Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-23, 12:11   #511
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek
hehe, my dziś walczymy Ja będę robić kropkową choinkę na złotym lakierze A nude możesz czymś odświeżyć w świątecznych barwach

Będą jeszcze ładniej wyglądać
Powodzenia! Ja niestety nie mam aż tak wprawnej ręki, by zrobić jakiekolwiek zdobienie świąteczne, zostaje tylko czerwony lakier + brokat. Tak właśnie myślę, czy czerwony brokat z Las Vegas mogłabym położyć na nudziaka

Mam nadzieję

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

czarna kawo, co chwila wracam do Twoich pazurków, po prostu nie mogę się napatrzeć
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:18   #512
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ooo Viv wow
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mnie się baaaaaaaardzo podobają
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
śliczne
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Piękne Na święta jak najbardziej.


Zapomniałam, któraś z was pytała o nowe kolekcje wibo KLIK
Dzięki Dziewczyny!
Ja się pytałam o tę kolekcję Myślałam, że flaszki są bardziej wintydż
A Kawko, piękne pazurki Te krótsze też mają pokaźną długość poza tym kolor, zdobienie - bosko!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
śliczne są to zdjecie przypomniało mi, że takiego odcienia niebieskiego, CHYBA jeszcze nie mam
To wiesz co robić
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki Ty też się nie daj



Postaram się
Dzięki

Chyba znalazłam lakier do boxa Bardzo interesujący kolor
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:23   #513
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Okej, będziemy trzymać kciuki. Z tego co piszesz wnioskuję, że miałaś znów zrywane paznokcie, tak? Jejku, trzymaj się tam i pomyśl, że już jutro wigilia, prezenty, świąteczny nastrój... Tylko śniegu nie ma.

Też mam coś ponad 40, ale dopóki nie skończę choć z dwóch buteleczek jeszcze to nic nowego nie kupuję. A gdzie kupujesz MIYO? W Naturze nie ma, no nie? Może kiedyś Cię poproszę, żebyś mi kupiła
Nie, były frezowane, boki całkowicie wycięte i paliczki zostały czyszczone, bo zaczynały gnić.

Ja teraz też nic nie kupuję, poczekam trochę. Pokaż kiedyś kolekxję.
MIYO kupuję u siebie w małej drogerii Sahara. Kosztują 3,50zł. Na taką wymianę mogłabym iść w ferie, tylko musiałabym wiedzieć jakie lakiery są u Ciebie i po ile.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:28   #514
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

vivinn, nie wiem czy zauważyłaś w tym długim moim poście opinię o Twoim mani, więc wklejam jeszcze raz: "Śliczne mani U Ciebie zawsze jest tak magicznie, jak Ty to robisz? Cudny brokat, myślę, że nadadzą się na święta jak najbardziej."

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Nie, były frezowane, boki całkowicie wycięte i paliczki zostały czyszczone, bo zaczynały gnić.

Ja teraz też nic nie kupuję, poczekam trochę. Pokaż kiedyś kolekxję.
MIYO kupuję u siebie w małej drogerii Sahara. Kosztują 3,50zł. Na taką wymianę mogłabym iść w ferie, tylko musiałabym wiedzieć jakie lakiery są u Ciebie i po ile.
Trzymaj się.

