Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 11:23   #3091
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
gdzie go mozna kupic i jaka cena?
pytasz o Double Wear? w sephorze - cena ok.150 zł, ewentualnie odlewke na allegro ale nie wiem kto ma oryginalne
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:25
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 20:04   #3092
Gabriela93
Raczkowanie
 
Avatar Gabriela93
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 57
Dot.: lekki podklad do cery mieszanej

Hej , mam cerę mieszaną i szczerze polecam podkład GOSH X-CEPTIONAL WEAR - jest naprawdę świetny. Nie wysusza, nie robi na twarzy tzw "maski", utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień, twarz się po nim nie świeci. I bardzo dobrze kryje różne niedoskonałości (co przy cerze mieszanej jest nieuniknione) .Jest dość drogi ale można go kupić o wiele taniej na allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x-ceptional-wear-podklad-kryjacy-gosh_17066_4.jpg (20,4 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Gabriela93
Czas edycji: 2012-03-31 o 20:10
Gabriela93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 01:08   #3093
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dla mnie Lorealowe podkłady nie podchodzą. Miałam kiedyś Visible lift, zużyłam, ale nie byłam za bardzo zadowolona. Miałam odlewki True Match i Infallible (czy jakoś tak) też buble. Po inne nie sięgałam i nie kusi mnie żeby spróbować.

Dziś zmieszałam Healthy Mix + Rimmel żelowy, pół na pół. Z efektu nie byłam zadowolona. Rimmel przesusza... spróbuję dać mniej Rimmela - zobaczymy jak się sprawdzi...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 07:49   #3094
missi00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie wiecie czy może w aptece jest możliwość dostania lub zakupienie próbki la roche posay?
missi00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 08:23   #3095
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez missi00 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy może w aptece jest możliwość dostania lub zakupienie próbki la roche posay?
To zależy od apteki. W niektórych dają próbki, w niektórych niestety nie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:50   #3096
missi00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Pójdę popytać, może gdzieś dostanę, bo trochę kosztuję ten podkład, a wolę najpierw wypróbować niż kasę w błoto wyrzucić.
missi00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:13   #3097
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dla mnie Lorealowe podkłady nie podchodzą. Miałam kiedyś Visible lift, zużyłam, ale nie byłam za bardzo zadowolona. Miałam odlewki True Match i Infallible (czy jakoś tak) też buble. Po inne nie sięgałam i nie kusi mnie żeby spróbować.

Dziś zmieszałam Healthy Mix + Rimmel żelowy, pół na pół. Z efektu nie byłam zadowolona. Rimmel przesusza... spróbuję dać mniej Rimmela - zobaczymy jak się sprawdzi...
... zelek z zadnym podkładem mi sie dobrze nie połaczył,on ma specyficzną strukturę
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 16:03   #3098
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ale to podkład raczej nie na codzien,lub tylko na miejsca wymagajace korekty-jako kamuflaz lub korektor.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------


.....
no ale taki kolor wybrałas a sa dziewczyny którym takie zółto pasuje...nie ma rady,jak sie chce idealnie dobrac kolor do siebie to trzeba mieszac kolory.true match jest wyjatkowo podzielony na te tonacje.
Aj ten True Match to jakiś dziwoląg jak dla mnie... Ja mam niby N1 więc powienien być neutralny a jest świńsko różowy... Tzn na początku tak do 20 minut pięknie och i ach a potem wściekle różowy :/ Jak chodzi o żółty pigment to dość żółty jest podkład z Kobo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-make-up.html w kolorze 401 light Vanilla ale na twarzy nie jest tak intensywny - bardzo ładnie gasi wszelkie różowości na buzi
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:07   #3099
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Aj ten True Match to jakiś dziwoląg jak dla mnie... Ja mam niby N1 więc powienien być neutralny a jest świńsko różowy... Tzn na początku tak do 20 minut pięknie och i ach a potem wściekle różowy :/ Jak chodzi o żółty pigment to dość żółty jest podkład z Kobo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-make-up.html w kolorze 401 light Vanilla ale na twarzy nie jest tak intensywny - bardzo ładnie gasi wszelkie różowości na buzi
....
rózowosc na twarzy swietnie tez gasi puder w kolorze banowym,dodatkowo wizualnie rozswietla.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:39   #3100
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
... zelek z zadnym podkładem mi sie dobrze nie połaczył,on ma specyficzną strukturę
No właśnie to zauważyłam... mi się udało jako tako pomieszać na dłoni, ale struktura żelowego jest dziwna... i nie mieszało mi się tak jak inne podkłady. Rimmel jest jakiś taki tępy...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:59   #3101
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Jaki idealny podkład dla młodej cery?

