Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 14:32   #1231
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Dzieciaki
Dla Ciebie dorosłym jest tylko osoba która ukończyła 18 lat?
A 17 latki ,16 to też dzieciaki mimo tego że nie które są dojrzałe?
Ciekawe
A jak odrzuca Cię to nie patrz i tyle, no chyba że zazdrościsz
A 20 latkom kolczyk już dodaje uroku?
dokladnie. pozatym ja nic odrażającego nie widzę w 15 latkach z kolczykiem. jeju, ich decyzja ich problem. pozatym lepiej kolczyk wygląda na mlodej osobie, niż na 30-stce. bez urazy.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:41   #1232
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Dzieciaki
Dla Ciebie dorosłym jest tylko osoba która ukończyła 18 lat?
A 17 latki ,16 to też dzieciaki mimo tego że nie które są dojrzałe?
Ciekawe
A jak odrzuca Cię to nie patrz i tyle, no chyba że zazdrościsz
A 20 latkom kolczyk już dodaje uroku?
miałam na myśli, że 15tki wyglądają jak dzieci >tzn. niskie i niewinnie wyglądające istoty, do których piercing IMO nie pasuje. sama mam siostre w tym wieku i wiem, że kolczyk w pępku w jej wieku to jak dla mnie dramat. choć tragus całkiem ładnie się prezentuje.
wiek nie świadczy o tym czy ktoś jest psychicznie dorosły. poprostu wątpie w to, że dziewczyna w wieku 15lat podejmuje decyzje, że chce mieć kolczyk dla siebie.
taaaak, rozgryzłaś mnie. cholernie im zazroszcze, że mają kolczyk w nosie bo mnie na niego nie stać
u 20latki już o wiele lepiej wygląda niż u 15tki. choć to też zależy od człowieka.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:15   #1233
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
miałam na myśli, że 15tki wyglądają jak dzieci >tzn. niskie i niewinnie wyglądające istoty, do których piercing IMO nie pasuje. sama mam siostre w tym wieku i wiem, że kolczyk w pępku w jej wieku to jak dla mnie dramat. choć tragus całkiem ładnie się prezentuje.
wiek nie świadczy o tym czy ktoś jest psychicznie dorosły. poprostu wątpie w to, że dziewczyna w wieku 15lat podejmuje decyzje, że chce mieć kolczyk dla siebie.
taaaak, rozgryzłaś mnie. cholernie im zazroszcze, że mają kolczyk w nosie bo mnie na niego nie stać
u 20latki już o wiele lepiej wygląda niż u 15tki. choć to też zależy od człowieka.
No własnie mozesz sobie tylko w to watpic - kolczyki robi sie z roznych powodow.
Wiem to po sobie
nie wiem czy u nie których 20 latek z zwisającym brzuchem lub orlim nosem kolczyk może wyglądać atrakcyjnie
A jeżeli 15tki mają ładny płaski brzuch - to w ich przypadku jest to upiększenie i czemu nie?
Kolczyk w nosie czasem dodaje tylko uroku
Więc nie widzę w tym nic złego
Co innego jeśli widzę dziewczynę z wywleczonym jęzorem na wierzchu obnoszącą się wręcz z tym - to wygląda już nie estetycznie
Wszystko jest w porządku dopóki nie przekracza się granic dobrego smaku
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:42   #1234
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Aha :/ czyli nie ma pewności, że dzięki tej maści boleć nie będzie strasznie chcę mieć kolczyk w nosie, ale boję się przebicia :/ tylko nie mówcie, że jesli się boję to robić nie mam bo w piercingu liczy się ból :/ dla mnie to głupie, żeby przekłuwać się dla bólu :P musi znaleźć się sposób żeby nie bolało :P tylko jaki...
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:59   #1235
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
No własnie mozesz sobie tylko w to watpic - kolczyki robi sie z roznych powodow.
Wiem to po sobie
nie wiem czy u nie których 20 latek z zwisającym brzuchem lub orlim nosem kolczyk może wyglądać atrakcyjnie
mówie jedynie, że mi się to nie widzi. jeśli tobie to pasuje to trudno.
kij z wyglądem. grunt, żeby kłuły się dla siebie a nie dla mody etc.
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
A jeżeli 15tki mają ładny płaski brzuch - to w ich przypadku jest to upiększenie i czemu nie?
mam inne zdanie na ten temat. szczególnie jeśli noszą zwisy do gaci.
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Kolczyk w nosie czasem dodaje tylko uroku
'czasem'?! wszystkie moje znajome, mające kolczyk w nosie jakoś nie były dzięki niemu piękniejsze.
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Więc nie widzę w tym nic złego
także nie widze.
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Co innego jeśli widzę dziewczynę z wywleczonym jęzorem na wierzchu obnoszącą się wręcz z tym - to wygląda już nie estetycznie
Wszystko jest w porządku dopóki nie przekracza się granic dobrego smaku
nie tam. poprostu udowadniają jakie to ona są 'fajne' bo mają kolczyk w języku [czyt. żenada]
dalsza konwersacja raczej nie ma zbytniego sensu bo żadna i tak nic nie wskóra
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:08   #1236
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
mówie jedynie, że mi się to nie widzi. jeśli tobie to pasuje to trudno.
kij z wyglądem. grunt, żeby kłuły się dla siebie a nie dla mody etc.

