Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 20:52   #301
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ok


albo przyjedz do mnie, tu jest duzo dobrych fryzjerów
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:56   #302
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Najlepsze farby BLOND

doobra. [ tz gdzie ? xd ]
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:59   #303
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

S
t
a
r
g
a
r
d

Szczecinski (takie zadoopie ) - ale offtopujemy !
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:07   #304
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez bety88 Pokaż wiadomość
heh, babci maluje nią zawsze, tylko inny odcień, i niestety się ostatnio skarży że jej nie pokrywa za dobrze i siwe przebijają, ale Ty masz chyba inne włoski niż babcia
gorzej...bo mam 2 kolorowe...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:25   #305
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja bym chciała miec 2 kolory na włosach, na gorze platynowy blond i włosy czarne tak 1/4 głowy...kumacie o co chodzi?? i jak to bedzie wyglądać?? poradzcie mi!
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:28   #306
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
HEJ, MAM WLOSY KOLORU JASNY POPIELATY BLOND , JAK DAM RADE TO WKLEJE ZDJECIE = ALE CHCE SIE GO POZBYC BO NIE PODOBA MI SIE NIE PASUJE DO MOEJEJ CERY I WOGOLE DO MOEJEJ OSOBY, WIEM ZE ZMYJE SIE Z JAKIMS CZASEM ALE NIE CHCE CZEKAC !!BO SIE Z TYM ZLE CZUJE GDYZ WLOSY MAM NAPRWDE SZARO SIWAWE, CO MOZECIE NA TO PORADZIC, MYSLE O JAKIMS BEZOWYM BLONDZIE NP GARNIERA ,CHODZI MI O JASNY CHLODNY BLOND ( BLOND=NIE SIWY SZARY NIE ZOLTY ITP ) OSTATIO FARBOWALAM WLOSY LOREAL RECITAL 03 BARDZO JASNY POPIELATY BLOND I BEZOWY BLOND RECITALA ROWNIEZ ALE TEN POPIEL MOCNO ZLAPAL NIESTY I NIE PODOBA MI SIE

przepraszam za duze litery ale spieszylam sie i niechcacy poszedł capslock

w czarnym kołeczku zaznaczony jest moj kolor jaki teraz posiadam,a czerwonym mniej wiecej taki jaki chcialabym miec .moze nie idealnie taki, po prostu jasny chlodny gdyz mam niebieskie oczy jasna cere ale nie zolty nie siwy i nie bialy blond
Simonka ja podobny odcień uzyskuję farbą wella safira blask księżyca 12/1.

Niestety kolor po około miesiącu się spłukuje a sama farba kosztuje 25 zł. Jednak po wielu innych farbach którymi chciałam uzyskać wymarzony odcień (zbliżony do Twojego) jestem w stanie płacić za tą farbe i raz na 2 miesiące farbować włoski.

Właśnie się rozejrzałam po necie. Wnioskując po numerze farby z przedstawionej przez Ciebie palety jest to farba Subrina 80/8 "Specjalny jasny lodowy blond" Można ją dostać w internecie za około 16 zł.
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:53   #307
KSsince1987
Przyczajenie
 
Avatar KSsince1987
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: NDG
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mam rude wlosy (na wierzchu troche jasniejsze niz pod spodem) wlasciwie nawet braz w zaleznosci od oswietlenia i marzy mi sie blond a la Paris Hilton albo taki jaki chce miec paulutkowa. Nigdy jeszcze nie farbowalam wlosow i troche sie stresuje przed tym zwlaszcza ze wszyscy mi odradzaja farbowanie bo mowia ze szkoda takiego koloru (nie wiedza co mowia ). Bylam dzis w drogerii poogladac farby i spodobal mi sie skandynawski blond palette ale teraz juz wiem zeby jej nie kupowac (dzieki Bogu za internet). No wiec zastanawiam sie nad ktoras z farb wellaton i mam takie zapytanie czy:
1 moje marzenie jest w ogole mozliwe do spelnienia?
2 czy aby uzyskac taki kolor musze kupic farbe o odcieniu popielaty blond (juz sama nazwa mnie drazni ) czy moze inny ciemniejszy? zreszta sama nie wiem dlatego prosze o porade.
KSsince1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 16:48   #308
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tez mnie kusi blond taki jak ma Gwen Stefani...Dla mnie poezja, taka platyna ale, mam brązowe włoy (kiedyś byłam bkond ale za duzo farbowałam i sie zrobiły brązowe) i boje sie ze jak uzyje rozjaśniacza bo innego wyjścia nie mam to mi wyjda żółte włosy...poradzxcie jak najlepiej przefarbowac włosy z brąz na blond;
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 17:46   #309
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Najlepsze farby BLOND

KSsince1987, Żeby przefarbować rude włosy raczej będziesz potrzebować rozjaśniacza, ponieważ mogą wyjść rudawe bądź żółtawe, rudy barwnik ciężej się utlenia.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 21:39   #310
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dobra blond farba ???

