czarne wlosy z filoetowymi pasemkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 10:49   #1
kamisiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2

czarne wlosy z filoetowymi pasemkami


mam takie pytanie:
jak zrobic juz na czarnych wlosach fioletowe pasemka ??
czy nalezy uzyc wczesniej rozjasniacza czy moze sa farby ktore daja efekt na czarne wlosy??
nie mam pojecia jak to zrobic(
kamisiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:00   #2
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: czarne wlosy z filoetowymi pasemkami

Są farby Joanny które dają efekt na czarnych włosach ale nie każdy je chwali i tam fioletu nie znajdziesz... więc niestety zostaje Ci tylko rozjaśnianie i proponuje to zrobić u fryzjera... ale mam też inny pomysł kup na allegro włoski na microringi w kolorze fioletu i z nich zrób paemka wcale nie muszą być drogie ja miałam takie w cenie złotówka za pasemko i o dziwo nosiłam je 6tygodni a po tym czasie sama doszłam do wniosku, że mi się znudziły... ale efekt był świetny bo kolor się nie wypłukiwał co jak zrobisz filetowe pasemka czeka Cię bardzo szybko... no i włosów nie zniszczyłam rozjaśnianiem... naprawdę z całego serca polecam... za 20pasemek razem z microringami i przesyłką zapłaciłam niecałe 30zł a założyła mi je mama... tyle samo zapłacisz za farbę i rozjaśniacz i zniszczysz włosy... ufff ale się rozpisałam... oczywiście zrobisz jak zechcesz, a ja tylko poddaję pomysł
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 08:50   #3
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: czarne wlosy z filoetowymi pasemkami

Fryzjerzy mają farby, pod które nie trzeba rozjaśniacza, ja miałam na ciemnym brązie robione pasemka czerwone i bez rozjaśniania wyszły pięknie. Idź do dobrego fryzjera, na własną rękę takie eksperymenty to niezbyt dobry pomysł.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:34   #4
PuMcIa0991
Przyczajenie
 
Avatar PuMcIa0991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: czarne wlosy z filoetowymi pasemkami

Cytat:
Napisane przez rozrabiara88 Pokaż wiadomość
Są farby Joanny które dają efekt na czarnych włosach ale nie każdy je chwali i tam fioletu nie znajdziesz... więc niestety zostaje Ci tylko rozjaśnianie i proponuje to zrobić u fryzjera... ale mam też inny pomysł kup na allegro włoski na microringi w kolorze fioletu i z nich zrób paemka wcale nie muszą być drogie ja miałam takie w cenie złotówka za pasemko i o dziwo nosiłam je 6tygodni a po tym czasie sama doszłam do wniosku, że mi się znudziły... ale efekt był świetny bo kolor się nie wypłukiwał co jak zrobisz filetowe pasemka czeka Cię bardzo szybko... no i włosów nie zniszczyłam rozjaśnianiem... naprawdę z całego serca polecam... za 20pasemek razem z microringami i przesyłką zapłaciłam niecałe 30zł a założyła mi je mama... tyle samo zapłacisz za farbę i rozjaśniacz i zniszczysz włosy... ufff ale się rozpisałam... oczywiście zrobisz jak zechcesz, a ja tylko poddaję pomysł
a jak te włoski na mikro ringi przyczepiasz do swoich??POZDRAWIAM
PuMcIa0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 14:33   #5
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: czarne wlosy z filoetowymi pasemkami

Cytat:
Napisane przez PuMcIa0991 Pokaż wiadomość
a jak te włoski na mikro ringi przyczepiasz do swoich??POZDRAWIAM
ano dziecinnie proste to jest... potrzebne Ci będą tylko szydełko i kombinerki, najlepiej takie z wąskimi końcówkami bierzesz pasemko swoich włosów przeciągasz je za pomocą szydełka przez microring przesuwasz microring do skóry głowy (ale zostaw tak przynajmniej centymetr luzu między skórą głowy a wysokością ringa bo będzie Cię to ciągnęło i przeszkadzało) wkładasz w to końcówkę pasemka, które chcesz doczepić i zaciskasz cążkami najlepiej poproś kogoś o pomoc... a swoją drogą poszukaj na youtube powinno coś być na ten temat, poza tym jak kupisz pasemka to sprzedawca powinien wysłać Ci instrukcje obsługi...
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.