Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 20:15   #1561
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że włosy do pasa są już za długie i często wyglądają nudno. Kosmetyczna Hedonistka ma super kolor włosów i ogólnie stan, kształt - generalnie wszystko. Ale wolałabym ją w wersji do ramion albo chociaż do piersi - bo przez takie długie włosy mam wrażenie, że ma bardzo pociągłą twarz.
O widzisz a ja miałam ślinotok kiedy zobaczyłam ją u Anwen. Jej włosy mnie pozytywnie powaliły. Niestety paskudny photoshop bardzo zraził. To chyba jedna z najbardziej wyfotoszopowanych gwiazdeczek blogosfery więc w sumie nie ma pewności jak wygląda bez tony makijażu i obróbki

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W jednej z poprzednich części wątku była ankieta, do jakiej długości zapuszczamy i jedną z odpowiedzi było "Chcę deptać moje włosy" Nawet, jeśli jest to pajonk do ziemi, ale podoba się właścicielce, to mi to zwisa i powiewa
Prawda! Mogą nam się czyjeś włosy ewidentnie zniszczone nie podobać, jeśli ta osoba prosi o radę - pomóc, ale w życiu nie biegałabym za kimś i mu niepytana nie dawała "dobrych" rad na temat ścięcia włosów, czy w ogóle robienia z nimi czegokolwiek. Po ciuchu mogę sobie pomyśleć, ale nie będę atakować.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 20:20   #1562
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mojemu fryzjerowi płacę 75 zł 4 razy w roku, ale mogę płacić nawet więcej. Włosy ciężko ukryć i chcę mieć na głowie z tego powodu coś naprawdę dopracowanego
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 21:45   #1563
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
50 zł to całkiem tanio. Zawsze myślałam, że to wydatek rzędu 100-150 zł.
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nie pamietasz, jaki to byl model?
Tez sie zastanawiam nad zakupem, nie chciałabym zalowac, a z drugiej strony stowka z hakiem na Jaguary to dla mnie obecnie sporo..
Takie, tylko nie jestem pewna czy moje miały na pewno tyle cali. Teraz kosztują 65 złotych.
Nie wiem, czemu jak jest mowa o nożyczkach fryzjerskich, to od razu, że Jaguary. To chyba Anwen je wylansowała, a naprawdę ostre nożyczki można kupić za połowę tej ceny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 06:46   #1564
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Takie, tylko nie jestem pewna czy moje miały na pewno tyle cali. Teraz kosztują 65 złotych.
Nie wiem, czemu jak jest mowa o nożyczkach fryzjerskich, to od razu, że Jaguary. To chyba Anwen je wylansowała, a naprawdę ostre nożyczki można kupić za połowę tej ceny.
Ja pytalam sie tez mojej kolezanki, ktora jest fryzjerka i ona do domowego uzytku tez wymienila Jaguary, jako doayc tanie
A w sieci szal na nie chyba zaczal sie po poscie Anwen, tak jak piszesz.

