Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 11:08   #3481
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hejka dziewczyny Mam takie pytanko,czy znacie jakąś dobrą stronę internetową,która pomoże mi kupić kilka produktów z firmy MAC? Słyszałam,że są to dobre kosmetyki i chciałam kilka wypróbować.... niestety mieszkam na Śląsku nie daleko Rybnika i nie ma tu żadnych sklepów z tą firmą, prosiłabym o odpowiedź ... Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje. Może któraś z was mogłaby mi odpisać ????
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:43   #3482
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Mam takie pytanko,czy znacie jakąś dobrą stronę internetową,która pomoże mi kupić kilka produktów z firmy MAC? Słyszałam,że są to dobre kosmetyki i chciałam kilka wypróbować.... niestety mieszkam na Śląsku nie daleko Rybnika i nie ma tu żadnych sklepów z tą firmą, prosiłabym o odpowiedź ... Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje. Może któraś z was mogłaby mi odpisać ????
Zamiast powtarzac ten sam post dwa razy wystarczy poswiecic kilka minut i przejrzec pierwszy post.
MAC nie wysyla kosmetykow na terenie Polski - jeszcze .....
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:44   #3483
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mniej więcej poczytałam wasze posty :P (lepiej późno niż wcale) Tutaj wspominacie o jakimś Kamilu, który przesyła kosmetyki z firmy MAC- bynajmniej tak zrozumiałam. Jak można go dorwać chciałabym coś zamówić u niego... Macie z nim jakiś kontakt e-mailowy? lub gg ?
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:52   #3484
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie, Kamil nie wysyła żadnych kosmetyków, jest tylko wizażystą z uprzejmości którego korzystamy, kiedy robi zakupy dla siebie, najczęściej zagranicą.

Kosmetyki MAC w Polsce internetowo to chyba tylko na Allegro, ale ostrzegam, trzeba uważać, bo podróbek mnóstwo, najlepiej skorzystać z oferty sprawdzonych sprzedawców
Natomiast jeśli chodzi ogólnie o neta to polecam strony wyszczególnione w pierwszym poście (gdzie BTW wszystko jest dokładnie opisane), może oferta nie jest pełna, ale trafiają się przepiękne limitowanki, trudne do dostania, na allcosmeticswholesale.com kupisz próbki pigmentów dobre do wypróbowania na początek.

Obejrzałam kocią kolekcję i hmmm nic mnie nie pociąga (Mauvement już mam a nawet nie czuję potrzeby posiadania nowego słoiczka ), a z VV jedynie Push The Edge
Zaoszczędzę trochę na nowe perfumy

Mnie się tak bardzo marzą nowe pigmacze... może w świątecznej...

Nie chciałby ktoś wkładu Surreal ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 15:45   #3485
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie, Kamil nie wysyła żadnych kosmetyków, jest tylko wizażystą z uprzejmości którego korzystamy, kiedy robi zakupy dla siebie, najczęściej zagranicą.

Kosmetyki MAC w Polsce internetowo to chyba tylko na Allegro, ale ostrzegam, trzeba uważać, bo podróbek mnóstwo, najlepiej skorzystać z oferty sprawdzonych sprzedawców
Natomiast jeśli chodzi ogólnie o neta to polecam strony wyszczególnione w pierwszym poście (gdzie BTW wszystko jest dokładnie opisane), może oferta nie jest pełna, ale trafiają się przepiękne limitowanki, trudne do dostania, na allcosmeticswholesale.com kupisz próbki pigmentów dobre do wypróbowania na początek.

Obejrzałam kocią kolekcję i hmmm nic mnie nie pociąga (Mauvement już mam a nawet nie czuję potrzeby posiadania nowego słoiczka ), a z VV jedynie Push The Edge
Zaoszczędzę trochę na nowe perfumy

Mnie się tak bardzo marzą nowe pigmacze... może w świątecznej...

Nie chciałby ktoś wkładu Surreal ?