mam inne zdanie na ten temat. szczególnie jeśli noszą zwisy do gaci.

'czasem'?! wszystkie moje znajome, mające kolczyk w nosie jakoś nie były dzięki niemu piękniejsze.

także nie widze.

nie tam. poprostu udowadniają jakie to ona są 'fajne' bo mają kolczyk w języku [czyt. żenada]
dalsza konwersacja raczej nie ma zbytniego sensu bo żadna i tak nic nie wskóra
No w przypadku rozmów z Tobą i Twoich ograniczonych poglądów to faktycznie nic nie wskóra
Wszystki Twoje znajome to ile pewnie z 5 w tym mające delfina w nosie wow to faktycznie może nie wyglądać atrakcyjne
A dobry smak to własnie wykluczenie "zwisów do gaci"
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:13   #1237
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Snide, popieram
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 16:20   #1238
Ney
Raczkowanie
 
Avatar Ney
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

No i po co się kłócić?
Przecież każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i autorka zapytała co sądzimy o 15latce mający kolczyk w nosie! Jednym się to podoba, drugim nie, ot tyle. A po za tym uważam, że malwinac troszkę przegiełaś ostatnim postem.

Sama jestem w tym wieku i nie podoba mi się kolczyki w nosie, nawet jak nos jest super-zgrabny. Po prostu nie i nikt mi nie bedzie próbował zmieniać moich poglądów.
Ney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:25   #1239
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez Ney Pokaż wiadomość
No i po co się kłócić?
Przecież każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i autorka zapytała co sądzimy o 15latce mający kolczyk w nosie! Jednym się to podoba, drugim nie, ot tyle. A po za tym uważam, że malwinac troszkę przegiełaś ostatnim postem.

Sama jestem w tym wieku i nie podoba mi się kolczyki w nosie, nawet jak nos jest super-zgrabny. Po prostu nie i nikt mi nie bedzie próbował zmieniać moich poglądów.
Prawie się wzruszyłam
Nie narzucam nikomu swoich poglądów napisalam co o tym myśle i o nazywaniu 15latek dzieciakami co jest dla mnie komiczne(oczywiscie w nie ktorych przypadkach)
A skoro jestes w tym wieku to powinnas poczuc sie urazona , ja bym na Twoim miejscu byla choc jestem starsza
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:25   #1240
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Kolczyka w nosie zrobiłam w wieku...14 lat. Samanie wiem dlaczego-chyba bunt młodzieńczy czy coś... oczywiscie podobał mi się,ale po 2 miesiacach wyciągnęłam. Kolczykla w jezyku zrobiłam jak miałam 16 lat. Dzisiaj już mi sie nudzi i często go wyciągam ,tego z koleji zrobiłam dla siebie..dla właśnej świadomosci,ze go mam. Kolczyki uwilebiam. Ale dzisiaj mając lat tylko,albo aż 18.. Uważam,że dałoby się przeżyć bez takich ozdób i nie są one konieczne w młodym wieku. Ale kolczyk to kolczyk mozna wyciągnąć-jak sie komuś podoba,jak ktoś robi to z przekonaniem,to dlaczego by nie?
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:26   #1241
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez Ney Pokaż wiadomość
No i po co się kłócić?
Przecież każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i autorka zapytała co sądzimy o 15latce mający kolczyk w nosie! Jednym się to podoba, drugim nie, ot tyle. A po za tym uważam, że malwinac troszkę przegiełaś ostatnim postem.