Zobaczę, czy mam ten sklep gdzies stacjonarnie u siebie.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 08:52   #1565
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Prawda! Mogą nam się czyjeś włosy ewidentnie zniszczone nie podobać, jeśli ta osoba prosi o radę - pomóc, ale w życiu nie biegałabym za kimś i mu niepytana nie dawała "dobrych" rad na temat ścięcia włosów, czy w ogóle robienia z nimi czegokolwiek. Po ciuchu mogę sobie pomyśleć, ale nie będę atakować.
To że powiedziałam że widziałam laske z brzydkimi, zbyt długimi włosami nie oznacza że latałam za nią żeby je ścięła wyraziłam swoją opinię
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:22   #1566
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W końcu pokusiłam się na Biovaxa, nową serię z bambusem, bo skusiły mnie zielone opakowania Pięknie im to wyszło. Poza tym rozwaliła mi się pompka od suchego olejku Dove (bo producent nie przewiduje, że butelka może spaść, więc nie dał na nią żadnej nasadki), więc chciałam nowe serum, no i akurat się Biovax napatoczył.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 10:14   #1567
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To że powiedziałam że widziałam laske z brzydkimi, zbyt długimi włosami nie oznacza że latałam za nią żeby je ścięła wyraziłam swoją opinię
I chwała Ci za to, że nie latasz.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W końcu pokusiłam się na Biovaxa, nową serię z bambusem, bo skusiły mnie zielone opakowania Pięknie im to wyszło. Poza tym rozwaliła mi się pompka od suchego olejku Dove (bo producent nie przewiduje, że butelka może spaść, więc nie dał na nią żadnej nasadki), więc chciałam nowe serum, no i akurat się Biovax napatoczył.
Nowość Biovaxa? Idę w takim razie szukać
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 10:46   #1568
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nowość Biovaxa? Idę w takim razie szukać
W Hebe są. Na tym blogu składy. Odżywka kosztuje 18,99, olejek 26,99. Olejek ładnie, delikatnie i ciepło pachnie, już ten zapach skądś znam, chyba z jakichś perfum, ale nie mogę za nic sobie przypomnieć, z jakich
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:21   #1569
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Odpowiem za Mel że użyła normalnej henny tej, która daje rudy kolor, a użyła jej ponieważ henna w porównaniu z farbami nadaje włosom trwalszy kolor. Farby się wypłukują i w przypadku rudości trzeba ciągle traktować nimi także długość, co może włosom zaszkodzić.
Ech,gdyby tylko była wściekle czerwona henna,ala Rihanna Oglądałam już jakiś czas temu henny różnych firm,ale nigdzie nie widziałam takiego żarówiastego koloru,jaki daje mi ta pianka z Venity.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość

Myłam nim dopiero trzy razy, więc na razie nic więcej nie powiem poza tym, że ma świetną cenę i nie wpływa negatywnie na włosy. Jestem średnioporem. Poczekam aż efekt wow po hennie minie i wtedy zacznę oceniać Kallosa. Póki co włosy są super. Olej emulguję Omegą, na po myciu Dove z olejami i silikonami i włosy są klasa, nie tracą nawilżenia nawet drugiego dnia. Ale to bardziej zasługa henny niż Kallosa.
Ostatnim moim odkryciem był szampon Joanna miód i cytryna, ale po trzeciej butelce przestał domywać włosy i ciężko było go spienić tak "nie tylko na wierzchu". Wiecie o co mi chodzi.
Pamiętam,że też używałam kiedyś tej odżywki Dove z olejkami i silikonami,ale zupełnie mi nie podeszła,była taka rzadka i spływała z włosów.

Ja w ogóle z każdym szamponem mam ciężko,żeby go spienić,bo mam bardzo gęste włosy i ciężko mi się dobrać do tych 'pod spodem',więc rozumiem Twój problem

Ale niesamowita ta sprawa z nową serią Biovax!Napaliłam się jak szczerbaty na suchary,moje włosy bardzo lubią olej z awokado,myślę że to będzie dla mnie strzał w 10! Jutro kupuję na pewno maskę,zastanawiam się jeszcze nad odżywką,dam znać jak to wszystko wypróbuję.W dodatku desing tych opakowań też mnie zachęca
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:39   #1570
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Carmela pokaz nam swoj nowy kolor
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:20   #1571
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja jutro idę do fryzjera, znalazłam - zdaje się - całkiem sensową panią podoba mi się fryzura z załącznika(fotka z salonu), obecnie mam włosy prawie do łokcia, ale już męczy mnie ich długość i to, że wymagają dużo czasu przy myciu, odżywianiu i suszeniu.