Jestem tu początkująca, tak więc proszę o wyrozumiałość.. ale potrzebuję pomocy Przechodziłam z ciemnobrązowych włosków (praktycznie wyglądały jak czarne), do blondu pasemkami.. tak fajnego efektu się nie spodziewałam Została mi jeszcze jedna wizyta z pasemkami, żeby doprowadzić moje włoski w całości do koloru blond.. jednak jest jeden problem wiadomo, że wszystkie włosy nie mają takiego samego odcieniu.. a po ostatnich pasemkach, po jakimś czasie, kiedy dobrze odżywię włoski, chciałabym wyrównać kolor.. i tutaj pytanie.. jakiej farby użyć najlepiej? chciałabym, aby troszkę rozjaśniła włoski, ale jak najmniejszym kosztem ich zniszczenia.. jesteście w stanie polecić mi jakąś dobrą farbkę?

mam nadzieję, że komuś będzie się chciało czytać moją historię pozdrawiam!
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 23:00   #311
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Dobra blond farba ???

Rozjaśnianie zawsze zniszczy też rozjaśniałam i teraz przyciemniam
Kupiłam dziś tą nową farbę z L'Oréala, Casting Crème Gloss ( brąz ).Były również różne odcienie blondu,sprawdź z tego co wiem to polecana jest
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 11:03   #312
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Dobra blond farba ???

a co myślicie o Loreal Majiblond?
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:07   #313
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mam takie pyt. mam sredni blod a odrosty taki kolor mysi,czy musze uzyc rozjasniacza na odrosty czy tez obejdie sie bez i wtedy uzyc farby blond? prosze o pomoc fryzjer odpada
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:22   #314
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moje włoski świezo po farbowaniu

Bardzo lubie ten kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (3,6 KB, 645 załadowań)
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:38   #315
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sandra1985gdansk Pokaż wiadomość
Moje włoski świezo po farbowaniu

Bardzo lubie ten kolor
jakiej farby uzylas???

tez lubie zimne kolorki
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:51   #316
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
jakiej farby uzylas???

tez lubie zimne kolorki
wella safira 12/1 blask ksiezyca uzywam jej od ponad roku i zawsze wychodzi mi ten sam kolor zadnej zolci
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:10   #317
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sandra1985gdansk Pokaż wiadomość
wella safira 12/1 blask ksiezyca uzywam jej od ponad roku i zawsze wychodzi mi ten sam kolor zadnej zolci
sandra mam pytanko, napisałaś ze uzywasz farby od roku, czy zniszczyy ci sie od tego bardzo włosy i jhakie miałas przed farbowaniem?
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:53   #318
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sandra1985gdansk Pokaż wiadomość
wella safira 12/1 blask ksiezyca uzywam jej od ponad roku i zawsze wychodzi mi ten sam kolor zadnej zolci
dziekuje
chyba sie skusze i ją wyprobuje
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:57   #319
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Hannnka Pokaż wiadomość
sandra mam pytanko, napisałaś ze uzywasz farby od roku, czy zniszczyy ci sie od tego bardzo włosy i jhakie miałas przed farbowaniem?
Nie wiem czy o to Ci chodziło. Mój naturalny kolor to jasny blond - nie taki super jasny ale też nie ciemny blond. Ogólnie mam włosy bardzo cienkie więc i rozdwojone końcówki niemal bez przerwy. Stosuję teraz odżywki. Ale jakoś nigdy nie przykładałam wagi do kondycji moich włosów - wiem powiecie że to źle - zawsze miałam sianko na głowie i nie chciało mi się z nim walczyć a po farbowaniu na pewno się to nie pogorszyło Do farby jest dołączona bardzo fajna odżywka i odświeżacz koloru który wystarcza na 2 użycia.
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 06:17   #320
Maciejka0125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 4
Arrow Dot.: Najlepsze farby BLOND

