Walczymy z ŁYDKAMI !!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 22:42   #61
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

u mnie też kiepsko, przy wzroście 176 cm i dość szczupłej budowie ciała mam 37 cm w łydce. jestem zrozpaczona. kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz latem na pewno nie pokażę swoich nóg. od jutra zabieram się ostro za ćwiczenia, zwłaszcza że już po maturze jest i może za kilka miesięcy zobaczę efekty, a na razie szerokie spodnie i długie zwiewne sukienki. marzę o rurkach i płaskich butach!

co myślicie o basenie? gdzieś czytałam, że to również pomaga na łydki, ale wolę się upewnić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana

Edytowane przez innuendo
Czas edycji: 2009-05-19 o 22:48
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:52   #62
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Ja nie lubię być opalona, blada jestem jak ściana, ale zgadzam się - czarne rajstopy baaardzo dużo zmieniają
polecam czarne rajstopy ze szwem posrodku nóg z tyłu kupcie a się przekonacie zbawienie dla tłuściutkich łydeczek.. nogi w nich są do nieba i jeszcze dalej
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 23:41   #63
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

a mój problem z łydkami jest trochę inny od Waszych...
otóż zawsze miałam nogi ok, nawet jak byłam gruba, to nogi miałam w porządku, ładna linia itp.
I teraz nie wiem co się stało z nimi. Od kilku miesięcy mam takie bezkształtne baleroniki... Łydki i kostki masywne... W dodatku jedna jest widocznie większa od drugiej... Szczególnie jak stoję przodem, widać jaka jest różnica w szerokości... Obie są jakieś niezgrabne, ale jedna wygląda jak opuchnięta czy nie wiem co.
Czy ktoś ma pomysł co moze być przyczyną i jak temu zaradzic?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:32   #64
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
hihi będzie naszą mentorką A jeżeli chodzi o wygląd naszych łydek myślę, że polowa sukcesu to zaakceptowanie siebie i nastawienie psychiczne. Nie wiem jak wy, ale ja mam takie dni, że raz moje nogi wydają mi się kształtne, ładne i nawet wtedy ubiorę mini albo krótkie spodenki, a czasem nie mogę na nie patrzeć. Dużo dają też buty na wysokim obcasie + czarne rajstopy + sukienka lub spódniczka i od razu mam lepszy humor! Nic też tak nie poprawia wyglądu nóżek jak opalnizna.
E tam mentorka, salcesonka raczej Najważniejsze jest nastawienie psychiczne, dokładnie tak jak piszesz Ja tez mam takie dni, że podobam się sobie i lubię moje ciało - patrzę w lustro i widzę zgrabny okrągły tyłek, zgrabne umięśnione nogi, a są dni kiedy patrzę i widzę tylko balerony i sadło
Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Ja nie lubię być opalona, blada jestem jak ściana, ale zgadzam się - czarne rajstopy baaardzo dużo zmieniają
Taa... ja tez niecierpię byc opalona, lubię bladość, ale nawet na moim avie widać, że czarne rajtki duuuużo dają
Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
polecam czarne rajstopy ze szwem posrodku nóg z tyłu kupcie a się przekonacie zbawienie dla tłuściutkich łydeczek.. nogi w nich są do nieba i jeszcze dalej
Fajne są o seksi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:49   #65
deidre333
Przyczajenie
 
Avatar deidre333
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a mój problem z łydkami jest trochę inny od Waszych...
otóż zawsze miałam nogi ok, nawet jak byłam gruba, to nogi miałam w porządku, ładna linia itp.
I teraz nie wiem co się stało z nimi. Od kilku miesięcy mam takie bezkształtne baleroniki... Łydki i kostki masywne... W dodatku jedna jest widocznie większa od drugiej... Szczególnie jak stoję przodem, widać jaka jest różnica w szerokości... Obie są jakieś niezgrabne, ale jedna wygląda jak opuchnięta czy nie wiem co.
Czy ktoś ma pomysł co moze być przyczyną i jak temu zaradzic?
Wydaje mi sie ze jest kilka mozliwych przyczyn.

