Kosmetyki M.A.C - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 07:01   #2071
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee nie boj nic ja Cie telepatycznie ochronie przed lapami UC!
To super, że mam w Tobie obrońcę

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nevadko- shimmery stosuję głownie do rozświetlania dekoltu, ładnie poprawia sie koloryt skóry. Na powieki nie stosuje, a do rozświetlania pliczków mam inne cudenko MAC-a

Jak już suuuuper wypoczniesz w górach to koniecznie napisz co to za cudaka masz do rozświetlenia polików
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:02   #2072
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja również pewnych kosmetyków nie kupie w ciemno, a podkładu nawet nie kupie już bez próbki w pojemniczku i testów w domu. Światło w sklepach jest tak koszmarne, że nic nie idzie dobrac, ale na szczęście są miłe sprzedawczynie i same chętnie robią próbasy co prawda ja chyba mimo 7 próbek nie trafiłam na wymarzony podkład, ale żywię nadzieję, że znajdę.
Nawet sobie nie wyobrażasz jak Cię rozumiem - odkąd przefarbowałam włosy na ognisty rudy nie mogę sobie dobrać podkładu Jestem naturalnie blada i w prawie każdym jasnym podkładzie wyglądam jak z żółtaczką, w dodatku ze strefy T większość podkładów znika po paru godzinach a te dla cery mieszanej robią maskę Niestety babki w Sephorach i Douglasach zawsze dziwnie na mnie patrzą jak proszę o próbki :/

Teraz wybieram coś z MACa ale konsultantki maja problem z dobraniem mi odcienia - jednia dobrała mi NC15 który na mojej twarzy robi "efekt trupa" a druga NW20, który jest dla mnie za ciemny... pozostało mi albo NW15/NC20 albo mieszanie podkładów

Dziękuję osobie, która poradziła tu micel Biodermy Świetny jest

Udanego wypoczynku Geoniu!
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:49   #2073
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasia jak broni Poznania Też jestem zdziwiona, że El nie dało nam MACa, w końcu mamy LAMERA w Instyle. Stary Browar miał przyciągnąc nowe firmy dotąd niegoszczące w naszym mieście. Szkoda.
Ja również pewnych kosmetyków nie kupie w ciemno, a podkładu nawet nie kupie już bez próbki w pojemniczku i testów w domu. Światło w sklepach jest tak koszmarne, że nic nie idzie dobrac, ale na szczęście są miłe sprzedawczynie i same chętnie robią próbasy co prawda ja chyba mimo 7 próbek nie trafiłam na wymarzony podkład, ale żywię nadzieję, że znajdę.
Bronię, bronię, chociaż rodowitą poznanianką nie jestem A co! Właśnie trochę mi żal, że kosmetyki La Mer, na które i tak mnie nie stać , są dostępne a MACa nie ma :/
Podkładu w ciemno nie kupię i już, wszystkie moje podkładowe zdobycze
(czyli póki co dwie) są nabyte po uprzednim przetestwaniu.
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nawet sobie nie wyobrażasz jak Cię rozumiem - odkąd przefarbowałam włosy na ognisty rudy nie mogę sobie dobrać podkładu Jestem naturalnie blada i w prawie każdym jasnym podkładzie wyglądam jak z żółtaczką, w dodatku ze strefy T większość podkładów znika po paru godzinach a te dla cery mieszanej robią maskę Niestety babki w Sephorach i Douglasach zawsze dziwnie na mnie patrzą jak proszę o próbki :/

Teraz wybieram coś z MACa ale konsultantki maja problem z dobraniem mi odcienia - jednia dobrała mi NC15 który na mojej twarzy robi "efekt trupa" a druga NW20, który jest dla mnie za ciemny... pozostało mi albo NW15/NC20 albo mieszanie podkładów
Co do podkładu - jak już pisałam, bez przetestowania ani rusz, ale nie zdarzyłomi się w tych sklepach, żeby mi panie odmówiły zrobienia czy dania próbki. Własnie niedawno tak dałam się uwieść Podkładowi Revlon Colorstay - czekam aż dowiozą mój odcień,Buff, bo jest wg mnie idealny dla badolicej. Podobno, jest to drugi odcień w kolejce od najjaśnieszego, co szczerze mnie dziwi, bo ja z każdej kolorówki dotychczas miałam najbledsze odcienie (MAC - korektor - NC15) a tu Buff mi pasuje. próbowałaś tego Colorstay?

geoniu: udanego wypoczynku!!!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:36   #2074
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Co do podkładu - jak już pisałam, bez przetestowania ani rusz, ale nie zdarzyłomi się w tych sklepach, żeby mi panie odmówiły zrobienia czy dania próbki. Własnie niedawno tak dałam się uwieść Podkładowi Revlon Colorstay - czekam aż dowiozą mój odcień,Buff, bo jest wg mnie idealny dla badolicej. Podobno, jest to drugi odcień w kolejce od najjaśnieszego, co szczerze mnie dziwi, bo ja z każdej kolorówki dotychczas miałam najbledsze odcienie (MAC - korektor - NC15) a tu Buff mi pasuje. próbowałaś tego Colorstay?
Tez mi nie odmówiły ale zawsze jakoś z łaską z testera wyskrobią mi do pojemniczka tyle co kot napłakał... a propozycja wypróbowania na twarzy tez rzadko pada. Może po prostu jestem przewrażliwiona i nie wyglądam na "typową" klientkę (mimo posiadania kart lojalnościowych i nawet częstych zakupów) ale zawsze we Wrocławskim MACu jak testuję podkład (najpierw wybierałam formułę podkładu a teraz męczę sie nad kolorem) to mimo że robią próbę na twarzy to dostaję całkiem sporą próbkę, jak sie dopytywałam o bazę SPF50 to nawet sama Pani z MACa zaproponowała mi próbkę żebym najpierw przetestowała a jak mam prosić o próbki w Sephorze lub Douglasie to mi sie odechciewa właśnie ze względu na konsultantki. Dla mnie to logiczne że najlepiej się przetestuje z próbki bo wtedy można sprawdzić jak ten kolor leży na skórze, czy łatwo się rozprowadza czy tez trzeba nad nim popracować (to też zależy od używanego kremu, bazy), jak wygląda w świetle dziennym, czy zostawia place jak podczas dnia schodzi czy schodzi równomiernie, itp. a niestety najczęstszym sposobem jest sprawdzanie na nadgarstku (czasami nawet nadgarstku konsultantki a nie klientki).