Dzięki za informacje,a orientujesz się może ile kosztuje dostawa do Polski ? super by było jakbyś mi napisała
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 15:58   #3486
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jeśli chodzi o cocktailcosmetics.co.uk to chyba 4.50 ₤ na dzien dobry + 0.50 ₤ za każdy produkt, na stronie jest info a co do ACW to zajrzyj na wspólnozakupowy wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358972&page=25
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:10   #3487
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie chciałby ktoś wkładu Surreal ?
Ja bym chciała ale mam tylko pigmenty w zamiam i to niewiele, na moim wymiankowym wsio poisze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 18:50   #3488
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Ja jestem z Wrocławia ...ile sztuk SR było nie mam pojęcia ale wiem, że były jeszcze dostępne ..i jeszcze patticoat nie było sold out.
Możecie spróbować zadzwonić do Wrocławskiego MAC'a i się dowiedzieć ile ich jeszcze zostało a jak coś to mogę wam je kupić i porozsyłać jeżeli będzie taka potrzeba
szkooooda, że w MACu nie można odłożyć na dłużej, mogłabym nawet zaliczkę wpłacić... będę w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej we Wrocku to bym sobie odebrała... :/
pozostaje mi liczyć że do tego czasu jeszcze będzie.

Marysiu: mnie kocia kolekcja niestety też niet, ale się spłukę na VV... Znacie dokładne daty kiedy te kolekcje mają wejść? idealna byłaby połowa sierpnia gdyż wybieram się wtedy do Stolicy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 19:05   #3489
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hah! ja się utwierdzam coraz bardziej w przekonaniu, że jesli Tobie się coś podoba to mogę brać w ciemno

Corii przykro mi, z pigmentów które posiadasz nic mnie nie interesuje, mam już te kolory
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:06   #3490
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Znacie dokładne daty kiedy te kolekcje mają wejść?
Podłączam się do pytania
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:43   #3491
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Hah! ja się utwierdzam coraz bardziej w przekonaniu, że jesli Tobie się coś podoba to mogę brać w ciemno
hehe i vice versa

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania
nooo
bo "sierpień" to mi za wiele nie daje niestety... żeby obmacać jakąś kolekcję muszę w podróż wyruszać... w związku z czym potrzebuje wiedzieć kiedy mam to zrobić dokładniej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 22:50   #3492
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
szkooooda, że w MACu nie można odłożyć na dłużej, mogłabym nawet zaliczkę wpłacić... będę w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej we Wrocku to bym sobie odebrała... :/
pozostaje mi liczyć że do tego czasu jeszcze będzie.
Kasiu ja kiedys uprosilam przez telefon Krakowianki, odlozyly mi cien, opisaly nazwiskiem i jak po tygodniu dojechalam to go odebralam. Moze warto zadzwonic i porozmawiac......
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:22   #3493
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

witam wszystkich,postanowilam sie tutaj podlaczyc pod watek gdyz posiadam pare mazidel z Mac i jestem bardzo zadowolona,nie mam jeszcze podkladu od nich i tak sie zastanawiam czy sa one godne polecenia gdyz slyszalam rozne opinie na ten tema,mozecie cos powiedziec na ich temat?pozdrawiam serdecznie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:12   #3494
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hurra! zdepotowalam swoj pierwszy cien - ale swąd przypalonego plastiku - bezcenny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:24   #3495
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mam pytanie dotyczące wymiany w sklepie MACa, wczoraj zakupiłam cień Steamy, ale chyba jednak wolę neutrale, wymiana jest w ciągu 7 dni? a możliwość zwrotu istnieje?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:52   #3496
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hurra! zdepotowalam swoj pierwszy cien - ale swąd przypalonego plastiku - bezcenny
No widzisz nie taki diabeł straszny...
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:15   #3497
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Ja jestem z Wrocławia ...ile sztuk SR było nie mam pojęcia ale wiem, że były jeszcze dostępne ..i jeszcze patticoat nie było sold out.
Możecie spróbować zadzwonić do Wrocławskiego MAC'a i się dowiedzieć ile ich jeszcze zostało a jak coś to mogę wam je kupić i porozsyłać jeżeli będzie taka potrzeba

Jak fajnie,że jesteś z Wrocławia, mam do Ciebie takie pytanko skoro już tam mieszkasz to może kupiłabyś mi kilka kosmetyków z MAC? Oczywiście dam Ci wcześniej znać. Bo na razie to czekam na przelew z pracy ale jak go już dostanę to mogłabym Ci napisać co bym chciała? Byśmy się jakoś dogadały. Ja niestety nie mam dostępu do firmy MAC a na niektórych cieniach do powiek mi zależy... dokładnie pisząc to chodzi mi o wkłady do paletki i są to nazwy : "naked lunch" i "satin taupe" . Mogłabyś sprawdzić,czy są one dostępne w tym sklepie? Byłabym Ci bardzo wdzięczna i jak byś mi napisała po ile są te wkłady to było by super czekam z niecierpliwością na odpowiedź z Twojej strony pozdrawiam
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:13   #3498
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja tak po lekkim przesycie MACiem, ..........
Kamil proszę daj znać czy dostałeś PW, bo nie wiem co się z pocztą wyprawia.....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:34   #3499
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 09:42   #3500
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja mam z BB i moge powiedziec ze jest super,jezeli chodzi o pedzelek to dalej jestem w poszukiwaniach,slyszalam ze firma Maestro ma fajny pedzelek
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:56   #3501
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc


