wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-28, 12:04   #3211
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

http://www.newlook.com/row/womens/fo...cam=EU_RET_LFR

co do tych butów to jak to zakładać? i czy mając 36 w łydce wejdzie mi to na nogę? nie wiem czy ściągnięcie na dół calkiem materiału i założenie jak skarpetka będzie ok czy są inne metody? dodam że mam wysokie podbicie więc odpada chyba wkładanie w pełni rozwiniętych mam takie kozaki new look errow

http://domodi.pl/buty/buty-damskie/k...black_12719654

i one wchodzą mi bez problemu na nogę tyle że one są w połowie z materiału rozciągliwego a w tych tego nei widzę
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:18   #3212
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

pozostaje ci mierzyć - but butowi nierówny, łydka łydce tez.
buty maja inna konstrukcję, więc obawiam się, że "jedna firma" absolutnie nic tu nie da

(Co do odpowiedzi na pytanie o sposób zakładania - but zakłada sie jak skarpetę)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 23:39   #3213
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

no dobra zamówimy pomierzymy, kolejna kwestia jak kupować w newlook żeby wszystko było poprawnie? bo tam jest opcja street to co wpisać warszawa ulica twarda 4? czy twarda 4 st? czy jak? Warsaw Twarda 4 st?
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 06:16   #3214
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
no dobra zamówimy pomierzymy, kolejna kwestia jak kupować w newlook żeby wszystko było poprawnie? bo tam jest opcja street to co wpisać warszawa ulica twarda 4? czy twarda 4 st? czy jak? Warsaw Twarda 4 st?
10 wątków o tym samym...
a Ty w PL mieszkasz czy w UK, że masz problem z adresem?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 10:48   #3215
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

napisałam mieszkam w Warszawie na twardej 4 ale jako że to strona angielska to przesyłka do Polski jest możliwa więc nie wiem czy jak wpiszę ul twarda 4 to czy zrozumieją czy nie? więc trochę kultury a nie jechać na mnie że niby idiotka jestem, możesz pomóc jak wiesz
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 11:39   #3216
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

sorry, ale takie "problemy" nie świadczą o tobie najlepiej. w najlepszym wypadku dowodzą braku zaradności

jeśli strona automatycznie nie przestawia formatu adresu na polski po wybraniu kraju dostawy, uzupełniasz jak leci (naklejkę adresową drukuje się automatycznie - wiadomo co się tam musi znaleźć). jestem przekonana, że listonosz ogarnie temat bez kłopotu.

(p.s. podawanie adresu zamieszkania w internecie... bardzo odpowiedzialnie...)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-29 o 11:40
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:05   #3217
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

44 piętra szukaj mnie pozdrawiam, nie jestem idiotką i nie podałam adresu domku jednorodzinnego
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 13:48   #3218
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

myślę, że większość z nas wie, co to za adres (nie robi wrażenia, serio), ale życzę ci, abyś nigdy nie przekonała się na własnej skórze, że w internecie nikt nie jest anonimowy, na każdej odwiedzanej stronie www zostawiasz swój ślad, a takim swoim zachowaniem tylko ułatwiasz zadanie osobom, którym twoje dane osobowe mogłyby się do czegoś przydać. polecam rozwagę, tyle na temat
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 16:51   #3219
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
napisałam mieszkam w Warszawie na twardej 4 ale jako że to strona angielska to przesyłka do Polski jest możliwa więc nie wiem czy jak wpiszę ul twarda 4 to czy zrozumieją czy nie? więc trochę kultury a nie jechać na mnie że niby idiotka jestem, możesz pomóc jak wiesz
Przeciez nie przyleci do Polski listonosz z innego kraju zeby wreczyc Ci przesylke... Tam widza tylko PL i podaja do Polski a na miasta i ulice rozkladaja juz w Polsce wiec wpisujesz normalny adres. Imie tez wpiszesz "Natalie" a nie Natalia bo to zagraniczna strona?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 17:08   #3220
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
napisałam mieszkam w Warszawie na twardej 4 ale jako że to strona angielska to przesyłka do Polski jest możliwa więc nie wiem czy jak wpiszę ul twarda 4 to czy zrozumieją czy nie? więc trochę kultury a nie jechać na mnie że niby idiotka jestem, możesz pomóc jak wiesz
Jak wlozylas produkt do koszyka na stronie New Look, to potem przeszlas do "secure checkout". Tam pojawila Ci sie strona do wypelnienia (zdjecie ponizej) i tam masz m.in. "Address Line 1" i jak tam dalas ulica czy tam ul Twarda 4, to jest okay. Oni tego nie czytaja, caly kompletny adres jest automatycznie drukowany i naklejany na paczki.

