Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-03-23, 17:30   #31
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 194
GG do Anula28
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

o kurcze ! nie widzialam jeszcze takich kosmetykow . mozna je dostac w drogeriach czy salonach kosmetycznych ?
Anula28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-23, 18:38   #32
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 1 010
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Ja mam ten spray. Rzeczywi¶cie rozja¶nia. Ale niszczy w³osy potwornie! Najgorzej zareagowa³y moje koñcówki - trzeba by³o potraktowaæ no¿yczkami jakie¶ 10cm No a rozja¶ni³ tyle, ¿e teraz mam odrosty A ponowne stosowanie grozi totaln± klêsk± dla w³osów. No i zostawia ¿ó³ty, nawet rudawy, odcieñ.

Wydaje mi siê, ¿e gra nie jest warta ¶wieczki. Lepszy rumianek i delikatne sposoby. Zreszt± ten w±tek jest o NATURALNYM rozja¶nianiu, a ten spray na pewno tak nie dzia³a.

Ja w ka¿dym razie ¿a³ujê, ¿e zaczê³am go stosowaæ (naturalnie mam jasno-¶redni blond) i lepiej by³oby poczekaæ do lata a¿ s³oneczko zdzia³a swoje.

Co do innych produktów z tej serii: mog± byc ³agodniejsze, ale ja siê chyba nie odwa¿ê. I tak leczê teraz w³oski drogimi kosmetykami od fryzjera.
__________________
Wiem, ¿e i tak ka¿dy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-23, 20:13   #33
Ma³pka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomo¶ci: 37
GG do Ma³pka
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Anulla kosmetyki mo¿esz dostaæ w normalnej drogerii - np w Galeriach Centrum s±.

Margolcia - kurcze.... a¿ nie mogê uwierzyæ. My¶lê, ¿e efekt dzia³ania sprayu zale¿y od w³osa - czy farbowany by³ wcze¶niej np itp.
Wspomniana kole¿anka ma piêkne, b³yszcz±ce w³osy. Ja np u¿ywam szmponów, od¿ywek i maseczek od¿ywczych z tej serii, s± pierwsza klasa i naprawdê godne polecenia. U¿ywam d³ugo i bêdê ich u¿ywaæ. Ale spray to ryzyko - fakt nigdy nie wiesz jak wyjdzie - ja siê nie odwa¿y³am, bo mam farbowane w³osy i po prostu nie wiem, co by wyszlo.
A tak w nawi±zaniu do tego Naturalnego rozja¶niania - producent deklaruje, ¿e kosmetyki SoBlonde maj± wyci±gi z rumianku, soi itp, dlatego s± w pewnym sensie naturalne...
Powodzenia ¿yczê i trzymaj siê!
Ma³pka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-23, 21:00   #34
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 1 010
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

Magda napisa³(a):
> Margolcia - kurcze.... a¿ nie mogê uwierzyæ. My¶lê, ¿e efekt dzia³ania sprayu zale¿y od w³osa - czy farbowany by³ wcze¶niej np itp.

W³a¶nie nigdy nie farbowa³am w³osów. A teraz odrosty widaæ - i w sumie nie wiem co robiæ. U¿ywaæ tego dalej (¿eby je te¿ rozja¶niæ), czy przestaæ (w³osy zdecydowanie s± za tym rozwi±zaniem)

> Wspomniana kole¿anka ma piêkne, b³yszcz±ce w³osy. Ja np u¿ywam szmponów, od¿ywek i maseczek od¿ywczych z tej serii, s± pierwsza klasa i naprawdê godne polecenia. U¿ywam d³ugo i bêdê ich u¿ywaæ.

Mo¿e to jest rozwi±zanie - na pewno s± delikatniejsze.

> Ale spray to ryzyko - fakt nigdy nie wiesz jak wyjdzie - ja siê nie odwa¿y³am, bo mam farbowane w³osy i po prostu nie wiem, co by wyszlo.
> A tak w nawi±zaniu do tego Naturalnego rozja¶niania - producent deklaruje, ¿e kosmetyki SoBlonde maj± wyci±gi z rumianku, soi itp, dlatego s± w pewnym sensie naturalne...

Spray ma "delikatn± formu³ê peroxydow±" - jak na mój gust (ale siê na tym nie znam), to to ma co¶ wspólnego z wod± utlenion±.

> Powodzenia ¿yczê i trzymaj siê!

Wystawiê przedzia³ek w lecie na s³oneczko, mo¿e siê jako¶ kolorki wyrównaj±...