Zatrzymanie wody w organizmie (moze ostatnio masz za duzo soli w diecie?)
lub
Ostatnio wykonywalas jakies intensywne cwiczenia na nogi ktore rozbudowaly miesnie lydek?
lub
Hormony Ci swiruja;
lub
Chodzisz duzo w butach na wysokim obcasie (to skraca miesien lydki).
deidre333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 08:13   #66
parafraza
Raczkowanie
 
Avatar parafraza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 47
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja właśnie zmierzyłam łydki, w jednej mam jakby 36, w drugiej 36,5 cm :/ u mnie jest to tak, że mam raczej rozbudowany miesień- dużo swego czasu biegałam, jeździłam na rowerze. Czy myślicie, że rozciąganie mi coś też pomoże?
parafraza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:27   #67
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

jezeli to jest tylko miesien, to przez cwiczenia jeszcze bardziej go rozbudujesz. czytalam tak na forum fitnessu. Wtedy po prostu nie trzeba cwiczyc i miesien zmaleje. Ale jesli jednak masz tam troche tlyszczyku to przez cwiczenia bez obciazen- w tym rozciaganie, na pewno wysmuklisz nogi.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 13:25   #68
Sunny87
Raczkowanie
 
Avatar Sunny87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 69
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

A próbowałyście może ćwiczyć pilates albo callanetics? Słyszałam, że są dobre efekty, ciało staje się smuklejsze. Pilates ćwiczyłam jakieś 2 tygodnie prawie codziennie, zauważyłam że stałam się bardziej giętka , rozciągnięta, ale jakoś potem przestałam ćwiczyć Teraz mam ćiśnienie na ładne nogi, bo w połowie czerwca mam bal licencjacki i chcę założyć krótką suknienkę W związku z tym myślę o bardziej radykalnych środkach - chciałabym pójść na vacu well. U mnie w Toruniu seria 20 zabiegów kosztuje 330 zł. Czytałam o tym sporo na innym forum. Zdania są podzielone, ale strrrasznie mnie to kusi
Sunny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:48   #69
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

a czy jakieś cwiczenia w pozycji siedzącej? Ja 10-12 godzin dziennie spedzam w pracy i nie mam często czasu cwiczyć.. ale jak tak siedz przed komuputerem to coś bym mogła z nogami zrobic
Macie jakies pomysły?
Czy rozciaganie na siedząco przez maksymalne zadzieranie stopy do góry coś da?
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:59   #70
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

cwiczenia na nogi na siedząco sa takie:
napinanie kazdego miesnia: łydka, udo, pośladki na 3 sekundy nastepnie rozluzniamy i tak powtarzamy,
drugie cwiczenie: lączymy nogi i napieramy na siebie w miejscu kolan
a trzecie: kladziemy jedna noge na druga w miejscu kostki i podnosimy ta noge pod spodem.
wiecej nie znam
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:34   #71
evolet90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 203
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Witam was wszystkie
Oczywiście z wielką przyjemnością chciałabym przyłączyć się do tego wątku bo on jest właśnie dla mnie!
Otóż przed chwilą zmierzyłam obwód łydki iiii....40 cm!!!! przeraziłam się bo nie wiedziałam,że jest aż tak źle.
Mój wzrost wynosi około 170 cm może trochę więcej...jestem bardzo szczupła ale te łydy....
Teraz mam 18 lat ale jak miałam 14-16 (taki przedział) byłam bardzo przy kości i do tego niższa ale udało mi się schudnąć i to około 15 kg może nawet więcej (nie chce skłamać bo dobrze nie pamiętam) no ale niestety łydy nie są szczupłe chociaż na pewno o wiele szczuplejsze niż wcześniej.
Moja babcia i mama są przy kości i też mają grube łydki fakt,że to wynik na pewno tkanki tłuszczowej no ale myślę,że jest to genetyczne to znaczy masywne łydki.
Odżywiać staram się zdrowo nie przesadzam z fast foodami, a praktycznie nie jadam ich wcale może okazyjnie, słodycze jem ale też nie codziennie i w małych ilościach no i ogólnie staram się zdrowo jeść nie będę się o tym rozpisywać.Właśnie jestem po maturze i mam zamiar brać się za ćwiczenia i już ich nie przerywać nie ważne,że mam pracę, a potem studia trzeba znaleźć czas na ćwiczenia!
I chciałabym ujędrnić swoje ciało, a co za tym idzie muszę biegać , skakać, jeździć na rowerze/rolkach no i oczywiście siłowo też ćwiczyć.Tak jak już wyczytałam to na wyszczuplenie łydek najlepsze jest rozciąganie ale czy to będzie miało sens jak właśnie mówię,że inne ćwiczenia takie jak siłowe chcę wykonywać i czy to nie pogrubi moich łydek czy jak będę się po tym rozciągać to będzie dobrze?