Revlona Colorstay kiedyś używałam ale chyba teraz jest jakaś nowa formuła to może wypróbuję ten, co polecasz, bo tamten mi trochę maskę robił i nadawał cerze sinawego kolorytu (to może wina źle dobranego koloru). Jeśli chodzi podkłady to jestem naprawdę straszliwie wybredna

Przepraszam za OT
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:09   #2075
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy!
Ja tez jestem w podobnej sytuacji, i mam podobne odczucia. Ile można zamawiać przez rodzinę? Byłam raz w Tarasach przy okazji pierwszego i na długo jedynego mojego wyjazdu do Wawy. Asortyment mnie nie zachwycił,ale i tak lepsze to niż foty na kompie... Ja pewnych kosmetyków nie lubię kupować w ciemno, a i kasy u mnie brak na ryzyko. ehhhh
Co do kolekcji: o wiele za dużo


Bardzo, bardzo przepraszam, że to powiem, ale uważam, że sugerowanie, że Poznań "większym miastem"nie jest, jest z lekka nie na miejscu. Sorry, bo naprawdę nie chcę się tutaj kłócić, nie do tego to forum służy, ale chyba się z Tobą nie zgodzę. W Poznaniu jest np. fantastyczny sklep firmowy EL, Clinique i La Mer - z tego co mi wiadomo, jeszcze jeden taki jest tylko w Wawie. Nigdzie więcej. I nie uważam, żeby na tej podstawie można było stwierdzić, że np. Kraków "większym"miastem nie jest. Ogólnie naprawdę cieszę się Twoim szczęściem, fajnie że chociaż ktoś w PL ma dostęp do MACowych sklepów. Tylko nie rozumiem za bardzo, czemu koncern EL dyskryminuje Poznan nie dając tu MACa...


Tak jak i w moim niestety


Geoniu... padłam na twarz! śliczności. A jak z trwałością?


Piękne te cienie
Kasiaj bardzo cię przepraszam jeśli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona ja naprawdę nie miałam absolutnie nic złego na myśli pisząc o większych miastach i kompletnie niczego nie chciałam tu sugerować osobiście uważam Poznań za bardzo duże miasto i pewnie za jakiś czas i w Poznaniu otworzą MAC ...ja powiem szczerze że pisząc absolutnie nie patrzę skąd która z was pochodzi czy gdzie mieszka po prostu nie ma to dla mnie żadnego znaczenia bo wszystkie nas łączy tutaj miłośc do kosmetyków a ja jedynie ucieszyłam sie bo mieszkam blisko arkadii i chciałam sie podzielić wieściami z innymi o majacym nastąpic otwarciu bo to zawsze o jedno miejsce więcej na zakupy dlatego jest mi bardzo przykro jeśli to kogoś dotknęło i bardzo wszystkich przepraszam
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:40   #2076
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Kasiaj bardzo cię przepraszam jeśli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona ja naprawdę nie miałam absolutnie nic złego na myśli pisząc o większych miastach i kompletnie niczego nie chciałam tu sugerować osobiście uważam Poznań za bardzo duże miasto i pewnie za jakiś czas i w Poznaniu otworzą MAC ...ja powiem szczerze że pisząc absolutnie nie patrzę skąd która z was pochodzi czy gdzie mieszka po prostu nie ma to dla mnie żadnego znaczenia bo wszystkie nas łączy tutaj miłośc do kosmetyków a ja jedynie ucieszyłam sie bo mieszkam blisko arkadii i chciałam sie podzielić wieściami z innymi o majacym nastąpic otwarciu bo to zawsze o jedno miejsce więcej na zakupy dlatego jest mi bardzo przykro jeśli to kogoś dotknęło i bardzo wszystkich przepraszam
Też mieszkam niedaleko arkadi..:P Geoniu co ja bym dała by wyjechać gdzieś na wakacje..chociaż na parę dni... udanego pobytu życzę i mega wypoczynku....ja jestem tak chora że ledwo wstaje codziennie z łózka jakaś grypa mnie dopadła...i meczy od paru dni a na dodatek jestem w trakcie przeprowadzki.....przepra szam za ot musiałam sie komuś wyżalić.....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:08   #2077
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzis wreszcie przyszła do mnie przesyłka z moimi 1szymi pigmentami no i oczywiscie sie zakochałam
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 13:49   #2078
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Też mieszkam niedaleko arkadi..:P Geoniu co ja bym dała by wyjechać gdzieś na wakacje..chociaż na parę dni... udanego pobytu życzę i mega wypoczynku....ja jestem tak chora że ledwo wstaje codziennie z łózka jakaś grypa mnie dopadła...i meczy od paru dni a na dodatek jestem w trakcie przeprowadzki.....przepra szam za ot musiałam sie komuś wyżalić.....
No proszę jaki świat jest mały
a swoja drogą to mnie tez dopadło jakieś wirusisko a do soboty muszę być na nogach bo są targi kosmetyczne na expo
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:57   #2079
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Kasiaj bardzo cię przepraszam jeśli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona ja naprawdę nie miałam absolutnie nic złego na myśli pisząc o większych miastach i kompletnie niczego nie chciałam tu sugerować osobiście uważam Poznań za bardzo duże miasto i pewnie za jakiś czas i w Poznaniu otworzą MAC ...ja powiem szczerze że pisząc absolutnie nie patrzę skąd która z was pochodzi czy gdzie mieszka po prostu nie ma to dla mnie żadnego znaczenia bo wszystkie nas łączy tutaj miłośc do kosmetyków a ja jedynie ucieszyłam sie bo mieszkam blisko arkadii i chciałam sie podzielić wieściami z innymi o majacym nastąpic otwarciu bo to zawsze o jedno miejsce więcej na zakupy dlatego jest mi bardzo przykro jeśli to kogoś dotknęło i bardzo wszystkich przepraszam
Spoko luzik, ja chyba trochę za ostro pojechałam , też sorki Było minęło. Oczywiście ja się cieszę,że pojawiają się sklepiki, tylko kurde mnie tak bojowo nastawia fakt, że Weilkopolska jest tak omijana...I jak się choćby i Avanti przegląda, to tyle cudeniek,a część z nich poza stolicą Polski nie widziała ;( I jakkolwiek uwielbiam MACa i szanuję, to wystawiam mu jednego wielkiego minusa za to,że jest tak trudno dostępny! Oby ten w Arkadii był lepiej wyposażony niż w ZT,zdaj nam tutaj szybciutko relację jak tylko będziesz w nim gościć

