Antidral - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 14:10   #91
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: antidral

A jak stosowac na dzien
Bo tylko widocznie moja skóra taka głupia jest . Używam i nic! Może jakbym rano i wieczorem to cos by bylo. Robilam juz kilka przerw ale to nic nie daje, a najgorsze jest to że dzisiaj w szkole bylam w swetrze, czułam tak jakby mi pot leciał strumieniami a w domu okazało się że są małe plamki. Jednak jak poszłam do sklepu (w innej bluzce) bez swetra to miałam plamy Oczywiscie stosuje go juz okolo 5 miesięcy
__________________
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:18   #92
karoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: K-K
Wiadomości: 79
GG do karoska
Dot.: antidral

Zachęcona opiniami z forum, kupiłam sobie to cudo i teraz cierpię... czytałam że piecze, ale że aż tak- mam tylko nadzieję że podziała
karoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 18:13   #93
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez nowa1010
A jak stosowac na dzien
Bo tylko widocznie moja skóra taka głupia jest . Używam i nic! Może jakbym rano i wieczorem to cos by bylo. Robilam juz kilka przerw ale to nic nie daje, a najgorsze jest to że dzisiaj w szkole bylam w swetrze, czułam tak jakby mi pot leciał strumieniami a w domu okazało się że są małe plamki. Jednak jak poszłam do sklepu (w innej bluzce) bez swetra to miałam plamy Oczywiscie stosuje go juz okolo 5 miesięcy
Na dzień się go w ogóle nie stosuje - nic nie daje, bo spływa z potem i niszczy ubrania. Poza tym o Antidralu i Etiaxilu było już milion pińcet razy - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i poczytać o zasadach stosowania.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:42   #94
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: antidral

Ja wiem ze o antidralu było już bardzo wiele ale tam nikt nie mowil ze stosuje rano, a chcialabym wiedziec czy to pomoze, bo na noc nic nie pomaga.
__________________
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:59   #95
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

ja slyszalam ze to strasznie niszczy ubrania wiec na dzien chyba bym nie polecla, no chyba ze gdy jestes w domu w jakiejs szmatce do zniszczenia hehe
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:18   #96
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Talking Dot.: antidral

Widze , że tutaj jest mnóstwo wątków dotyczących antidrala i etiaxilu ) gdzie ja byłam , że nie znalazłam wizażu kiedyś ?? i męczyłam się całe lata.... teraz już używam i jestem szczęśliwa, że na randce nie muszę się martwic czy przypadkiem nie mam plam pod pachami )))

Pozdrawiam
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:20   #97
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

no a u mnie teraz moj men spi i nie moge sobie aplikowac na noc bos ie drapie i wierce jak glupia
hehhe
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 12:31   #98
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Dot.: antidral

Wiele z Was pisze , że je swędzi po użyciu antidrala, mam nadzieje, że ze mną jest wszystko Ok bo u siebie takich objawów nie zauważyłam , i dzieki Bogu, bo nie lubie jak mnie coś swędzi i piecze
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:32   #99
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Smile Dot.: antidral

kilka dni temu kupiłam antidral i wczoraj zastosowałam po raz pierwszy
jak narazie nie czuję się spocona, jednak jeszcze nie zaufałam do konca zoczymy co będzie się dzialo pozniej. Kolejny raz zamierzam zastosowac jutro wieczorem nie swędzialo mnie nic, dopoki nie wlozylam koszulki, kilka razy potarla skore pod pachami i zaczelo sie.. nieprzyjemne dosc uczucie ale da sie przezyc
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:09   #100
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez nowa1010
Ja wiem ze o antidralu było już bardzo wiele ale tam nikt nie mowil ze stosuje rano, a chcialabym wiedziec czy to pomoze, bo na noc nic nie pomaga.
Jest kilka postów o tym, że aplikowany na dzień nie działał w ogóle, za to prawidłowo aplikowany:
  • na noc
  • na suchą, umytą skórę
  • zmywany rano
zaczynał działać jak należy. Jest też kilka postów o tym, że na niektórych nie działa w ogóle.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:04   #101
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: antidral

