Kocham Lancome!!! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 10:53   #2671
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

nie podoba mi sie ta akcja z Fatalem
teraz do mnie leci 2 opakowanie bo mi sie skonczyl
no i teraz trzeba kupic jeszcze ze 2 na zapas :| ale wydaje mi sie ze jeszcze dlugo beda no bo nie wyprzedadza calego zapasu ot tak
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:35   #2672
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kocham Lancome!!!

dziewczyny, mam prośbę, czy możecie mi doradzić, czy bambus będzie widoczny na cerze - podkład nr 030 mat lumiere chanel albo 020 Diora, nr 2 magic HR? normalnie używam bronzera nr 21 chanel (starsza wersja), terracota dla blondynek guerlain ujdzie, ale trochę za jasna, no i mam 010 Diora healthy look, ktory jest zbyt żółtawy dla mnie i za jasny. Czy w tej sytuacji bambus spełni rolę bronzera, czy też będzie za jasny? no i czy nie jest żółtawy jak healthy look? czytałam na kwc, ale dziewczyny nie piszą, jakich używaja podkładów, więc ja nie wiem, co to jest bladolica. moim zdaniem ja jestem dość bladolica, ale średnio bladolica tak mi się wydaje
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:57   #2673
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę, czy możecie mi doradzić, czy bambus będzie widoczny na cerze - podkład nr 030 mat lumiere chanel albo 020 Diora, nr 2 magic HR? normalnie używam bronzera nr 21 chanel (starsza wersja), terracota dla blondynek guerlain ujdzie, ale trochę za jasna, no i mam 010 Diora healthy look, ktory jest zbyt żółtawy dla mnie i za jasny. Czy w tej sytuacji bambus spełni rolę bronzera, czy też będzie za jasny? no i czy nie jest żółtawy jak healthy look? czytałam na kwc, ale dziewczyny nie piszą, jakich używaja podkładów, więc ja nie wiem, co to jest bladolica. moim zdaniem ja jestem dość bladolica, ale średnio bladolica tak mi się wydaje
bambusa uzywaly tez dziewczyny ktore byly chyba takie z ciemna dosc skora albo taka srednio bezowa ale on chyba dosc uniwersalny jest tylko wiele osob wlasnie narzekalo ze ma ceglasty odcien, ktory potrafi zrobic pomaranczke na twarzy :|
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:12   #2674
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

MATKO! !!! właśnie zobaczyłam co napisałyście, o naszym ukochanym Fatale'u JAK TAK MOŻNA??!! Używam go niemal nieustannie od prawie 3 lat, jest moim ideałem w 100% a tu takie coś?!??!?!?! Zadłużę się, wpadnę w kredyty ale zrobię sobie zapas....

...no jak tak można DLACZEGO NIE WYCOFAJĄ BADZIEWNEGO HYPNOSE'A ALO INNYCH AMPLICILSÓW ;(
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:21   #2675
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam prośbę, czy możecie mi doradzić, czy bambus będzie widoczny na cerze - podkład nr 030 mat lumiere chanel albo 020 Diora, nr 2 magic HR? normalnie używam bronzera nr 21 chanel (starsza wersja), terracota dla blondynek guerlain ujdzie, ale trochę za jasna, no i mam 010 Diora healthy look, ktory jest zbyt żółtawy dla mnie i za jasny. Czy w tej sytuacji bambus spełni rolę bronzera, czy też będzie za jasny? no i czy nie jest żółtawy jak healthy look? czytałam na kwc, ale dziewczyny nie piszą, jakich używaja podkładów, więc ja nie wiem, co to jest bladolica. moim zdaniem ja jestem dość bladolica, ale średnio bladolica tak mi się wydaje
ja używam podkładu Chanel 20, magica HR też mam nr 2, ale Dior 020 jest dla mnie za ciemny i jestem z bambusa zadowolona - nie żółci i nie jest za ostro odcięty na buzi, z tego co pamiętam to testowałam brązer Diora 010 i wydawał mi się za jasny i wcale mnie nie kusił - bambus jest ciemniejszy deko od niego

niestety nie mam doświadczenia z innymi brązerami, używanymi przez Ciebie i do nich nie mogę porównać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:13   #2676
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dzisiaj zerknelam na Fatale w Bootsie w UK, bylo tego pelno, rozne kolory- czarny, brazowy i niebieski.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:28   #2677
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dzisiaj zerknelam na Fatale w Bootsie w UK, bylo tego pelno, rozne kolory- czarny, brazowy i niebieski.
no to zapasy mozna robic powoli, nie trzeba sie spieszyc. Ale dlaczego go wycofuja moze chca wprowadzic nowsza wersje? tylko co tu ulepszac...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 17:09   #2678
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to zapasy mozna robic powoli, nie trzeba sie spieszyc. Ale dlaczego go wycofuja moze chca wprowadzic nowsza wersje? tylko co tu ulepszac...
Też o tym pomyślałam Mogłabym się co najwyżej czepić pojemności- Nowy Fatale mógłby mieć większą i pojemniejszą "buteleczkę"
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 06:02   #2679
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bambusa uzywaly tez dziewczyny ktore byly chyba takie z ciemna dosc skora albo taka srednio bezowa ale on chyba dosc uniwersalny jest tylko wiele osob wlasnie narzekalo ze ma ceglasty odcien, ktory potrafi zrobic pomaranczke na twarzy :|
dzięki, czyli może pomarańczowić jak ziemia egiptu..

