Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 12:59   #1411
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

Kolekcja polska brzmi cudnie mnie się marzy taka ciemna czekolada ostatnio, a w OPI tylko mleczna jest
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
taką smakowitą nasyconą czekoladę to bym mogła mieć
mnie też się taka marzy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:50   #1412
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Thumbs up Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Trzymam kciuki za wymyśloną przez Was kolekcję. Coś w stylu Copernicusa stworzyłam dodając do granatu trochę hologramu ChG Let's Do It In 3D - wyszło prawdziwe rozgwieżdzone niebo, może tylko drobiny mogłyby być grubsze a mniej Niestety fotki mi nie chcą wyjść więc nie wklejam.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:17   #1413
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Aggie, ale masz dziś wenę
Rozumiem, że zatrudnimy L_V za tłumacza?
Rayne, jaką filologię Ty kończysz?
Ang lingwistyka stosowana znaczy się
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:29   #1414
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Aggie, normalnie się rozmarzyłam, -Copernicus mógłby być takim hitem jak Starry, Starry night od Essie (tak tak, to ten lakier z cyklu HTF, który na Ebayu chodzi po 40$ !)
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tatra Mountains - to urok majestatycznych gór skąpanych w świetle słońca, o szczytach pokytych sniegiem. Stroma szara ściana skalna, od której bije chłód. Przyłóż do niej dłoń. Niech Twoje paznokcie pokryją się połyskliwą szarością.

Chilly Winter - to ostra, suriowa zima, kiedy wszystko dokoła pokryte jest warstwą grubego, bialego puchu, a szalejąca zadymka sprawia, że wszystko co masz przed oczami jest zasnute welonem. Daj się ponieść urokowi surowej polskiej zimy!

Solidarity - rok 1989, przełomowe wydarzenie w historii Europy! Ten ostry odcień czerwieni symbolizuje narodową dumę, charakter i polskie umiłowanie wolności! Pomaluj paznokcie Solidarity i pokaż swój temperament!
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A była jeszcze taka propozycja, Autumn in Full Bloom Połaczenie czerwieni z rudym brązem i złotem, taki mieniący się na paznokciu.

Autumn in Full Bloom - jesteś w parku na spacerze, jesienną porą, kiedy dni staja się coraz krotsze, a słońce wisi nisko nad horyzontem. W poietrzu czuc nadchodzący, gryzący chłód zbliżającej się zimy. Póki co ciesz się kolorami natury. Złota polska jesień stroi drzewa w czerwień, miedź, złoto, brąz. Zachowaj odrobinę jesiennego słońca i malarską paletę natury, którą zamknęliśmy w butleczce Autumn in Full Bloom.
Rewelacja!
Spróbować nie zaszkodzi, a może faktycznie uda się wywalczyć polską kolekcję? A im więcej propozycji tym lepiej. Myślę, że Suzi doceni kreatywność Polek i ich sentyment do OPI

W razie czego - też mogę pomóc przy tłumaczeniach
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:38   #1415
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Rewelacja!
Spróbować nie zaszkodzi, a może faktycznie uda się wywalczyć polską kolekcję? A im więcej propozycji tym lepiej. Myślę, że Suzi doceni kreatywność Polek i ich sentyment do OPI

W razie czego - też mogę pomóc przy tłumaczeniach
Ale to by była reklama dla Wizażu - grupa Wizażanek wywalczyła polską kolekcje OPI...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:57   #1416
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Super, że kolekcja hiszpańska tak szybko będzie u nas W takim razie muszę pomyśleć co chcę prócz Aragona i przeliczyć fundusze

A wiadomo coś w sprawie świątecznej?

Pomysł z kolekcją polską genialny Świetne pomysły macie dziewczyny Wedlowską czekoladkę brałabym w ciemno
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:09   #1417
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Justynko, jakbyś umiała zrobić jakąs fajną prezentację, to Trzeba by tylko dobrać kolor tak idealnie, aby odzwierciedlały to, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Bawiłam się dziś rano w opisy:

Ambre-ace Me - od kilkunastu wieków bursztyn to duma i narodowe bogactwo Słowian. W tym małym kamyczku o miodowej barwie zatopione są okruchy historii z początków naszej ery. Usiądź przy trzaskającym ogniu i wsłuchaj się w sagę o dzielnych wojach.