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tez mi nie odmówiły ale zawsze jakoś z łaską z testera wyskrobią mi do pojemniczka tyle co kot napłakał... a propozycja wypróbowania na twarzy tez rzadko pada. Może po prostu jestem przewrażliwiona i nie wyglądam na "typową" klientkę (mimo posiadania kart lojalnościowych i nawet częstych zakupów) ale zawsze we Wrocławskim MACu jak testuję podkład (najpierw wybierałam formułę podkładu a teraz męczę sie nad kolorem) to mimo że robią próbę na twarzy to dostaję całkiem sporą próbkę, jak sie dopytywałam o bazę SPF50 to nawet sama Pani z MACa zaproponowała mi próbkę żebym najpierw przetestowała a jak mam prosić o próbki w Sephorze lub Douglasie to mi sie odechciewa właśnie ze względu na konsultantki. Dla mnie to logiczne że najlepiej się przetestuje z próbki bo wtedy można sprawdzić jak ten kolor leży na skórze, czy łatwo się rozprowadza czy tez trzeba nad nim popracować (to też zależy od używanego kremu, bazy), jak wygląda w świetle dziennym, czy zostawia place jak podczas dnia schodzi czy schodzi równomiernie, itp. a niestety najczęstszym sposobem jest sprawdzanie na nadgarstku (czasami nawet nadgarstku konsultantki a nie klientki).

Revlona Colorstay kiedyś używałam ale chyba teraz jest jakaś nowa formuła to może wypróbuję ten, co polecasz, bo tamten mi trochę maskę robił i nadawał cerze sinawego kolorytu (to może wina źle dobranego koloru). Jeśli chodzi podkłady to jestem naprawdę straszliwie wybredna

Przepraszam za OT
hmmm ostatnio pani wlała mi chyba z dobre 2-3ml podkładu,a że on dobrze kryje dosyć i jest taki kremowo-płynny to straczyło mi go chyba na 2 tygodnie. co do wyglądu,ja czasem wcale nie wyglądam hihi jak na przykład wracam z zajęć, zmęczona, poszarzała, obraz nędzy i rozpaczy (bynajmniej nie chodzę w futrach) i jakoś póki co nigdy nie miałam problemu z próbkami. Oczywiście, że to logiczne, rzadko która z nas ma tyle kasy, żeby kupować podkłady w ciemno. żeby w ogóle cokolwiek kupować w ciemno. Nabyłam dziś tego Colorstay, zobaczymy jak się będzie sprawował Co do MACa natomiast, to mam mieszane uczucia, jak weszłam do sklepu, panie udaly, że mnie nie widzą a oprócz mnie była tam jeszcze tylko jedna osoba. Po jakichś 10 minutach dopiero pani podeszła by mi doradzić, i była już wtedy baaaardzo fajna. Także to może zależy na kogo się trafi.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:16   #2080
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Kosmetyki M.A.C

[quote=kasiaj85;9292094]Spoko luzik, ja chyba trochę za ostro pojechałam , też sorki Było minęło. Oczywiście ja się cieszę,że pojawiają się sklepiki, tylko kurde mnie tak bojowo nastawia fakt, że Weilkopolska jest tak omijana...I jak się choćby i Avanti przegląda, to tyle cudeniek,a część z nich poza stolicą Polski nie widziała ;( I jakkolwiek uwielbiam MACa i szanuję, to wystawiam mu jednego wielkiego minusa za to,że jest tak trudno dostępny! Oby ten w Arkadii był lepiej wyposażony niż w ZT,zdaj nam tutaj szybciutko relację jak tylko będziesz w nim gościć