W ka¿dym razie dziewczynom ten spray odradzam, chyba ¿e chc± zafundowaæ sobie odrosty i zniszczyæ w³oski. Ale szampony rzeczywi¶cie mog± byæ lepsze.
__________________
Wiem, ¿e i tak ka¿dy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-30, 16:23   #35
Renii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 1
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

HEJ!
U¿ywa³am spray'u SoBlonde i nie polecam bardzo wysuszy³ w³osy, rozja¶ni³ fajnie ale po 3 u¿yciach w³osy mia³am bardziej zniszczone ni¿ po balejage, sztywne ³amliwe i musia³am obci±æ.Teraz stoi w ³aazience nieuzywany
POZDRAWIAM
Renii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-30, 17:04   #36
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 1 010
Re: Naturalne rozja¶nianie w³osów

No w³a¶nie u mnie to samo
A co robisz z tymi, których nie obciê³a¶? Bo moje ca³y czas przypominaj± mi druty
__________________
Wiem, ¿e i tak ka¿dy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-15, 11:45   #37
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Chcia³abym w sposób naturalny podkre¶liæ i delikatnie rozja¶niæ moje blond k³aczki- czy znacie na to jakie¶ sposoby?? Kosmetyki typu szampony, od¿ywki, itp., ale takie, które NAPRAWDÊ dzia³aj±. Oczywiscie wiem o p³ukaniu w rumianku, ale szlag mnie trafia z jego parzeniem... Mo¿e s± jakie¶ gotowe p³ukanki albo co¶ co mo¿na tylko w wodzie rozpu¶ciæ. Proszê o rady!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 13:07   #38
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Polecam Henna Treatment Wax do wlosow blond, albo cala serie Gliss Kur Swietlisty Blond (szampon, odzywka maseczka). Wszysto sprawdzilam na sobie i dziala!!!
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-15, 13:34   #39
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Mam to pierwsze, ale jeszcze nie sprawdzi³am dok³adnie rezulatów, bo u¿y³am tylko raz i mam te¿ szampon GlissKur, ale niestety muszê stwierdziæ, ¿e u mnie nic nie daje! i muszê szukaæ dalej.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-15, 19:46   #40
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Oooo.. w tej dziedzinie, mowiac skromnie, jestem prawdziwym ekspertem . Letnie sloneczko zalatwia za Ciebie polowe roboty. Najlepszym naturalnym rozjasniaczem jest sok z cytryny - niesamowity blond po _jednym_ razie. Z czasem efekty przestaly byc takie piorunujace. Wlosy rozjasnily sie z ciemnego blondu do sredniego i na tym koniec. Mozesz tez uzyc "cytrynki" w plynie do herbaty, ale tego nie probowalam. Pomaga tez stary dobry rumianek. Cytryna wysuszyla mi troche wlosy, za to pieknie blyszczaly. Rumianek naprawde niezle rozjasnia, stosowany regolarnie oczywiscie. Wlosy moga sie robic troche lamliwe. To dwie najskuteczniejsze metody. Byl juz jakis temat o tym, poszukaj duzo ciekawych rzeczy tam wyczytasz. Oczywiscie Wax polecam z czystym sumieniem. Powiem szczerze, ze chociaz moje wlosy byly naprawde duzo jasniejsze i wygladaly jak zloto, jakos nie bylo mi dobrze w tym kolorze (to tak na marginesie). W koncu nie wyprobowalam tej serii Gliss Kur, bo zmienilam kolorek o 180 stopni. I jeszcze jedno - unikaj jak ognia kosmetykow z czarna rzadkwia i olejem rycynowym, pluknek rozmarynowych, pokrzywowych itd...
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-15, 22:00   #41
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Hyyyyyy... A jak mam takie co¶ z czarn± rzodkwi± i ostatnio siê powoli nastawia³am na olejek rycynowy... W archiwum te¿ szuka³am, ale chyba nie mam cierpliwo¶ci, bo nic ciekawego nie znalaz³am. Rumianek to tragedia, bo trzeba zaparzaæ- czê¶ciej ni¿ raz w tygodniu tego nie zrobiê (leñ ), cytryny owszem probowa³am- nawet mam swój patent- cytrynka na w³oski i na s³oñce, ale niezawsze mi sie zgrywa to w czasie. W³osków na szczê¶cie nie muszê nab³yszczaæ, bo maj± naturalny po³ysk. I dlatego cytrynka odpada, a do rumianku nie mam si³y... Lecê przegl±daæ archiwum, ale dalej proszê o rady!!!!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 22:18   #42
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Ewka napisa³(a):
> Hyyyyyy... A jak mam takie co¶ z czarn± rzodkwi± i ostatnio siê powoli nastawia³am na olejek rycynowy... W archiwum te¿ szuka³am, ale chyba nie mam cierpliwo¶ci, bo nic ciekawego nie znalaz³am. Rumianek to tragedia, bo trzeba zaparzaæ- czê¶ciej ni¿ raz w tygodniu tego nie zrobiê (leñ ), cytryny owszem probowa³am- nawet mam swój patent- cytrynka na w³oski i na s³oñce, ale niezawsze mi sie zgrywa to w czasie. W³osków na szczê¶cie nie muszê nab³yszczaæ, bo maj± naturalny po³ysk. I dlatego cytrynka odpada, a do rumianku nie mam si³y... Lecê przegl±daæ archiwum, ale dalej proszê o rady!!!!!