proszę o radę _ maciejka fotka pl (tylko trzeba połączyć i postawić kropki) tu są moje zdjęcia z ciemnymi włosami a na jednym mam jasne . farbowałam dwa razy najpierw farbą garniera super jasny popielaty blond a następnie farbą palette jasny blond . chciałabym mieć kolor karmelowy blond. jak myślicie jaką farbę kopić? nie chcę typowych rozjaśniaczy które niszczą włosy
Maciejka0125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 06:58   #321
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja tez mam pytanie mam rozjasnione włoski rozjasniaczem i kupiłam farbe loreal preference Z2 b.b.jasny blond opalizujacy i nie wiem jaki odcien mi wyjdzie,mam nadzieje ze nie biały..moze ktoras uzywała tej farby na rozjasniacz jaki kolorek wyjdzie??
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:02   #322
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Uzywalalm juz wielu farb popczynajad od rozjasniaczy takich firm jak palette wellaton czy garnier badz co badz farby te zawsze farbowaly mi wlosy na zoltawy odcien jakis czas temu postanowilam polecic sie kolezanki i polecila mi ta farbe
wloski wyszly naprawde suuper blad zadnej zolci czy tym podobnne piekny kolor blad wlasnie poszukuje tej farby bo trudno ja dostac badz co badz dla mnei faworyt
L'Oreal Recital Preference Klasyczny blond Z2. STOCKHOLM Prep. koloryz. do włosów
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:46   #323
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez komediopisarka81 Pokaż wiadomość
Uzywalalm juz wielu farb popczynajad od rozjasniaczy takich firm jak palette wellaton czy garnier badz co badz farby te zawsze farbowaly mi wlosy na zoltawy odcien jakis czas temu postanowilam polecic sie kolezanki i polecila mi ta farbe
wloski wyszly naprawde suuper blad zadnej zolci czy tym podobnne piekny kolor blad wlasnie poszukuje tej farby bo trudno ja dostac badz co badz dla mnei faworyt
L'Oreal Recital Preference Klasyczny blond Z2. STOCKHOLM Prep. koloryz. do włosów
A nie wyplukuje ci sie kolor? bo ja uzywam Loreal Paris Z Viking Bardzo Jasny Blond Popielaty
Myje wlosy codzinnie i po ok 2-3 tygodniach farba mi sie wyplukuje pozostawiajac brzydki zolty odcien.
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:38   #324
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Ja tez mam pytanie mam rozjasnione włoski rozjasniaczem i kupiłam farbe loreal preference Z2 b.b.jasny blond opalizujacy i nie wiem jaki odcien mi wyjdzie,mam nadzieje ze nie biały..moze ktoras uzywała tej farby na rozjasniacz jaki kolorek wyjdzie??

Nie powiem Ci co wyjdzie, ale jestem ciekawa efektu, więc podziel się uwagami jak juz będziesz po. A jaki kolor Ci wyszedł po rozjaśnianiu? Żółto-pomarańczowy czy biały? Sama mam ten pierwszy i nie wiem co na to nałozyć. A najgorsze jest to, ze pakuję się na wszystkie wątki w tym temacie i już zgłupiałam.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 23:22   #325
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
dziekuje
chyba sie skusze i ją wyprobuje
Tylko taka moja mała rada. Nie wiem czy to zdrowo czy nie ale ja zawsze dla pewności trzymam farbę 50 minut na wlosach (w ulotce jest max 45 minut) wtedy mam pewność że na bank nie wyjdzie zolty tylko pożądany kolorek
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 07:39   #326
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Cytat:
Napisane przez Pipi6 Pokaż wiadomość
Nie powiem Ci co wyjdzie, ale jestem ciekawa efektu, więc podziel się uwagami jak juz będziesz po. A jaki kolor Ci wyszedł po rozjaśnianiu? Żółto-pomarańczowy czy biały? Sama mam ten pierwszy i nie wiem co na to nałozyć. A najgorsze jest to, ze pakuję się na wszystkie wątki w tym temacie i już zgłupiałam.
Dam znac co wyszlo tylko jeszcze czekam na wiekszy odrost.
Jesli chodzi o rozjasniacz to uzywam go od roku i nie jest ani bialy ani zolty-poprostu blond a ze lubie zmiany to chce nadac wlosom inny odcien blondu dlatego kupilam te farbe loreala Z2 .
Jesli farbowalas rozjasniaczem wloski pierwszy raz i masz zolto pomaranczowe to moze za jakis czas jak sie zregeneruja to naloz farbe rozjasniajaca o 4 tony np.wella decore 12/1 lub garnier nutrisse 111 trzymaj ja tak jak na ulotce pisze maksymalny czas chyba 45 minut ja tak zrobilam na poczatki jak pierwszym razem mialam zołtko no i sie wybieliły potem juz tylko uzywalam samego rozjasniacza i płukanek do włosów : srebrzyka i flor illum(srebrnego) na przemian wtedy wloski sa bardziej popielate
Chyba ze Twoje włosy sa bardziej pomaranczowe niz zolte to wtedy trzeba jeszcze raz zrobic pasemka rozjasniaczem tylko ostroznie by nie popalic włoskow..