Mam nadzieje, ze pomoglam?

Widze, ze inne dziewczyny jakis dobry dzien dzisiaj maja i musza wypluc troche jadu Nie przejmuj sie - to typowe dla Wizazu. Duzo tutaj osob w ten sposob sie madrzy i na siebie szczeka, tylko szukaja okazji...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 17:25   #3221
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

acha spoko, czyli myślisz że jak mieszkam tu gidze mieszkam to się uważam za lepszą? sorry ale tak nie jest jestem normalna, po prostu rodzice mają hajs i mam takie mieszkanie ale to hajs moich rodziców ja dostaję tylko na studia czynsz na mieszkanie rachunki za telefon i 600 zł na miesiąc sorry nie rozpieszczają mnie szanuję pieniądze, co do butów to dzięki za poradę, a adres podałam twarda 4 bo tam mieszkam nie będę pisała fałszywych adresów a potrzebowałam podać adres bo nie wiedziałam że jak napiszę ul twarda 4 to zrozumieją w anglii co to znaczy ul proste więc wolałam się upewnić, a co mnie to że wszyscy poznają mój adres nie jestem przestępcą nie mam z nikim na pieńku nie boję się.

Cinderella Girl Wielkie Wielkie dzięki wszystko już wiem

Edytowane przez Natalka1991
Czas edycji: 2016-09-29 o 17:27
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 18:32   #3222
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Jak rozpoznać, czy but jest za mały czy potrzebuje rozchodzenia?

Niby banalne pytanie, ale mam problem z botkami. Przymierzałam dwa rozmiary i jeden był na styk, drugi o tyle większy, że noga mi w bucie pływała niczym w kaloszach. Wybrałam mniejszy, bo wydawało mi się, że z czasem będzie ok. Ale teraz chodzę sobie w domu i zastanawiam się, czy może nie są za małe? Palce mnie nie bolą jak je nakładam, ale mam wrażenie, że są na styku (nie wiem jak to inaczej określić). Gdy dotykam na bucie, tam gdzie powinien znajdować się palec, to nie wbija się on w przód tak jak by to pewnie miało miejsce w bucie za małym.
Miałyście coś podobnego? Żałuję, że nie ma w tych butach połówek wnumeracji..
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 19:32   #3223
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Natalka1991 - nie dodawaj sobie treści, których w mojej wypowiedzi nie było. opanuj emocje i czytaj ze zrozumieniem.

@ferryboat - jeśli różnica pomiędzy lewa i prawa stopa jest wyrazna zawsze powinnaś dobierać rozmiar do tej wiekszej. luz zawsze wypełnisz wkładkami, a w druga stronę - cieżko.
natomiast jesli rozmiar jest ok, a mimo to po chwili cie ciśnie lub jest ci niewygodnie, zwróciłabym buty. pamiętaj, że będziesz w nich musiała wytrzymać trochę dłużej niż tą chwilę, wiec taki start nie wróży najlepiej (mam w szafie piękne buty za niemałe pieniądze nie założone poza chałupa ani razu, bo mimo kilkudziesięciu prób nie chcą sie rozejść ani trochę. na zwrot za późno, kasa wydana, - odsprzedać żal, bo takie ładne bez sensu )
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 20:28   #3224
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Jak rozpoznać, czy but jest za mały czy potrzebuje rozchodzenia?