No moim wlosow olej rycynowy i szampony z czarna rzepa robia bardzo dobrze. Na szczescie juz nie jestem blondynka . Naprawde przyciemniaja. Co do rumianku, to nie az taka ciezka praca . To nic innego jak herbatka. Ja go gotowalam jakies 5 min i pozniej nanosilam pedzelem do farby, codziennie. Natomiast cytryne nakladalam na czyste wlosy (suche lub mokre), na to czepek i do lozka. Jak nie bedziesz potrafila znales tego tematu to napisz, pomoge. Naturalne rozjasnianie jest czasochlonne i efekty nie zawsze moga byc wymarzone. Mimo wszystko polecam!
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-15, 23:24   #43
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 1 010
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Ewka napisa³(a):
> Chcia³abym w sposób naturalny podkre¶liæ i delikatnie rozja¶niæ moje blond k³aczki- czy znacie na to jakie¶ sposoby?? Kosmetyki typu szampony, od¿ywki, itp., ale takie, które NAPRAWDÊ dzia³aj±. Oczywiscie wiem o p³ukaniu w rumianku, ale szlag mnie trafia z jego parzeniem... Mo¿e s± jakie¶ gotowe p³ukanki albo co¶ co mo¿na tylko w wodzie rozpu¶ciæ. Proszê o rady!!

Tu link do mojej wypowiedzi w archiwum:

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1084552624

__________________
Wiem, ¿e i tak ka¿dy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 10:59   #44
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Znalazlam ten temat: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1079878017
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 12:08   #45
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 576
GG do haima
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Ewka napisa³(a):
>Rumianek to tragedia, bo trzeba zaparzaæ- czê¶ciej ni¿ raz w tygodniu tego nie zrobiê (leñ ),

To mo¿e kup szampon rumiankowy? Zaparzaæ ju¿ nie musisz, a i od razu w³oski umyjesz
haima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 15:09   #46
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Margolciu, dziêki za linka- tego nie odnalaz³am w archiwum (przeszukujê je stopniowo, bo du¿o mi wyskakuje w wyszukiwanych i na raz tyle nie usiedzê przed komputerem...). Chyba muszê wypróbowaæ tê od¿ywkê Te Tao!! Co do szamponów na bazie rumianku to w³a¶ciwie tylko takich u¿ywam, ale jako¶ nigdy nie widzia³am wiêkszych rezultatów i uwa¿am, ¿e mo¿na myæ w³osy takim szamponem plus jeszcze co¶ i wtedy dopiero s± zauwa¿alne efekty. Rozumiem, ¿e ka¿da z Was poleca rumianek do p³ukania i ja te¿ kiedy¶ go u¿ywa³am ( oko³o 4-5 razy w tygodniu, bo myjê w³osy codziennie) i regularnie stosowa³am Seboradin. K³aczki by³y naprawdê ³adne (mam fotkê, zeskanujê i wklejê- co tam pochwalê siê mimo ¿e teraz im daleko do tego stanu ), ale teraz nie wyobra¿am sobie, ¿e mia³abym tyle czasu i cierpliwo¶ci do w/w zabiegów.
Hair, te¿ dziêkujê za linka- ten w±tek przeczyta³am wczoraj w archiwum i zdecydowa³am, ¿e wypróbujê Azulan. Zobaczymy jak bardzo wysuszy moje w³oski- w koñcu u¿ywa³am Seboradinu, a to chyba te¿ na bazie alkoholu. Dzi¶ siê w niego zaopatrze i postaram siê szybko wypróbowaæ.
CO DO MOICH DO¦WIADCZEÑ Z SZAMPONAMI DO W£OSÓW BLOND (gdyby kogo¶ interesowa³o) to s± nastêpuj±ce:
1) Avon- szampon i od¿ywka bez efektów, maseczka nawet ok, ale bardziej jako od¿ywka ni¿ rozja¶niaæ
2) Gliss Kur szampon- dobry szampon, ale nie rozja¶nia
3) Klorane, szampon do w³osów blond- piêknie pachnie, ale w³oski s± sianowate i tylko troszeczkê rozja¶nione (przy cenie 20 zl s³aby efekt...), aha i szampon jest bardzo ma³o wydajny!
4) Timotei- nie rozja¶nia, nie nawil¿a- dla mnie beznadzieja!!
[wszystkie 4 pozycje zu¿y³am w ilo¶ci 1 opakowania]
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 17:22   #47
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Jest tez seria Petrole firmy Inter-Fragrances w dwoch wersjach - dla wlosow jasnych z azulenem i ciemnych z chlorofilem. Testowalam oczywiscie ta pierwsza. Poszukaj ocen w KWC. Rozne szampony pielegnujace kolor ma tez Mrs Potter (nie probowalam) i Yves Rocher (tez ma wiele recenzji w KWC), ktorego uzywalam dosc dawno, kiedy moje wlosy byly naturalnie jasny blond. Phyto Reflet niesamowicie ten kolor podkreslal. Mam zamiar wyprobowac teraz wersje dla rudych i kasztanowych.
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 18:36   #48
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