Nawet gdybym chciała teraz coś kupić to nie mam za co Ostatnie 30zł zostało mi na prezent dla koleżanki. Jasne, w ferie okej, zależy tylko jakie firmy Cię interesują. Miss Selene, GR Rich Color, niefirmówki, Delia, Essence itp., bo trochę tego jest. Mogłabym też dorzucić lakier od siebie nieużywany jakiś. Zrobię zdjęcia dzisiaj lakierów.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:35   #515
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nawet gdybym chciała teraz coś kupić to nie mam za co Ostatnie 30zł zostało mi na prezent dla koleżanki. Jasne, w ferie okej, zależy tylko jakie firmy Cię interesują. Miss Selene, GR Rich Color, niefirmówki, Delia, Essence itp., bo trochę tego jest. Mogłabym też dorzucić lakier od siebie nieużywany jakiś. Zrobię zdjęcia dzisiaj lakierów.
Nie wiem jak cenowo wyglądają, ale u siebie mam maluszki MS, Essence, może sama masz jakiś niefirmowy, który możes polecić, to takie też by mnie interesowały. Z joko chyba miałaś taką folię - ozdobne w ten deseń też bym chciała bądź matowe. Kwestia dogadania, kiedy zrobi się maraton po sklepach i obezna w cenach, i asortymencie. Do tego czasu wyślę moją kolekcję, żebyś ew. dobrała niepowtarzające się kolory.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:38   #516
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
vivinn, nie wiem czy zauważyłaś w tym długim moim poście opinię o Twoim mani, więc wklejam jeszcze raz: "Śliczne mani U Ciebie zawsze jest tak magicznie, jak Ty to robisz? Cudny brokat, myślę, że nadadzą się na święta jak najbardziej."
Ojej, rzeczywiście nie zauważyłam
Dziękuję Ci bardzo, to super-miłe słowa
A zamysł był taki, że lakier bazowy ma być ciemnym zimowym niebem, a brokat padającym śniegiem
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:44   #517
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn
Ojej, rzeczywiście nie zauważyłam
Dziękuję Ci bardzo, to super-miłe słowa
A zamysł był taki, że lakier bazowy ma być ciemnym zimowym niebem, a brokat padającym śniegiem
Muszę rozdzielać takie długie posty na dwa krótsze Nie ma sprawy!

Właśnie miałam pisać, że mani mi się kojarzy z niebem i gwiazdkami/śnieżynkami, ale nie chciałam wyjść na głupka


Kiedy robimy mani dla jednej z dziewczyn (bodajże Karoli)?

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Nie wiem jak cenowo wyglądają, ale u siebie mam maluszki MS, Essence, może sama masz jakiś niefirmowy, który możes polecić, to takie też by mnie interesowały. Z joko chyba miałaś taką folię - ozdobne w ten deseń też bym chciała bądź matowe. Kwestia dogadania, kiedy zrobi się maraton po sklepach i obezna w cenach, i asortymencie. Do tego czasu wyślę moją kolekcję, żebyś ew. dobrała niepowtarzające się kolory.
Niefirmowych u siebie w kosmetyczce nie mam, za to widziałam kilka fajnych na ryneczku. Z Safari też są fajne, a z Delii widziałam ładne brokatowe. Z Joko mogę Ci wysłać ten lakier, bo go nie używam, raz maźnęłam i mi nie przypadł do gustu. Napisz mi na PW, jakie konkretnie by Cię lakiery interesowały, w jakiej cenie całość (ja jestem za 30 zł), jakie kolory itp. Zaraz cyknę fotę lakierom i jak Ci się jakieś spodobają to też mogę odstawić dla Ciebie.

Kiedy masz ferie?
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-23 o 12:49
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 12:46   #518
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czerwony czysty, mocny, ostry - na rosole, wywarze z buraków, zakwasie i z dodatkiem torebkowego.
Biały u mnie mama robi zawsze na własnym zakwasie i po prostu torebkowe i butelkowe to wg mnie się nie umywają ja uwielbiam jak barszcz biały jest kwaśny, rzadki, z podsmażoną cebulką i kiełbaską no na wigilię oczywiście z grzybami, ale ja nie lubię grzybów więc tak nie dużo, lekki aromat jest.
a ja barszczyków nie lubię
tylko ten grzybowy


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Złamałam wszystkie paznokcie u prawej ręki, w nocy. Wyglądają jak moje obgryzańce... Cały wolny brzeg; teraz spiłowałam, żeby wyrównać strzępki i zadziory, zamalowałam odżywką, tylko opuszki bardzo tkliwe są, w miejscu gdzie był paznokieć.
o masz


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Efekty mojej wczorajszej walki z pilnikiem (czy to są jajeczka?).
nieźle
dziewczyny juz poradziły co i jak chociaż z chęcią nadal bym Cie zobaczyła w zaokrąglonych kwadratach, dużo widzę ze swoich pazurków na Twoich zdjęciach


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Heej

Mam coś zabawnego do opowiedzenia
Byłam z psem na dworze i widziałam gołębia z naszyjnikiem z chleba (sama skórka bez środka). I gołąbek chciał wejść pod górkę. Tupta, tupta i nadepnął sobie na chleb i się wywrócił na brzuch Ale od razy wstał i dzielnie pomaszerował dalej
naszyjnik z chleba?
hahhahaha gołąb-alpinista wybaczcie, przewraca mi się w głowie coś