Sama jestem w tym wieku i nie podoba mi się kolczyki w nosie, nawet jak nos jest super-zgrabny. Po prostu nie i nikt mi nie bedzie próbował zmieniać moich poglądów.
sorki za OT, ale tak juz tutaj jest <na wizazu>, osoba ktora ma inne poglady niz ogol, jest atakowana. Malwinie moznaby zwrcic uwage, ze troche za ostro reaguje, ale to pewnie spowoduje wybuch kolejnego ataku
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 16:28   #1242
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
sorki za OT, ale tak juz tutaj jest <na wizazu>, osoba ktora ma inne poglady niz ogol, jest atakowana. Malwinie moznaby zwrcic uwage, ze troche za ostro reaguje, ale to pewnie spowoduje wybuch kolejnego ataku
Zdania są podzielone więc nie przesadzaj że jest atakowana
A jeśli mówisz o mnie to zwracaj się do mnie
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:30   #1243
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Zdania są podzielone więc nie przesadzaj że jest atakowana
A jeśli mówisz o mnie to zwracaj się do mnie
MALWINAC <moze byc?>
nie mowie ze jestem atakowana, bynajmniej.. pisze jak jest

EOT.
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:46   #1244
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Przebij sobie nos, jeśli rodzice się na to zgadzają. Jak dla mnie nie warto ryzykować mega kłótni dla zachcianki. Miałam kolczyk w nosie, ale zrobiłam go dopiero po osiemnastych urodzinach, bo wiedziałam, że mojej mamie nie bardzo odpowiadają takie ozdoby. I proszę, jeżeli już się zdecydujesz - idź do profesjonalnego salonu, nie baw się sama w przekłuwanie (nigdy nie zapomnę scen z toalety w moim gimnazjum, gdzie trzynasto- czternastolatki same wbijały sobie igły w różne miejsca... brrrr!).
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:06   #1245
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

Nigdy nie zgodze sie z pogladem, ze 15-latki to dzieciaki, a juz 18-latki np.-nie. Wszystko zalezy od osoby, nie mozna uogolniac. Sama znam wiele osob w wieku 15 lat z ktorymi nie moglabym sie dogadac nawet gdybym bardzo chciala, bo po prostu odrzucaja mnie swoim zachowaniem, wulgarnoscia w tym wieku, no ale bywa tez odwrotnie-znam kilka 15-16 letnich osob, ktore poziomem znacznie przewyzszaja co poniektorych moich rownolatkow (sama mam 22 lata).
Co oczywiscie nie znaczy, ze na pewne rzeczy nie powinno sie decydowac w mlodym wieku, na wszystko przychodzi czas i pora, takze ograniczenie wiekowe w salonach tatuazu i piercingu nie jest bez powodu. Aczkolwiek... jesli osoba jest na poziomie to nie widze nic przeciwko malej dyskretnej kuleczce w nosku, oczywiscie tylko za zgoda rodzicow.
Sama zawsze chcialam miec kolczyk w wardze. Nosilam sie z tym zamiarem wlasnie srednio od jakiegos 17 roku zycia. A kolczyk zrobilam sobie dopiero w te wakacje. Stwierdzilam, ze skoro przez 5 lat mi sie nie odwidzialo i skoro nadal chce go miec, i przede wszystkim-moge sobie na to pozwolic finansowo bez proszenia rodzicow-to go zrobie. I nie zaluje, jest super. Warto bylo czekac.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:32   #1246
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

*sloneczko* i Ney dzięki
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Nie narzucam nikomu swoich poglądów napisalam co o tym myśle i o nazywaniu 15latek dzieciakami co jest dla mnie komiczne(oczywiscie w nie ktorych przypadkach)
narzucasz, tylko najwyraźniej robisz to już nieświadomie.
Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
A skoro jestes w tym wieku to powinnas poczuc sie urazona , ja bym na Twoim miejscu byla choc jestem starsza
moim celem nie było obrażanie kogokolwiek. jeśli ktoś poczuł się urażony-przepraszam
Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nigdy nie zgodze sie z pogladem, ze 15-latki to dzieciaki, a juz 18-latki np.-nie. Wszystko zalezy od osoby, nie mozna uogolniac.
chodiz mi przede wszystkim o wygląd. tak jak już wcześniej pisałam, 15 latka wyglądem przypomina mi niewinną istotkę, do której piercing nie pasuje.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:19   #1247
juiju
Przyczajenie
 