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Niby banalne pytanie, ale mam problem z botkami. Przymierzałam dwa rozmiary i jeden był na styk, drugi o tyle większy, że noga mi w bucie pływała niczym w kaloszach. Wybrałam mniejszy, bo wydawało mi się, że z czasem będzie ok. Ale teraz chodzę sobie w domu i zastanawiam się, czy może nie są za małe? Palce mnie nie bolą jak je nakładam, ale mam wrażenie, że są na styku (nie wiem jak to inaczej określić). Gdy dotykam na bucie, tam gdzie powinien znajdować się palec, to nie wbija się on w przód tak jak by to pewnie miało miejsce w bucie za małym.
Miałyście coś podobnego? Żałuję, że nie ma w tych butach połówek wnumeracji..
Rozwiązanie jest jedno - inne botki. Widocznie ta numeracja tych nie jest dla Ciebie, często numeracja bywa zawyżona lub zaniżona. Nie zostawiałabym butów na styk, bo podczas chodzenia mogą boleć palce, z kolei jeśli w większych noga aż pływa to i wkładka wystarczająco nie pomoże.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 22:25   #3225
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
napisałam mieszkam w Warszawie na twardej 4 ale jako że to strona angielska to przesyłka do Polski jest możliwa więc nie wiem czy jak wpiszę ul twarda 4 to czy zrozumieją czy nie? więc trochę kultury a nie jechać na mnie że niby idiotka jestem, możesz pomóc jak wiesz
nie chce się komentować nawet.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 11:25   #3226
Soniali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak rozpoznać, czy but jest za mały czy potrzebuje rozchodzenia?

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Niby banalne pytanie, ale mam problem z botkami. Przymierzałam dwa rozmiary i jeden był na styk, drugi o tyle większy, że noga mi w bucie pływała niczym w kaloszach. Wybrałam mniejszy, bo wydawało mi się, że z czasem będzie ok. Ale teraz chodzę sobie w domu i zastanawiam się, czy może nie są za małe? Palce mnie nie bolą jak je nakładam, ale mam wrażenie, że są na styku (nie wiem jak to inaczej określić). Gdy dotykam na bucie, tam gdzie powinien znajdować się palec, to nie wbija się on w przód tak jak by to pewnie miało miejsce w bucie za małym.
Miałyście coś podobnego? Żałuję, że nie ma w tych butach połówek wnumeracji..

Mam tak samo i chodze z jednym, który jest na styk Kiepsko, ale zauważyłam, że zawsze tak mam... jeśli chodzi o botki. A wiekszych nie chce, bo wyglądam jakbym miała kajaki na nogach... nieproporcjonalnie w stosunku do tułowia, czasem wkładam wkładkę, stopa idzie automatycznie do góry i jest lepiej. Polecam
Soniali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 10:04   #3227
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Jak rozpoznać, czy but jest za mały czy potrzebuje rozchodzenia?

Cytat:
Napisane przez Soniali Pokaż wiadomość
Mam tak samo i chodze z jednym, który jest na styk Kiepsko, ale zauważyłam, że zawsze tak mam... jeśli chodzi o botki. A wiekszych nie chce, bo wyglądam jakbym miała kajaki na nogach... nieproporcjonalnie w stosunku do tułowia, czasem wkładam wkładkę, stopa idzie automatycznie do góry i jest lepiej. Polecam
Jeżeli już to nie wkładkę a podpiętkę, która lekko "wydłuży" wkładkę poprzez ukośny spad.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 19:51   #3228
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziękuję serdecznie dziewczyny
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 19:54   #3229
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Gdzie stacjonarnie dostanę te buty? (Górny Śląsk)
Widzę ich dużo na allegro, jednak wolę przymierzyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7f9ff19f622789a2c547efc6ea550afd.jpg (114,4 KB, 4 załadowań)
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 23:22   #3230
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 06:41   #3231
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;66071421]Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.[/QUOTE]
Ja jestem z ich butów zadowolona. Mam ich botki na obcasie, teraz bedzie 3 sezon i nic sie z nimi nie stalo, poza jedna rysa, a chodze codziennie. Dla porównania mam botki z Noevision i skora jest o wiele miększa i podatna na zarysowania niz w Lasockich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 07:39   #3232
dziemiann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Co powiecie natomiast na temat klasycznych butow? np crownhill
dziemiann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 11:55   #3233
skowornka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Uwielbiam buty to chyba pewien rodzaj uzależnienia jednak W szafie mam mnóstwo botków i powiem szczerze ,że czasem warto odpuścić sobie kilka par butów i kupić jedne porządne coraz bardziej się o tym przekonuję U mnie niektóre buty trzymają się parę sezonów a inne rozpadają się po jednym, dzięki bogu bo nie miałabym już ich gdzie układać. Jakie sklepy polecacie jeśli chodzi o obuwie eleganckie i dobrej jakości? Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolona z zielonybutik mam stamtąd 3x pary butów i od kilku sezonów trzymają się świetnie. Szukam czegoś podobnego, polecicie?