Oczywiście jak tylko otworzą pojadę sprawdzić jak się przedstawia oferta i koniecznie zdam wam z tego relację ...hmm... mam nadzieję że i w Poznaniu szybko otworzą sklep MACa
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:35   #2081
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hmmm ostatnio pani wlała mi chyba z dobre 2-3ml podkładu,a że on dobrze kryje dosyć i jest taki kremowo-płynny to straczyło mi go chyba na 2 tygodnie. co do wyglądu,ja czasem wcale nie wyglądam hihi jak na przykład wracam z zajęć, zmęczona, poszarzała, obraz nędzy i rozpaczy (bynajmniej nie chodzę w futrach) i jakoś póki co nigdy nie miałam problemu z próbkami. Oczywiście, że to logiczne, rzadko która z nas ma tyle kasy, żeby kupować podkłady w ciemno. żeby w ogóle cokolwiek kupować w ciemno. Nabyłam dziś tego Colorstay, zobaczymy jak się będzie sprawował Co do MACa natomiast, to mam mieszane uczucia, jak weszłam do sklepu, panie udaly, że mnie nie widzą a oprócz mnie była tam jeszcze tylko jedna osoba. Po jakichś 10 minutach dopiero pani podeszła by mi doradzić, i była już wtedy baaaardzo fajna. Także to może zależy na kogo się trafi.
Dokładnie Po prostu subiektywnym okiem we Wrocławiu oceniam lepiej obsługę MACa niż Sephor i Duglasów. I nie mogę powiedzieć że obsługa tam była jakaś niemiła i również zdarzały się bardzo miłe, kompetentne i chętne do pomocy konsultantki tylko w MACu za każdym razem było ok i Panie były zawsze sympatyczne. Ale to tylko moja mała subiektywna opinia

Tak na marginesie polecam skorzystać z MACowego makijażu jeśli dostajecie zaproszenie... warto bo można nie tylko poeksperymentować z nowościami ale tez trochę 'podpatrzeć' triki i sposoby stosowania MACowych produktów.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 21:46   #2082
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nawet sobie nie wyobrażasz jak Cię rozumiem - odkąd przefarbowałam włosy na ognisty rudy nie mogę sobie dobrać podkładu Jestem naturalnie blada i w prawie każdym jasnym podkładzie wyglądam jak z żółtaczką, w dodatku ze strefy T większość podkładów znika po paru godzinach a te dla cery mieszanej robią maskę Niestety babki w Sephorach i Douglasach zawsze dziwnie na mnie patrzą jak proszę o próbki :/

Teraz wybieram coś z MACa ale konsultantki maja problem z dobraniem mi odcienia - jednia dobrała mi NC15 który na mojej twarzy robi "efekt trupa" a druga NW20, który jest dla mnie za ciemny... pozostało mi albo NW15/NC20 albo mieszanie podkładów

Dziękuję osobie, która poradziła tu micel Biodermy Świetny jest

Udanego wypoczynku Geoniu!
Ja odkąd Clinique wycofał z Stay true kolor 21 mam problem z podkładem i albo jest kolor ok ale na twarzy mi się podkład np waży - Clarins, albo konsystencja podkładu ok, ale nie ma odcienia - Clinique Superfit, chyba jednak stanie na tym, że kupie Stay true numer 27, nic innego nie umiem dobrac, bo nic mi nie odpowiada. Także wiem co to za problem z dobraniem podkładu - łącze się w bólu


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bronię, bronię, chociaż rodowitą poznanianką nie jestem A co! Właśnie trochę mi żal, że kosmetyki La Mer, na które i tak mnie nie stać , są dostępne a MACa nie ma :/
Podkładu w ciemno nie kupię i już, wszystkie moje podkładowe zdobycze
(czyli póki co dwie) są nabyte po uprzednim przetestwaniu.


Co do podkładu - jak już pisałam, bez przetestowania ani rusz, ale nie zdarzyłomi się w tych sklepach, żeby mi panie odmówiły zrobienia czy dania próbki. Własnie niedawno tak dałam się uwieść Podkładowi Revlon Colorstay - czekam aż dowiozą mój odcień,Buff, bo jest wg mnie idealny dla badolicej. Podobno, jest to drugi odcień w kolejce od najjaśnieszego, co szczerze mnie dziwi, bo ja z każdej kolorówki dotychczas miałam najbledsze odcienie (MAC - korektor - NC15) a tu Buff mi pasuje. próbowałaś tego Colorstay?

geoniu: udanego wypoczynku!!!
Kasia nasz Lew obrońca . Revlon mnie kiedyś uczulił, więc odpada na całej lini.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tez mi nie odmówiły ale zawsze jakoś z łaską z testera wyskrobią mi do pojemniczka tyle co kot napłakał... a propozycja wypróbowania na twarzy tez rzadko pada. Może po prostu jestem przewrażliwiona i nie wyglądam na "typową" klientkę (mimo posiadania kart lojalnościowych i nawet częstych zakupów) ale zawsze we Wrocławskim MACu jak testuję podkład (najpierw wybierałam formułę podkładu a teraz męczę sie nad kolorem) to mimo że robią próbę na twarzy to dostaję całkiem sporą próbkę, jak sie dopytywałam o bazę SPF50 to nawet sama Pani z MACa zaproponowała mi próbkę żebym najpierw przetestowała a jak mam prosić o próbki w Sephorze lub Douglasie to mi sie odechciewa właśnie ze względu na konsultantki. Dla mnie to logiczne że najlepiej się przetestuje z próbki bo wtedy można sprawdzić jak ten kolor leży na skórze, czy łatwo się rozprowadza czy tez trzeba nad nim popracować (to też zależy od używanego kremu, bazy), jak wygląda w świetle dziennym, czy zostawia place jak podczas dnia schodzi czy schodzi równomiernie, itp. a niestety najczęstszym sposobem jest sprawdzanie na nadgarstku (czasami nawet nadgarstku konsultantki a nie klientki).