O tych z Petrole nie mia³am pojêcia mimo, ¿e dosta³am niedawno próbki od Inter-Fragrances. Yves Rocher te¿ mia³am (zapomnia³am) i nie by³am zadowolona (wtedy p³uka³am w³osy bardzo regularnie w rumianku, wiêc odcieñ by³ ok)- nie wiem, o co mi dok³adnie chodzi³o, wiêc nie pokuszê siê o jego ocenê. Aha mia³am jeszcze takim szampon do w³osów STRAUBAL HENNA bodaj¿e- ¿ó³ciutki. I jest on gorszy od Avonu i Gliss Kur'a a te¿ kosztuje ko³o 17 z³. Pozdrawiam i zachêcam do dopisywania siê do w±tku
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 18:48   #49
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Mialam chec na ten Straubal Henna, ale skoro mowisz, ze cena (wysoka swoja droga) nie odpowiada efektom to sie wstrzymam . Moim jasnym wloskom bardzo dobrze robily tez tanie ziolowe szampony rumiankowe. Tylko musisz sprawdzic w skladzie, czy faktycznie ten rumianek zawieraja . Niezle sa Polleny Ewy. Po nich widzialam najwieksza roznice w kolorze, chociaz troche moje wloski przesuszyly. Co do serii Petrole - trudno ja upolowac. Ja zamowilam sobie ja w sklepie zielarskim. Jak znajde sprobuje wyslac Ci foto, jak moje wlosy wygladaly po tych wszystkich zabiegach.
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-16, 21:25   #50
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

I jeszcze jedno- ten szampon nie³adnie pachnie :/ U¿ywa³am go ju¿ chwilkê temu i mam jeszcze jego miniaturkê, bo dodawali je do du¿ego opakowania. Miniaturka u¿yt raz- widaæ jak mnie do tego "ci±gnie".
Troszkê siê bojê tych szamponów z rumiankiem, bo kiedy¶ kupi³am taki najzwyklejszy w takiej szklanej butelce i mialam beznadziejne w³osy, ale przemy¶lê to. Jest jeszcze ten taki szampon z Avonu za 6,90 (chyba) do jasnych w³osów. Pamiêtam, ¿e dawno dawno temu go mia³am i by³o chyba ok. Nie wiem jak zadzia³a³by dla innych, bo kole¿anka,która jest konsultantk± twierdzi, ¿e babki nie chwal± sobie tej serii... Na KWC s± o nim 3 ocenki i takie "¶rednie" :/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 21:56   #51
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Myslalam o tym Avonie, ale mi tez ta serie odradzano. W sumie mozna sprobowac, duzo nie ryzykujesz. Przypomnialo mi sie, ze Oriflame tez wypuscil szampony poglebiajace kolor. I jeszcze Venita ma szampon z cytryna i rumiankiem (mialam go, calkiem ok), jest jedna recenzja w KWC.
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 22:53   #52
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

