Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 08:52   #301
aguuh
Przyczajenie
 
Avatar aguuh
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Send a message via Skype™ to aguuh
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Moja koleżanka przebijała sobie język w salonie.
Nie dostała znieczulenia, kolczyk który miał być własnie przeciagnięty przez igłę wyleciał z rąk piercerowi, podniósł go z podłogi, nawet nie zdezynfekował tylko włożył jej go w język. Paprał jej się, przez długi okres czasu aż w koncu go wyjęła. ;]

Ja sama przebiłam sobie brew, warge, nos, pępek i jestem świadoma jakie mogły być konsekwencje złe przebicia. Ale wole sama sobie zrobić krzywde niż pozwolić, żeby zrobił to ktoś DOŚWIADCZONY. Na szczęście wszystko szybko się zagoiło i nie było żadnych powikłań. Ale jeżeli chodzi o język to nie byłabym w stanie sama sobie go przebić. ;P
__________________




<3.

D
ziś muzykalnie. Gram na nerwach. : )
aguuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 09:12   #302
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Ja sama przebijałam sobie w domu ucho w dwóch miejscach, było to kilka lat temu i nie zdawałam sobie kompletnie sprawy z możliwości powikłań Ale na szczęście wszystko szybko się zagoiło
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:13   #303
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez aguuh Pokaż wiadomość
Moja koleżanka przebijała sobie język w salonie.
Nie dostała znieczulenia, kolczyk który miał być własnie przeciagnięty przez igłę wyleciał z rąk piercerowi, podniósł go z podłogi, nawet nie zdezynfekował tylko włożył jej go w język. Paprał jej się, przez długi okres czasu aż w koncu go wyjęła. ;]

Ja sama przebiłam sobie brew, warge, nos, pępek i jestem świadoma jakie mogły być konsekwencje złe przebicia. Ale wole sama sobie zrobić krzywde niż pozwolić, żeby zrobił to ktoś DOŚWIADCZONY. Na szczęście wszystko szybko się zagoiło i nie było żadnych powikłań. Ale jeżeli chodzi o język to nie byłabym w stanie sama sobie go przebić. ;P
dlatego uczymy tez jak wybierac dobry salon i dobrego piercera
jesli doswiadczenia były tak złe to podaj nazwe salonu-inni unikna tego błędu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:35   #304
manipulatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 153
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ja się nie odważyłam sama wbijać igły;p mam kolczyka w nosie,ale byłam z tym w salonie kosmetycznym,mimo,że koleżanki bardzo chciały wyręczyć kogoś w pracy. wczesniej przejrzałam kilka stron związanych z piercingiem i związanymi z tym powikłaniami. chyba jedyną częścią ciała,którą mogłabym przebić sobie sama albo poprosić o pomoc koleżankę to ucho. ale też bym się dobrze zastanowiła;p
manipulatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:48   #305
LiCzBa_Pi
Raczkowanie
 
Avatar LiCzBa_Pi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 324
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ok, to jest kogoś ciało i kogoś sprawa, ale z drugiej strony później te osoby chwalą się, że sami się kolczykowali i że to proste / bezpieczne itd. Więc: jak ktoś na forum publicznym gada takie głupoty, to jest zawsze ogromna szansa, że ktoś inny to przeczyta, pomyśli "super! po co mam wydawać kasę na piercera, też przekłuję sama", nie pójdzie do salonu i zrobi sobie ogromną krzywdę. We mnie się gotuje jak czytam takie rzeczy. "Bo koleżanka się zna" - kocham takie argumenty, ciekawe, jak osoba mająca 0 wiedzy na dany temat może ocenić, że koleżanka czy kolega się zna.
wiesz nie brałam pod uwagę tego, ze ta osoba moze kogos namawiac, czy podpowiedziec chociazby niechcacy. chodzilo mi o taką osobną jednostkę, jesli to robi w domu to po prostu tej osoby głupota. A Ty tez zresztą, nie musisz martwic sie o cały świat. Moim zdaniem przekłucie czy wytatuowanie sobie czegos to jest jakis juz tam krok czy powazny to zalezy od osoby, ale na pewno ten krok ma zwiazek z pozniejszym zdrowiem, wiec jesli ktos to robi nie mając żadnych informacji ani sie nie interesując, to jest po prostu bezmyślne, a każdy za siebie powinien myśleć. rozumiem Cie ze jesli wchodzisz na ten wątek i inne tego typu czesto bo sie interesujesz i co chwila ktos sie o to pyta albo tym chwali to to naprawde moze byc denerwujące. jednak uwazam, ze kazdy jest za siebie odpowiedzialny, nawet jesli cos mówi, tym bardziej gdy cos robi.
pozdrawiam