Revlona Colorstay kiedyś używałam ale chyba teraz jest jakaś nowa formuła to może wypróbuję ten, co polecasz, bo tamten mi trochę maskę robił i nadawał cerze sinawego kolorytu (to może wina źle dobranego koloru). Jeśli chodzi podkłady to jestem naprawdę straszliwie wybredna

Przepraszam za OT
Hmm.. muszę stanąć w obronie Douglasa przynajmniej tego poznańskiego w Starym Browarze. Nie dość, że dali mi 7 próbek różnych podkładó- Clinique, Collistar, Lancome, Clarins, Givenchy to NIGDY żadna z pań nie robiła min. Choć szczerze powiem, że mam dwie panie upatrzone i zawsze do nich idę jak coś mi trzeba. Często nawet same mi proponowały zrobienie próbki, zanim jeszcze otworzyłam buzię. Z drugiej strony moja siostra mi mówi, że ja wyglądam tak niewinnie, ufnie ,szczerze i naiwnie ( twarz sierotki Marysi ), że to dlatego mi dają wszystko- było tak nawet w Madrycie jak pan w aptece wziął maskotkę z promocji i mi dał gdy zapytałam co trzeba zrobić , żeby ją dostać Choć rekord pobiła pani Ewelina w Instyle- nalała mi podkładu Clinique Superfita nr 16 tyle, że starczyło mi na 1,5 miesiąca !! Byłam w szoku Nie chodze w Pradzie czy DG, także to nie o to chodzi, po prostu chyba trzeba trafić na miłe osoby.

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Kasiaj bardzo cię przepraszam jeśli w jakikolwiek sposób poczułaś się urażona ja naprawdę nie miałam absolutnie nic złego na myśli pisząc o większych miastach i kompletnie niczego nie chciałam tu sugerować osobiście uważam Poznań za bardzo duże miasto i pewnie za jakiś czas i w Poznaniu otworzą MAC ...ja powiem szczerze że pisząc absolutnie nie patrzę skąd która z was pochodzi czy gdzie mieszka po prostu nie ma to dla mnie żadnego znaczenia bo wszystkie nas łączy tutaj miłośc do kosmetyków a ja jedynie ucieszyłam sie bo mieszkam blisko arkadii i chciałam sie podzielić wieściami z innymi o majacym nastąpic otwarciu bo to zawsze o jedno miejsce więcej na zakupy dlatego jest mi bardzo przykro jeśli to kogoś dotknęło i bardzo wszystkich przepraszam
Edi nic się nie stało, nikt się nie gniewa Również proszę o sprawozdanie z Arkadii jak już otworzą

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Też mieszkam niedaleko arkadi..:P Geoniu co ja bym dała by wyjechać gdzieś na wakacje..chociaż na parę dni... udanego pobytu życzę i mega wypoczynku....ja jestem tak chora że ledwo wstaje codziennie z łózka jakaś grypa mnie dopadła...i meczy od paru dni a na dodatek jestem w trakcie przeprowadzki.....przepra szam za ot musiałam sie komuś wyżalić.....
Domciu zdrowiej

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
dzis wreszcie przyszła do mnie przesyłka z moimi 1szymi pigmentami no i oczywiscie sie zakochałam
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dokładnie Po prostu subiektywnym okiem we Wrocławiu oceniam lepiej obsługę MACa niż Sephor i Duglasów. I nie mogę powiedzieć że obsługa tam była jakaś niemiła i również zdarzały się bardzo miłe, kompetentne i chętne do pomocy konsultantki tylko w MACu za każdym razem było ok i Panie były zawsze sympatyczne. Ale to tylko moja mała subiektywna opinia

Tak na marginesie polecam skorzystać z MACowego makijażu jeśli dostajecie zaproszenie... warto bo można nie tylko poeksperymentować z nowościami ale tez trochę 'podpatrzeć' triki i sposoby stosowania MACowych produktów.
Nie znam obsługi MACa. Mam blade pojęcie jak jest w Hiszpanii. Moja siostra była trochę zdziwiona, gdy za zakupy za około 250 E nie dostałą nic, ani próbeczki ani zaproszenia na makijaż, a pani była niezbyt miła Ogólnie panie pracujące w sklepach kosmetycznych są tam jakieś oschłe i niemiłe- nie mam dobrego wrażenia.
A co do samego makijażu bardzo chciałąbym dostać takie zaproszenie. Oni je dają wyrywkowo, czy " trzeba spełnic jakieś kryterium"? Pytam przyszłościowo, bo w grudniu może będę w Wawie.
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:31   #2083
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nie znam obsługi MACa. Mam blade pojęcie jak jest w Hiszpanii. Moja siostra była trochę zdziwiona, gdy za zakupy za około 250 E nie dostałą nic, ani próbeczki ani zaproszenia na makijaż, a pani była niezbyt miła Ogólnie panie pracujące w sklepach kosmetycznych są tam jakieś oschłe i niemiłe- nie mam dobrego wrażenia.
A co do samego makijażu bardzo chciałąbym dostać takie zaproszenie. Oni je dają wyrywkowo, czy " trzeba spełnic jakieś kryterium"? Pytam przyszłościowo, bo w grudniu może będę w Wawie.[/quote]