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Okeej, to i ja wrzucę, co mam.
Miały być przedświąteczne, ale chyba zostaną i na Święta, bo nie mam weny na malowanie Muszę je koniecznie spiłować.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa!
Viv, są po prostu absolutnie przepiękne


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Będzie dużo pisania i dużo zdjęć, więc ostrzegam
Skróciłam paznokcie. Chodzę z takimi krótszymi już ok. 10 dni i jestem bardzo zadowolona. W załączniku stare mani, jeszcze na długich (wątpliwej urody, wygląda jak piżama), potem długie golasy, krótsze golasy i świąteczne mani na krótszych paznokciach. O ile jeszcze długie golasy wyglądały jako tako, to pomalowane był strasznie szponiaste, teraz to widzę, fuj! Poza tym po skróceniu wyrównały się proporcje między białym a różowym i gołe nie wyglądają już tak groteskowo, trudniej je też przegiąć i lakier mi na wskazującym już nie pęka i są dużo wygodniejsze
Na świątecznym mani złota mgiełka wibo, którą komuś obiecałam (Medi?), ale ciężko było mi ją uchwycić. Dość mocno kryje kolor bazowy (wolałabym coś lżejszego), ale na beżu jest piękna. Zmywa się też bez większego problemu. Generalnie warto kupić Czerń jak zwykle rozmazana topem, chyba muszę jakiejś innej poszukać...
Gratis lakiery i pierścionki dla koleżanek na święta, znalazłam ostatnio takie śliczne adosy po 3.90 Ale byłam twarda, nic dla siebie nie wzięłam! Wybaczcie jakość zdjęć, mój aparat nie radzi sobie w tym świetle.

Chyba źle ze mną. Mam nadzieję, ze zrozumiałyście cokolwiek z tej chaotyczniej paplaniny
następna
piękne pazurki, no wow! po skróceniu rewelacja
a ta lakiery z pierścionkami są.... mega!


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
U mnie nie wiem jeszcze, co będzie, babcia powiedziała, że albo barszcz czerwony albo grzybowa, zresztą ja nie przepadam za potrawami wigilijnymi i zamiast zupy zjem pierogi z kapustą i grzybami Poza tym będzie kapusta z grochem, ryba, no i kompot z suszu, fe. Zbytnio się tą kolacją nie najem, ale trudno.
kapusty z grochem nie trawię, a na sam zapach kompotu z suszu mnie cofa


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Souv - poszłam w nocy do lodówki (a mamy nową, bez rączek, tylko z takim wgłębieniem u dołu drzwi), nie wzięłam kul, bo nie chciałam się tłuc, zakręciło mi się w głowie, jeszcze chodząc na bokach stóp ciężej jest zachować równowagę i bezmyślnie szybko złapałam właśnie tą dolinę, żeby nie polecieć do tyłu...



Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kav, Ty to masz szczęście Myślałam, że złamałaś je podczas snu. A wiesz czego to dowodzi? Że się nie chodzi w nocy wyżerać jedzenia z lodówki Nie no, żartuję. Szybko odrosną. Pokaż, jak wyglądają teraz, pewnie nie jest aż tak źle, jak piszesz.

W ogóle, widziałam Twoją powiększającą się kolekcję lakierów - bomba! Szczęściara, u mnie MIYO nie ma
Miyo
bardzo lubię, chociaż flejksy mi się zgluciały


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Teraz o tym pomyślałam, haha. Pokażę po południu, bo po obiedzie muszę zmienić najpierw opatrunki (też proszę trzymać kciuki, bo zawsze parę godzin płaczę nad miską zanim zbiorę się i oderwę )

Teraz chyba przekroczyłam już 40 (!), a MIYO tanie jak barszcz. Powiedziałabym, że w cenie niefirmowych.
trzymam kciuki
Kav, a zaczynałaś było ile? 16?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:46   #519
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Powodzenia! Ja niestety nie mam aż tak wprawnej ręki, by zrobić jakiekolwiek zdobienie świąteczne, zostaje tylko czerwony lakier + brokat. Tak właśnie myślę, czy

myślę, że czerwony brokat będzie ok, chociaż ja wolę kolorowe brokaty na ciemniejszym tle niż nude

