Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 14:57   #661
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Kosmetyki dla cery nastolatki

Hmm, może Inlot YSM? Moja koleżanka sobie chwali i wygląda fajnie
Co do pudru - również teraz szukam dobrego, myślałam nad Vichy Dermablend Fixateur, czy jakoś tak, ale nie znalazłam nigdzie tańszego niż 100 zł ; /
Korektor pod oczy - miałam Maybelline Anti-Aging i L'Oreal Touche Magique - obydwa ci polecam, ale jeśli jakieś zmarszczki i większe cienie - pierwszy będzie lepszy.

A co do moich typów, jeśli chodzi o podkład i korektor do cery trądzikowej, to będzie to seria Clinique Anti-Blemish. Mam podkład w dwóch kolorach i korektor i są świetne! Tylko nie wiem, czy nie będą wykraczać poza twoje możliwości finansowe : (
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:06   #662
Mig101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż dla nastolatki

Witajcie Dziewczyny ja używam podkładu tylko od święta Mam 16 lat i jak na razie to mam małe doświadczenie w tych sprawach gdyż zawsze maluję się tylko tuszem i błyszczykiem, ewentualnie jakiś róż i czasem korektor. Jestem tancerką i na pokazy muszę machnąc się podkładem. Miałam lirene jest naprawdę dobry, lekki, nie zatyka porów. Miałam również z avonu ten z filtrem 15 odcień ivory i też był wporządku. Teraz zamówiłam rozświetlająco - antystresowy i na razie Wam nie powiem jaki jest bo jeszcze go nie mam. Myślę że jak dla szesnastolatki to on nie jest ale ja naprawdę używam takich kosmetyków sporadycznie. Moja konsultantka mówi jednak że jest wspaniały i używa go od jakiegoś czasu dlatego go zamówiłam. Poza tym jest w promocji za 19,99
Mig101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:27   #663
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: makijaż dla nastolatki

Przecież od podkładu się nie umiera i podkład to nie synonim zła i mroku, który prowadzi do totalnej masakry na twarzy, jeśli użyje się go częściej niż raz w miesiącu, będąc under18, under21, czy under30. Sam fakt regularnego używania podkładu, a dalej jego rodzaj, działanie, blablablabla, jest determinowany przez stan skóry. Ja mając szesnaście lat byłam na tyle świadoma swojego istnienia i swojego wyglądu, że dało radę ocenić, czy ten podkład, puder, korektor, czy inna zaprawa murarska jest mi potrzebna. Kłopoty z cerą mogą przecież wynikać nie tylko z tego, co na nią aplikujemy, ale przede wszystkim z tego, co dzieje się wewnątrz organizmu, więc ja bym się nie chwaliła, że nie używam podkładu, mając szesnaście lat, bo to zło, ale raczej faktem, że moja cera tego nie wymaga. A idei parcia na pozbawianie nastolatek makijażu nie rozumiem - jeśli potrafią to zrobić, mają chęć i możliwości, to proszę bardzo, byle mnie to nie bolało, kiedy idę ulicą i widzę takie dzieła sztuki współczesnej na twarzach.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:56   #664
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: makijaż dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Mig101 Pokaż wiadomość
Teraz zamówiłam rozświetlająco - antystresowy i na razie Wam nie powiem jaki jest bo jeszcze go nie mam. Myślę że jak dla szesnastolatki to on nie jest ale ja naprawdę używam takich kosmetyków sporadycznie. Moja konsultantka mówi jednak że jest wspaniały i używa go od jakiegoś czasu dlatego go zamówiłam.
Nie powinnaś używać kosmetyków nie przeznaczonych dla Twojej cery, nawet czasami. Może to źle wpłynąć na cerę.

Konsultantka chce sprzedać produkt, więc mówi o nim same dobre rzeczy . Jeśli powiedziałaby Ci o podkładzie, że nie kryje, nie matuje, jest nietrwały, to by go nie sprzedała . Recenzje radzę sprawdzać na Wizażu, a nie wypytywać sprzedawcę .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:49   #665
Mig101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż dla nastolatki

Tak ale konsultantką jest moja dobra znajoma i ma tyle zamówień że jedno jej nie robi różnicy już zamówiony tylko czekam na dostawę A co do posta dillingerine nie będę się odnosci bo mogłabym powiedziec coś nieprzyjemnego...
Mig101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 06:59   #666
Lave
Raczkowanie
 
Avatar Lave
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Exclamation Makijaż w liceum