Copernicus - that's the man! Człowiek który wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Czy nie zasługuje on na uhonorowanie go zamknięciem w buteleczce lakieru OPI kawałka rozgwieżdżonego nieba? Niech nocne niebo odbija się w Twoich paznokciach...

Baltic Cool - to chłodne morze mieni się tysiącem odcieni. Zamknęłiśmy w buteleczce OPI barwę morza, kiedy niebo zasnuwa sie chmurami, a błekitna tafla wody nabiera nieco szarego odcienia. Zanurz się w zimnych falach Baltyku...
Grafikiem komputerowym nei jestem, ale prezentację zrobię.

Zastanawiam się czy nie zrobić swgo rodziaju "badania rynku" - zaptac dziewczyny na Wizazy jakie kolory kojarza im się z Polkami/ Polską. Żebyśmy miały jakieś statystyki na poparcie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 15:16   #1418
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Grafikiem komputerowym nei jestem, ale prezentację zrobię.

Zastanawiam się czy nie zrobić swgo rodziaju "badania rynku" - zaptac dziewczyny na Wizazy jakie kolory kojarza im się z Polkami/ Polską. Żebyśmy miały jakieś statystyki na poparcie.
Fajny pomysł taka statystyka. Trzeba tylko wziąc pod uwagę, jakie kolory miałyby najwieksze szanse na przebicie sie na rynku. OPI słynie z dośc niekonwencjonalnych kolorów i kolekcja samych pasteli, perłowych odcieni czy róży mialaby raczej marne szanse na sukces... Osobiście wydaje mi się, że kolekcja polska powinna być urozmaicona, aby pokazać, żę Polki są barwne, oryginalne, bynajmniej nie nudne.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:23   #1419
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł taka statystyka. Trzeba tylko wziąc pod uwagę, jakie kolory miałyby najwieksze szanse na przebicie sie na rynku. OPI słynie z dośc niekonwencjonalnych kolorów i kolekcja samych pasteli, perłowych odcieni czy róży mialaby raczej marne szanse na sukces... Osobiście wydaje mi się, że kolekcja polska powinna być urozmaicona, aby pokazać, żę Polki są barwne, oryginalne, bynajmniej nie nudne.

Masz rację, fakt - nie chcemy 12 pasteli, zwłaszcza, ze OPI ma swoje kolekcje pasteli.

Źle zadałam pytanie - może "Z jakimi kolorami kojarzy Ci się Polska"?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:16   #1420
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale to by była reklama dla Wizażu - grupa Wizażanek wywalczyła polską kolekcje OPI...
no

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Źle zadałam pytanie - może "Z jakimi kolorami kojarzy Ci się Polska"?
Uważam że pytanie bardzo dobre tylko trzeba by zamieścić je chyba na plotkowym


Słuchajcie, ja trochę z innej beczki Czy można by tutaj założyć wątek wymiankowy - lakierowy? Coś na kształt tego jaki jest na perfumach. Pewnie każda ma wiele lakierów, które się znudziły i chętnie przekaże je dalej na zasadzie wymiany na inny model. Co o tym myślicie?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:32   #1421
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
nSłuchajcie, ja trochę z innej beczki Czy można by tutaj założyć wątek wymiankowy - lakierowy? Coś na kształt tego jaki jest na perfumach. Pewnie każda ma wiele lakierów, które się znudziły i chętnie przekaże je dalej na zasadzie wymiany na inny model. Co o tym myślicie?
Ja myślę, że to świetny pomysł, też niedawno pomyślałam o czymś takim porządkując mój zbiorek. Mam kilka kolorów, które są do siebie bardzo podobne, inne mi się znudziły, albo po prostu mi nie odpowiadają. Lakierowy wątek wymiankowy to byłaby fajna rzecz
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 16:38   #1422
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

to fajnie trzeba więc go będzie zaraz założyć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:42   #1423
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
to fajnie trzeba więc go będzie zaraz założyć
Może lepiej najpierw zapytać którejś z Modek?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 16:54   #1424
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Może lepiej najpierw zapytać którejś z Modek?
A mogłoby to być niezgodne z regulaminem? Jeśli tak to przepraszam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 21:17   #1425
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja wrócę do Aragona. Oglądałam foty w necie, co lepsze wrzucam. Sama już nie wiem jaki on będzie czy taki prawie czarny z zielono-szmaragdowym przebłyskiem jak u Scrangie czy bardziej zgniło-zielony Jak sądzicie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 22:06   #1426
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja obstawiam, że bliżej zdjęć Scrangie, niż wersja zgniło-zielona
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:44   #1427
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że bliżej zdjęć Scrangie, niż wersja zgniło-zielona
Nie mówcie tak, bo ulegnę presji i też mi się zachce Aragona