Przepraszam ze post pod postem ale chce pokazac Pipi6 jaki kolor wychodzi z samego rozjasniacza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tiiapojh.jpg (5,7 KB, 426 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-04 o 21:53 Powód: post pod postem korzystaj z opcij edycji jak i multicytowania.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 07:53   #327
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sandra1985gdansk Pokaż wiadomość
Tylko taka moja mała rada. Nie wiem czy to zdrowo czy nie ale ja zawsze dla pewności trzymam farbę 50 minut na wlosach (w ulotce jest max 45 minut) wtedy mam pewność że na bank nie wyjdzie zolty tylko pożądany kolorek
dzieki serdecznie bede miala to na uwadze
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 10:46   #328
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Przepraszam ze post pod postem ale chce pokazac Pipi6 jaki kolor wychodzi z samego rozjasniacza
Dzięki za fotkę. U mnie wyszedł, w porównaniu do Ciebie, całkiem pomarańczowy jednak. Juz się zdecydowałam rozjaśnić jeszcze raz. I tym razem produktem na bazie wody 12%. Włosy nie są tragiczne, więc myślę, ze wytrzymają. Nie myję ich teraz zbyt często i nakładam maseczkę odżywczą. Końcówki mam takie białe jak u Ciebie całość (pozostałości po pasemkach sprzed pół roku), więc nałożę rozjaśniacz tylko na te pomarańczowe. W najgorzsym wypadku podetnę parę centymetrów.

I tak sobie myślę, jeśli ktoś ma włosy ciemniejsze niż ciemny blond/jasny brąz to nie powienien w ogóle zaczynać od zwykłej farby, czy rozjaśniacza, bo to podwójna robota, nie wspominając o obciążeniu dla włosów. Fryzjerzy też używają do pasemek mocnych rozjaśniaczy, zawsze można obserwować efekt i skrócić czas (albo podejść do salonu i spytać jakiej wody użytoby do rozjaśnienia naszych włosów). Po weekendzie napiszę co mi wyszło, może komuś się przyda. I jeszcze raz dzięki.

Acha, mam Garnier 111, robiłam na 3 pasemkach próbkę farby rozrobionej, samej wody i samego kremu z tubki. Za każdym razem bez efektu. Zbyt rudy to kolor by farba zadziałała, ale jak rozjaśnię drugi raz to spróbuję nałożyć, żeby nadać ładny odcień.

Edytowane przez Pipi6
Czas edycji: 2008-06-04 o 10:50 Powód: błąd
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 12:10   #329
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Pipi6 Pokaż wiadomość
Dzięki za fotkę. U mnie wyszedł, w porównaniu do Ciebie, całkiem pomarańczowy jednak. Juz się zdecydowałam rozjaśnić jeszcze raz. I tym razem produktem na bazie wody 12%. Włosy nie są tragiczne, więc myślę, ze wytrzymają. Nie myję ich teraz zbyt często i nakładam maseczkę odżywczą. Końcówki mam takie białe jak u Ciebie całość (pozostałości po pasemkach sprzed pół roku), więc nałożę rozjaśniacz tylko na te pomarańczowe. W najgorzsym wypadku podetnę.
Ja tez zawsze uzywam 12% wody bo moje naturalne wlosy to ciemny braz i trzymam rozjasniacz na głowie 50 minut kiedys krócej potrzymałam to miałam ładnego kurczaka na głowie...a co do odzywek to usilnie poszukuje takiej jaka jest w farbach loreal poprostu rewelacja moze ktos wie ktora jest najbardziej do niej zblizona bo takiej samej to chyba osobno nie mozna kupic
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 16:54   #330
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Może maseczkę kup i używaj jako odżywki przy każdym myciu. Ogólnie do włosów farbowanych dobra jest czerwona seria L'oreal. A teraz też nową (chyba nową) serię wypuścili do zniszczonych włosów. Koleżanka kiedyś nakłądała maseczkę Dove codziennie i chwaliła efekty. Wydaje mi się, że te odżywki z farb są takie skoncentrowane jak maseczki, żeby jednorazowo porządnie odżywić włosy.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.