Co do opalania to ja mam to nieszczęście(zresztą ogólnie mam pecha w życiu) ,że mam bardzoooo ale to bardzo jasną karnacje i te, które też taką macie dobrze wiecie,że strasznie trudno jest się opalić, a bynajmniej mi za nic w świecie nie mogę opalić nóg, brzucha
Da się coś z tym zrobić? nawet nie chcę słyszeć o żadnych samoopalaczach i solariach byłam kilka razy i już nigdy tam nie pójdę...
a poza tym to szkoda mi niszczyć skóry opalaniem ale nasze społeczeństwo toleruje tylko tych opalonych jak nie jesteś opalona to już " jaka blada" i inne docinki , a co to blade to gorsze?!
Fakt,że opalone ciało wygląda szczuplej...ech załamka
__________________
skąd ten świat tyle zła w sobie ma?
http://pies-ozzy.blog.onet.pl/

handel dobry,handel zły?
http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=8&t=783

PoczątkującaWegetarianka
evolet90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 20:52   #72
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Evolet90, jesteś jeszcze młodziutka i się tym przejmujesz, że gadają "ale blada". Ja mam już ponad dyszkę więcej niż Ty i z tego co pamiętam, to przestałam się przejmować ludzkimi opiniami jakieś 6-7 lat temu. I to, że chcę mieć szczuplejsze łydki, to dla mnie, a nie dla koleżanek czy facetów. Blada też jestem jak ściana, ale się nie opalam i już. Nie znoszę tego. Choć moje nogi na pewno lepiej by wyglądały z opalenizną, bo aż mi żyły widać, tak jestem przezroczysta.

Grunt to samoakceptacja. A inni? Niech gadają zdrowo - ich problem.
veroeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:26   #73
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

zgadzam się w 100% masz sie podobać sobie,a nie innym . Zobaczysz jak zapracyjesz sobie na swoje wymarzone ciało ćwiczeniami to bedziesz sie podobała każdemu. Ludzie beda pozytywnie na ciebie reagować. Osoba która dobrze sie czuje w swoim ciele jest pożadana przez innych i doceniana
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 04:27   #74
evolet90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 203
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
Evolet90, jesteś jeszcze młodziutka i się tym przejmujesz, że gadają "ale blada". Ja mam już ponad dyszkę więcej niż Ty i z tego co pamiętam, to przestałam się przejmować ludzkimi opiniami jakieś 6-7 lat temu. I to, że chcę mieć szczuplejsze łydki, to dla mnie, a nie dla koleżanek czy facetów. Blada też jestem jak ściana, ale się nie opalam i już. Nie znoszę tego. Choć moje nogi na pewno lepiej by wyglądały z opalenizną, bo aż mi żyły widać, tak jestem przezroczysta.

Grunt to samoakceptacja. A inni? Niech gadają zdrowo - ich problem.

Pewnie też się zgadzam w 100% Ja też nie chce mieć „fajnego” ciała dla koleżanek czy faceta mój TŻ cały czas mi powtarza,że podobam mu się taka jaka jestem , a koleżanki także mnie akceptują oczywiście chcę to zrobić dla siebie.Właśnie też jestem taka blada,że mi żyły widać. A co do tego przejmowania się to nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym się nie przejmować jakimś głupim gadaniem...ale nie umiem można to jakoś wypracować? :P Jakaś nadwrażlia jestem czy co...


Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100% masz sie podobać sobie,a nie innym . Zobaczysz jak zapracyjesz sobie na swoje wymarzone ciało ćwiczeniami to bedziesz sie podobała każdemu. Ludzie beda pozytywnie na ciebie reagować. Osoba która dobrze sie czuje w swoim ciele jest pożadana przez innych i doceniana

No pewnie,że ja się chce podobać sobie bo to najważniejsze
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy i teraz wiem,że nie jestem sama
Dlatego kocham wizaż!!!
__________________
skąd ten świat tyle zła w sobie ma?
http://pies-ozzy.blog.onet.pl/

handel dobry,handel zły?
http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=8&t=783

PoczątkującaWegetarianka
evolet90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:37   #75
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Evolet, niektórzy pracują nad "nieprzejmowaniem się". Ja nie pracowała, przyszło z wiekiem. Kiedyś nie rozumiałam na czym polega, że 30-tki są bardziej pewne siebie i bardziej akceptują swoje ciało. Wydawało mi się, że nie da się ot tak przestawić. A tu samo się stało. Wydaje mi się, że tu chodzi o dystans do samego sieie, do urody. W końcu człowiek odkrywa, że nie zawsze będzie młody. Kiedyś się martwiłam pryszczami, a teraz staram sie nie dopuścić do powstawania zmarszczek Kiedyś wstydziłam się swoich nóg, a teraz nie przeszkadza mi je pokazyważ, bo wiem, że kiedyś będą wyglądały gorzej. Żylaki w rodzinie itp.