Mam takie pytanie do Was, co myślicie o takim makijażu? Zapytałabym na którymś z tzw. portali szybkiej odpowiedzi, ale po pierwsze tam są same dzieci lat 11, a po drugie większość nie wie co to rozświetlacz także....
Makijaż mianowicie:
- krem, którego nie liczymy oczywiście, bo uważam że każdy powinien używać
- na powiekę nakładam odrobinę jakiegoś korektoro-podkładu, mam go w tubce po korektorze Maybelline, z tej racji że na resztę buźki podkład mi niepotrzebny to muszę użyć go na powieki
- potem na całą buzię transparentny puder
- konturuję bronzerem, brzoskwiniowym różem i rozświetlaczem wg. zasad konturowania, jednakże oczywiście widać tylko bronzer, bo róż się z nim stapia w skutek czego wygląda lżej i naturalniej na tych takich "puckach", a mocniej konturuje na kości policzkowej. Rozświetlacz oczywiście daje tylko wykończenie, bez drobinek
- makijaż oczu to kreska pogrubiająca linię rzęs (czarną kredką - mniej "agresywna" niż eyeliner) oraz tusz, czasami jeszcze trochę pudru dla utrwalenia


Czy to jest waszym zdaniem tzw, "tapeta" czy jest okej?
Wszystko oczywiście dobrze nałożone, nie ma "placków", bronzer róż i rozświetlacz płynnie przez siebie przechodzą
__________________
I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę,
że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem
do spełnienia.
Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele,
które dopiero zaczynają świecić.

( D.M )
Lave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:30   #667
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Makijaż w liceum

Sądzę, że makijaż jest okey, wcale żadna tapeta
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 15:26   #668
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Makijaż w liceum

Brzmi bardzo naturalnie
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:30   #669
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Makijaż w liceum

Hmm, w liceum to już nie trzeba było się pilnować z makijażem, przynajmniej u mnie. Ja chodziłam z czerrrwonymi ustami i nie było żadnego problemu. A makijaż bardzo naturalny.
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:36   #670
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Makijaż w liceum

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Hmm, w liceum to już nie trzeba było się pilnować z makijażem, przynajmniej u mnie. Ja chodziłam z czerrrwonymi ustami i nie było żadnego problemu. A makijaż bardzo naturalny.
No właśnie U mnie można się mocniej malować i nikt się nie czepia
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:24   #671
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Makijaż w liceum

U mnie tak samo, można malować jak się chce

To co opisałas wydaje się być ok, naturalny makijaż

Ja maluję się podobnie, tzn. krem, podkład, odrobina pudru, odrobina różu, delikatnie pomalowane oczy brązową kredką + tusz I nie wygląda to wcale jak tapeta Staram się, by wyglądało to w miarę naturalnie
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 17:43   #672
kociaaara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejsce
Wiadomości: 41
Dot.: Makijaż w liceum

cos ci przeszkadz to ze mam 11 lat? na watek na kazdy temat moze wejsc ktokolwiek
kociaaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 22:05   #673
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makijaż w liceum

Cytat:
Napisane przez kociaaara Pokaż wiadomość
cos ci przeszkadz to ze mam 11 lat? na watek na kazdy temat moze wejsc ktokolwiek
Patrząc na to jak się wypowiadasz i jak zaśmiecasz inne wątki, to tak, mi np. przeszkadza.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:23   #674
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Makijaż w liceum

Oczywiście, że taki makijaż jest odpowiedni w liceum. W szkole średniej każda dziewczyna maluje się jak chce. Myślę, że nie należy "czepiać się" prawie dorosłych osób o sposób malowania. To, jak się malujesz zależy od Twoich upodobań- rób to jak chcesz, nic nikomu do tego .

Jeżeli nie ma "maski", wszystko wygląda naturalnie- to jest wszystko w porządku .

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-09-29 o 14:49
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:29   #675
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Makijaż w liceum

Jako już w kilku tego typu tematach, powracających falowo co jakiś czas pisałam - mi zdarzało się bywać w szkole bez tapety, z pomalowanymi rzęsami, z makijażem twarzy i rzęsami, ale też w jakimś abstrakcyjnymn smokey i nikomu to nie przeszkadzało, bo najwyraźniej nasza szkolna władza zauważyła, że ma do czynienia z dorosłymi lub niemalże dorosłymi ludźmi, więc nie ma sensu i powodów, żeby im czegokolwiek zabraniać w tej kwestii, jakieś tam kulturowe, ogólne kanony tego co powinno się i nie powinno w kwestii makijażu w młodym wieku istnieją, więc dowolność istniała. I moim zdaniem tak powinno być, bo ja czułabym się cokolwiek dziwnie, zastanawiając się w panice, czy róż jest dozwolony, czy już kogoś może moja twarz zaboleć. Paranoja lekka jak na moje.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:51   #676
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Makijaż w liceum

jeżeli nie ma efektu maski (który niestety często widuję) to makijaż jest ok. ja często bardzo mocno podkreślam albo oczy, albo usta i nikt nie robi z tego problemu.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 21:52   #677
Ashera_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż dla nastolatki