Dokładnie to samo mój brat miał w N.Y...żadnej próbki dosłownie żadnej..byłam delikatnie mówiąc w szoku bo kupowałam naprawdę sporo rzeczy i nawet powiedziałam żeby spytał o jakieś próbki to powiedział "że popatrzyli na niego jak na idiotę.." hm..nie wiem od czego to jest zależne... w warszawie jakiś czas temu kupiłam, jedno opakowanie pigmentu i kredkę i dostała zaproszenie na makijaż... sama nie wiem może to dlatego że u nas sa takie ceny dodaja jakieś gratisy i różne zaproszenia... a Panie z Z.Ł. w wawie są naprawdę fajne zawsze doradzą itp..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:26   #2084
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Hmm.. muszę stanąć w obronie Douglasa przynajmniej tego poznańskiego w Starym Browarze. Nie dość, że dali mi 7 próbek różnych podkładó- Clinique, Collistar, Lancome, Clarins, Givenchy to NIGDY żadna z pań nie robiła min. Choć szczerze powiem, że mam dwie panie upatrzone i zawsze do nich idę jak coś mi trzeba. Często nawet same mi proponowały zrobienie próbki, zanim jeszcze otworzyłam buzię. Z drugiej strony moja siostra mi mówi, że ja wyglądam tak niewinnie, ufnie ,szczerze i naiwnie ( twarz sierotki Marysi ), że to dlatego mi dają wszystko- było tak nawet w Madrycie jak pan w aptece wziął maskotkę z promocji i mi dał gdy zapytałam co trzeba zrobić , żeby ją dostać Choć rekord pobiła pani Ewelina w Instyle- nalała mi podkładu Clinique Superfita nr 16 tyle, że starczyło mi na 1,5 miesiąca !! Byłam w szoku Nie chodze w Pradzie czy DG, także to nie o to chodzi, po prostu chyba trzeba trafić na miłe osoby.
No właśnie chciałabym jeszcze raz podkreślić że nie uważam, że w tych sklepach pracują same zołzy ;-) Spotkałam się również wiele razy z bardzo miła obsługą
Nie chciałabym wyjść na jakąś strasznie marudzącą klientkę bo taką nie jestem (a raczej staram się taką nie być) - to była po prostu luźno rzucona uwaga.


Cytat:
Nie znam obsługi MACa. Mam blade pojęcie jak jest w Hiszpanii. Moja siostra była trochę zdziwiona, gdy za zakupy za około 250 E nie dostałą nic, ani próbeczki ani zaproszenia na makijaż, a pani była niezbyt miła Ogólnie panie pracujące w sklepach kosmetycznych są tam jakieś oschłe i niemiłe- nie mam dobrego wrażenia.
A co do samego makijażu bardzo chciałąbym dostać takie zaproszenie. Oni je dają wyrywkowo, czy " trzeba spełnic jakieś kryterium"? Pytam przyszłościowo, bo w grudniu może będę w Wawie.
Najlepiej zadzwoń do Warszawy i się dowiedz bo sama nie wiem jakie są dokładne kryteria we Wrocławiu - po prostu robię zakupy (możliwe ze to zależy od zakupów bo jeszcze nigdy będąc tam nie udało mi się w 90 - 100 zmieścić ) i Panie mnie pytają czy chcę zaproszenie na makijaż.

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo mój brat miał w N.Y...żadnej próbki dosłownie żadnej..byłam delikatnie mówiąc w szoku bo kupowałam naprawdę sporo rzeczy i nawet powiedziałam żeby spytał o jakieś próbki to powiedział "że popatrzyli na niego jak na idiotę.." hm..nie wiem od czego to jest zależne... w warszawie jakiś czas temu kupiłam, jedno opakowanie pigmentu i kredkę i dostała zaproszenie na makijaż... sama nie wiem może to dlatego że u nas sa takie ceny dodaja jakieś gratisy i różne zaproszenia... a Panie z Z.Ł. w wawie są naprawdę fajne zawsze doradzą itp..
Każdy dystrybutor MACa ma swoja politykę - myślę że brak próbek wynika z tego, że na Zachodzie MAC to taki ichni Inglot (to tylko u nasz 3 sklepy na kraj i do tego wysokie ceny ). Z tego co wyczytałam na spektrze to np w USA makijaż jest płatny na takiej zasadzie ze przy makijażu trzeba kupić produktów na określoną kwotę minimalną więc są rożne zasady.

A co do próbek to u nas tez próbek jako takich nie ma - jesteś zainteresowana np. podkładem, bazą to prosisz o próbkę do przetestowania i dopiero wtedy dostajesz.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:47   #2085
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no jak narazie to jestem zachwycona przede wszystkim kolorystyka tych pigmentów a o trwałości może wy mi kochane coś powiecie-przetrwają całonocną impreze???
i jak już tak rozmawiacie o tych miastach to moze wiecie czy MAC jest w Łodzi??
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 08:29   #2086
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10102008705.jpg (59,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10102008707.jpg (36,6 KB, 50 załadowań)
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:13   #2087
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"

Piękna!!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:25   #2088
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Piękna!!
thnx
Uwielbiam ten kolor, ma wyrazisty kolor
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:55   #2089
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
thnx
Uwielbiam ten kolor, ma wyrazisty kolor
I to opakowanie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 11:22   #2090
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Oto opakowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10102008711.jpg (57,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10102008712.jpg (69,7 KB, 45 załadowań)
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:27   #2091
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"
jakie pieknosci!!
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To super, że mam w Tobie obrońcę
zawsze!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:34   #2092
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jakie pieknosci!!