muszę sobie zafundowac ten antidral . w sumie to tak czytam o nim i o tym swędzeniu... przecież to ma w składzie prawie 100% alkoholu, alko wysusza skórę, a jakby tak rano przy myciu posmarowac pachy balsamem albo jakims olejkiem (do ciała albo takim po depilacji, jak ma Joanna)?
moglaby ktoras z pan to przetestowac, np. w jakis weekend?
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 20:32   #102
Ja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Cześć,
Mam pytanie do tych z was, którzy już stosowali Antidral na ręce. Co się dzieje ze skórą po jego stosowaniu? Czy są jakieś krytyczne tego skutki? Czy efekty estetyczne są okropne?
Ja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:38   #103
Ja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Cześć,
Mam pytanie do tych z was, którzy już stosowali Antidral na ręce. Co się dzieje ze skórą po użyciu w/w środka? Czy to jakoś rzuca się w oczy? Czy po jakimś czasie będzie można zaprzestać kuracji? Czy jest to skuteczne?
Dzięki za odpowiedzi
Ja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:15   #104
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: antidral

Dziewczyny, wypróbowany przeze mnie i działający sposób na to, zeby po antidralu nie piekło! Przeczytałam to gdzieś na innym forum i działa. Któraś z was pisała, że nie piekło, dopóki nie potarła paszek bluzką i o to właśnie chodzi. Po posmarowaniu paszek antidralem staram się trzymać ręce nad głową dopóki skóra NAPRAWDĘ DOBRZE nie wyschnie, najlepiej jakiś czas tak pochodzić, albo postarać się zasnąć z rękami ułożonymi nad głową, pod żadnym pozorem nie dotykać miejsć posmarowanych żadnym materiałem, nie powinno być także kontaktu skóry ze skórą.Mi pomaga badrzo, zero pieczenia..może wam też coś pomoże...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 07:25   #105
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Smile Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez Ja007
Cześć,
Mam pytanie do tych z was, którzy już stosowali Antidral na ręce. Co się dzieje ze skórą po użyciu w/w środka? Czy to jakoś rzuca się w oczy? Czy po jakimś czasie będzie można zaprzestać kuracji? Czy jest to skuteczne?
Dzięki za odpowiedzi


Nie wiem jak do rąk, ale na stopach nic nie widać i jest efekt
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:09   #106
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez aannuullaa
Po posmarowaniu paszek antidralem staram się trzymać ręce nad głową dopóki skóra NAPRAWDĘ DOBRZE nie wyschnie, najlepiej jakiś czas tak pochodzić, albo postarać się zasnąć z rękami ułożonymi nad głową, pod żadnym pozorem nie dotykać miejsć posmarowanych żadnym materiałem, nie powinno być także kontaktu skóry ze skórą.
A to ktoś robi inaczej?
Niestety, prawdziwym wrażliwcom nie pomaga. Nawet trzymanie rąk do góry bite 4 godziny.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:08   #107
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: antidral

Mnie Antidral piekł tylko na początku używania, a po kilku tygodniach przeszło. Może po prostu trzeba przeczekać pierwsze tygodnie stosowania?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:39   #108
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: antidral