Mam 14 lat i chciałabym zacząć się malować. Kompletnie się na tym nie znam, jak chciałam wyglądać "lepiej", to prosiłam mamę o puder, róż i błyszczyk, ale powinnam już mieć własne kosmetyki, głupio trochę, jak na wycieczkach koleżanki mnie malują Niestety moja mama zapiera się rękami i nogami przed wszystkimi kosmetykami oprócz wyżej wymienionych, więc jestem zdana na samodzielne poszukiwania.
Jestem blondynką o anielsko-dziecięcej urodzie, którą to urodę całkiem nieźle przyćmiewa czerwony nos i trądzik- i te dwa elementy chciałabym zamaskować. Aha, i jeszcze mam bardzo wąskie usta, na zdjęciach wyglądają jak kreska. Nie potrzebuję mocnego makijażu, zresztą rzadko bywam na imprezach- chodzi o coś do szkoły, na wyjście ze znajomymi, żeby zataić właśnie te niedoskonałości cery.
Ashera_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:34   #678
Piekna_
Raczkowanie
 
Avatar Piekna_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż dla nastolatki

Hej ;3 ja też mam tyle lat co ty i używałam kremu tonizującego połączonego z lekkim podkładem z nivea dodatkowo nawilża , korektora na krostki z miss sporty bardzo dobry tylko taki płynny , opakowanie jak błyszczyk , bo ten w sztywcie jest za twardy ;* do dokończenia tego wszystkiego puder synergen za okolo 8 zl w Rossmanie , bardzo tani a dobry poczytaj o nim w KWC =) czasem używałam różu który rozprowadzalam specjalnym pędzelkiem , a właśnie co do pędzelka . Ten puder też rozprowadzaj pędzlem , a nie tą gąbeczką bo bd zostawać takie bruzdy . Możesz używać jeszcze kredki do oczu . Ja malowałam się tak 3 miesiące ale przestałam . Jeśli masz trądzik i jakieś krostki to ci pogorszy sprawę . Mogłabyś sobie kupić krem matujący "siarkowa moc " i jest dobrze ) gwarantuje że będzie o wiele lepiej ;P
__________________
Od początku wiedziałam że bd osobą której trudno bd sie pozbyc z mojej głowy
Piekna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 22:43   #679
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: makijaż dla nastolatki

hej. mam 16 i chciałabym zacząc się malowac. dotychczas malowałam się tylko podkładem Rimmel Match Perfection (tym żelowym, kolor - 100 ivory). jestem z niego zadowolona. chciałabym dodac jeszcze do tego podkladu jakiś puder i korektor pod oczy. myslałam jeszcze może o różu, ale to trochę nie za dużo do szkoły? i zalotkę. dodam, że mam pod oczami cienie, które widac po nałożeniu podkladu i chciałabym je zakryc jakims korektorem pod oczy. chciałabym wybrac jakis delikatny. to samo puder z tej samej serii albo moze jakis essence? wiem, że jest KWC i przeglądałam tam kosmetyki, ale chcę indywidualnej porady
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 22:31   #680
Krwawa Orchidea
Przyczajenie
 
Avatar Krwawa Orchidea
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz dla nastolatek

Mam 14 lat i używam kremów tonujących Garniera, tuszu i błyszczyków.Tusz bardzo rzadko, na noc stosuję odżywkę na rzęsy.PS:Znacie jakieś dobre kremy tonujące?
Krwawa Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 12:54   #681
underka
Przyczajenie
 
Avatar underka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Makijaż dla nastolatki .

Mam 16 lat i od niedawna się maluję. Codziennie rano do szkoły , nakładam korektor , podkład i puder . Nie maluję oczu. Co do podkładu obecnie używam affinitone 24H a jeszcze przed affinitone zwykły . Zbliża się wiosna , lato i nie chciałabym tak męczyć mojej jeszcze młodej cery . Sama cera nie jest jakoś specjalnie problematyczna . Mam jasną cerę , nawet bardzo . Kiedy coś wyskoczy to jednak trochę widać . Stąd moje pytanie . Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś krem BB lub lekki podkład do cery mieszanej ? Z dość dobrym kryciem i żeby nie ścierał się szybko .
Podkładu używam dopiero jakieś pół roku , więc nie mam jeszcze doświadczenia w tym sprawach
Dzięki
underka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:08   #682
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

