getry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 17:48   #1
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348

getry


hej dziewczyny, właśnie mama mi szyje getry, nie leginsy, nieprześwitujące, czarne, długie z paskami na piętki żeby się nie zsuwały.... kiedyś się getry nosiło do wszystkiego, i nie chodzi mi tutaj o dłuższe koszule, dluzsze swetry, dłuzsze tuniki ogółem . tylko do normalnych rzeczy do hmm "pasa". w sobotę mam osiemnastkę rodzinną brata, własnie chcę założyc te getry i białą koszulę taką w styla a'la boho tyle ze nie jest dłuzsza ani nic z tych rzeczy.... czy noszenie do getrów, leginsów ubran które nie zakrywają pupy to zbrodnia ? bo po wątkach w szafie tak własnie stwierdziłaam , czekam na wasze opinie pozdrawiam .
dodaję że moje getry będą z materiału takiego jak robiło się pierwsze spodnie dzwony takiego rozciągliwego ....

Edytowane przez 7minut
Czas edycji: 2009-11-18 o 17:49
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:10   #2
maciapek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 616
Dot.: getry

Cytat:
Napisane przez 7minut Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, właśnie mama mi szyje getry, nie leginsy, nieprześwitujące, czarne, długie z paskami na piętki żeby się nie zsuwały.... kiedyś się getry nosiło do wszystkiego, i nie chodzi mi tutaj o dłuższe koszule, dluzsze swetry, dłuzsze tuniki ogółem . tylko do normalnych rzeczy do hmm "pasa". w sobotę mam osiemnastkę rodzinną brata, własnie chcę założyc te getry i białą koszulę taką w styla a'la boho tyle ze nie jest dłuzsza ani nic z tych rzeczy.... czy noszenie do getrów, leginsów ubran które nie zakrywają pupy to zbrodnia ? bo po wątkach w szafie tak własnie stwierdziłaam , czekam na wasze opinie pozdrawiam .
dodaję że moje getry będą z materiału takiego jak robiło się pierwsze spodnie dzwony takiego rozciągliwego ....

ja nosze getry/leginsy tylko z gora zakrywajaca pupe ale w/g mnie to rzecz gustu jesli ty sie w tym czujesz dobrze to naciagaj te geterki i niczym sie nie przejmuj do tego wysokie kozaczki i cudo
__________________
zaręczona 25.11.09

Magisterka
Ćwiczę !!!








...bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać...

maciapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:13   #3
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: getry

dla mnie getry są jak rajstopy
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:15   #4
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: getry

według mnie to tylko na "bal przebierańców"... nawet najzgrabniejsze dziewczyny wyglądają wulgarnie jeśli nie mają zakrytej pupy ... jeśli jesteś mega zgrabne załóż bardzo obcisłe jeansowe rurki, będziesz fajnie ubrana, a nie "rozebrana"

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

btw. chyba jednak o leginsy Ci chodzi ...getry to co innego tzw. ocieplacze
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:04   #5
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: getry

jak bylam mala to mialam getry - to byly takie rozsciagliwe spodnie , w rozne wzorki teraz to zmienilo nazwe na legginsy ale przeswituje jak rajstopa, a getry zostaly jakies ocieplacze,

ja sklepowe leginsy zalozylam raz pod spodniczke. raz - bo zaraz oczko polecialo

na allegro widzialam pod haslem "leginsy, rurki" rozsciagliwe spodnie, na modelu nie bylo przeswitow no ale nie wiem jakby wygladaly
wygladaly troche jak spodnie dresowe - chcialabym miec takie no ale nie chce ryzykowac i wyrzucic 40-50 zl na cos takiego
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:34   #6
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: getry

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
jak bylam mala to mialam getry - to byly takie rozsciagliwe spodnie , w rozne wzorki
no wąłsnie o takie mi chodzi tyle że bez wzorków
tylko patrzac na reakcje niektórych dziewczyn to strach sie bac załozyc getry, ( nie leginsy)takie jak opisywałam które są szyte to nic jak spodnie rozciągliwego materiału ... i tyle

seti85: nie nie leginsy. getry to spodnie .... bynajmniej kiedys. a tamte o któreych Ty mówisz to dla mnie skarpety
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:36   #7
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: getry

a moja nauczycielka od rytmiki jak bylam mala zawsze mowiła - legginsy a ja nie wiedziałam czemu ona tak mówi, przeciez mielismy nosić czarne getry ;D
ale chyba nie ma różnicy, tylko jak to kto nazwie....
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 19:22   #8
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: getry

chciałam poprostu zwrócić uwagę, że mylisz pojęcia, ale nie to jest najważniejsze

zajrzyj pod ten link ... tam kilka osób wypowiedziało się na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372150
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.