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie, były frezowane, boki całkowicie wycięte i paliczki zostały czyszczone, bo zaczynały gnić.
.
biedna Ty trzymam kciuki, by się szybko goiło i bolało jak najmniej!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:49   #520
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A zamysł był taki, że lakier bazowy ma być ciemnym zimowym niebem, a brokat padającym śniegiem
świetna interpretacja


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kiedy robimy mani dla jednej z dziewczyn (bodajże Karoli)?
dla Karoli jeśli się nie mylę 27-31 grudnia po świętach, przed Sylwestrem
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:51   #521
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie, były frezowane, boki całkowicie wycięte i paliczki zostały czyszczone, bo zaczynały gnić.

Ja teraz też nic nie kupuję, poczekam trochę. Pokaż kiedyś kolekxję.
MIYO kupuję u siebie w małej drogerii Sahara. Kosztują 3,50zł. Na taką wymianę mogłabym iść w ferie, tylko musiałabym wiedzieć jakie lakiery są u Ciebie i po ile.
Ta na halach targowych ?Uwielbiam ją.Zawsze jest tam to,czego nie znajdę w rossie/naturze.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 12:52   #522
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smoo - Zaczynałam z 12 i to całkiem niedawno

Yenotek - jeszcze jak na złość te złamane paznokcie...

Chucky - dokładnie ta! Pracuje tam moja sąsiadka i czasami dostanę zniżkę przy więksych zakupach albo mogę sobie usiąść, kiedy ciężko mi ustać przy półkach
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2012-12-23 o 12:54
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 12:54   #523
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
nieźle
dziewczyny juz poradziły co i jak chociaż z chęcią nadal bym Cie zobaczyła w zaokrąglonych kwadratach, dużo widzę ze swoich pazurków na Twoich zdjęciach
Dziękować

Już mi nic nie mów o innym kształcie, bo dostanę świra Na razie niech takie okrągłe zostaną, podrasuję trochę te jajeczka, ale więcej nic nie zmieniam. Mam dosyć zmian jak na te parę dni. Faktycznie, ja też widzę dużo ze swoich u Ciebie Drobne dłonie, malutkie palce, wąska płytka. Rączka jak u dziecka. W pozytywnym sensie!

Cytat:
Napisane przez smoothly
kapusty z grochem nie trawię, a na sam zapach kompotu z suszu mnie cofa
Dokładnie!

Cytat:
Miyo
bardzo lubię, chociaż flejksy mi się zgluciały
Słodkie są te buteleczki MIYO Widziałam raz w Zawierciu i kurde, nie kupiłam. Zazdroszczę Wam.

Cytat:
dla Karoli jeśli się nie mylę 27-31 grudnia po świętach, przed Sylwestrem
Dzięki. Mam nadzieję, że się wyrobię i coś wymyślę.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:00   #524
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Niefirmowych u siebie w kosmetyczce nie mam, za to widziałam kilka fajnych na ryneczku. Z Safari też są fajne, a z Delii widziałam ładne brokatowe. Z Joko mogę Ci wysłać ten lakier, bo go nie używam, raz maźnęłam i mi nie przypadł do gustu. Napisz mi na PW, jakie konkretnie by Cię lakiery interesowały, w jakiej cenie całość (ja jestem za 30 zł), jakie kolory itp. Zaraz cyknę fotę lakierom i jak Ci się jakieś spodobają to też mogę odstawić dla Ciebie.

Kiedy masz ferie?
Ja bym wolała max. 25 z przesyłką. Wtedy do paczki z lakierami do Ciebie włożyłabym Ci pieniądze. Musiałabym obfocić kolekcję. Jakby coś można się dogadać na PW.