Avatar juiju
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 17
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie no już nie samemu>>to raczej nie teges, bo trojan to trochu inna sprawa[poczwórny także]>>samemu było kiedyś...(nie znalazłam jeszcze salonu który w ten sposób przebija więc chciałam zapytać, jeżeli ktoś wie co i jak, bo gdyby mi przebili kilka dziórek naraz w jednym praktycznie miejscu, to ja wymiękam, zbyt długo by się to goiło, bez względu na smarowanie jakimikolwiek maściami...Nie tak jest?tak! więc zaczerpnięcie takiej informacji od kogoś kto na ten temat potrafiłby odpowiedzieć jest wskazane w tym wypadku, Ty nie chcesz powiedzieć lub nie wiesz nic o tym to lipa...)niom a źle niczego raczej nie zrobiłam>>
__________________
...
juiju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:08   #1248
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie wiem jak wyglada przebicie nosa w Polsce, bo ja moj piercink robilam w bangkoku.
najpierw zaznacza sie miejsce gdzie chcesz miec kolczyk, następnie uzywa sie takich smiesznych nozyczek zakonczonych splaszczonym kolkiem z dziurka.....wklada sie je miedzy zew. a wew czesc nosa, nastepnie szybkim ruchem przebijasz igla ( szybciej jest lepiej , bo mniej boli) w to miejsce wklada sie jakas rurke z bioplastu, i w nia wszczykuje sie krem znieczulajacy, przez nia przeciagasz kolczyk i tyle...........

tak wyglada przebijanie nosa w salonach w tatoo i piercingu w azji..........
jasne ,ze boli, ale mniej niz sie spodziewalam.......bol po przebiciu tez nie jest taki straszny, trzeba tylko uwazac ,aby sie nie uderzyc, bo rana jest swieza.........
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:05   #1249
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej wszystkim. Chcialam sie z Wami dzis podzielic jedna zalosna inf! Mialam dzis przebijany nosek. Żal! Bylo studio, bylo wszystko ok,czysciutko i wogole cudnie! A efekt jest taki ze nie mam kolczyka! Kur*a! Siedzialam z wenflonem w nosku...nic nie bolalo (mialam znieczulenie i na serio podzialalo z czego jestem zadowolona ) no ale pozniej zaczely sie schody...baba nie umiala wlozyc kolczyka :/ rece zaczely jej sie trzas i wogole masakra! Wkurzylam sie jak zaczela mi szarpac nosem i zaczelo na serio bolec :/ powiedzialam, ze ma skonczyc i ja dziekuje za ta usluge! Ma szczescie, ze kasy nie wziela ode mnie...powiedzialam jej co mysle i poszlam sobie...ale cholernie mi smutno, ze skoro juz sie odwazylam zrobic, juz mialam przebite...a kurde nie mam jestem zla!
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 19:17   #1250
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A...jeszcze mam pytanie...bo raczej zrobie sobie ten kolczyk...skoro juz tyle wycierpialam to udam sie do innego studia ale...pytanie jaki rodzaj kolczyka sie najlatwiej wklada? Te zakonczone kulka odpadaja, dzis baba meczyla sie z zakonczonym haczykiem :/ wiec te jakos do mnie nie przemawiaja juz...moze sie myle ale sie zniechecilam. Slyszalam o kolczykach takich zakrecanych od zewnatrz...ale w sumie nic o nich blizej nie wiem. Moglby kto udzielic inf, prosze? I czy z tego typu sa takie male brylanciki? Bo wlasnie taki mialam z haczykiem dzis no ale...
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 20:45   #1251
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Moze ktos (kto zna sie na tym lepiej niz ja) moglby mi podac swoj nr gg? Zalezy mi na inf w dosc szybkim tempie .
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 12:18   #1252
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk z kulka odpada. A kolczyk z 'haczykiem' kompetentna osoba, czyli profesjonalista potrafi zaolzyc w chwile i bez bolu wiec znajdz jakis porzadny salon i tam zrob bez obaw
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:44   #1253
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tzn nie chodziło mi o takiego z kulka. Tylko o labreta 1 / 1,2mm. Taki poleciła mi piercerka przez neta ;]
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:43   #1254
Ney
Raczkowanie
 
Avatar Ney
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w nosie w wieku 15 lat :)

malwinac, może Ty poczułabyś się urażona ale ja nie, bo snide wyraziła tylko swoją opinię. Komuś się podoba kolczyk w nosie - niech sobie zrobi, komuś nie - to nie. W czym problem? Wątek wydaje mi się, miał służyć do kulturalnego wyrażania własnej opinii na temat kolczyków w nosie a nie kłótni. Dziewczyny, opanujcie się!