Edytowane przez LiCzBa_Pi
Czas edycji: 2009-02-15 o 11:51
LiCzBa_Pi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:16   #306
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Jedyne co sama sobie przekułam, to ucho myśle, że nie ryzykowałabym sama pępka, języka czy brwi... Aj, troszke niebezpieczne...
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:37   #307
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Przebiłam pępek sama, jest cacy- nawet nie ma zaczerwienienia. ALE nikomu nigdy bym nic poza płatkiem ucha nie przebiła... to jest niebezpieczne i nie chciałabym brać na siebie odpowiedzialności. Jak sama sobie coś zrobię to moja wina, ale komuś...
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 19:35   #308
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ucho,banał. całe żelastwo jakie posiadam w uszach [sztuk dziewięć] to moja własna robota.
pępek-ujdzie.
jednakże zupełnie nie polecam przebijania brwi lub języka w domu, bo może to doprowadzić do nieodwracalnych skutków..
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:24   #309
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

a czym sie rózni przekłucie ucha od przekłucia brwi?
NICZYM!!!
To takie samo naruszenie ciągłości tkanki jak każde inne-niesie za soba takie same ryzyko ,więc nie rozumiem tego wartosciowania,że ucho to można a inne rzeczy nie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:40   #310
insensibility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

tez nie rozumiem wartosciowania ;] przebijalam sobie sama ucho 10 razy w roznych miejscach- standard, tragus, rook, helix no i pepek oczywiscie. nie wiem czy to juz nalog ale samodzielne robienie sobie kolczykow sprawia mi przyjemnosc. nie czuje bolu, nie boje sie niczego zwiazanego z piercingiem. planuje jeszcze kolczyk w jezyku. ale z tym chyba zwroce cie do piercera albo jakiejs kolezanki, ktora ma pojecie o tego typu sprawach
insensibility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 23:13   #311
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

nigdy samemu!!
no po cos sa te profesjonalne salony! w koncu chodzi o zdrowie, to ze udalo sie komus samemu przebic nie znaczy ze sobie ty krzywdy nie zrobisz!

zosiom zamosiom polecam strone http://www.wildcat.pl/abc6.htm

Cytat:
Napisane przez aguuh Pokaż wiadomość
Moja koleżanka przebijała sobie język w salonie.
Nie dostała znieczulenia, kolczyk który miał być własnie przeciagnięty przez igłę wyleciał z rąk piercerowi, podniósł go z podłogi, nawet nie zdezynfekował tylko włożył jej go w język. Paprał jej się, przez długi okres czasu aż w koncu go wyjęła. ;]

Ja sama przebiłam sobie brew, warge, nos, pępek i jestem świadoma jakie mogły być konsekwencje złe przebicia. Ale wole sama sobie zrobić krzywde niż pozwolić, żeby zrobił to ktoś DOŚWIADCZONY. Na szczęście wszystko szybko się zagoiło i nie było żadnych powikłań. Ale jeżeli chodzi o język to nie byłabym w stanie sama sobie go przebić. ;P
tylko PROFESJONALNE salony!-twoja kolezanka w takim nie byla

