Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 19:06   #4801
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Huhuhuhu cieszy michę!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:07   #4802
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziecie marnotrawne wróciło Dzisiaj normalnie dzień wrażeń, pofarbowałam włosy(wyszło z tego co narazie widze super, jasniutko ), i robiłam swoje pierwsze pazurki żelowe (jak dla mnie tragedia , ale mamie sie podobają). Już widze że krzywa C to bedzie moja zmora, no i za grube przy wolnym brzegu I niektóre za szerokie. Ale mam nadzieje że metodą prób i błędów w koncu dojde do w miare ogarnietych

Lece nadrabiać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:13   #4803
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziecie marnotrawne wróciło Dzisiaj normalnie dzień wrażeń, pofarbowałam włosy(wyszło z tego co narazie widze super, jasniutko ), i robiłam swoje pierwsze pazurki żelowe (jak dla mnie tragedia , ale mamie sie podobają). Już widze że krzywa C to bedzie moja zmora, no i za grube przy wolnym brzegu I niektóre za szerokie. Ale mam nadzieje że metodą prób i błędów w koncu dojde do w miare ogarnietych

Lece nadrabiać
witaj dziecino
na tipsie czy naturalkach?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

novelove i jak działa ta maska http://3.bp.blogspot.com/-WlNLyRGmQF...0/100_4657.jpg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:24   #4804
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czessc

Lady i Snow swietne zakupy

wczoraj bylismy na imprezie, tzn pojechalismy do klubu studenckiego w gdansku, ale w koncu wyladowalismy w sopocie w zlej kobiecie pilam przepyszne drinki "wyzwolona" z kiwi fajnie bylo
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:27   #4805
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zrzucamy się

Faktycznie mam ciepło zimny kolor i na odroscie tak samo, ale powtarzam Wam ze to specjalnie i pamietacie jak mialam szary i plakalam?
No wlasnie, teraz wole cieplejszy.
A uwazam ze zoltych wlosow po calosci nie mam
Bardzo ładny masz kolor
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

[/COLOR]nie wiem co śnieżny blond może mieć wspólnego ze złocistymi refleksami
A nie widziałaś nigdy siuśków na śniegu?


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
żyję nadal przywieziono mi komputerek, ale wątpię, że będę częściej (nie to, że Was już nie kocham ale same rozumiecie, czekam aż moje klepki wskoczą na odpowiednie miejsce )
Nie mniej jednak mogę normalnie pisać w razie gdybym miała kryzys, bo z komórki to krótko pisząc - DUPA.

Wrzucam też fotki po tym wellatonie 12/1, które zrobiłam zaraz po farbowaniu, więc już ponad tydzień temu. Jak dotąd jestem zadowolona, ładnie się wypłukuje, ale zobaczymy co będzie dalej, po 2 tygodniach, bo zwykle po takim czasie Londa zaczynała dziczeć.
Pokazałabym teraźniejszą fotkę, ale nie mam jak zrobić

Nie mogłam się zdecydować, którą fotkę wstawić, więc daję wszystkie jakie wtedy zrobiłam, tylko zdjęcie nr 4 jest robione z lampą

No to spadam walczyć o siebie

Aaa! Snow - przeczytałam już "jedz módl się kochaj", bardzo mi się podobała nie wiem co tam chciałaś ze mną skonsultować, ale miałam dać znać po przeczytaniu, więc daję
Włoski prześliczne A ty odpoczywaj i "rób" swoje
Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hejka blondyny

widzę, że jest szał na mój wellaton 12/1
to bardzo fajna farbka i widzę, że wam też fajnie wychodzi.

ja ostatnio się skusiłam na ten syoss 11-0 ale mam co do niego mieszane uczucia, zresztą same zobaczcie.
rozjaśnił lepiej niż wellaton, ale z takim żółtawym pobłyskiem nienaturalnym.
włosy w średnim stanie, ale jakoś wogóle ostatnio się pogorszyły.