puder w kamieniu
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 21:01   #3102
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej, szukam niedrogiego podkładu do młodej cery mam cięższy podkład ale szukam czegoś lekkiego na codzień gdy nie mam zbyt wiele do ukrycia. Nie mam aż tak młodej cery ale nie chce jej niepotrzebnie zapychać - mam 20 lat Moja cera jest czasami problematyczna ,czasem coś wyskoczy, wągry,świeci się. Niektóre podkłady podkreślają suche skórki. Stosowałam krem tonujący lecz to nie jest to. Szukam czegoś taniego i delikatnego. Co delikatnie przykryje,ujednolici koloryt i zmatowi skórę.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:05   #3103
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez missi00 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy może w aptece jest możliwość dostania lub zakupienie próbki la roche posay?
Zapytaj w superpharm na dziale aptecznym
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:11   #3104
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
hej, szukam niedrogiego podkładu do młodej cery mam cięższy podkład ale szukam czegoś lekkiego na codzień gdy nie mam zbyt wiele do ukrycia. Nie mam aż tak młodej cery ale nie chce jej niepotrzebnie zapychać - mam 20 lat Moja cera jest czasami problematyczna ,czasem coś wyskoczy, wągry,świeci się. Niektóre podkłady podkreślają suche skórki. Stosowałam krem tonujący lecz to nie jest to. Szukam czegoś taniego i delikatnego. Co delikatnie przykryje,ujednolici koloryt i zmatowi skórę.
.....
zelowy podkład rimmel
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:12   #3105
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej dziewczynki ;*
moglybyscie doradzic mi cos w sprawie podkladu? mam 16 lat, cere tradzikowa, z przebarwieniami na czole do tej pory uzywalam pudrow jedynie - EDM a teraz Lily Lolo, mam rowniez vichy normaderm, ale jest za ciemny (mam najjasniejszy odcien). Chodzi mi o cos na specjalne okazje, bo na codzien bede sie nadal trzymac mineralow. Mam jasna cere, chcialabym podklad srednio kryjacy, rozswietlajacy, moze sie swiecic (mnie sie to podoba). Zalezy mi rowniez na jakosci - nie wazna jest cena. Nie chce podkladow przykladowo - rimmel, bo wiem, ze zapychaja. Przykladem dobrej marki moze byc: Clarins, Clinique, Chanel. Prosze poleccie mi cos, z gory Wam bardzo dziekuje
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:23   #3106
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki ;*
moglybyscie doradzic mi cos w sprawie podkladu? mam 16 lat, cere tradzikowa, z przebarwieniami na czole do tej pory uzywalam pudrow jedynie - EDM a teraz Lily Lolo, mam rowniez vichy normaderm, ale jest za ciemny (mam najjasniejszy odcien). Chodzi mi o cos na specjalne okazje, bo na codzien bede sie nadal trzymac mineralow. Mam jasna cere, chcialabym podklad srednio kryjacy, rozswietlajacy, moze sie swiecic (mnie sie to podoba). Zalezy mi rowniez na jakosci - nie wazna jest cena. Nie chce podkladow przykladowo - rimmel, bo wiem, ze zapychaja. Przykladem dobrej marki moze byc: Clarins, Clinique, Chanel. Prosze poleccie mi cos, z gory Wam bardzo dziekuje