Mi antidral pomógł do tego stopnia,że nie uzywam go juz ponad pół roku a moje problemy z poceniem sie skończyły. Pocę się bardzo mało a kiedys to była lekka tragedia. Jednak nie uzywam go już bo nabawiłam sie po nim ciemnych plam pod pachami Wygląda to okropnie...po goleniu pach i tak wygląda jakbym sie nie ogoliła..takie szare się zrobily a nigdy takich nie miałam!! Smaruje kremami ale to nic nie daje....tak jakby on był dla mnie za silny i podziałał na melanine skóry czy coś. Także uważajcie z tym dziewczyny.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 13:01   #109
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez aannuullaa
Dziewczyny, wypróbowany przeze mnie i działający sposób na to, zeby po antidralu nie piekło! Przeczytałam to gdzieś na innym forum i działa. Któraś z was pisała, że nie piekło, dopóki nie potarła paszek bluzką i o to właśnie chodzi. Po posmarowaniu paszek antidralem staram się trzymać ręce nad głową dopóki skóra NAPRAWDĘ DOBRZE nie wyschnie, najlepiej jakiś czas tak pochodzić, albo postarać się zasnąć z rękami ułożonymi nad głową, pod żadnym pozorem nie dotykać miejsć posmarowanych żadnym materiałem, nie powinno być także kontaktu skóry ze skórą.Mi pomaga badrzo, zero pieczenia..może wam też coś pomoże...

m.in. ja o tym pisałam. Mialam na mysli sytuacje kiedy ubiera sie jakas bluzke juz po wyschnieciu antidralu poprostu wrazliwosc skory ma pewien wplyw na takie odczucie
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:20   #110
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: antidral

a czt któraś z was miała po antidralu spuchniete pachy, bo nie wiem czy iść z tym do lekarza czy może to samo mi przejdzie tym bardziej, ze mnie nie boli
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:26   #111
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: antidral

mnie nic nie spuchlo dzis zastosuje jeszcze raz, chociaz juz po jednym zastosowaniu jestem zadowolona, dziś np. rano mialam goraczke 37,6 stopnia, lezalam pod koldra, spocilam sie strasznie a pod pachami tylko troszeczke.. normalnie juz bym pływala

Marga6 a długo juz się ten stan utrzymuje? jesli krotko to przyloz sobie np. lodu wtedy opuchlizna opusci troszkę
a jesli juz jakis czas to warto pojsc do lekarza, nic nie stracisz a moze cos poleci albo doradzi, moze to kwestia tez jakiegos uczulenia?
pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:30   #112
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: antidral

mi po setnym zastosowaniu antidrala pod prawą pachą wyrósł bolesny guz. podskurne zgrubienie przez które nie moglam ruszać pachą. jak poszłam do learza, od razu skierował mniedo chirurga. ten zaś powiedział,ze to chłonniaczek i skierował mnie na usg. ale na usg czekałam 3 tygodnie,dlatego jak poszłam,to pod pachą już nic nie miałam. stąd mój wniosek,że to przez antidral, po prostu gruczoły sie zapaliły [mimo iż to nie była buła czerwona] .

do lekarza już z tym nie wróciłam, bo niech on sie wysra z tym swoim chłonniaczkiem,co wychodzi i sie chowa [bo miałam już to 3 razy,ale raz już tak bolało,ze poszłam do lekarza]

więc co by nie było, to samo zejdzie smaruj to tylko np clotrimazolem, nie gol pachy i nie stosuj antidrala.... aż nie zniknie opuchlizna.
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:51   #113
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: antidral

soniczka ciekawe podejscie do lekarzy jakby mi cos takiego wyroslo to nawet jakby zniklo to bym do lekarza poszla
zastosowalam wlasnie antidral pod pachami, na dlonie i stopy.. zobaczymy jaki będzie efekt ale dzis mnie troszkę swędzi pod lewą pachą- nieprzyjemne
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 05:29   #114
Ja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Cześć,
Dopiero zacznę stosować Antidral i mam do was pytanie. Jak będe go stosował do rąk to z jaką częstotliowścią go używać? Codziennie czy co jakiś konkretny czas?
Ja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 07:32   #115
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: antidral

nie ma na to jednej słusznej rady musisz wyprobowac sam i przekonac się co dla Ciebie jest odpowiednie.
zastosuj raz, sprawdz efekt, pozniej zastosuj kolejny raz, np za dwa dni, a moze nawet kolejnego dnia, zalezy to od wrazliwosci dloni, sprobuj sam jakie stosowanie jest dobre dla Ciebie
pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:32   #116
::bunia::
Raczkowanie
 