dlatego pewnie przy następnym farbowaniu wrócę do wellatonu
U mnie ładnie czysto wyglada
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

[/COLOR]Lady-super te spodnie kobaltowe!!! naprawdę mega! uwielbiam ten kolor
Oj tak, zgadzam sie, są boskie Też chce takie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witaj dziecino
na tipsie czy naturalkach?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

novelove i jak działa ta maska http://3.bp.blogspot.com/-WlNLyRGmQF...0/100_4657.jpg
Aa na tipsie robiłam, chce obczaić wszystkie opcje przedłużania i poszło od tipsa. W piątek bede sobie robic i nie wiem, może tym razem na szablonie. Zobacze, wiem nad czym musze teraz pracować wiec bede mogła wyeliminować błędy. Nikt od razu alfą i omegą nie był przecież, prawda?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:36   #4806
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bardzo ładny masz kolor

A nie widziałaś nigdy siuśków na śniegu?



Włoski prześliczne A ty odpoczywaj i "rób" swoje

U mnie ładnie czysto wyglada


Oj tak, zgadzam sie, są boskie Też chce takie


Aa na tipsie robiłam, chce obczaić wszystkie opcje przedłużania i poszło od tipsa. W piątek bede sobie robic i nie wiem, może tym razem na szablonie. Zobacze, wiem nad czym musze teraz pracować wiec bede mogła wyeliminować błędy. Nikt od razu alfą i omegą nie był przecież, prawda?
o siuśki na śniegu tak to wygląda

prawda praktyka czyni mistrza
ja dużo napatrzyłam się zanim zaczęłam sobie robić sama
podobno mam zdolności manualne ale brak cierpliwości komuś nie lubię robić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:37   #4807
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
a jaki numer wellaton bedzie zblizony do tej perłowej londy??
chyba tylko 12/1 choć i tak wyjdzie dużo mniej chłodno szaro

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witaj dziecino
na tipsie czy naturalkach?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

novelove i jak działa ta maska http://3.bp.blogspot.com/-WlNLyRGmQF...0/100_4657.jpg
ja też jej używam jest świetna ale trzeba trzymać krótko jakieś 5min, żadne trzymanie w cieple po 30min przy niej się nie sprawdza

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czessc

Lady i Snow swietne zakupy

wczoraj bylismy na imprezie, tzn pojechalismy do klubu studenckiego w gdansku, ale w koncu wyladowalismy w sopocie w zlej kobiecie pilam przepyszne drinki "wyzwolona" z kiwi fajnie bylo
to fajnie, że miło czas spędziłaś i dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 19:37   #4808
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czessc

Lady i Snow swietne zakupy

wczoraj bylismy na imprezie, tzn pojechalismy do klubu studenckiego w gdansku, ale w koncu wyladowalismy w sopocie w zlej kobiecie pilam przepyszne drinki "wyzwolona" z kiwi fajnie bylo
dziękuję

o fajna nazwa i klubu i drina
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:38   #4809
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziecie marnotrawne wróciło Dzisiaj normalnie dzień wrażeń, pofarbowałam włosy(wyszło z tego co narazie widze super, jasniutko ), i robiłam swoje pierwsze pazurki żelowe (jak dla mnie tragedia , ale mamie sie podobają). Już widze że krzywa C to bedzie moja zmora, no i za grube przy wolnym brzegu I niektóre za szerokie. Ale mam nadzieje że metodą prób i błędów w koncu dojde do w miare ogarnietych