Edytowane przez skowornka
Czas edycji: 2016-10-06 o 13:15
skowornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:38   #3234
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;66071421]Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.[/QUOTE]

Uważam, że te buty Lasockiego mają dobry stosunek jakość/cena. Wygodnie się w nich chodzi, nie są drogie jak na buty skórzane, a spokojnie można w nich min. 2 sezony przechodzić. W kozakach/dłuższych botkach Lasockiego przechodziłam 3 zimy, nie mając żadnych innych butów typowo zimowych, więc użytkowałam je non stop praktycznie. Tylko na cieplejsze dni zakładałam inne botki lub glany. Kozaki dalej są niezniszczone, skóra jest cała, nie pozdzierała się, nigdzie się nie rozkleiły. Jedynie wypadły mi 2 metalowe kółka przy sznurowadłach i nie da się ich już zamocować, bo dziurki w skórze przy nich się rozszerzyły. Chociaż szewc pewnie by dał radę, ale nie zanosiłam No i ocieplenie się już ubiło w palcach (buty na obcasie), więc nie jest w nich już tak ciepło jak na początku. Ale 3 sezony za 280 zł (ja akurat trafiłam na weekendową obniżkę -30%, więc zapłaciłam 200) to i tak naprawdę dobrze.

Aha, wcześniejsze kozaki też miałam od Lasockiego, przechodziłam 2 zimy i nie zniszczyły mi się. Też się ocieplenie trochę ubiło przy palcach, ale spokojnie nadawały się do chodzenia, tylko przestały mi się już podobać

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-10-06 o 20:40
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 07:43   #3235
skowornka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;66071421]Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.[/QUOTE]
Moim zdaniem buty są całkiem niezłe Niestety czasem jest problem z odklejająca się wkładką w środku buta, miałam tak w 2 parach i Pani w CCC powiedziała mi, że czasem się tak dzieje w butach z LASOCKI ale po za tym trzymają się naprawdę dobrze .
skowornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 07:47   #3236
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja też lubię buty z lasockiego. Skórzane buty w dobrej cenie.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 17:05   #3237
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, mam problem... Kupiłam skórzane buty Lasockiego (brąz) i przez przypadek poplamiłam je sosem :/ Teraz jeden but ma 3 tłuste plamki Czy któraś z Was zna sposób na pozbycie się takich plam? Czytałam, żeby posypać je mąką ziemniaczaną i zostawić na kilka godzin, ale nie wiem, czy to coś da...
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 21:48   #3238
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;66071421]Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.[/QUOTE]
Miałam od nich kilka par butów. Poza jedną parą nie miałam problemów, ale ich akurat nie reklamowałam bo naprawa była śmiesznie tania. Uważam, że to niezłe, skórzane buty za rozsądną cenę. Moja siostra reklamowała kozaki - reklamacja została uznana.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:04   #3239
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Przyznam, że obuwie rzadko kupuję przez internet. Jakoś nie wiem.. nie jestem przekonana. Buty musze przymierzyć, reszte ubrań mogę zamawiać online
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 12:40   #3240
Patiii09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Buty na rozmowę o pracę?

Na rozmowę kwalifikacyjną według mnie najbardziej nadają się buty eleganckie, ale jednocześnie proste. Nie możemy przecież pojawić się w szpilkach z cekinami. Średniej wysokości czarne, gładkie szpilki będą idealne
Patiii09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.