Nie próbowałaś a wiesz, że zapychają?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 07:33   #3107
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Aj ten True Match to jakiś dziwoląg jak dla mnie... Ja mam niby N1 więc powienien być neutralny a jest świńsko różowy... Tzn na początku tak do 20 minut pięknie och i ach a potem wściekle różowy :/ Jak chodzi o żółty pigment to dość żółty jest podkład z Kobo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...r-make-up.html w kolorze 401 light Vanilla ale na twarzy nie jest tak intensywny - bardzo ładnie gasi wszelkie różowości na buzi
dla mnie oznaczenia podkąldów typu N czy C to w większosci przypadkow jedna wielka ściema. Chociaz literka W sie sprawdzila w True Match, ja zamierzam dokupic podkald w N2 i mieszac je ze sobą, chociaz wczoraj nalożyłam podklad ręką a nie pędzlem i efekt byl calkowicie inny, przede wszystkim kolor nie byl tak wsciekle żólty , powiedzialabym że nawet wogóle nie był żółty, ale za to miał mniejsze krycie.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:08   #3108
plotka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej, proszę o poradę!
Dotychczas używałam pudru Max Factor Facefinity Compact w odcieniu 03 Naturalny. Jednak jest on już dla mnie zdecydowanie za drogi (prawie 60zł w Rossmanie), więc chciałam przerzucić się na Max Factor Creme Puff, bo wygląda na to, że właściwości ma podobne, a jest tańszy. Nie wiem jednak jaki odcien wybrać. Jeśli chodzi o Facefinity to 03 był dla mnie idealny, ale w Creme Puff nie umiem dobrać nic podobnego:/ Translucent jest zdecydowanie za ciemny, a Tempting Touch i Truly Fair wydają się za bardzo wpadać w róż (tych nie jestem w stanie sprawdzić w drogerii bo ich nie ma, są tylko na allegro).
Czy ktoś poleciłby mi który kolor z Creme Puff jest najbardziej zbliżony do Naturalnego z Facefinity? Barrrdzo gorąco proszę o poradę i pozdrawiam!!
plotka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:31   #3109
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie mam nadzieję, że mi pomożecie, bo od jakiegoś czasu szukam podkładu odpowiedniego do mojej cery- ma chłodny odcień, cera normalna z suchą strefą T. Większość podkładów bardzo wysuszała mi cerę. Aktualnie używam Max factor lasting performance 102 pastelle, ale jest dla mnie o ton za ciemny i muszę rozjaśniać go pudrem (poza tym trochę zapchał i wysuszył). Zastanawiam się nad Revlon colorstay do cery suchej i wydaje mi się, że kolor 110 ivory byłby dobry, ale zastanawiam się jak wypada kolor 150 buff, czy jest dużo ciemniejszy? Ogólnie otwarta jestem też na inne propozycje, nie wymagam od podkładu mocnego krycia- musi jedynie wyrównywać koloryt skóry i być trwały. Szukam podkładu do ok. 50zł
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 17:53   #3110
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja ze względu na brak pieniędzy musiałam zrezygnować z polecanych alternatyw Revlona -[ bo choć fajny , ale dla suchej skóry nieładnie się prezentował..] , Neutrogena etc wszystko powyżej 40 PLN nawet na allegro. szukałam TANIEGO podkładu.
Mam suchą skórę, i trochę do ukrycia (niespodzianki co miesiąc ;p )