Wiem Wiem, gdy widzialam nowa kolekcje Manish Arora to mialam podobna reakcje
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:42   #2093
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Wiem Wiem, gdy widzialam nowa kolekcje Manish Arora to mialam podobna reakcje
ja chyba bym dla samego opakownia mogla cos kupic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:55   #2094
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja chyba bym dla samego opakownia mogla cos kupic
Nie jestem pewna 100%, czytalam gdzies ze ta kolekcja nie bedzie w Europie dostepna.
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 15:51   #2095
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna 100%, czytalam gdzies ze ta kolekcja nie bedzie w Europie dostepna.
bedzie sie polowalo na ebayu us
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 15:55   #2096
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasia nasz Lew obrońca . Revlon mnie kiedyś uczulił, więc odpada na całej lini.
Hmm.. muszę stanąć w obronie Douglasa przynajmniej tego poznańskiego w Starym Browarze. Nie dość, że dali mi 7 próbek różnych podkładó- Clinique, Collistar, Lancome, Clarins, Givenchy to NIGDY żadna z pań nie robiła min. Choć szczerze powiem, że mam dwie panie upatrzone i zawsze do nich idę jak coś mi trzeba. Często nawet same mi proponowały zrobienie próbki, zanim jeszcze otworzyłam buzię. Z drugiej strony moja siostra mi mówi, że ja wyglądam tak niewinnie, ufnie ,szczerze i naiwnie ( twarz sierotki Marysi ), że to dlatego mi dają wszystko- było tak nawet w Madrycie jak pan w aptece wziął maskotkę z promocji i mi dał gdy zapytałam co trzeba zrobić , żeby ją dostać Choć rekord pobiła pani Ewelina w Instyle- nalała mi podkładu Clinique Superfita nr 16 tyle, że starczyło mi na 1,5 miesiąca !! Byłam w szoku Nie chodze w Pradzie czy DG, także to nie o to chodzi, po prostu chyba trzeba trafić na miłe osoby.
Tanyia: raczej Byk hihi
Mnie Revlonek póki co bardzo dobrze służy! Miałam dzisiaj dzień fatalny dla cery - bieganie w tą i spowrotem, uni, Polna, uni, Browar itepe i po prostu padam na twarz (jeszcze mnie perfidnie zrobili starosciną grupy buuu sorry, ale muszę się wyżalic ) a moja twarz na którą padam od 7 rano jest w idealnym stanie własnie dzięki niemu, nie mam nic do zarzucenia.

Szczerze? Zawsze wolałam Sephorę, ale kieeeedyś tam zawędrowałam do Douglasa i chyba się przeniosę do nich, bo te panie są naprawdę baaaardzo sympatyczne w Browarze. tez ostatnio dostałam dwie próbki podkładów w tych ichnich słoiczkach (mnóstwo tego), do tego taki mały słoiczek bazy. Teraz wczoraj pani mi dorzuciła dwie próbki YSL Elle, jakiś męski zapaszek dla TŻeta i ogromniastą saszetkę kremu Collistar (8ml ) a kupowałam jeno podkład...
Moja wspólokatorka zawsze się śmieje, że szczęście mam, bo ja z każdych zakupów wracam z próbkami, i ona nie wie jak ja to robię... Ja tez nie wiem, a na pewno ich nie "wychciewam" na siłę
P.S. która to pani Ewelina, taka blondyneczka?

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
no jak narazie to jestem zachwycona przede wszystkim kolorystyka tych pigmentów a o trwałości może wy mi kochane coś powiecie-przetrwają całonocną impreze???
i jak już tak rozmawiacie o tych miastach to moze wiecie czy MAC jest w Łodzi??
Mi trudno powiedzieć, bo ja mam takie powieki, że bez dobrej bazy (a póki co tylko jedna daje radę) wszystko mi się zbiera (czy to Inglot czy Dior). jedyne "odporne" w miarę są dla mnie cienie Clinique. Pigmenty "zbierają"mi się szybciej niż Clinique,ale na pewno wytzymują o wiele dłużej niż reszta cieni. Poza tym to też zalezy od dnia, jego intensywności, częstego zmieniania temperatur (ja dosyć często tak mam - uczelnia - dwór - uczelnia - dom itp. - odtego zwykle moja cera szaleje) sposobu i staranności aplikacji cieni... Jak widzisz dużo czynników.... Ja tam uwielbiam MACzki wszyyyyystkie
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 16:51   #2097
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"
Śliczny

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna 100%, czytalam gdzies ze ta kolekcja nie bedzie w Europie dostepna.
W Europie jest już dostępna w Niemczech i ma być we Francji, Austrii, Grecji i Cyprze.

Co do trwałości pigmentów to się nie wypowiem bo mam dosyć problematyczne powieki
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:31   #2098
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"
Jaki to kolorek, bo jakoś nie mogę tego wywnioskować ze zdjęcia? Bardziej różowy czy czerwony?
Opakowanie bajeczne
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:23   #2099
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwoń do Warszawy i się dowiedz bo sama nie wiem jakie są dokładne kryteria we Wrocławiu - po prostu robię zakupy (możliwe ze to zależy od zakupów bo jeszcze nigdy będąc tam nie udało mi się w 90 - 100 zmieścić ) i Panie mnie pytają czy chcę zaproszenie na makijaż.