A tak ogólnie to zauważyłam, że coraz więcej kłótni na wizażu jest. A szkoda...
Ney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:20   #1255
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wczoraj miałam robiony kolczyk w nosie i myślę, że jest wykonany ciut pod złym kątem...
Sama nie wiem co teraz..czy ingerować, czy zostawić jak jest. Nie jest to bardzo widoczne, ale jednak coś tu mi nie gra...
Poza tym wrażenia po zrobieniu jak najbardziej pozytywne, co do bólu kwestia indywidualna, mnie jednak bolało jak 150... pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzielki
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.


Edytowane przez shineE
Czas edycji: 2008-10-05 o 10:20 Powód: błąd
shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:30   #1256
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Aniu, jesli chodzi Ci o labreta to jak najbardziej - mozna. Ale trudno jest, przynajmniej ja mialam z tym problem, znalezc mala kulke skoro gwint jest 1 lub 1,2mm to kulka musi byc odpowiedni wieksza, zeby ten gwint zmiescic, najmniejsze kulki jakie widzialam to chyba 2,5mm na wildcacie, ale mnie to niesatysfakcjonuje a kulka 3mm tez mi nie odpowiada, dlatego wole 'z haczykiem'. na prawde jesli ktos ma wprawe to sobie z nim bez problemu poradzi, i Ty sama po jakims czasie tez bys to opanowala
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:54   #1257
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

na wildcacie jest kulka o 2 mm srednicy własnie na gwint 1,2mm-wie dla kazdego cos miłego
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 21:21   #1258
AniaNysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziekuje za odpowiedzi dzisiaj zamowilam labreta: gwint 1,2mm z cyrkonia 2mm wydaje mi sie ze bedzie ok kulka nie jest taka okragla jak przy innych labretach tylko taka plaska, jak od takich z haczykiem jak tylko przyjdzie zamowienie to smigam sobie znow przebic nos takze trzymajcie kciuki!
AniaNysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:07   #1259
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez lijaX Pokaż wiadomość
chce miec kolczyk w nosie - mala kropeczke. Moze ktos ma albo wie cos na ten temat. Czym sie przekluwa,czy sie zarasta jak przestanie sie nosic, czy boli no i w ogole ile taki zabieg kosztuje?

przekłucie nosa pistoletem kosztuje 50 zł a welflonem 80. Ja miałam przekuwany nos pistoletem, to jednorazowy mocniejszy ból. uczucia to napływające łzy do oczu , ale to normalne. Potem przez około 10 minut czuć lekkie pulsowanie tam gdzie był przekłuty nos. Dziurka z tego co wiem po 2 dniach bez kolczyka zarasta. A koszty kolczyków są niskie. Zwykłe około 3 - 5 zł a ze stali hirurgicznej 10 - 15 zł. osobiście polecam kolczyka zakończonego kuleczką bo z haczykiem trudno wyjąć i boli, czasem też krwawi...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:06   #1260
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
przekłucie nosa pistoletem kosztuje 50 zł a welflonem 80. Ja miałam przekuwany nos pistoletem, to jednorazowy mocniejszy ból. uczucia to napływające łzy do oczu , ale to normalne. Potem przez około 10 minut czuć lekkie pulsowanie tam gdzie był przekłuty nos. Dziurka z tego co wiem po 2 dniach bez kolczyka zarasta. A koszty kolczyków są niskie. Zwykłe około 3 - 5 zł a ze stali hirurgicznej 10 - 15 zł. osobiście polecam kolczyka zakończonego kuleczką bo z haczykiem trudno wyjąć i boli, czasem też krwawi...
Nie skomentuję tej wypowiedzi,bo szkoda słów.

Napiszę tylko - proszę nie brać jej na poważnie i nie stosować rad w praktyce.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.