Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 14:21   #1951
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
To koreańska firma czy chińska? Nic mi nazwa nie mówi. A skład może chociaż dali?
koreańska, właśnie nie ma składu dokładnie to ta:

http://inbeautyshop.com/products/%E9...ck-23mlx5.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:03   #1952
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tomatox rozjaśnia tylko na kilka godzin, efekt przejściowy
u mnie tak samo, fajny efekt po zmyciu utrzymujący się jakiś czas. Niektóre dziewczyny na blogach pisały, że widzą ogólną poprawę stanu cery, no ja nie
za to bardzo przypadły mi do gustu kosmetyki z Lanegie (na razie zestaw miniaturek). Stosuję trochę ponad 2 tygodnie, na zmianę, krem i esencję i trochę widzę polepszenie Nic nie podrażniło, żadnej alergii więc zdecyduję się na pełny wymiar
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 22:41   #1953
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hm, u mnie jakby jaśniejszy ryjek po tym tomatoxie do dzisiaj. Prawdopodobnie i tak go kupię...dla opakowania. KAWAIIIIIII.

A rozjaśnienie, które się utrzymuje to może zasługa serum z Bielendy.

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:19   #1954
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, fajny efekt po zmyciu utrzymujący się jakiś czas. Niektóre dziewczyny na blogach pisały, że widzą ogólną poprawę stanu cery, no ja nie
za to bardzo przypadły mi do gustu kosmetyki z Lanegie (na razie zestaw miniaturek). Stosuję trochę ponad 2 tygodnie, na zmianę, krem i esencję i trochę widzę polepszenie Nic nie podrażniło, żadnej alergii więc zdecyduję się na pełny wymiar
Ja znalazłam wreszcie idealną emulsję pod filtr, która trzyma mat na moim tłustym ryjku cały dzień, więc jestem szczęśliwa To Laneige White Plus Renew Essence, też odkryłam dzięki miniaturkom i loua Dzięki loua, że o tym zestawie wspomniałaś bo minął już prawie miesiąc odkąd go używam i dokonał w tym czasie czegoś, czego VC effector nie był w stanie przez 2 miesiące - a mianowicie już prawie całkowicie zlikwidował mi czerwoną plamę na środku nosa, którą miałam od marca ^^ Wtedy wyskoczyła mi jakaś gula i nacisnęłam ją, chociaż nie powinnam, i został czerwony ślad, nawet jakieś drobniutkie naczynko wyskoczyło - wyglądało to z daleka jak czerwona plama na nosie i nic nie pomagało, ani kwasy ani vc effector. A tu taka niespodzianka No i pięknie wyrównuje koloryt.
Ja generalnie uwielbiam Laneige, ich krem Water Bank pomógł mi przetrwać 2 ostatnie zimy, świetnie nawilżając i chroniąc, a do tego nie jest (nie był) tłusty i nie świecił się na twarzy, mimo, że był gęsty, nie zapychał. Piszę "był" bo zmienili serię - były trzy kremy o różnym stopniu gęstości i nawilżenia, teraz jest jeden. Zmienili opakowanie i skład, dowalili alkoholem, więc obawiam się, czy go nie zepsuli :/ Chyba zamówię miniaturkę...

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-07-11 o 09:20
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 10:25   #1955
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
koreańska, właśnie nie ma składu dokładnie to ta:

http://inbeautyshop.com/products/%E9...ck-23mlx5.html
Jeżeli dobrze widzę, to tam pod obrazkami nakładania maski są trzy linijki tekstu (w krzaczkach ) zaczynające się od 정제수 (Water), to właśnie skład

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja znalazłam wreszcie idealną emulsję pod filtr, która trzyma mat na moim tłustym ryjku cały dzień, więc jestem szczęśliwa To Laneige White Plus Renew Essence, też odkryłam dzięki miniaturkom i loua Dzięki loua, że o tym zestawie wspomniałaś bo minął już prawie miesiąc odkąd go używam i dokonał w tym czasie czegoś, czego VC effector nie był w stanie przez 2 miesiące - a mianowicie już prawie całkowicie zlikwidował mi czerwoną plamę na środku nosa, którą miałam od marca ^^ Wtedy wyskoczyła mi jakaś gula i nacisnęłam ją, chociaż nie powinnam, i został czerwony ślad, nawet jakieś drobniutkie naczynko wyskoczyło - wyglądało to z daleka jak czerwona plama na nosie i nic nie pomagało, ani kwasy ani vc effector. A tu taka niespodzianka No i pięknie wyrównuje koloryt.
Ja generalnie uwielbiam Laneige, ich krem Water Bank pomógł mi przetrwać 2 ostatnie zimy, świetnie nawilżając i chroniąc, a do tego nie jest (nie był) tłusty i nie świecił się na twarzy, mimo, że był gęsty, nie zapychał. Piszę "był" bo zmienili serię - były trzy kremy o różnym stopniu gęstości i nawilżenia, teraz jest jeden. Zmienili opakowanie i skład, dowalili alkoholem, więc obawiam się, czy go nie zepsuli :/ Chyba zamówię miniaturkę...
Cieszę się, że odpowiada Ci ta esencja Laneige