Lece nadrabiać
ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz.tez pamietam moje zelowe poczatki...bywały wzloty i upadki..i upadki wiec tylko sie nie poddawaj kiedys dojdziesz do perfekcji
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:39   #4810
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
chyba tylko 12/1 choć i tak wyjdzie dużo mniej chłodno szaro



ja też jej używam jest świetna ale trzeba trzymać krótko jakieś 5min, żadne trzymanie w cieple po 30min przy niej się nie sprawdza



to fajnie, że miło czas spędziłaś i dziękuję
ok dzięki za info
nie wiem jakie produkty wybrać
Gliss Kur ma dobre opinie ale miałam odżywkę i nie bardzo może maskę wezmę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:40   #4811
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
chyba tylko 12/1 choć i tak wyjdzie dużo mniej chłodno szaro
dzięki kochana sprobuje tego wellatonu zawsze moge wrocic do londy
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 19:51   #4812
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dzięki kochana sprobuje tego wellatonu zawsze moge wrocic do londy
próbuj pewnie tu chyba każda jak do tej pory jest zadowolony no oprócz Asi od Jasia


A ja dalej się dokształcam.. Już wiem, ze prostowanie chemiczne odpada w przypadku moich blondasów (jedna wizażanka podpowiedziała mi tą metodę), global keratin też zostało zjechane tzn że efekt słaby, na pewno nie wyprostuje włosów.. Jedynie to encanto najmocniejsze Ale poczytałam tyle o tym że się boję teraz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:54   #4813
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
próbuj pewnie tu chyba każda jak do tej pory jest zadowolony no oprócz Asi od Jasia


A ja dalej się dokształcam.. Już wiem, ze prostowanie chemiczne odpada w przypadku moich blondasów (jedna wizażanka podpowiedziała mi tą metodę), global keratin też zostało zjechane tzn że efekt słaby, na pewno nie wyprostuje włosów.. Jedynie to encanto najmocniejsze Ale poczytałam tyle o tym że się boję teraz
o to może moja koleżanka miała to global keratin tylko pokićkało mi się bo w sumie podobne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:02   #4814
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Leae-pytałaś mnie o wellaton, to ja za pierwszym razem kładłam na całość na ostatnie 10 min i ładnie wyrównało na długości mieszanki jest sporo, na pewno wystarczy Ci jedno op
Dzięki za info W takim razie działam Wellatonem w piątek


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
próbuj pewnie tu chyba każda jak do tej pory jest zadowolony no oprócz Asi od Jasia


A ja dalej się dokształcam.. Już wiem, ze prostowanie chemiczne odpada w przypadku moich blondasów (jedna wizażanka podpowiedziała mi tą metodę), global keratin też zostało zjechane tzn że efekt słaby, na pewno nie wyprostuje włosów.. Jedynie to encanto najmocniejsze Ale poczytałam tyle o tym że się boję teraz

Jeśli mogę coś doradzić, to właśnie tak jak piszesz nie rób global keratin, moja koleżanka robiła ten zabieg w salonie, wydała kilkaset złotych a efekt - praktycznie żaden. Może włosy rzeczywiście były trochę gładsze, ale prostować i tak musiała, a po 2 tygodniach po zabiegu nie było śladu.

Encanto mnie też bardzo kusi... Tylko najbardziej boję się, że włosy po zabiegu po jakimś czasie będą bardziej zniszczone niż przed, na wątku o tym zabiegu niektóre dziewczyny tak pisały...
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:04   #4815
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Dzięki za info W takim razie działam Wellatonem w piątek





Jeśli mogę coś doradzić, to właśnie tak jak piszesz nie rób global keratin, moja koleżanka robiła ten zabieg w salonie, wydała kilkaset złotych a efekt - praktycznie żaden. Może włosy rzeczywiście były trochę gładsze, ale prostować i tak musiała, a po 2 tygodniach po zabiegu nie było śladu.