Nie wiem, ale wtedy, kiedy Ty, bo obie jesteśmy z woj. Śląskiego.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:00   #525
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Smoo - Zaczynałam z 12 i to całkiem niedawno
no pamiętam, pamiętam
ja w lipcu koło 10 miałam, na święta 20 przywiozłam z Lublina do domu


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękować

Już mi nic nie mów o innym kształcie, bo dostanę świra Na razie niech takie okrągłe zostaną, podrasuję trochę te jajeczka, ale więcej nic nie zmieniam. Mam dosyć zmian jak na te parę dni. Faktycznie, ja też widzę dużo ze swoich u Ciebie Drobne dłonie, malutkie palce, wąska płytka. Rączka jak u dziecka. W pozytywnym sensie!
już nic nie mówię, ciii!
popróbuj, ja w migdałkach chodziłam ze 2 miesiące aż mnie naszła chęć wypróbowania tych kwadratów także spokojnie, zostaw je sobie potem będziesz kombinować


Cytat:
Dokładnie!
jak my się rozumiemy



Cytat:
Słodkie są te buteleczki MIYO Widziałam raz w Zawierciu i kurde, nie kupiłam. Zazdroszczę Wam.
ładniutkie, a i lakiery niezłe jakościowo
u mnie podrożały ostatnio. w Lublinie też niesamowicie kiepski dostęp do nich jest, wiedziałam je tylko w dwóch sklepikach i to na dwóch różnych końcach miasta


Cytat:
Dzięki. Mam nadzieję, że się wyrobię i coś wymyślę.
ja już nawet mam pomysł, ciekawe jak z wykonaniem wyjdzie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:03   #526
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Ja bym wolała max. 25 z przesyłką. Wtedy do paczki z lakierami do Ciebie włożyłabym Ci pieniądze. Musiałabym obfocić kolekcję. Jakby coś można się dogadać na PW.

Nie wiem, ale wtedy, kiedy Ty, bo obie jesteśmy z woj. Śląskiego.
Ale po co pieniądze? To chyba ma być tak, że ja np. kupuję Ci kilka lakierów, Ty mi kilka i jest taka wymiana.

Z Twojej kolekcji też miałabym coś wybrać czy jak? Bo już nic nie rozumiem

Ok, 25zł to dobry pomysł. Można nawet mniej. Zapomniałam, że za przesyłkę też się płaci.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:07   #527
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Chucky - dokładnie ta! Pracuje tam moja sąsiadka i czasami dostanę zniżkę przy więksych zakupach albo mogę sobie usiąść, kiedy ciężko mi ustać przy półkach
Kupuje tam zawsze lakiery i bazę pod cienie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:11   #528
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ale po co pieniądze? To chyba ma być tak, że ja np. kupuję Ci kilka lakierów, Ty mi kilka i jest taka wymiana.

Z Twojej kolekcji też miałabym coś wybrać czy jak? Bo już nic nie rozumiem

Ok, 25zł to dobry pomysł. Można nawet mniej. Zapomniałam, że za przesyłkę też się płaci.
Po to, że u mnie lakiery są pewnie tańsze i wydam pewnie mniej od Ciebie.

Ja niestety mam wszystko poużywane. Obfocę ją, bo nie wiem jakie dokładnie będa kolory przykładowo tych niefirmowych, a tak zerkniesz i sama coś wybierzesz, żeby się nie powtarzały

Właśnie, może nawet mniej. Nie wiem na razie jak bezpieczniej byłoby je wysłać, ale może dziewczyny coś doradzą.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38264191]Kupuje tam zawsze lakiery i bazę pod cienie [/QUOTE]
Jakieś jeszcze polecasz? Ja chodzę tam najczęściej po MIYO i maluchy Miss Selene
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:15   #529
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kav,kupowałam tam Delie Las Vegas jeszcze

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Ubrałam choinkę,zapaliłam podgrzewacze pomarańczowe.Jak wchodzi się do pokoju to pięknie pachnie.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 13:26   #530
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38264271]Kav,kupowałam tam Delie Las Vegas jeszcze

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Ubrałam choinkę,zapaliłam podgrzewacze pomarańczowe.Jak wchodzi się do pokoju to pięknie pachnie.[/QUOTE]

jak te delie?