Avatar ::bunia::
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 39
Dot.: antidral

czesc wszystkim!! mam taki sam problem jak wiekszość tu obecnych.mam już dość tego pocenia, wcale nie moge korzystac z zycia, niemoge nosic kolorowych bluzeczek w lato. KOSZMAR!! kiedyś natrafiłam na ta stronke i wyczytalam o tym antidralu.postanowilam ze go kupie. i lezy tak sobie na poleczce i dopiero wczoraj go uzylam . bałam sie jak cholera tego calego pieczenia. sprobowalam tylko pod jedna pache.nic nie pomoglo moze dlatego ze za malo nałozylam a to wszytko przez ten strach :/ mam pare pytanek co do antidralu.
1. ile dni mam czekac po depilacji z nalozeniem tego srodka??
2. ile mam tego nakladac??
Na pierwszy raz tylko tak dotknelam z 2 razy i musze powiedziec ze ...pieklo i to nie lekko. a prawie wcale duzo tego nie bylo.POMOCY !!! Iprosze ... nie smiejcie sie ze mnie.
::bunia:: jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:41   #117
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

jak przeczytalam o tym co napisla "soniczka" to sie przerazilam.. bo uzylam tego tylko raz, a po kilku dniach mialam malego guzka, ktory nie byl czerwony tylko w kolorze skory i bolal mnie!! ale na szczescie juz go nie ma.. bynajmniej go nie czuje, ani tez nie czuje bolu.. na razie nie stosuje.. nie wiem czy sie mniej poce, bo po jednym razie to wiecie.. ale jakos na razie mnie nie wylewa.. zobaczymy jutro jak zaloze jakas "inna" bluzke.. a co do "::buni::" to ja nalozylam go tak jak lekko odrosly mi wloski.. bo jak dzien po goleniu to wydaje mi sie ze za wczesnie.. bo przy goleniu mozna sie zaciac czy cos i moze jeszcze sie nie zagoic ranka na drugi dzien.. ile nalozyc.. ja nalozylam na poczatek malo zeby zobaczyc czy bedzie mnie piec, swedziec itp. ale swedzialo mnie tylko w jednym miejscu.. a jak nakladalam to bylam w staniku i czekalam az wyschnie :P to tak tyle ode mnie
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:42   #118
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: antidral

otóż zakupiłam, zastosowałam się do powyżej opisanych rad. I POMOGLO!!
Kiedys to mialam niagare pod pachami, a teraz nic, suchutko
w sumie to muszę przyznac ze nie wierzyłam w jakiś cudowny specyfik i w pierwszm dniu ubrałam jak zwykle czarną bluzkę :P
no a teraz to muszę iśc na zakupy, po jakies kolorowe ciuszki
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:00   #119
szwedka84
Raczkowanie
 
Avatar szwedka84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 256
Dot.: antidral

hejka
Mnie niestety tez dotyczyl problem nadmiernego pocenia ;/ czy zimno czy cieplo moja pacha zawsze mokra ... byc moze jest to na tle stresowym bo w domu jest ok tylko jak gdzies wyjde to od razu powodz ....
No i dzieki WIZAZOWI przeczytalam o antiralu .... juz jestem po 3 nocy stosowania ... Mi od razu pomoglo O dziwo nic nie pieklo
Jestem bardzo zadowolona doslownie ani jednej kropelki pod pacha ... tfu tfu aby nie zapeszyc:P Sproboje ograniczyc stosowanie... dzisiaj zrobie dzien przerwy zobaczymy czy jutro tez bedzie SUCHO
szwedka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:38   #120
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: antidral

Polecam Antidral! Tani i skuteczny. Próbawałam różnych antyperspirantów - nie warto. Jest super. Używam go już jakiś czas i nigdy nie zawiódł

Co do pieczenia: ważne by depilację pach robić z wyprzedzeniem min. 24h I po zaaplikowaniu, tak jak już zostało wspomniane, poczekać aż dokładnie przeschnie. Najlepiej smarować na noc
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.