Aha i jeszcze jedno. Nabrałam więcej odwagi, gy zobaczyłam, że w Krakowie, w przciwieństwie do mojego mniejszego miasta, ludzie naprawdę sie nie przejmują. I bardzo grubi i strasznie chudzi pokazują swoje ciało. Pomyślałam zatem nie raz, że naprawdę nie mam się czego wstydzić. A i wielokrotnie patrzyłam na dziewczyny z podobnymi do naszych łydkami i powiem szczerze, że często mi sie naprawdę podobały

Jeśli chodzi o bladość to zdarzało mi sie odpierać nawet ataki Włochów. Oni nie mogli nigdy zrozumieć, ze mogę przesiedzieć 4 miesiące w ich kraju latem i być nadal nieopaloną. A jednak! I nic na siłę. Ja wolę być blada niż mieć problemy ze skóra po opalaniu.
veroeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:12   #76
Sunny87
Raczkowanie
 
Avatar Sunny87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 69
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Zaakceptowanie siebie jest bardzo ważne, ponieważ jeżeli siebie nie lubimy, przestajemy o siebie dbać, nie szanujemy swojego ciała. Jednak myślę, że nie należy na tym poprzestawać tylko działać!!! Bo przecież zawsze może być lepiej i to zależy od nas samych. A ta samoakceptacja może być trochę niebezpieczna - tak się polubimy, że obudzimy się z ręką w nocniku, o kilka rozmiarów większe... Więc uważam, że warto od czasu do czasu spojrzeć na siebie nieco krytycznie - ale tak zdrowo.
No i to tyle mojej teorii

Zabieram się za rozciąganie łydek Ściągam też ćwiczenia pilatesa.
Sunny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:16   #77
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
Zaakceptowanie siebie jest bardzo ważne, ponieważ jeżeli siebie nie lubimy, przestajemy o siebie dbać, nie szanujemy swojego ciała. Jednak myślę, że nie należy na tym poprzestawać tylko działać!!! Bo przecież zawsze może być lepiej i to zależy od nas samych. A ta samoakceptacja może być trochę niebezpieczna - tak się polubimy, że obudzimy się z ręką w nocniku, o kilka rozmiarów większe...
A bez samoakceptacji możemy się obudzić na oddziale w szpitalu odratowane z jakiegos anorektycznego omdlenia ważąć 35kg, a w głowie mając obraz siebie jako grubaski z grubymi łydkami.

Nie mówimy o samouwielbieniu, które powoduje olanie wszystkiego i cieszenie tym jakie to jesteśmy boskie, ale o akceptowaniu siebie, swoich mankamentów i zalet, co raczej wiąze się z szacunkiem i troską o siebie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:24   #78
Sunny87
Raczkowanie
 
Avatar Sunny87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 69
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie mówimy o samouwielbieniu, które powoduje olanie wszystkiego i cieszenie tym jakie to jesteśmy boskie, ale o akceptowaniu siebie, swoich mankamentów i zalet, co raczej wiąze się z szacunkiem i troską o siebie.
Miałam to na myśli
Sunny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 14:22   #79
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

to sa moje caly czas takie same i niezmiennie 39 cm lubię je jako chyba jedyną czesc mojego ciała fajnie sie prezentują w obcasikach ( wtedy miesnie sa ladnie widoczne ) pomogla mi skakanka bardzo duzooo, rozciaganie i wznoszenie sie na palcach pare razy serie np.
IMG_0680.jpg IMG_0681.jpg
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 16:03   #80
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez deidre333 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jest kilka mozliwych przyczyn.