Każdy dystrybutor MACa ma swoja politykę - myślę że brak próbek wynika z tego, że na Zachodzie MAC to taki ichni Inglot (to tylko u nasz 3 sklepy na kraj i do tego wysokie ceny ). Z tego co wyczytałam na spektrze to np w USA makijaż jest płatny na takiej zasadzie ze przy makijażu trzeba kupić produktów na określoną kwotę minimalną więc są rożne zasady.

A co do próbek to u nas tez próbek jako takich nie ma - jesteś zainteresowana np. podkładem, bazą to prosisz o próbkę do przetestowania i dopiero wtedy dostajesz.
Dzięki, tak zrobie - zadzwonie przed wyjazdem do MAca i sie wypytam o ten makijaż Z tymi próbkami to pewnie też masz rację w końcu MAC to profesjonalna firma no i raczej głównie nastawiona na kolorówkę pewnie stąd taka polityka. A z tymi próbkami to tak, że po prostu fajnie dostac, a pozA tym już wiele razy tak było, że przez próbkę decydowałam się na produkt, o którym nawet nie wiedziałam, że chcę/potrzebuję, ale próbkę dostałam i pobiegłam kupic cały produkt.

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
no jak narazie to jestem zachwycona przede wszystkim kolorystyka tych pigmentów a o trwałości może wy mi kochane coś powiecie-przetrwają całonocną impreze???
i jak już tak rozmawiacie o tych miastach to moze wiecie czy MAC jest w Łodzi??
Trwałośc pigmentów zależy głównie od osoby , jakie ma powieki itd. U mnie cienie MAC czy pigmenty trzymają długo, właściwie rano się maluje, popołudniu są ( ale ja na powiece mam krem do oczu, troszke podkładu i puder ) aczkolwiek niestety akurat u mnie zbierają się w załamaniach, więc muszę stosowac bazę i po kłopocie. Na " tak ubranej powiece" pigmenty trzymają mi się ponad 10h bez spływania, rozmazywania się itd. Zanim pójdziesz na imprezę po prostu przetestuj

Cytat:
Napisane przez Jumeirah Girl Pokaż wiadomość
Kupilam tydzien temu unas lipstick z kolekcji manish arora "kiss manish"
Śliczny kolor Ten róż Devil z tej samej kolekcji też śliczniutki , aczkolwiek to nie moje kolory, ale odcieniami się zachwycam

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tanyia: raczej Byk hihi
Mnie Revlonek póki co bardzo dobrze służy! Miałam dzisiaj dzień fatalny dla cery - bieganie w tą i spowrotem, uni, Polna, uni, Browar itepe i po prostu padam na twarz (jeszcze mnie perfidnie zrobili starosciną grupy buuu sorry, ale muszę się wyżalic ) a moja twarz na którą padam od 7 rano jest w idealnym stanie własnie dzięki niemu, nie mam nic do zarzucenia.

Szczerze? Zawsze wolałam Sephorę, ale kieeeedyś tam zawędrowałam do Douglasa i chyba się przeniosę do nich, bo te panie są naprawdę baaaardzo sympatyczne w Browarze. tez ostatnio dostałam dwie próbki podkładów w tych ichnich słoiczkach (mnóstwo tego), do tego taki mały słoiczek bazy. Teraz wczoraj pani mi dorzuciła dwie próbki YSL Elle, jakiś męski zapaszek dla TŻeta i ogromniastą saszetkę kremu Collistar (8ml ) a kupowałam jeno podkład...
Moja wspólokatorka zawsze się śmieje, że szczęście mam, bo ja z każdych zakupów wracam z próbkami, i ona nie wie jak ja to robię... Ja tez nie wiem, a na pewno ich nie "wychciewam" na siłę
P.S. która to pani Ewelina, taka blondyneczka?

Byk obrońca ? Też może byc
Aktualnie myślę o podkładzie Deborah color copy o ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wrazliwej.html ma bardzo pochlebne opinie, muszę coś wymyślec na próbkach nie ujadę, a chcę w końcu dobrac podkład Niby zdecydowałam się na Clinique Stay true, ale jakby mi ściąga skóre, tak minimalnie, ale jednak ( choc jestem na kwasach, więc sama nie wiem ).
Faktycznie dostałaś sporo dobrego za ten podkładzik. Ja ostatnio w Instyle zostałam uraczona próbkami DKNY BeDelicious ( zielonego )- perfum i błyszczyku- miniaturki i teraz sobie zażyczyłam od TŻta na urodziny :aniole k:.
Ewelina ma brązowe włosy takie półdługie do ramion, troszkę ma trądzik na buźce. Szczerze to nie widziałam jej od remontu, nawet ostatnio chciałam sie pytac o nią, ale blondynka mnie zagadała. Z kolei z EL wolę panią w krótkich włosach

Przepraszam za offtopy sklepowo-podkładowe
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:39   #2100
Jumeirah Girl
Rozeznanie
 
Avatar Jumeirah Girl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dubai (UAE)
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Jaki to kolorek, bo jakoś nie mogę tego wywnioskować ze zdjęcia? Bardziej różowy czy czerwony?
Opakowanie bajeczne
Bardziej czerwony, ten odcien jakby mial dwa kolory z zlotymi drobinkami.

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Śliczny kolor Ten róż Devil z tej samej kolekcji też śliczniutki , aczkolwiek to nie moje kolory, ale odcieniami się zachwycam
Chyba jutro kupie liptsick Girl About Town i roz Devil, ale mam nadzieje ze nie powiedza mi ze SOLD OUT!
Bo ta kolekcja dostepna z dwoch tygodni
Jumeirah Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.