Gdzie kupiłaś ten cień z MACA ?i i le za niego dałaś ? Prosiłabym o odpowiedź... Pozdrawiam
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:01   #3502
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc
Pochwal się, co upolowałaś???
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:24   #3503
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc
Fluidline to najlepszy eyeliner jaki miałam w życiu, najdłużej wytrzymuje na powiekach w niezmienionym stanie. BB ma fajne linerki tylko jak dla mnie zbyt szarobure. Wolę kolor.
Ja uzywam do nich zwykłego pędzelka do linera z Sephory, tego cienkiego... I jest git
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:40   #3504
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc
Popieram kasiaj85 - fluidline z MACa to najlepszy eyeliner, jakiegokolwiek używałam - zdecydowanie polecam kupno . Trzyma się cały dzień bez konieczności poprawek, nie blaknie i nie trzeba z nim wielkich boi staczać jeśli chodzi o zmywanie .
Jedyny (ale malutki) minusik, który mi akurat nie absolutnie przeszkadza - wg. mnie nie jest to czerń absolutna, ale wiadomo, że odbiór koloru to rzecz subiektywna...

Gdzieś słyszałam (lub czytałam), że ten z BB potrafi odbijać się pod okiem, jeśli ktoś ma do tego anatomiczne predyspozycje (vide: ja ), ale nie chciałabym być wyrocznią...

Co do pędzelka to używam na zmianę dwóch spiczastego i skośnego (w końcu opanowałam manewrowanie takim cudakiem ) .
Ten cieniutki, spiszaty, biały mam z Costal Scents, a skośny, syntetyczny mam z Inglota - wieczorkiem napisze konkretne nazwy i numerki, bo teraz piszę z pracy...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:42   #3505
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Mam już swoje pierwsze cienie M.A.Ca
I czuję że nie skończy się to dobrze, bo ich kosmetyki uzależniają
Mam pytanie do Was odnośnie eyelinerów żelowych, otóż rozważam kupno maczkowego lub BB(Czy któraś miała okazję je testować?).
I mam problem jaki pędzelek jest najlepszy do tego rodzaju eyelinerów?(chodzi mi o konkretny numer, firmę)
Będę wdzięczna za pomoc
ja mam BB i jestem w nim absolutnie zakochana - jest supertrwały, przyjemnie się nakłada, nic się nie rozmazuje i nie znika nawet z kącików do późnego wieczora
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:13   #3506
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś ten cień z MACA ?i i le za niego dałaś ? Prosiłabym o odpowiedź... Pozdrawiam
Cienie kupiłam w sklepie M.A.C., a ceny są podane na stronie www

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Pochwal się, co upolowałaś???
Hmm przy Was to skromniutko wypadam, no ale mam: satin taupe oraz shroom Malowałam się nimi sama na sesję plenerową i
Chociaż moja koleżanka-kosmetyczka twierdzi że inglot jest najjjj

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fluidline to najlepszy eyeliner jaki miałam w życiu, najdłużej wytrzymuje na powiekach w niezmienionym stanie. BB ma fajne linerki tylko jak dla mnie zbyt szarobure. Wolę kolor.
Ja uzywam do nich zwykłego pędzelka do linera z Sephory, tego cienkiego... I jest git
O a podasz mi przy okazji numerek tego pędzelka z Sephory?
Czytałam na forach amerykańskich że bardzo zachwalają pędzelek 266makowy
Masz też eyeliner BB czerń?

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Popieram kasiaj85 - fluidline z MACa to najlepszy eyeliner, jakiegokolwiek używałam - zdecydowanie polecam kupno . Trzyma się cały dzień bez konieczności poprawek, nie blaknie i nie trzeba z nim wielkich boi staczać jeśli chodzi o zmywanie .
Jedyny (ale malutki) minusik, który mi akurat nie absolutnie przeszkadza - wg. mnie nie jest to czerń absolutna, ale wiadomo, że odbiór koloru to rzecz subiektywna...

Gdzieś słyszałam (lub czytałam), że ten z BB potrafi odbijać się pod okiem, jeśli ktoś ma do tego anatomiczne predyspozycje (vide: ja ), ale nie chciałabym być wyrocznią...