Zatrzymanie wody w organizmie (moze ostatnio masz za duzo soli w diecie?)
lub
Ostatnio wykonywalas jakies intensywne cwiczenia na nogi ktore rozbudowaly miesnie lydek?
lub
Hormony Ci swiruja;
lub
Chodzisz duzo w butach na wysokim obcasie (to skraca miesien lydki).


o kurczę całkiem możliwe, że to przez obcasy. Cała zima na 8 cm i często po 2 razy dziennie 2,5 km na piechotę... I faktycznie jakoś w zimie zaczęłam to zauważać...
I co teraz z tym zrobić...? Przestać chodzic w obcasach, przestać chodzić na piechotę...? Jakie są szanse na stracenie tego...?
PS. myślałam o bieganiu raz/dwa razy w tyg, czy to dodatkowo rozbuduje łydki i uda?

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2009-05-21 o 18:01
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:30   #81
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
to sa moje caly czas takie same i niezmiennie 39 cm lubię je jako chyba jedyną czesc mojego ciała fajnie sie prezentują w obcasikach ( wtedy miesnie sa ladnie widoczne ) pomogla mi skakanka bardzo duzooo, rozciaganie i wznoszenie sie na palcach pare razy serie np.
Załącznik 2261508 Załącznik 2261509
Muszę przyznać, że pomimo 39cm Twoje łydki prezentują się świetnie. Jestem zaskoczona, że mają aż tyle. Ile masz wzrostu?
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:33   #82
Sunny87
Raczkowanie
 
Avatar Sunny87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 69
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

xxxSweetPoisonxxx masz bardzo ładne łydki!!! W życiu bym nie powiedziała, że mają 39cm!!! Szok!!! Moje mają 36,5 cm i wydają mi się ogromniaste...
Sunny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:43   #83
dog in the wood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 555
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja mam w jednej teraz 36cm a w drugiej 37...jednak u mnie wyglądają grubo bo mam krótkie nogi i tylko 164cm wzrostu....zresztą przy wąskich kostkach inaczej będą łydki wyglądały ja na razie walczę z tym i w kostce mam aż 23cm...ciężko idzie z łydkami łatwiej poszło z udami bo z 55 cm w ciągu 1,5 m-ca mam 50cm...widać już mięśnie ale celulit jeszcze też jest...myślę że uda mi się w łydkach zrobić 33cm ale nie wiem czy to możliwe przy moim "mocnym" dole ciała...
__________________
www.pieseczki.com
dog in the wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:10   #84
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja wczoraj się rozciągałam z małymi przerwami ok 40min. Bolało jak cholera, ale damy radę!

Jak wracam do domu nie mam siły robić innych ćwiczeń niż rozciąganie Siedzę codziennie do ok. 2-3 w nocy nad książkami
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:15   #85
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

mam 163 malenstwo hehe, no mają 39 cm dzis mierzyłam. kiedys byly straszne flaki i ani jednego miesnia. a teraz są ładne gdyby nie rozciaganie były by wieksze

Dog - zeby zejsc az tyle cm w dół potrzeba sporo czasu, bo jak wiesz szybciej sie buduje nic redukuje cm duzo rozciagania jesli cwiczysz bo rozbudujesz a nie zeszczupleja. ale ladnie beda wygladac miesnie bo masz lydeczke ładną zapewne przy tych 36 cm. Powiedz, co robilas ze tak uda Ci zeszczuplaly bo ja juz nie wiem co robic i nie ma rezultatow tylko miesni mam duzo Ps rowniez mam krótkie nozki
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:29   #86
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

a da się kostki jakoś wyszczuplić?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:49   #87
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

kostki ... ? nie slyszalam zeby ktos kostki wyszczuplić chciał. kosci ci nie schudną niestety, ja mam np grube i mocne kosci wiec nie jesli masz mocne grube kosci - nie ma marzyc zeby kosta wyszczuplała
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:38   #88
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

mam na myśli miejsce kostek i nad, kiedyś miałam je szczupłe, ale wraz z łydkami, zmasywniało mi i tam...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:17   #89
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Thumbs down Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

mysle ze schudniesz i z kostek tluszcz uklada sie rownomiernie, troche w kostce, troche na lydce i udzie.

xxxSweetPoisonxxx
bardzo ladne lydki dla sportowcow ale dla mnie za duzo w nich miesni i wygladaja dla mnie bardziej na meskie.
ja u dziewczyn wole i sama dąże do smukłych i delikitanie umiesnionych lydek.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11

Edytowane przez piotrkowalolitka
Czas edycji: 2009-05-21 o 22:33
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 23:25   #90
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

no wlasnie sport to moje uzaleznienie a co robie to zawsze z uzyciem nog np pilka nozna hehe wiec takie mam sama lubie, kiedy kobieta ma ladne i delikatne łydeczki - tak miło się patrzy hehe
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.