W³a¶nie te¿ mi siê tak zdaje- w koñcu 6,90 z³ to ma³a kaska, a jak mi nie spasuje to i tak u mnie szampon zu¿ywa siê w przeci±gu 3 tygodni. Niby tak duuu¿o tych kosmetyków do w³osów a jak siê okazuje- wiêkszo¶æ do niczego :/
A co do szamponu Venity to nigdy w ¿yciu go nie widzia³am w sklepie, a regularnie przetrz±sam pó³eczki Mo¿na by go w³a¶ciwie wypróbowaæ, tylko mam przeczucie, ¿e go nie znajdê :/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-16, 23:11   #53
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

Kosmetyki Venity szukam zwykle w malych sklepach. Jesli jestes ze ¦l±ska, moge Ci podac namiary.
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-17, 09:34   #54
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Jak naturalnie rozja¶niæ w³osy blond??? Proszê o pomoc!!

No niestety, nie jestem, ale postaram siê je odnale¼æ. W³a¶nie koñczê opakowanie GlissKur'u i bêdê musia³a siê zaopatrzyæ w jaki¶ szampon. Zobaczymy co pierwsze wpadnie mi w ³apki- seria Petrole (jest tam chyba szampon?? ) czy szampony Venity (Avon na pewno nie, bo ju¿ mam na dwa u¿ycia szamponu, a zero konsultantki pod rêk±), czy te¿ mo¿e jakis inny tani szampon rumiankowy. buuuziaki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-19, 17:08   #55
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

No i by³am na zakupach- nie znalaz³am nigdzie ani szamponów Venity ani serii Petrole Kupi³am sobie na szybko szampon o zapachu czekolady, bo czym¶ w³osy myæ muszê, a nie chcia³am zrobiæ czego¶ nieprzemyslanego. Otó¿ widzia³am szampon do w³osów blond Te Tao.- podobno od¿ywka jest skuteczna, a jaki jest szampon?????? Mo¿e kto¶ u¿ywa?? Bo cena (ko³o 20 z³) to troszku duuu¿o.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-19, 22:38   #56
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

Nie mam tego szamponu. Ale skoro wyciagnelas temat - mam pytanie: jak sie sprawuje Seboradin ? Bo mi tez szampon sie skonczyl i zastanawiam sie, czy go nie kupic...
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-20, 08:54   #57
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 30 295
Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

No ja niestety te¿ nie mam tego szamponu Seboradin- z tej serii mam tylko dwa lotiony- z czarn± rzodkwi± i ¿eñ-szeniem. Ale z tego, co widzia³am na KWC to lotiony mia³y niez³e recenzje, a szampony wrêcz na odwrót.Mnie lotion robi ca³kiem nie¼le, ale w sumie ¿aden cud i ten z ¿eñszeniem mniej ¶mierdzi, ale troszkê gorzej (wg mnie) dzia³a.
Kurcze, chodzi za mn± ten Te Tao, ale jakbym go kupowa³a to razem z od¿ywk±, a to wydatek 40 z³ i po miesi±cu nie bêdzie ¶ladu po szamponie (od¿ywka max 1,5 miecha)...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-20, 17:48   #58
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 860
Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

Dziekuje Ewka, zaczne od tego lotionu z zen-szeniem.
Ewka napisa³(a):
> No ja niestety te¿ nie mam tego szamponu Seboradin- z tej serii mam tylko dwa lotiony- z czarn± rzodkwi± i ¿eñ-szeniem. Ale z tego, co widzia³am na KWC to lotiony mia³y niez³e recenzje, a szampony wrêcz na odwrót.Mnie lotion robi ca³kiem nie¼le, ale w sumie ¿aden cud i ten z ¿eñszeniem mniej ¶mierdzi, ale troszkê gorzej (wg mnie) dzia³a.
> Kurcze, chodzi za mn± ten Te Tao, ale jakbym go kupowa³a to razem z od¿ywk±, a to wydatek 40 z³ i po miesi±cu nie bêdzie ¶ladu po szamponie (od¿ywka max 1,5 miecha)...
hair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-01-01, 18:34   #59
KrEdKaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 95
naturalne sposoby farbowania w³osów

czy znacie moze jakies sposoby zmiany koloru w³osów bez uzycia farby? szcególnie chodzi mi o kolor rudy lub jakis jego odcien wiem ze z rumianku mozna to otrzymac ale raz wychodzi blond a raz rudy a blodu nie chce jak na razie dodam ze mam w³osy br±z
KrEdKaA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-01-02, 10:03   #60
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 701
Re: naturalne sposoby farbowania w³osów

up Ja te¿ bym chcia³a siê dowiedzieæ o naturalnym sposobie farbowania. Dok³adniej zale¿y mi na blondzie
__________________

Gween jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.