żywa choinka?
my w pokoju mamy pomarańczkę z powbijanymi goździkami
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:27   #531
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kaveri, okej, rozumiem Łap zdjęcia lakierów. Jak jakiś Ci się podoba to pisz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00415.jpg (145,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00416.jpg (170,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00417.jpg (155,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00418.jpg (175,6 KB, 25 załadowań)
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:28   #532
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Choinka niestety malutka gdzieś ponad metr.Sztuczna,ale ładna.Dziś będę robić pomarańcze .Delie nawet,nawet spoko są
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:31   #533
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kaveri, okej, rozumiem Łap zdjęcia lakierów. Jak jakiś Ci się podoba to pisz.
jakie śliczne kolory tych selenek
i te duże Golden Rose.. 2 i 3 na zdjęciu mnie kusił nieziemsko z serii Paris
jak się spisują? jakbyś mogła kiedyś pokazać na pazurkach


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38264423]Choinka niestety malutka gdzieś ponad metr.Sztuczna,ale ładna.Dziś będę robić pomarańcze .Delie nawet,nawet spoko są [/QUOTE]

nasza też sztuczna, raz tylko żywą mialam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:35   #534
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Kaveri, okej, rozumiem Łap zdjęcia lakierów. Jak jakiś Ci się podoba to pisz.
Dzięki wielkie. Póżniej wejdę na na komputer, to dokładniej obejrzę. Ciekawa jestem po ile są te w drugim rzędzie GR i te dwa matow
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:35   #535
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
jakie śliczne kolory tych selenek
i te duże Golden Rose.. 2 i 3 na zdjęciu mnie kusił nieziemsko z serii Paris
jak się spisują? jakbyś mogła kiedyś pokazać na pazurkach
Jej, nie sądziłam, że się komuś spodobają! Z Miss Selene to prawie nie używam, te duże GR też rzadko, jedynie nudziaka często, bo ma fajne krycie. Jasne, że pokażę, zaraz po świętach, okej? Chodzi Ci o miętę i ten turkus?
Z GR to w ogóle wszystkie się fajnie spisują. Szybko schną, mają dobre krycie, nawet nie są takie drogie (u mnie 5zł, miss selene 2,50zł).

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Dzięki wielkie. Póżniej wejdę na na komputer, to dokładniej obejrzę. Ciekawa jestem po ile są te w drugim rzędzie GR i te dwa matow
Te w drugim rzędzie to 5zł, a matujące chyba z 8zł. Ja uciekam, trzymajcie się!
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-23 o 13:37
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:37   #536
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jej, nie sądziłam, że się komuś spodobają! Z Miss Selene to prawie nie używam, te duże GR też rzadko, jedynie nudziaka często, bo ma fajne krycie. Jasne, że pokażę, zaraz po świętach, okej? Chodzi Ci o miętę i ten turkus?
Z GR to w ogóle wszystkie się fajnie spisują. Szybko schną, mają dobre krycie, nawet nie są takie drogie (u mnie 5zł, miss selene 2,50zł).
to taniej macie
pokaż, ja bede czekać! ostatnio chyba na te patrzyłam, jakbyś mogła numerki mi podać, to powiem czy na pewno
jak będą ładnie na pazurkach wyglądać to pewnie kupie po świętach
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:38   #537
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Paznokcie Vivvin są świetne, mają taki klimat zimowy, chociaż zimy nie lubię , to u Ciebie fajnie to wygląda

A migdały Kawy dłuższe też były fajne, a beżyk z mgiełką wygląda bardzo elegancko
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:47   #538
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa!
Viv, są po prostu absolutnie przepiękne

Jak mi się miło zrobiło, dziękuję!!!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38264271]Ubrałam choinkę,zapaliłam podgrzewacze pomarańczowe.Jak wchodzi się do pokoju to pięknie pachnie.[/QUOTE]
Ja też dziś ubrałam choinkę Zajęło mi to jakieś 10 minut, bo to takie mini sztuczne drzewko, trochę żałosne, ale co tam

Nie wiem co mi się stało, ale ostatnio zaczęły mi się podobać dziwne kolory, jak na przykład neonowy róż z kolekcji Souv Bardzo ładna kolekcja, tak w ogóle Golden Rose królują... ja nie mam żadnego
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:47   #539
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja barszczyków nie lubię
tylko ten grzybowy
hehe


Nie wiem jak jutro będę z czasem i netem, dziś zresztą też więc teraz życzę Wam spokojnych świątecznych dni
po pierniku dla każdej

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 13:50   #540
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Paznokcie Vivvin są świetne, mają taki klimat zimowy, chociaż zimy nie lubię , to u Ciebie fajnie to wygląda
Obrastam w piórka
Dziękuję!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.