Encanto mnie też bardzo kusi... Tylko najbardziej boję się, że włosy po zabiegu po jakimś czasie będą bardziej zniszczone niż przed, na wątku o tym zabiegu niektóre dziewczyny tak pisały...
o to na bank moja koleżanka o tym opowiadała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:04   #4816
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to może moja koleżanka miała to global keratin tylko pokićkało mi się bo w sumie podobne
no ten zabieg przyjemniejszy ponoć ale i delikatniejsze działanie Dziewczyna mi napisała, że 2 dni się jej efekt utrzymał.. miałabym po prostu wygładzone fale co najwyżej chyba tylko jedynym wyjście jak się już uprę będzie encanto.. ale na razie czekam jeszcze na więcej informacji, powysyłałam trochę PW i może dowiem się czegoś więcej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:06   #4817
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ten zabieg przyjemniejszy ponoć ale i delikatniejsze działanie Dziewczyna mi napisała, że 2 dni się jej efekt utrzymał.. miałabym po prostu wygładzone fale co najwyżej chyba tylko jedynym wyjście jak się już uprę będzie encanto.. ale na razie czekam jeszcze na więcej informacji, powysyłałam trochę PW i może dowiem się czegoś więcej
moja koleżanka właśnie mówiła że jak umyła głowę 1 raz to były proste ale nie tak jak zapewniali i trzeba było je prostować jeszcze prostownicą więc beznadzieja
jak Ci ktoś prześlę foto jak to wygląda po miesiącu np to pokaż

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:08
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:08   #4818
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziecie marnotrawne wróciło Dzisiaj normalnie dzień wrażeń, pofarbowałam włosy(wyszło z tego co narazie widze super, jasniutko ), i robiłam swoje pierwsze pazurki żelowe (jak dla mnie tragedia , ale mamie sie podobają). Już widze że krzywa C to bedzie moja zmora, no i za grube przy wolnym brzegu I niektóre za szerokie. Ale mam nadzieje że metodą prób i błędów w koncu dojde do w miare ogarnietych

Lece nadrabiać
czeko jak moge ci cos zasugerowac to nie rzucaj sie od razu na przedluzanie wszystkich na raz- bo raz ze nim dojdziesz do perfekcji to sobie zajedziesz naturalki i ci bedzie zel odlazil a dwa ze mnostwo czasu ci to zajmie...
i zniechecisz sie.
probuj danego dnia na jednym, dwoch pazurach ale staraj sie by byly perfekcyjne i dokladne- wypiluj az bedziesz zadowolona, staraj sie klasc malo zelu- na caly pazur zaleznie od rozmiaru pedzelka powinno ci isc okolo glutka na pol wlosia pedzlowego inaczej bedzie za gruby- no i max 3 warstwy- podklad, druga i wtapiasz, trzecia pokrywajaca wtopienie- wypilowujesz ksztalt i dopiero nablyszczasz.
jesli uzywasz covera-maskeda- to osobno robisz jajko coverowe a osobno koncowke- dzieki temu bedzie cieniej i naturalniej jak cos to pytaj, ale najlepiej jakbys pokazala nawet kulfony- bo wtedy latwiej bedzie okreslic bledy i co do poprawki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:09   #4819
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hmm tak was czytam i czytam...nigdy nie myslałam o takim prostowaniu. moze lepiej zapuścic dłuższe włosy i wtedy je potraktowac, długo sie utrzymaje taki efekt?
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 20:12   #4820
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Dzięki za info W takim razie działam Wellatonem w piątek





Jeśli mogę coś doradzić, to właśnie tak jak piszesz nie rób global keratin, moja koleżanka robiła ten zabieg w salonie, wydała kilkaset złotych a efekt - praktycznie żaden. Może włosy rzeczywiście były trochę gładsze, ale prostować i tak musiała, a po 2 tygodniach po zabiegu nie było śladu.

