej okolicy. I troszkę boję się tego pieczenia... I zapachu... Do czego można go porównać?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:40   #18
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I troszkę boję się tego pieczenia... I zapachu... Do czego można go porównać?
najzwyklejszej rzodkiewki, ktora sie dodaje np. do serka, kanapek na wiosnei

mnie mocno pieklo tylko za 1 razem, ale da sie przezyc.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 09:18   #19
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam przesuszenia. Ale jeśli masz włosy:
suche
szorstkie
to nie radzę, zlepia i sprawia, że słabiutko się rozczesują.

Używałam również Ziaji Planticy z rzepą. Ale delikatne głowy, uważać, może spowodować łupież.
To żaden z ty szamponow nie nadaje sie dla mnie Znowu kusi mnie ten Evy z rzepa, skrzypem i czyms tam, bo wlosy byly takie swieze, puszyste i tak dobrze zmywal domowe mikstury... A myślicie że jak bede nim myc tylko skore to wlosy i tak moga sie przesuszyc jak bedzie spływal po nich? Może zabezpiecze wlosy jakas odżywka? albo olejem? Ale znowu tyle roboty codziennie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 09:30   #20
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

a próbowałyście ten z czarną rzepą barwy?
jak dla mnie jest bardzo dobry. Tylko meganiewydajny.


Cytat:
kosmetyki do wcierania w skore, ktore testowalam:
-lotion Seboradin, mialam obie wersje, wersja do przetluszczajacych sie stosowana przez pare tygodni zapobiegla wypadaniu wlosow i przyspieszyla ich porost preparat pomogl na podrazniona skore glowy. uwazam, ze to bardzo dobry produkt, ale na lojotok nie dziala, przynajmniej u mnie
a jak tego się używa?
Czytalam na KWC ,że niesamowicie przyśpiesza porost włosów...



Cytat:
A kurację do wcierania w skórę głowy po prostu uwielbiam, od zapachu chyba jestem wręcz uzależniona.
Może możesz go porownac do tego Seboradinu? Joanna jest tańsza, a przy budżecie nastolatki to dość poważny argument
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:43   #21
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

No właśnie, wlaśnie - jakie rezultaty po kuracji Joanny?
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:46   #22
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
a jak tego się używa?
Czytalam na KWC ,że niesamowicie przyśpiesza porost włosów...
wciera sie w skóre głowy na włosy wilgotne badz suche i suszy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 14:13   #23
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Od paru tygodni używam toniku Seboradin, nie zauważyłam jeszcze wzmożonego wzrostu włosów, ale z cała pewnością odrastają gęściej. Tylko że od paru miesięcy piję regularnie pokrzywę i sądzę, że to głównie widać efekty pokrzywy. Na efekty Seboradinu trzeba jeszcze poczekać. Aha, ja wcieram Seboradin wieczorem przed pójściem spać, a rano myję głowę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 14:15   #24
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

ja zawsze na świeżo umyta głowe a potem suszylam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:08   #25
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
a próbowałyście ten z czarną rzepą barwy?
jak dla mnie jest bardzo dobry. Tylko meganiewydajny.
Możesz cos wiecej o nim napisac? m.in to czy nie wysusza
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:37   #26
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja również przyłączam do Was i zdam relację po pierwszym wcieraniu rzodkwi.
Aha i ważne jest, że czarna rzodkiew, a czarna rzepa to dwa inne warzywa...I idąc do sklepu musimy pytać o czarną rzodkiew
Najgorsze jest to, że są do siebie bardzo podobne Musimy zaufać sprzedawcy, że wie co sprzedaje

Edit: Znalazłam zdjęcie czarnej rzodkwi, więc wkleję, może się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg raphanus1.jpg (26,1 KB, 291 załadowań)
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 17:32   #27
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
najzwyklejszej rzodkiewki, ktora sie dodaje np. do serka, kanapek na wiosnei

mnie mocno pieklo tylko za 1 razem, ale da sie przezyc.
Dzięki za odpowiedź, jakoś miałam wyobrażenie, że to jest straszniejsze doznanie zapachowe

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Może możesz go porownac do tego Seboradinu? Joanna jest tańsza, a przy budżecie nastolatki to dość poważny argument
Niestety do Seboradinu dopiero będę się przymierzać, zatem nie jestem w stanie tego porównać. Natomiast cenowo to chyba wychodzi podobnie, bo Seboradin jest w dwa razy większym opakowaniu.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 17:48   #28
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja również przyłączam do Was i zdam relację po pierwszym wcieraniu rzodkwi.
Aha i ważne jest, że czarna rzodkiew, a czarna rzepa to dwa inne warzywa...I idąc do sklepu musimy pytać o czarną rzodkiew
Najgorsze jest to, że są do siebie bardzo podobne Musimy zaufać sprzedawcy, że wie co sprzedaje

Edit: Znalazłam zdjęcie czarnej rzodkwi, więc wkleję, może się przyda
no masz racje, dlatego w pierwszym poscie to uwzglednilam, chociaz sama mowie czesto na zmiane

rzodkiew jest ksztaltu okraglego, a ta rzepa ktora wkleilas jakby podluzna

ide zaraz zetrzec kolejna porcje, robilam dopiero 4 sesje, a nie wypadaja mi nic a nic wlosy jak przejade palcami

szok

chyba faktycznie sok lepszy i tanszy od seboradinowych cudactw, tylko trzeba sie wiecej nagimnastykowac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:23   #29
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ide zaraz zetrzec kolejna porcje, robilam dopiero 4 sesje, a nie wypadaja mi nic a nic wlosy jak przejade palcami

szok
A wcześniej Ci wypadały??


Ja właśnie wysłałam Tż-ta do sklepu na zakupy i na liście między innymi napisałam, czarna rzodkiew. Mąż czyta listę, doszedł do czarnej rzodkwi i pyta - co to? ja mówię, że - do włosów, a On na to - jakiś kosmetyk??
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:28   #30
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A wcześniej Ci wypadały??


Ja właśnie wysłałam Tż-ta do sklepu na zakupy i na liście między innymi napisałam, czarna rzodkiew. Mąż czyta listę, doszedł do czarnej rzodkwi i pyta - co to? ja mówię, że - do włosów, a On na to - jakiś kosmetyk??
wypadaly przy czesaniu, nie w jakichś drastycznych ilościach, ale jednak

mam nadzieje, ze nie zapesze

haha szukalby miedzy polkami z kosmetykami

nie chce Cie straszyc, ale kuracja rzodkwiowa moze byc probą waszej milosci jak nie bedzie dzielnie znosil zapach bez narzekania to znaczy, ze Cie bardzo kocha

naprawde, turban na glowe to swietna rzecz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.