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja używam podkładu Chanel 20, magica HR też mam nr 2, ale Dior 020 jest dla mnie za ciemny i jestem z bambusa zadowolona - nie żółci i nie jest za ostro odcięty na buzi, z tego co pamiętam to testowałam brązer Diora 010 i wydawał mi się za jasny i wcale mnie nie kusił - bambus jest ciemniejszy deko od niego

niestety nie mam doświadczenia z innymi brązerami, używanymi przez Ciebie i do nich nie mogę porównać
dziękuję p4w za odpowiedź czyli cerę masz o ton jaśniejszą, jakby nie było i tu mam dylemat, bo kurczę nie mogę trafić na kogoś z moim odcieniem cery i porównać.ale wydaje mi się, że jak ciemniejszy od diora, to mógłby być dobry.. hm..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:40   #2680
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dzięki, czyli może pomarańczowić jak ziemia egiptu..


dziękuję p4w za odpowiedź czyli cerę masz o ton jaśniejszą, jakby nie było i tu mam dylemat, bo kurczę nie mogę trafić na kogoś z moim odcieniem cery i porównać.ale wydaje mi się, że jak ciemniejszy od diora, to mógłby być dobry.. hm..
no moze troszke, ostatnio wlasnie mam ochote na ziemie egipska ale boje sie ze mi pomaranczka wlasnie wyjdzie i ze to za cieply odcien dla mnie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam Mogłabym się co najwyżej czepić pojemności- Nowy Fatale mógłby mieć większą i pojemniejszą "buteleczkę"

ale czasami jak cos ulepszaja to nie za dobrze im to wychodzi moze zepsuja wogole Fatala? ale to glupota zeby taki tusz zniknal! nie dosc ze go chyba wszyscy znaja, jest charakterystyczny dla Lancoma, chyba jest tez jednym z najlepiej sprzedajacych sie tuszy to chca nam go zabrac? Hypnose niech wezma!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 22:48   #2681
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Upadli na głowę i tyle

No właśnie niech Hypnose wycofają, bo coś w nim grzebali i jest kompletnie badziewny, 5 lat temu był to super tusz...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 22:59   #2682
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: Kocham Lancome!!!

mówi się o nie najlepszych efektach sprzedaży(mówimy o skali światowej),wiem że ampicils ma być wycofany również na razie nie słyszałam o zamiennikach ani nowych wersjach.p.s.jeżeli chodzi o sprzedaż światową to najlepiej wśród tuszy Lancome sprzedaje się hypnose-u mnie fatala czarnego nie ma już od około 5 miesięcy,ale to chyba zależy od miejsca,mamy za to okolo 200szt brązowegojak tylko czegoś konkretnego się dowiem to dam znać
__________________
MOJA KOLORÓWKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...biory&page=155
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 23:54   #2683
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Upadli na głowę i tyle

No właśnie niech Hypnose wycofają, bo coś w nim grzebali i jest kompletnie badziewny, 5 lat temu był to super tusz...
ehm...okaze sie ze znowu bedziemy wydawaly kase na poszukiwania tuszu idealnego i zamiast sie cieszyc pieknymi rzesami to bedziemy plakac posklejanymi packami!