Encanto mnie też bardzo kusi... Tylko najbardziej boję się, że włosy po zabiegu po jakimś czasie będą bardziej zniszczone niż przed, na wątku o tym zabiegu niektóre dziewczyny tak pisały...
dziękuję kolejna osoba odradza
ja też mam tyle "ale" co do encanto, boję się bo nie chciałabym po zabiegu musieć jakoś drastycznie końce ściąć ale tak jak piszesz jest tyle opinii, że nie wiadomo w co wierzyć chyba trzeba się samemu przekonać no i kurde żeby to jakoś na kolor nie wpłynęło niby rozjaśnia ale ostatnio jakaś blondynka napisała, że jej przyciemniło

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja koleżanka właśnie mówiła że jak umyła głowę 1 raz to były proste ale nie tak jak zapewniali i trzeba było je prostować jeszcze prostownicą więc beznadzieja
jak Ci ktoś prześlę foto jak to wygląda po miesiącu np to pokaż
jasne tylko najpierw się zapytam tej osoby czy mogę żeby nie było

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
hmm tak was czytam i czytam...nigdy nie myslałam o takim prostowaniu. moze lepiej zapuścic dłuższe włosy i wtedy je potraktowac, długo sie utrzymaje taki efekt?
tu jest wszystko fajnie opisane http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:18   #4821
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

super
tylko ciekawe czy rzeczywiscie tak pieknie bym sobie sama zrobiła;/
ah i myślałam że troche dłuzej utrzymuje sie efekt
ale ciekawe ciekawe
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:24   #4822
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję kolejna osoba odradza
ja też mam tyle "ale" co do encanto, boję się bo nie chciałabym po zabiegu musieć jakoś drastycznie końce ściąć ale tak jak piszesz jest tyle opinii, że nie wiadomo w co wierzyć chyba trzeba się samemu przekonać no i kurde żeby to jakoś na kolor nie wpłynęło niby rozjaśnia ale ostatnio jakaś blondynka napisała, że jej przyciemniło

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



jasne tylko najpierw się zapytam tej osoby czy mogę żeby nie było



tu jest wszystko fajnie opisane http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html
oczywiście, rozumiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:30   #4823
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Buahhot- oooo zła kobieta jak byłam na heinekenie to bylismy też w sopocie własnie w złej kobiecie fajnie tam było

Agatko-zapomniałam napisać, ale kolorek masz fajny, taki słoneczny
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:34   #4824
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję kolejna osoba odradza
ja też mam tyle "ale" co do encanto, boję się bo nie chciałabym po zabiegu musieć jakoś drastycznie końce ściąć ale tak jak piszesz jest tyle opinii, że nie wiadomo w co wierzyć chyba trzeba się samemu przekonać no i kurde żeby to jakoś na kolor nie wpłynęło niby rozjaśnia ale ostatnio jakaś blondynka napisała, że jej przyciemniło