Przekluwanie jezyka bez zamrozenia-znieczulenia to normalne jest
sama mialam tak robione, bo tak jest lepiej. to nie boli, a gdy schodzi znieczulenie jest to nieprzyjemne uczucie, dlatego jezyka czesto sie nieznieczula.
oczywiscie na zyczenie klienta piercer powinien znieczulic bo to zaden problem dla niego.
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 12:03   #312
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Koleżanka przebijała, zrobiła to nieporadnie- przebiła tylko jedną warstwę ucha, potem paprało się, ropiało, miała wielką czerwoną gulę. Nie polecam.
A oto efekty domowego przebijania uszu: http://wildcat.pl/abc6.htm
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:08   #313
wiolken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Co do uszów, to niedawno byłam świadkiem upojonego przebijania ucha koledze.
Wszyscy sobie popiliśmy, kolega chciał mieć kolczyk w uchu, więc koleżanka wyciągnęła jeden swój kolczyk z ucha, wymoczyła go w kieliszku wódki i nim przebiła koledze ucho. :p
Ale nie ma już tego kolczyka, bo jak go ojciec zobaczył, że ma coś na uchu to mu kazał ściągnąć:p. W sumie to mi też miała przebić, ale w ostatniej chwili stwierdziłam, iż dam sobie z takim czymś spokój...
A co do tego piercingu. Naprawdę trudno w niektórych małych miastach lub wioskach o profesjonalistów.. Niecałe 2 miesiące temu poszłam do kosmetyczki, ażeby mi zrobiła kolczyka w języku. Wszystko było w porządku, rękawiczki, sterylny kolczyk opakowany, szczypce, znieczulenie i te sprawy. No i dobre, ale zrobiła krzywo!. Kolczyk nie jest równo na samym środku języka, tylko lekko po prawej stronie od góry, a od dołu normalnie. Czyli dokładniej mówiąc leci sobie na skos. I niech nikt nie mówi, że wykwalifikowany piercer nie poradziłby sobie z taką sprawą... Może to było kwestią tego, jaki mam język, ale w profesjonalnym salonie na pewno miałabym bardziej prosto..
I tak szczerze... Najlepiej do specjalisty, On Ci przynajmniej nie zrobi krzywo, może zedrze z kasy, ale potem nie będziesz się lękać, że sobie z***ałaś/eś sprawę, tak jak ja nie raz bałam się w kwestii pępka no i monroe bo sama robiłam. Monroe ściągnęłam, po 3-4 mies się znudził..
wiolken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:30   #314
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ja pierwszy raz robilam w pepku w nieprofesjonalnym no i w sumie ma do poprawki, ale tragedii nie ma, wiec dalam sobie spokoj.
Profesjonalista zawsze wezmie wiecej, ale nie ma co sie dziwic-on z tego zyje.I zalezy mu na renomie dlatego lipy ni eodstawi.
A takie cwaniaczki z salonow sprzedaja na lewo rozne rzeczy np i sobi dorabiaja ten sposob. Dlatego u nich jest taniej. Ale wszystkiego mozn sie spodziewac po wlasnie takim salonie.
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 14:15   #315
Dredzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa lub języka.Przebicie ucha to pestka..chcem sama przebic brew..a co sie dzieje jesli trafie na nerw?! piszcie prosze..czy same sobie cos przebiłyście..jakie sa skutki..ile sie goi?
moim zdaniem to poto powstaly studia piercingu zeby ludzie do nich chodzili a niie eksperymentowali w domach to sa fachowcy oni wiedza co robia.
Dredzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:51   #316
PrawdziweUHT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Jedyne co sama sobie przekułam, to ucho myśle, że nie ryzykowałabym sama pępka, języka czy brwi... Aj, troszke niebezpieczne...
Zgadzam się, ja też robiłam parę dziurek w uszach ale wyszły mi krzywo, więc kolczyki wyjęłam. W wardze miałam robiony w salonie i jest wszystko ok, mam go już ponad pół roku. Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój - i być zadowolonym z efektu - niż samemu spaprać i jakimś syfem się zarazić
PrawdziweUHT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 10:42   #317
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Jesli posiadasz odpowiedni do tego sprzet.... Tj. Autoklaw, sterylne igly, szczypce i rozne plyny do dezynfekcji... I oczywiscie jesli posiadasz o tego predyspozycje i sie na tym znasz (np. jesli wiesz gdzie sa rozmieszczone poszczegolne nerwy na ciele)... To spoko przebijaj sobie sama, ale jezeli nie masz pojecia o przebijaniu to sie za to nie zabieraj... Wole zaplacic kilkadziesiad zlotych wiecej i miec spokoj.... Niz potem meczyc sie z roznymi chorobami np. HIV, zoltaczka typu B....

polecam stronke http://www.wildcat.pl/index.htm
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:55   #318
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

W życiu bym sobie nic nie przebiła... Boję się co to będzie jak dojdzie do przebicia mi wargi, ale dam radę ;D Słysząc "sama sobie zrobiłam/koleżanka mi robiła" jestem kompletnie załamana... Dowiedziałam się, ze moja koleżanka miała kiedyś przebijany pępek na basenie : o piasek, brudna woda... i przekłucie pępka!
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:01   #319
wiolken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Jak może u siebie w domu krążyć sobie wirus hiv?
Ludzie, jest ktoś u Was w domu chory na to? Jeśli nie, to skąd takie głupie pomysły. Przecież to prędzej w salonie mogą występować takie wirusy, ale wszystko jest odpowiednio zabezpieczane. Siedząc w domu i przypadkowo zaciąć nogę przy goleniu, też mogę mieć aids? A to ciekawe...
wiolken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 12:26   #320
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