Cytat:
Napisane przez madziakawka Pokaż wiadomość
mówi się o nie najlepszych efektach sprzedaży(mówimy o skali światowej),wiem że ampicils ma być wycofany również na razie nie słyszałam o zamiennikach ani nowych wersjach.p.s.jeżeli chodzi o sprzedaż światową to najlepiej wśród tuszy Lancome sprzedaje się hypnose-u mnie fatala czarnego nie ma już od około 5 miesięcy,ale to chyba zależy od miejsca,mamy za to okolo 200szt brązowegojak tylko czegoś konkretnego się dowiem to dam znać
ehm mi hypnose wogole nie podszedl, ale moze nie kazdy szuka takiego teatralnego efektu? znaczy sie chyba wiekszosc nie szuka
buuu to jednak zapas musze robic! ze 2 opakowania mi sie przydadza cos czuje...
a jak przyjdzie ten dzien kiedy i zapasy mi sie skoncza?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 00:38   #2684
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja ich w tyłek kopnę za to wycofanie Fatale... Sprzedaż jest słaba bo zaraz jak ten tusz wyszedł posypało się mnóstwo negatywnych opinii na jego temat- nawet ja sama nie miałam ochoty go próbować.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 01:03   #2685
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja ich w tyłek kopnę za to wycofanie Fatale... Sprzedaż jest słaba bo zaraz jak ten tusz wyszedł posypało się mnóstwo negatywnych opinii na jego temat- nawet ja sama nie miałam ochoty go próbować.
to co list ze skarga trzeba im wyslac czy od razu waglika?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 07:22   #2686
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej dziewczyny Niedługo wybieram się na zakupy i się zastanawiam czy spotkam jeszcze w Douglasie, Sephorze itp JT World Tour? Czy wchodzi jakas inna limitowanka?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:08   #2687
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Po World Tour weszly inne limitowanki m.in te blyszczyki w czarno-czerwonych opakowaniach...nie wiem wiec czy jeszcze tamte beda
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:28   #2688
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to co list ze skarga trzeba im wyslac czy od razu waglika?


p.s. Dimiti marchewkę jak najbardziej
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:41   #2689
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Niedługo wybieram się na zakupy i się zastanawiam czy spotkam jeszcze w Douglasie, Sephorze itp JT World Tour? Czy wchodzi jakas inna limitowanka?
u mnie jest i nowa limitowanka i worl tour ale w przedzialku dla normalnych JT
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


p.s. Dimiti marchewkę jak najbardziej
hehe tak i ogonki bedziemy w nich nimi rzucac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 16:55   #2690
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Jestem naprawde zalamana tym wycofaniem fatale'a
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:38   #2691
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny jaki kolor COLOR IDEAL HYDRA COMPACT mam sobie kupić, bo nie potrafię testowac w świetle perfumerii :-(
potrzebuję czegos jasnego, ale nie trupio bladego, bez odcienia różu i pomarańczu, taki zwykły, jasny beżyk może coś z tych kolorów?
036 beige petale
045 sable beige
05 Beige Noisette
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:58   #2692
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor COLOR IDEAL HYDRA COMPACT mam sobie kupić, bo nie potrafię testowac w świetle perfumerii :-(
potrzebuję czegos jasnego, ale nie trupio bladego, bez odcienia różu i pomarańczu, taki zwykły, jasny beżyk może coś z tych kolorów?
036 beige petale
045 sable beige
05 Beige Noisette
te kolory które wymieniasz nie są takie jasne to dość ciemne kolorki-ciężko jest określić tym bardziej że nie widzę buziale jeżeli jasny to albo 01 albo 03.Jeśli masz inny podkład to jaki może to mi da bliższy obraz twojego naturalnego odcienia skóry.

Do wszystkich Fatale-maniaczeka może wprowadzą coś jeszcze lepszegotrzeba myśleć pozytywnie.Trzymajcie się
__________________
MOJA KOLORÓWKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...biory&page=155
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:36   #2693
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ale mnie tu dawno nie było i padam od tych nowostek... JAK TO NIE BĘDZIE FATALKA ?? Poszaleli czy co
Nie dość że cudownego feverka 324 wycofali to teraz jeden z fajniejszych tuszy ... to zareklamuje Wam cos u konkurencji Chanel Exceptionnel- suuupcio
Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolor COLOR IDEAL HYDRA COMPACT mam sobie kupić, bo nie potrafię testowac w świetle perfumerii :-(
potrzebuję czegos jasnego, ale nie trupio bladego, bez odcienia różu i pomarańczu, taki zwykły, jasny beżyk może coś z tych kolorów?
036 beige petale
045 sable beige
05 Beige Noisette
Mam TIHC 04 i karnacje w tonacjach od średniej do ciemnej więc wydaje mi się że powinnaś szukac niższych numerków bo 04 i 05 to zdecydowanie dla tych ciemniejszych buziek

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-04-14 o 19:38
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:16   #2694
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Jestem naprawde zalamana tym wycofaniem fatale'a
ehm no mamy ladnego lola...
Cytat:
Napisane przez madziakawka Pokaż wiadomość
te kolory które wymieniasz nie są takie jasne to dość ciemne kolorki-ciężko jest określić tym bardziej że nie widzę buziale jeżeli jasny to albo 01 albo 03.Jeśli masz inny podkład to jaki może to mi da bliższy obraz twojego naturalnego odcienia skóry.