Mam do Was pytanie - grzywkę mam postopniowaną, stopniowanie zaczyna się od obojczyka i teraz co z tym cieniowaniem zrobić przy takim prostym tyle? Starać się zrównać czy jakoś bardziej ściąć? Doradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (47,8 KB, 31 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 15:49   #1572
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ale niesamowita ta sprawa z nową serią Biovax!Napaliłam się jak szczerbaty na suchary,moje włosy bardzo lubią olej z awokado,myślę że to będzie dla mnie strzał w 10! Jutro kupuję na pewno maskę,zastanawiam się jeszcze nad odżywką,dam znać jak to wszystko wypróbuję.W dodatku desing tych opakowań też mnie zachęca
Mnie skusił tylko ten design, poleciałam jak sroka na tę zieleń Bo ogólnie nie jestem fanką Biovaxa, ale ostatnie doświadczenia z nim miałam chyba 2 lata temu (maska olejowa), więc można odświeżyć znajomość.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - grzywkę mam postopniowaną, stopniowanie zaczyna się od obojczyka i teraz co z tym cieniowaniem zrobić przy takim prostym tyle? Starać się zrównać czy jakoś bardziej ściąć? Doradźcie
Może lekko zaokrąglić w półkole?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:01   #1573
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może lekko zaokrąglić w półkole?
W półkole na tej wysokości jak jest czy wyżej? Kurcze, właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić, a też nie chcę, żeby mi smętnie ta grzywa wisiała...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:06   #1574
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Tak obecnie wyglądają moje włosiska... Przepraszam, za chamskie zamalowanie buzi ale tylko takie zdjecie aktualnej długości i kształtu fryzury posiadam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3379.JPG (35,3 KB, 47 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:31   #1575
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
W półkole na tej wysokości jak jest czy wyżej? Kurcze, właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić, a też nie chcę, żeby mi smętnie ta grzywa wisiała...
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Tak obecnie wyglądają moje włosiska... Przepraszam, za chamskie zamalowanie buzi ale tylko takie zdjecie aktualnej długości i kształtu fryzury posiadam.
Tak jak jest, też nie wygląda źle, przynajmniej jak się patrzy z przodu. Zamalowanie twarzy nie jest chamskie, mało kto tu na wątku pokazuje zdjęcia z całą facjatą.
A jak zaokrąglać, to te przednie pasma.
A, bardzo ładny kolor na tym ostatnim zdjęciu

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-11-03 o 16:33
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:39   #1576
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak jak jest, też nie wygląda źle, przynajmniej jak się patrzy z przodu. Zamalowanie twarzy nie jest chamskie, mało kto tu na wątku pokazuje zdjęcia z całą facjatą.
A jak zaokrąglać, to te przednie pasma.
A, bardzo ładny kolor na tym ostatnim zdjęciu
Ok, dziękuję za poradę ogólnie chciałam je doprowadzić wszystkie do równej długości, bo ta ostatnia cieniowana długość z tyłu robi się taka "miotłowata".

A włosy są niefarbowane, od czasu do czasu płukane rumiankiem nie wiem czy to od tego, ale mam na włosach takie pasemka jaśniejsze, jakby delikatny balejaż
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 17:09   #1577
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W Hebe są. Na tym blogu składy. Odżywka kosztuje 18,99, olejek 26,99. Olejek ładnie, delikatnie i ciepło pachnie, już ten zapach skądś znam, chyba z jakichś perfum, ale nie mogę za nic sobie przypomnieć, z jakich
chimay wiesz, że zrobiłas mi prezent? W końcu maska bez glicerynki i z awokado lubianym przez moje kłaki. Ona jest mi przeznaczona... za jakiś czas Jestem tez ciekawa zapachu, bo z tego co pamiętam mamy podobne gusta (obie sie tu delkarowałyśmy na temat niechęci do zbyt słodkich waniliowych i innych ulepków).