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



jasne tylko najpierw się zapytam tej osoby czy mogę żeby nie było



tu jest wszystko fajnie opisane http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html
Hej tak sie wetne
ja robilam 1 raz encanto.. i bylam zadowolona w sumie robilam 2 razy, ale 1 kolezanka mi zrabala, wiec poprawialam ale ogolnie... rewelacja... nie musialam prostowac wlosow, a mam naprawde mega krecone. nie wygladaly co prawda jak tych dziewczyn ktore maja falowane wlosy, ale byly proste. wystarcyzlo, ze je wysuszylam suszarka i moglam wyjsc z domu przyliz mialam przez pierwszy tydzien, potem juz bylo spoko. co do pogorszenia stanu wlosow.... nie zauwazylam czegos takiego. ja osobiscie czaje sie znowu na encanto. jak tylko skoncze nisima, wyrownam w miare kolor to znowu robie, bo to jest cud techniki
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:36   #4825
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko jak moge ci cos zasugerowac to nie rzucaj sie od razu na przedluzanie wszystkich na raz- bo raz ze nim dojdziesz do perfekcji to sobie zajedziesz naturalki i ci bedzie zel odlazil a dwa ze mnostwo czasu ci to zajmie...
i zniechecisz sie.
probuj danego dnia na jednym, dwoch pazurach ale staraj sie by byly perfekcyjne i dokladne- wypiluj az bedziesz zadowolona, staraj sie klasc malo zelu- na caly pazur zaleznie od rozmiaru pedzelka powinno ci isc okolo glutka na pol wlosia pedzlowego inaczej bedzie za gruby- no i max 3 warstwy- podklad, druga i wtapiasz, trzecia pokrywajaca wtopienie- wypilowujesz ksztalt i dopiero nablyszczasz.
jesli uzywasz covera-maskeda- to osobno robisz jajko coverowe a osobno koncowke- dzieki temu bedzie cieniej i naturalniej jak cos to pytaj, ale najlepiej jakbys pokazala nawet kulfony- bo wtedy latwiej bedzie okreslic bledy i co do poprawki.
No właśnie największy problem mam z warstwą budującą, ale już widze że zrobiłam błąd bo właśnie covera dałam na całego paznokcia więc podejrzewam że dlatego mi trudniej było ładnie wyprofilować łuk ?
No kurcze ciężko mi było bo niby dawałam żel na środek a jakoś tak do dupki wychodziło. Ale może właśnie tak jak mówie - cover na całość i to przeważyło że za grube przy końcu.
Drugi problem to u mnie światło było i np pewnie źle dobrałam rozmiar tipsa, albo źle wypiłowałam, no ale to też umieć musze więc trudno. Jakoś sie uczyć musze
Z wtopieniem też troche dałam tyłka ale jakoś wyprostowałam wszystko. No i też mamka niecierpliwa, wierciła sie i juz widziałam po jej minie że chciała już żebym tylko skończyła jak najszybciej. W sumie zeszło mi 3h razem. Zrobiłam cover bo mama ma króciutką płytke, końcówke delikatnie czerwona i na serdecznym i kciuki czarne kwiatki wtopiłam.
No i też problem właśnie mam z tym żeby nadać ładny kształt, żeby nie były takie szerokie... i juz sie powoli sama motałam jak rozmiar tipsa dobierać i niby było dobrze a potem patrze i bach za szerokie. Korci mnie forma, ale zabrałam sie za tipsa najpierw to bede korygować błędy teraz.

Ja ogólnie już sama widze co do poprawki. Na pewno kształt, i grubość przy wolnym brzegu. Ale i tak byłam zadowolona że pamiętałam co,jak kiedy, że zmatowić, primer itd. I nic nie pomyliłam Jeszcze w tygodniu sobie na tipsach pocwicze linie usmiechu.

Mama i TŻ mówią że za dużo od siebie wymagam, że wcale nie jest tak źle jak na pierwszy raz. No ale ja wiem po prostu jak to powinno wyglądać

Jutro spróbuje mamie zdjecia zrobić to wtedy wkleje.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-11-06 o 21:08
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:56   #4826
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

nie od razu Kraków zbudowano zyczę cierpliwości. ćwicz na kolezankach , zapytaj ktora zgodzi sie na drobne eksperymenciki
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:08   #4827
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Caskada przeglądam różne blogi i zobacz na co natknęłam się :
Jakie produkty mogą mieć wpływ na cerę?
Zdziwicie się, ale mleko. To ono jest głównym złoczyńcom. W wielu przypadkach stwierdzono, że po spożywaniu mleka robią się zaskórniki. Dzieje sie tak, ponieważ mleko zawiera Kazeinę, która ma wpływ na nasz trądzik.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:22   #4828
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hejka blondyny

widzę, że jest szał na mój wellaton 12/1
to bardzo fajna farbka i widzę, że wam też fajnie wychodzi.

ja ostatnio się skusiłam na ten syoss 11-0 ale mam co do niego mieszane uczucia, zresztą same zobaczcie.
rozjaśnił lepiej niż wellaton, ale z takim żółtawym pobłyskiem nienaturalnym.
włosy w średnim stanie, ale jakoś wogóle ostatnio się pogorszyły.