Jak na razie twardo trzymam się wersji, że mi niepotrzebny, bo swojego faworyta z kolekcji hiszpańskiej już upolowałam
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:46   #1428
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Nie mówcie tak, bo ulegnę presji i też mi się zachce Aragona

Jak na razie twardo trzymam się wersji, że mi niepotrzebny, bo swojego faworyta z kolekcji hiszpańskiej już upolowałam
A który to?

Nie ulegaj, będzie mi raźniej chociaż w sumie Aragon mnie akurat na pewno nie skusi.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:05   #1429
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A który to?

Nie ulegaj, będzie mi raźniej chociaż w sumie Aragon mnie akurat na pewno nie skusi.
Szusująca Suzi. Beauty Chociaż nie powiem, kilka innych też mnie kusi.

Gdyby faktycznie Aragon był bardzo, bardzo ciemny z delikatnym zielonym połyskiem to moooże... (Pisałam już coś o uzależnieniu od lakierów, które wyglądają na czarne, chociaż nie są? ). Na typową zieleń raczej się nie skuszę, jakoś mnie nie kręci na paznokciach.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 11:28   #1430
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja wrócę do Aragona. Oglądałam foty w necie, co lepsze wrzucam. Sama już nie wiem jaki on będzie czy taki prawie czarny z zielono-szmaragdowym przebłyskiem jak u Scrangie czy bardziej zgniło-zielony Jak sądzicie?

W moim przypadku i jedna i druga wersja wywołuje ślinotok
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:57   #1431
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Szusująca Suzi. Beauty Chociaż nie powiem, kilka innych też mnie kusi.

Gdyby faktycznie Aragon był bardzo, bardzo ciemny z delikatnym zielonym połyskiem to moooże... (Pisałam już coś o uzależnieniu od lakierów, które wyglądają na czarne, chociaż nie są? ). Na typową zieleń raczej się nie skuszę, jakoś mnie nie kręci na paznokciach.
Mnie z zieleni skusiłoby jedynie coś takiego, jak w załączniku ale OPI nie ma takiej.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 13:31   #1432
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że bliżej zdjęć Scrangie, niż wersja zgniło-zielona
Też bym chciała, żeby tak było.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
W moim przypadku i jedna i druga wersja wywołuje ślinotok
A mnie się ta zgniło-zielona opcja w ogóle nie widzi I nawet te prawie czarne pazury u innych. W mojej wyobraźni Aragon wyglądał prawie tak jak u Scrangie, ale teraz sama nie wiem czy jej wersja jest najbardziej wiarygodna, skoro u nikogo innego tak ładnie nie wybija szmaragdowa zieleń...

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mnie z zieleni skusiłoby jedynie coś takiego, jak w załączniku ale OPI nie ma takiej.
Śliczności Też mi się taki marzy i sądziłam, że Aragon jest jakby przyczernioną wersją takowej zieleni, ale chyba jednak nie. Więc chyba dam sobie z nim spokój i poczekam na kolekcję świąteczną. Idę się wycofać ze wspólnych zakupów
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 16:09   #1433
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja wstępnie nastawiam się na 3 kolorki: Aragorn, Szusująca Suzi i Give me Moor. Te dwa ostatnie są do siebie trochę podobne, niby jeden to bardzo ciemna wiśnia, wpadająca w czerń, a drugi to niby czerń z odcieniem niebieskiego, ale kto to wie... Heca będzie, jak się nastawie na Aragorna, że taki piękny, a tu sie okaże, że kolor do niczego niepodobny i go w ogóle nie kupię...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:09   #1434
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny a czym zmywacie ciemne lakiery? Proszę o polecenie dobrych zmywaczy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:13   #1435
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czym zmywacie ciemne lakiery? Proszę o polecenie dobrych zmywaczy
Ja od miesięcy uzywam tylko zielonego zmywacza Isany. Świetnie usuwa nawet bardzo ciemny lakier Jest z acetonem, ale żadnego kuku mi na paznokciach nie zrobił - jest też bezacetonowa wersja, różowa.