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ech,gdyby tylko była wściekle czerwona henna,ala Rihanna Oglądałam już jakiś czas temu henny różnych firm,ale nigdzie nie widziałam takiego żarówiastego koloru,jaki daje mi ta pianka z Venity.
Bo henna barwi na pomarańczowo, lub na zbliżone do pomarańczowego odcienie. To jest zioło, więc nie da sie przy nim kombinować tak jak komponując farby. Niestety cos za coś, też wolałabym bardziej czerwony kolor, ale nie chcę stosować farb chemicznych, bo dla mnie są zbyt niewygodne.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 17:19   #1578
Madeline007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja mam właśnie włosy praktycznie do pasa... Kiedy się ładnie układają, są zadbane wyglądają super, zwłaszcza rozpuszczone ale i w różnych upięciach. ale jak mają zły dzień czy nałożę na nie kosmetyki które je obciążą to raczej noszę warkocza lub koka
A obcinać nie zamierzam, jednie końcóweczki raz na jakiś czas)
Madeline007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:45   #1579
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W Hebe są. Na tym blogu składy. Odżywka kosztuje 18,99, olejek 26,99. Olejek ładnie, delikatnie i ciepło pachnie, już ten zapach skądś znam, chyba z jakichś perfum, ale nie mogę za nic sobie przypomnieć, z jakich
Błagam, nie kuś Muszę zdenkować jakąś maskę najpierw, żeby kupić Biovaxa bez wyrzutów sumienia.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 19:16   #1580
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
W Hebe są. Na tym blogu składy. Odżywka kosztuje 18,99, olejek 26,99. Olejek ładnie, delikatnie i ciepło pachnie, już ten zapach skądś znam, chyba z jakichś perfum, ale nie mogę za nic sobie przypomnieć, z jakich
Kurde, jak dla mnie za drogo. Kallos mnie jakoś rozpieścił, bo ma dobre składy i duże pojemności. 15zł to moja górna granica.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:22   #1581
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
chimay wiesz, że zrobiłas mi prezent? W końcu maska bez glicerynki i z awokado lubianym przez moje kłaki. Ona jest mi przeznaczona... za jakiś czas Jestem tez ciekawa zapachu, bo z tego co pamiętam mamy podobne gusta (obie sie tu delkarowałyśmy na temat niechęci do zbyt słodkich waniliowych i innych ulepków).
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Błagam, nie kuś Muszę zdenkować jakąś maskę najpierw, żeby kupić Biovaxa bez wyrzutów sumienia.
Poczekajcie na promocję Sama bym poczekała, ale nie wiem, kiedy znowu będę w PL.
A zapach jest jak na sera mało intensywny, może Ci się, Wolha, spodobać, to nic spożywczego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:27   #1582
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kurde, jak dla mnie za drogo. Kallos mnie jakoś rozpieścił, bo ma dobre składy i duże pojemności. 15zł to moja górna granica.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poczekajcie na promocję Sama bym poczekała, ale nie wiem, kiedy znowu będę w PL.
A zapach jest jak na sera mało intensywny, może Ci się, Wolha, spodobać, to nic spożywczego.
Zerknijcie w rossmanie, bo małe Biovaxy są znowu w promocji.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 20:00   #1583
gorgioushairjourney
Przyczajenie
 
Avatar gorgioushairjourney
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Rene Furterer szampon Forticea, ampułki Triphasic lub RF 80. Polecam. Zapuszczam włosy. Ta kombinacja dała mi 2 cm na miesiąc plus odrost utraconych przez hormony włosów.

Edytowane przez gorgioushairjourney
Czas edycji: 2015-11-03 o 20:06 Powód: rozwinięcie
gorgioushairjourney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:17   #1584
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Błagam, nie kuś Muszę zdenkować jakąś maskę najpierw, żeby kupić Biovaxa bez wyrzutów sumienia.
Chimay!! Kusicielko