dlatego pewnie przy następnym farbowaniu wrócę do wellatonu
efekt całkiem ładny nie widzę żółtego
Cytat:
Napisane przez pjonafrajerze Pokaż wiadomość
tak wiem . że nie działają . ale napisałam że chodzi mi dokładnie o wellaton 12/1 i proteinowy rozjasniacz joanny

tu macie zdj moich włosów.
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=115976
ja bym juz nie kładła rozjaśniacza bo zniszczysz włosy spróbuj farbami rozjaśniającymi
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja z takiego koloru schodziłam farbami,a nie rozjaśniaczem.
ja też
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wkleiłam wczorajsze małe zakupy do albumu ale foto w futrzaku to zrobię jakoś na dniach bo dziś nie dałam już rady


bardzo ładny sweterek a futrzak super

czeko a gdzie foty z fabowania ?

lady mnie się też te spodenki podobają ale ja mam masywne uda i pewnie bym wyglądała jak wieloryb w takich płaszczyk też mi się taki marzy

Bunny śliczne te pazurki Twoje ? a zdradź tajemnice jak robisz takie łatki- panterkę? bo ja to ciemniak w tym jestem ale efekt mi sie bardzo podoba


ja mam już taki odrost, że się prosi o zgładzenie ale postanowiłam wytrzymać jeszcze do piątku bo po następnej niedzieli będę mieć gości i chce żeby włoski były świeżutkie ,równiutkie i bez odrostu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:29   #4829
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


efekt całkiem ładny nie widzę żółtego

ja bym juz nie kładła rozjaśniacza bo zniszczysz włosy spróbuj farbami rozjaśniającymi

ja też

bardzo ładny sweterek a futrzak super

czeko a gdzie foty z fabowania ?

lady mnie się też te spodenki podobają ale ja mam masywne uda i pewnie bym wyglądała jak wieloryb w takich płaszczyk też mi się taki marzy

Bunny śliczne te pazurki Twoje ? a zdradź tajemnice jak robisz takie łatki- panterkę? bo ja to ciemniak w tym jestem ale efekt mi sie bardzo podoba


ja mam już taki odrost, że się prosi o zgładzenie ale postanowiłam wytrzymać jeszcze do piątku bo po następnej niedzieli będę mieć gości i chce żeby włoski były świeżutkie ,równiutkie i bez odrostu
dziękuję Asieńko
nie przesadzaj ja uda też niczego sobie mam ale mam nadzieję że jakoś będę wyglądała
ja szukam ciągle wymarzonego i nie mogę znaleźć chyba sama uszyję
mój odrost też prosi o zgładzenie ale nie wiem co robić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:43   #4830
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziewczyny, błagam pomóżcie mi, a wydaje mi się, że wy najlepiej możecie doradzić Czym i w jaki sposób mogę uzyskać taki efekt, zbliżony jak na zdjęciach poniżej:

http://weheartit.com/entry/17079271
http://weheartit.com/entry/17081485
http://weheartit.com/entry/17113296
http://weheartit.com/entry/17113764

żeby sposotować: włosy z wierzchu jasne, a pod spodem ciemne, naturalne - zeby były takie prześwity. ogólnie jestem naturalną blondynką, farbowałam już castingiem loreala na jeden z tych najjaśniejszych blondów, ale u mnie okazł się być zbyt złocisty. byłam osobie na balejażu , myslac, że uzyskam taki efekt , ale niestety nic to nie dało, a fryzjerka chyba nie bardzo zrozumiała moje oczekiwania. od spodu mam ciemne włosy, chodzi mi przede wszytskim o motodę jaką mogłabym rozjaśnić te z wierzchu. Dlatego może uda Wam się okreśić co powinnam zrobić. Czy farbę trzeba rozłożyć równomiernie na wszytskie włosy, czy można byłoby tylko na wierzch (myslałam o perłowej londzie), czy to jakiś kosmieczny pomysł
Zará jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.