zaryzykowałam ostatnio i kupiłam nieznany mi Ingrid Silk&Lift .
czytałam jedynie że jest rozświetlający.
Z czystym sumieniem POLECAM dla suchych cer

Nie sądziłam, że będzie tak krył! ! kryje świetnie!
Mój kolor to 30 - Beż.
bajka - ani nie różowy, ani nie pomarańczowy, po prostu beż : )

Jestem zachwycona! i to za 7,49 PLN !
DOBRZE wydane pieniądze : )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:22   #3111
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co polecacie dla bardzo suchej skóry z azs? Potrzebuje coś rozsądnego cenowo i lekkiego żeby nie dawało efektu maski. Chce żeby podkład był jak najbardziej naturalny.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 19:34   #3112
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
A co polecacie dla bardzo suchej skóry z azs? Potrzebuje coś rozsądnego cenowo i lekkiego żeby nie dawało efektu maski. Chce żeby podkład był jak najbardziej naturalny.
Może krem tonujący skoro ma byc mega naturalnie?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 20:00   #3113
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Albo bb krem. Też wyglądają bardzo naturalnie, a swoje potrafią ukryć.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 20:36   #3114
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A który krem bb polecacie?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 21:13   #3115
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez taasiaxx Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jaki podkład może używać ta dziewczyna? I czy wg używa jakiegoś? ma cere idealnie matowa, czego ja nigdy pewnie nie będe mieć... Jak myślicie? Naturalna czy dobry podkład? www.kenzas.pl prosze o odpowiedź
....
na bank uzywa,do tego puder i kilka innych elementów...cere idealnie matową kazdy moze miec tylko pytanie na jak długo
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 13:40   #3116
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie mogę znaleźć informacji o Revlon Colorstay dla skóry mieszanej, odcień 300 (Golden beige) - szukałam na allegro i w sklepach, bo po roku przerwy uznałam, że był jednak ok... i go, kurde, nigdzie nie ma.
Czy dobrze rozumiem, że ten odcień wycofano?
No jak mogli !
Widzę inne odcienie, ale nic w zamian - ten 300 był idealny, lekko wpadał w żółty i czynił mi pięknie na twarzy... ja go chcę!
Ktoraś z Was kojarzy temat, czy go istotnie skreślono? A może jest coś podobnego w Revlonie tudzież gdziekolwiek bądź?
Precz z różowościami na starcie i z utlenianiem się na róż
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 14:36   #3117
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć informacji o Revlon Colorstay dla skóry mieszanej, odcień 300 (Golden beige) - szukałam na allegro i w sklepach, bo po roku przerwy uznałam, że był jednak ok... i go, kurde, nigdzie nie ma.
Czy dobrze rozumiem, że ten odcień wycofano?
No jak mogli !
Widzę inne odcienie, ale nic w zamian - ten 300 był idealny, lekko wpadał w żółty i czynił mi pięknie na twarzy... ja go chcę!
Ktoraś z Was kojarzy temat, czy go istotnie skreślono? A może jest coś podobnego w Revlonie tudzież gdziekolwiek bądź?
Precz z różowościami na starcie i z utlenianiem się na róż
napewno nie został wycofany ten kolor
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 14:59   #3118
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
napewno nie został wycofany ten kolor
Na allegro - 0 wyników
Na google, owszem, wyświetla kilkanaście linków do sklepów w PL, ale wszędzie 'towar niedostępny'... tak raptem wszędzie?
Jakieś pojedyncze rekordy na ebayu, ale za 28 dolarów to dziękuję Zresztą naprawdę sporadycznie się to pojawia, co mocno dziwi.

Nic to, zamówiłam 180, bo czas mnie goni... jeszcze nie majątek w sumie, te 30 złotych. Zobaczę, a nuż się nada.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 16:15   #3119
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

faktycznie, nie ma

dziwne, kiedyś było, ale też nie każdy miał ; )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 16:42   #3120
Emu80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam,
używam podkładu Revlon Colorstay (cera sucha) 250 Fresh Begine. Chciałam zmienić na jakiś inny podkład np. Rimmel, Maybelline... Czy, któraś z Was wie może jaki kolor z innej firmy odpowaida temu revlonowi?
Używam go od nie dawna ale odkąd zaczęłam go używać na twarzy wychodzą mi krostki (uczulenie) więc muszę go zmienić, chociaż jestem zadowolona
Emu80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.