Co do pędzelka to używam na zmianę dwóch spiczastego i skośnego (w końcu opanowałam manewrowanie takim cudakiem ) .
Ten cieniutki, spiszaty, biały mam z Costal Scents, a skośny, syntetyczny mam z Inglota - wieczorkiem napisze konkretne nazwy i numerki, bo teraz piszę z pracy...
Qrcze ile dziewczyn tyle opinii
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja mam BB i jestem w nim absolutnie zakochana - jest supertrwały, przyjemnie się nakłada, nic się nie rozmazuje i nie znika nawet z kącików do późnego wieczora
Też czytałam właśnie podobne recenzje odnośnie BB.
Testowałaś również fluidline z MACa?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:22   #3507
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Hmm przy Was to skromniutko wypadam, no ale mam: satin taupe oraz shroom Malowałam się nimi sama na sesję plenerową i
Chociaż moja koleżanka-kosmetyczka twierdzi że inglot jest najjjj
Bardzo fajny zestaw

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Qrcze ile dziewczyn tyle opinii

Też czytałam właśnie podobne recenzje odnośnie BB.
Testowałaś również fluidline z MACa?
Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:27   #3508
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Też czytałam właśnie podobne recenzje odnośnie BB.
Testowałaś również fluidline z MACa?
powiem Ci, że sama między tymi dwoma się wahałam, ostatecznie zdecydowałam się na BB, bo do gustu przypadł mi kolor Graphite Shimmer, niby nastawiałam się na czarny, ale ja lubię zdecydowaną, głęboką, połyskliwą czerń, a tylko taką gwarantował mi L'oreal Carbon Gloss, którego wycofali, koniec końców wybrałam połyskujący grafit z BB

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
ja jestem świeżak w użytkowaniu tych w żelu, swój z BB mam ok. półtora miesiąca, więc nic się jeszcze nie dzieje. gdzieś czytałam, że często dzieje się tak, bo przeważnie użytkownicy eyelinera w żelu nabierają go ze środka, w ten sposób zwiększając dostęp powietrzu, lepiej ponoć nabierać z boków, słyszałam też coś nt. dodawania wit.E w olejku, ale ile w tym wszystkim prawdy
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:34   #3509
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
W sierpniu mam zamiar kupić kolejne dwa a może trzy cienie jak się uda odłożyć kasiorkę
Fakt coś mi się obilo o uszy o wysychaniu tych linerów, ale myślę że to też zależy od np. przechowywania a poza tym posiadaczki może się wypowiedzą w tym temacie
Ja też dopiero zaczynam przygodę z żelowymi eye., dlatego tutaj pytam


Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
powiem Ci, że sama między tymi dwoma się wahałam, ostatecznie zdecydowałam się na BB, bo do gustu przypadł mi kolor Graphite Shimmer, niby nastawiałam się na czarny, ale ja lubię zdecydowaną, głęboką, połyskliwą czerń, a tylko taką gwarantował mi L'oreal Carbon Gloss, którego wycofali, koniec końców wybrałam połyskujący grafit z BB
O tym z L'oreal nie slyszałam, a głeboką czerń ma tez ze EYE LINER smashbox(ale to wiem tylko z you.)
Qrde też się waham między tym MACa a BB, bo ile dziewczyn tyle opinii. Ale może jeszcze jakieś wypowiedzi będą, więc poczekam cierpliwie A jakiego pędzelka używasz do jego nakładania?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:42   #3510
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
W sierpniu mam zamiar kupić kolejne dwa a może trzy cienie jak się uda odłożyć kasiorkę
Fakt coś mi się obilo o uszy o wysychaniu tych linerów, ale myślę że to też zależy od np. przechowywania a poza tym posiadaczki może się wypowiedzą w tym temacie
Ja też dopiero zaczynam przygodę z żelowymi eye., dlatego tutaj pytam



O tym z L'oreal nie slyszałam, a głeboką czerń ma tez ze EYE LINER smashbox(ale to wiem tylko z you.)
Qrde też się waham między tym MACa a BB, bo ile dziewczyn tyle opinii. Ale może jeszcze jakieś wypowiedzi będą, więc poczekam cierpliwie A jakiego pędzelka używasz do jego nakładania?
o, super, dzięki za informację, w przyszłości się zainteresuję tym Smashboxem
używam pędzelka z Sephory, z tej serii Platinum, ze ściętą końcówką, chociaż wydaje mi się, że lepszy byłby z normalną, cieniutką. oczywiście proponowano mi pędzelek BB, ale cena w wysokości bodajże 130 zł, skutecznie mnie zniechęciła
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.