Cytat:
Napisane przez underka Pokaż wiadomość
Mam 16 lat i od niedawna się maluję. Codziennie rano do szkoły , nakładam korektor , podkład i puder . Nie maluję oczu. Co do podkładu obecnie używam affinitone 24H a jeszcze przed affinitone zwykły . Zbliża się wiosna , lato i nie chciałabym tak męczyć mojej jeszcze młodej cery . Sama cera nie jest jakoś specjalnie problematyczna . Mam jasną cerę , nawet bardzo . Kiedy coś wyskoczy to jednak trochę widać . Stąd moje pytanie . Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś krem BB lub lekki podkład do cery mieszanej ? Z dość dobrym kryciem i żeby nie ścierał się szybko .
Podkładu używam dopiero jakieś pół roku , więc nie mam jeszcze doświadczenia w tym sprawach
Dzięki

Skoro nie masz większych problemów z cerą to dobrze dobrany korektor plus puder matujący powinien rozwiązać sprawę.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 21:07   #683
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

Moja córka ( również 16 latka) używa B.B. Cream Garniera Miracle Skin Perfector - na twarzy wygląda on bardzo naturalnie , nie tworzy maski/tapety a zakrywa drobne niedoskonałości . Przystępny cenowo .
Dobry jest również puder Bourjois Bio detox organic - kompakt z gąbeczką - naturalne krycie , długo matuje , nie zapycha, przyjazny dla młodej skóry .
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:26   #684
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

delikatnie w stylu nude, wiem że eveline ma spoko ceny
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:03   #685
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

Cytat:
Napisane przez roxyfoxy Pokaż wiadomość
delikatnie w stylu nude, wiem że eveline ma spoko ceny
Ale moim zdaniem kiepską jakość.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:23   #686
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

Rimmel Wake Up może być ok. Krem BB nie przykryje Ci ewentualnych niedokosnałości, nadaje się on raczej do cer bezproblemowych. świetne są azjatyckie BB, ale cena kilkakrotnie wyższa.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:12   #687
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

[I]Tak jak piszesz zbliża się wiosna, a Twoja cera jest bardzo jasna... Dlatego przede wszystkim krem z filtrami. Najlepiej już dbać o cerę, a ona z pewnością się odwdzięczy
Wiosną i latemRano posmaruj buzię lekkim kremem nawilżającym, na to krem z filtrami 30+ lub 50+ (zależy jak jasna karnacja). Na to wystarczy puder matujący i kwestia "udekorowania" twarzyczki gotowa
Na jesień czy zimę Wybierz lekki podkład, cerę masz przecież młodą;-) Także polecam Rimmel Wake Up. Przypudruj później pudrem mineralnym matującym strefę T (czoło, nos, broda). Policzki podkreśl różem.

Natomiast krem BB Garniera odradzam. Niedoskonałości nie przykryje, a ponadto zapycha, więc możesz się spodziewać po nim niechcianych zaskórników.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:32   #688
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

polecam Ci Misshę Perfect Cover w odcieniu 13. jest to oryginalny azjatycki krem bb, ale przystępny cenowo i bardzo dobry dla mało problematycznej cery, jeśli chodzi o krycie. tylko pamiętaj, żeby dokładnie go zmywać oliwką - może zapychać. ewentualnie jeszcze Skin79 Hot Pink, jeśli chcesz zmatowienia i mniejszego prawdopodobieństwa na to, że coś Cię zapcha. aczkolwiek to zależy od cery, mnie nie zapchało ani po jednym, ani po drugim. obydwa dostępne są na allegro i mają jaśniutkie kolorki.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:28   #689
Juliax3
Raczkowanie
 
Avatar Juliax3
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Makijaż dla nastolatki .

Ja też mam mniej więcej tyle lat co Ty.
Używam kremu tonującego Ziaja Nuno. Jest na prawdę bardzo fajny i lekki. A na większe niedoskonałości używam korektora i czasem pudru, jeśli się świecę.
Jeśli używam podkładu to Under Twenty, ale chcę zrezygnować z niego zupełnie i jak go skończę i skończę krem tonujący to wypróbuję jakieś BB.
Juliax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:45   #690
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Jak malować oczy żeby się nie postarzyć?

Witajcie. Ostatnio chciałam zacząć używać cieni do powiek ( dotychczas używałam czarnej kredki lub eyelinera i robiłam kreski) jednak nie chce aby cienie były nie dopasowane. Jestem nastolatką i na co dzień nie chce malować się bardzo widocznymi kolorami jednak chcę ,żeby makijaż dodał mi trochę uroku a nie wiem jak to zrobić.
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.