o czym ty w ogóle mówisz?! oczywiście, że kłując się samemu, bez pojęcia w domu można sie zarazić hiv czy czymś. możesz w to wierzyć albo i nie ale tak jest.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:00   #321
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

moim zdaniem, jeżeli chodzi o przebijanie takich miejsc jak wymienione w temacie to nie zabierałabym się do tego w domu. Osobiście sama przebijam sobie uszy, ale to co innego. Jeżeli chodzi o przebicie np pępka trzeba uważać, żeby nie zrobić tego za 'płytko', bo kolczyk może zostać wypchnięty. Uważam, że już lepiej odżałować te kilkadziesiąt złotych i iść do dobrego salonu i przynajmniej miec pewność.
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:50   #322
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

wszystkim, się wydaje, że przebicie płatka ucha to coś innego niż przebicie np. wargi czy pępka, otóż BŁĄD! przekłucie ucha niczym się nie różni od przekłucia np. wargi.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:15   #323
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Nie sądzę aby rozsądne było przekłuwać sobie cokolwiek samemu w domu jeżeli nie ma sie w tym doświadczenia. Nigdy nie wiesz czY nie zrobisz sobie krzywdy, możesz zrobić to nieumiejętnie i w najgorszym przypadku skończyc w szpitalu. Ale czasem bywa tak , że głupi ma więcej szczęścia niż rozumu i na tym nie ucierpi. Jednak polecam kozystanie z usług profesjonalistów ze studia percingu któzy znają sie na rzeczy co nie daje 100% pewności, że wszytko bedzie ok.
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:26   #324
Valkyrie
Raczkowanie
 
Avatar Valkyrie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: daleko od domu.
Wiadomości: 54
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ja zadnego ze swoich kolczyków nie robiłam w salonie ( aktualnie sztuk 6 na twarzy i jeden surface bar). Kolczykowala mnie kolezanka, majaca spore doswiadczenie. I jak ktos sie na czymś nie zna- lepiej niech sie nie podejmuje robienia samodzielnie kolczyka chocby w uchu- przykladow jest wiele, od zapalen po powazniejsze.
Valkyrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:59   #325
Encz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Osobiście kochana uważam to za głupstwo, odradzam Ci to naprawdę. Jeżeli źle przebijesz i trafisz na jakiegoś nerwa to masz przesrane uwierz mi, nie chciałabyś tak cierpieć z tym. Trzeba umieć trafić w dziurkę i przebić ... idź do kosmetyczki chociaż wiem że dużo to kosztuje odkładaj pieniążki : ]
Encz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:54   #326
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Cytat:
Napisane przez Encz Pokaż wiadomość
idź do kosmetyczki chociaż wiem że dużo to kosztuje odkładaj pieniążki : ]
Do kosmetyczki?? Moze jeszcze do stolarza?
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:09   #327
Valkyrie
Raczkowanie
 
Avatar Valkyrie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: daleko od domu.
Wiadomości: 54
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

Właśnie . Kosmetyczki maja "ogromna" wiedze i umiejetnosci w kwestii piercingu ( zazwyczaj). Wybacz, ale nie dam sie kłuć komus kto przeszedl dwutygodniowy kurs i ma piepierek ze potrafi kolczykowac, bo to po prostu smieszne. Wole dac sie sie przekluc komus kto ma praktyke i umiejetnosci oraz kilkuletnie doswiadczenie- a kolezanka takowe posiada. Wiec dla mnie wybor oczywisty.

Edytowane przez Valkyrie
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:11
Valkyrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:50   #328
lidziuszka
Przyczajenie
 
Avatar lidziuszka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska / Stockholm
Wiadomości: 4
GG do lidziuszka
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

ja sama przebijalam sobie pepek,nos i ucho w trzech miejscach.. wszystko poszlo pieknie i bez zadnych powiklan.
lidziuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:33   #329
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

A ja wole iść do kosmetyczki, która zrobi to profesjonalnie i do tego będzie mniej bolało, niz sama mam sobie coś przekłuwać.
Na pewno nie przebiłabym sobie sama pępka.
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:17   #330
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Co myślicie o przebijaniu samemu w domu pępka,brwi,nosa,języka?

sam sobie zaprzeczasz. kosmetyczka [JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE] nie ma nic wspólnego z wykonywaniem profesjonalnie body piercingu. od tego jest PIERCER!!!!!!!
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.