Do wszystkich Fatale-maniaczeka może wprowadzą coś jeszcze lepszegotrzeba myśleć pozytywnie.Trzymajcie się
no mam taka nadzieje bo jak nie to trzeba bedzie sie zalamac jednak

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ale mnie tu dawno nie było i padam od tych nowostek... JAK TO NIE BĘDZIE FATALKA ?? Poszaleli czy co
Nie dość że cudownego feverka 324 wycofali to teraz jeden z fajniejszych tuszy ... to zareklamuje Wam cos u konkurencji Chanel Exceptionnel- suuupcio

Mam TIHC 04 i karnacje w tonacjach od średniej do ciemnej więc wydaje mi się że powinnaś szukac niższych numerków bo 04 i 05 to zdecydowanie dla tych ciemniejszych buziek
jak to wycofali?? skad Ty takie straszne rzeczy wiesz!?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:28   #2695
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak to wycofali?? skad Ty takie straszne rzeczy wiesz!?
Tzn.. ja nie wiem do konca ale tak mi pani zasugerowała że ich juz nie będzie (jestem praktycznie co tydzień w tej perfumerii i moja ulubiona pani szukała go namietnie i braaaak)
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 23:42   #2696
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Tzn.. ja nie wiem do konca ale tak mi pani zasugerowała że ich juz nie będzie (jestem praktycznie co tydzień w tej perfumerii i moja ulubiona pani szukała go namietnie i braaaak)
no to nie bede miala pewnie 324
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 23:52   #2697
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to nie bede miala pewnie 324
Mój tez świeci pustkami i aż serducho mi ściska gdy pomyślę że mam ostatnie opakowanie .. swoją drogą strasznie szybko znika te 6ml feverka.. mogliby troszke większe pojemności robić
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 07:51   #2698
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ale mnie tu dawno nie było i padam od tych nowostek... JAK TO NIE BĘDZIE FATALKA ?? Poszaleli czy co
Nie dość że cudownego feverka 324 wycofali to teraz jeden z fajniejszych tuszy ... to zareklamuje Wam cos u konkurencji Chanel Exceptionnel- suuupcio

Mam TIHC 04 i karnacje w tonacjach od średniej do ciemnej więc wydaje mi się że powinnaś szukac niższych numerków bo 04 i 05 to zdecydowanie dla tych ciemniejszych buziek
wiesz z tym exceptionnelem chanela to dziwna sprawa, w perf. się zachwycają, a ja się nie zachwycałam. no i strasznie szybko wysechł ten tusz, góra 2 m-ce i do śmieci. najlepszy nadal ysl faux cils

Dimiti - nie kupuj ziemi egipskiej, ja miałam pomarańczową buzię, jak u Indianina to było dawno dawno temu, ale nadal pamiętam.

a'propos, czy ktoś mi jeszcze powie, co z tym bambusem?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 10:33   #2699
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz z tym exceptionnelem chanela to dziwna sprawa, w perf. się zachwycają, a ja się nie zachwycałam. no i strasznie szybko wysechł ten tusz, góra 2 m-ce i do śmieci. najlepszy nadal ysl faux cils

a'propos, czy ktoś mi jeszcze powie, co z tym bambusem?
A ja ten tusz chanelka bardzo bardo lubie i mi wcale tak szybko nie wysycha- stosuje metode wkręcania i wykręcania dzięki czemu nie pompuje powietrza do środka i wszystkie moje tusze są mokrutkie długi czas

A jakie masz pytania odnośnie bamboo?? Może ja moge podpowiedzieć
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:28   #2700
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A ja ten tusz chanelka bardzo bardo lubie i mi wcale tak szybko nie wysycha- stosuje metode wkręcania i wykręcania dzięki czemu nie pompuje powietrza do środka i wszystkie moje tusze są mokrutkie długi czas

A jakie masz pytania odnośnie bamboo?? Może ja moge podpowiedzieć
no właśnie używam podkładu nr 030 mat lumiere albo 020 dior forever i zastanawiam się, czy bambus w ogóle będzie u mnie widoczny. z bronzerów, jedynie 21 toundra chanel jest dla mnie idealna, terracota dla blondynek guerlain troszku za jasna, ale w miarę widoczna, nr 010 diora healthy look za żółty i za jasny no i tak myślę nad wymianą, że może ten bambus byłby dobry, ponoć jest nieco ciemniejszy od diora, ale dior robi ze mnie żółtaczkę no i tak nie może być wiem, że bambusem nie można sobie zrobić krzywdy, no ale co to znaczy? bo jak niewidoczny jest, albo działa jak minimalnie ciemniejszy puder, to słabo dość. lubię prawdę mówiąc mocniejsze bronzery, no ale jeżeli bambus przynajmniej nie żółci, to może by się i zdał. na mojego nosa, to bambus musi być podobny do terracoty dla blondnek, no ale nie wiem zupełnie.. z tego, co widzę, to masz średnią karnację w kierunku opalonej i jak to u Ciebie z bambusem? widać go w ogóle? żółci? bo cegły to ja się nie boję, ale bronzera niewidki.. to tak w sumie słabo..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.