Oprócz tego świetne jakościowo są zmywacze Sally Hansen (ale drogie). Poza tym dziewczyny polecały zmywacze Eurofashion, te zapachowe.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:24   #1436
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja od miesięcy uzywam tylko zielonego zmywacza Isany. Świetnie usuwa nawet bardzo ciemny lakier
Ja również go używam i bardzo lubię
Świetnie zmywa, jest tani i wydajny (bo w dużej butli). Chętnie wypróbowałabym coś innego ale płakać nie będę jeśli nie znajdę godnego następcy
Ktoś miał może tą bezacetonową wersję? Ciekawe jak się sprawuje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:28   #1437
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja od miesięcy uzywam tylko zielonego zmywacza Isany. Świetnie usuwa nawet bardzo ciemny lakier Jest z acetonem, ale żadnego kuku mi na paznokciach nie zrobił - jest też bezacetonowa wersja, różowa.

Oprócz tego świetne jakościowo są zmywacze Sally Hansen (ale drogie). Poza tym dziewczyny polecały zmywacze Eurofashion, te zapachowe.
Aggie, kiedyś pytałam na MUA Scrangie- ona używa tylko zmywaczy z acetonem, bo wg niej działają znacznie szybciej- i przez to mniej szkodzą niż bezacetonowe, które dla odmiany- trzeba dość długo na paznokciu trzymać.
Przy okazji dowiedziałam się, że bywają dni, że Scrangie traktuje pazury 40x zmywaczem z acetonem, i krzywdy im to żadnej nie robi.

Sama wrócę do acetonowego chyba, jak tylko wykończę butelczynę inglota!
i spróbuję tej isany, znam tylko wersję bezacetonową

PS Wibo 313 szukam i szukam bezskutecznie!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja również go używam i bardzo lubię
Świetnie zmywa, jest tani i wydajny (bo w dużej butli). Chętnie wypróbowałabym coś innego ale płakać nie będę jeśli nie znajdę godnego następcy
Ktoś miał może tą bezacetonową wersję? Ciekawe jak się sprawuje
Bezacetonowa wersja nie jest zła, zużyłam już kilka butelczyn, teraz robię "skok w bok" z osławionym inglotem.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:30   #1438
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Isany zielonej zużyłam pewnie z parę litrów, faktycznie jets niezła; dla odmiany mam teraz różową, masakra, trzymam i trzymam na paznokciu a on średnio rozpuszcza lakier. Chyba zostawię różową wersję do jasnych lakierów. Miałam ją kiedyś, ale nie przypominam sobie, żeby była aż taka słaba :/
Jeśli chodzi o aceton to czytałam kiedyś, że to mit, że aceton strasznie niszczy paznokcie - on się bardzo szybko ulatnia.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:35   #1439
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Te zielone Isany kiedyś na jakiś czas zniknęły z Rossmanów, a potem znowu się pojawiły, w nowym opakowaniu Chyba bym się zaplakała, gdyby je wycofali...

Szczerze mówiąć to wydaje mi się, że mit o szkodliwości acetonu jest trochę przesadzony. Zwłaszcza, żę jeśli ktoś maluje paznokcie, to na ogół o nie dba, uzywa odżywek, kremów i innych kosmetycznych pierdół które wzmacniają płytkę paznokcia.

Basiu, żebym wiedziała wcześniej, że cały czas latasz za tym Wibo, to bym Ci go kupila w swoim Rossmanie i do paczki dołączyla
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 17:41   #1440
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wiecie co, w takim razie zostanę przy zielonej wersji. Przekonałyście mnie
Zresztą nie zauważyłam aby jakoś drastycznie wysuszał i niszczył mi paznokcie, więc kupię kolejną butelką Isany.
Zostają jeszcze poszukiwania kremu idealnego (oczywiście do rąk). Normalnie co kupię jakiś to zawsze coś mi nie pasuje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.