Mam tak samo, planowalambkupic jakiegos biovaxa jak moje denko poczyni dalsze postepy. Od wrzesnia zmniejszylam liczbe prodoktow do splukiwania z 24 do 16 z czego dokupiłam dwie sztuki. Wiec w ciagu w mcy poszlo 10 szt!! W nagrode kupilam sobie dwie odzywki garniera na promocji
Jak do grudnia pojdzie mi rownie ladnie (chociaz ciezko to widze bo wszystki dopiero co pootwierane) to nowy biovax bedzie moj i jeszcze jeden na dokladke. W nowym roku mam zamiar meczyc biovaxy bo kallosy juz mnie nudza...
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:03   #1585
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kurde, jak dla mnie za drogo. Kallos mnie jakoś rozpieścił, bo ma dobre składy i duże pojemności. 15zł to moja górna granica.
Mnie też rozpieścił, szczególnie wersja bananowa, ale znam swoje włosy, dla nich na dłuższą metę dieta kallosowa jest zbyt malo kaloryczna

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poczekajcie na promocję Sama bym poczekała, ale nie wiem, kiedy znowu będę w PL.
A zapach jest jak na sera mało intensywny, może Ci się, Wolha, spodobać, to nic spożywczego.
Kusisz co raz bardziej. Poczekam z pewnością, myślę, że za jakiś czas da się go kupić za te 3-4 zł mniej.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zerknijcie w rossmanie, bo małe Biovaxy są znowu w promocji.
Kolejna kusicielka!

Plany biovaxowe na przyszłość: Biovax z bambusem + Biovax z kawiorem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:36   #1586
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ale fajny wątek, bede podczytywac moje wlosy maja aktualnie jakies 50cm (tak do polowy biustu), cel to dlugosc do bioder ale jak beda za biust to juz bedzie bardzo dobrze. Niestety sa rzadkie i cienkie, moj kucyk ma szalona objetosc 6cm wiec o warkoczu moge zapomniec.. ale dbam o nie, sa zdrowe, zadbane i tez farbuje henna na rudo pozdrawiam Was
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:08   #1587
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
Ale fajny wątek, bede podczytywac moje wlosy maja aktualnie jakies 50cm (tak do polowy biustu), cel to dlugosc do bioder ale jak beda za biust to juz bedzie bardzo dobrze. Niestety sa rzadkie i cienkie, moj kucyk ma szalona objetosc 6cm wiec o warkoczu moge zapomniec.. ale dbam o nie, sa zdrowe, zadbane i tez farbuje henna na rudo pozdrawiam Was

Dawaj fote



Udaje że nie widziałam co pisałyście o nowym biowaxie bo mam 2 a do tego 2 duże kallosy
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 07:53   #1588
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
Ale fajny wątek, bede podczytywac moje wlosy maja aktualnie jakies 50cm (tak do polowy biustu), cel to dlugosc do bioder ale jak beda za biust to juz bedzie bardzo dobrze. Niestety sa rzadkie i cienkie, moj kucyk ma szalona objetosc 6cm wiec o warkoczu moge zapomniec.. ale dbam o nie, sa zdrowe, zadbane i tez farbuje henna na rudo pozdrawiam Was
Co tam podczytywać, udzielaj się

Poprosimy o zdjęcia i opis pielęgnacji.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 08:40   #1589
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

jasne, wrzucę jakoś na dniach jak odświeżę kolor bo teraz jestem wypłowiała

btw - zobaczyłam sobie tę Kosmetyczną Hedonistkę... matko boska co za warkocz O.o poważnie myślę o zagęszczeniu laserowym, chciałabym chociaż 1/3 tego co ona ma, ale bujnej grzywy nigdy nie miałam i na pewno sobie takiej nie wyhoduję naturalnie. ot, geny.
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg

Edytowane przez draugeth
Czas edycji: 2015-11-04 o 08:43
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 10:34   #1590
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Pytanie do kreconowlosych: czy jako dzieci mialyscie krecioly na calej glowie? Pytam, bo mojemu dziecieciu 2-letniemu kreca sie tylko wlosy z tylu glowy, a i to od uszu. Wlosy z czubka i bokow glowy sa proste z lekko wywinietym koncem. I sie zastanawiam, czy te proste moga sie namyslic so krecenia, czy bedzie polowicznie krecona
(Wlosy w wyproscie sa juz prawie do lopatek, wiec juz troche ich tendencji widac)
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.