Teraz są chyba dwa kremy z serii Water Bank - Gel Cream i Moisture Cream. Gel Cream z alkoholem na czwartym miejscu w składzie, ale Moisture chyba alkoholu nie ma. Chciałam któryś kupić na lato, ale w końcu kupiłam esencję z tej serii.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:05   #1956
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Cieszę się, że odpowiada Ci ta esencja Laneige

Teraz są chyba dwa kremy z serii Water Bank - Gel Cream i Moisture Cream. Gel Cream z alkoholem na czwartym miejscu w składzie, ale Moisture chyba alkoholu nie ma. Chciałam któryś kupić na lato, ale w końcu kupiłam esencję z tej serii.
Aha, właśnie! Zapomniałam, Gel Cream już wcześniej też był. Czyli pozbyli się tylko tego trzeciego, Water Bank Intensive. Moisture Cream też właśnie ma alkohol na czwartym miejscu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_89 Jul. 11 13.05.jpg (78,6 KB, 17 załadowań)
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:37   #1957
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Aha, właśnie! Zapomniałam, Gel Cream już wcześniej też był. Czyli pozbyli się tylko tego trzeciego, Water Bank Intensive. Moisture Cream też właśnie ma alkohol na czwartym miejscu
Wstawiłaś skład Gel Cream Moisture Cream to ten gdzie skład zaczyna się: Water, Glycerin, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone. Ja się obawiałam, że Moisture będzie na lato za ciężki, a znowu Gel z alkoholem nie bardzo mi pasuje, esencja nie zachwyca, ale może przy dłuższym używaniu będzie lepiej.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 14:25   #1958
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, czy macie pojecie gdzie moge znalezc sklad kremu Secret Key BB Snail Repair. Mam go w domu, uwielbiam go, ale na opakowaniu skladu nie widze, a jestem strasznie ciekawa, czy zawiera jakikolwiek filtr... obrazilam sie wlasnie na filtr z Vichy i troche boje sie kupowac jakichkolwiek filtrow juz (wysyp dziesieciolecia przezywam) i zastanawiam sie, czy w dni "miejskie" i nie wystarczylby mi tylko on... nigdzie nie moge znalezc informacji o filtrze...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 14:41   #1959
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Wstawiłaś skład Gel Cream Moisture Cream to ten gdzie skład zaczyna się: Water, Glycerin, Butylene Glycol, Squalane, Dimethicone. Ja się obawiałam, że Moisture będzie na lato za ciężki, a znowu Gel z alkoholem nie bardzo mi pasuje, esencja nie zachwyca, ale może przy dłuższym używaniu będzie lepiej.
o.O Przecież widać na zrzucie ekranu, który wstawiłam z tyłu napis "Water Bank Moisture Cream_EX" ze strony Laneige. Przez chwilę myślałam, że pewnie podałaś stary skład ale on też tak się nie zaczynał, sprawdziłam
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:17   #1960
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie pojecie gdzie moge znalezc sklad kremu Secret Key BB Snail Repair. Mam go w domu, uwielbiam go, ale na opakowaniu skladu nie widze, a jestem strasznie ciekawa, czy zawiera jakikolwiek filtr... obrazilam sie wlasnie na filtr z Vichy i troche boje sie kupowac jakichkolwiek filtrow juz (wysyp dziesieciolecia przezywam) i zastanawiam sie, czy w dni "miejskie" i nie wystarczylby mi tylko on... nigdzie nie moge znalezc informacji o filtrze...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Edit:
Pełny skład kremu: Water, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Squalane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Sorbitan Sesquioleate, Snail Secretion Filtrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Placental Protein, Caviar Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Stearate, Polymethyl Methacrylate, Disteardimonium Hectorite, Microcrystalline Wax, Beeswax, Nylon-12, CI 77492 , CI 77491, CI 77499, CI 77007, Human Oligopeptide-1, Methylparaben, Propylparaben, Chlorphenesin, Fragrance


Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
o.O Przecież widać na zrzucie ekranu, który wstawiłam z tyłu napis "Water Bank Moisture Cream_EX" ze strony Laneige. Przez chwilę myślałam, że pewnie podałaś stary skład ale on też tak się nie zaczynał, sprawdziłam
Laneige na swojej stronie przy Moisture i Gel ma ten sam skład podany
W ulotce Gel Cream jest właśnie ten skład, który podałaś, Amore Pacific przekazało takie składy jak w załaczniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laneige.jpg (80,9 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-07-11 o 17:13
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:05   #1961
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Poczatek składu tego kremu przedstawia się tak: Water, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Squalane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Sorbitan Sesquioleate, Snail Secretion Filtrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Placental Protein, Caviar Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Magnesium Sulfate, Calcium Stearate

W dalszej części składu filtrów nie widzę.



Laneige na swojej stronie przy Moisture i Gel ma ten sam skład podany
W ulotce Gel Cream jest właśnie ten skład, który podałaś, Amore Pacific przekazało takie składy jak w załaczniku.
Dziekuje bardzo czyli jest normalnie Titanium Dioxide czyli ok.

A moge wiedziec skad masz ten sklad? Czy ja jestem slepa i nie widze na opakowaniu?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-07-11 o 17:07
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 17:22   #1962
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo czyli jest normalnie Titanium Dioxide czyli ok.

A moge wiedziec skad masz ten sklad? Czy ja jestem slepa i nie widze na opakowaniu?
Możliwe, że nie ma na opakowaniu Skład mam od jednego ze sklepów z koreańskimi kosmetykami.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 18:52   #1963
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze widzę, to tam pod obrazkami nakładania maski są trzy linijki tekstu (w krzaczkach ) zaczynające się od 정제수 (Water), to właśnie skład
w krzaczkach i tak mnie nie urządza
ale już stało się, trzymam machę na twarzy oczywiście wielka, szeroka jak na Bilguuna. Na 5 centymetrowe skronie
Ciekawa jestem czy jakaś firma koreańska robi te sheet maski nieco mniejsze, bardziej dopasowane do europejskich twarzy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:23   #1964
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
w krzaczkach i tak mnie nie urządza
ale już stało się, trzymam machę na twarzy oczywiście wielka, szeroka jak na Bilguuna. Na 5 centymetrowe skronie
Ciekawa jestem czy jakaś firma koreańska robi te sheet maski nieco mniejsze, bardziej dopasowane do europejskich twarzy


Korciły mnie jakoś rok temu te maski, już prawie chciałam klikać bo tyyyle rodzai do wyboru... Ale rozsądek kazał mi się wstrzymać, właśnie przez ten płat. Mam bardzo drobną twarz i wizja tego, że będę musiała ją "poprawiać" (docinać, czy zmarszczyc) odebrała mi chęc na zakup- raz na zawsze.


Czytałam gdzieś, że przesyłki z Korei idą min 2 tygodnie? Tzn jedną mam chyba z Chin. Liczę, że dotrą, zamówiłam próbki skinfood z jajkiem (pianka do mycia), chcę sprawdzić jak zadziała na zaskórniki na nosie. Zastanawiam się jeszcze nad próbkami tej samej maski.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:06   #1965
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Miałam pełno azjatyckich masek do twarzy, ale dwie najbardziej utkwiły mi w pamięci. Jedna czarna, wyglądałam w niej jak Zorro, bardzo dobrze rozjaśniała. Druga miała taką bardziej żelową konsystencję i wyglądała jak koronkowa bielizna - miała nadrukowane eleganckie wzorki.

Koreańczycy robią wiele ślicznych, czasem dziwnych kosmetyków. A ja jako maniak wszystkiego próbuję
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:31   #1966
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Laneige na swojej stronie przy Moisture i Gel ma ten sam skład podany
W ulotce Gel Cream jest właśnie ten skład, który podałaś, Amore Pacific przekazało takie składy jak w załaczniku.
Popatrzyłam teraz na skład gel cream na stronie, faktycznie! Dlaczego oni sobie tak w kulki lecą i nie podają poprawnych składów? Zazwyczaj nie porównuję kosmetyków z tej samej serii ze sobą, tylko biorę skład ze strony i tyle, jakbyś mi nie powiedziała, to bym o tym nie wiedziała Ech.... no ale w takim razie cieszy mnie, że w moisture cream nie ma alkoholu Dzięki serdeczne za oświecenie mnie!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ale już stało się, trzymam machę na twarzy oczywiście wielka, szeroka jak na Bilguuna. Na 5 centymetrowe skronie
Ciekawa jestem czy jakaś firma koreańska robi te sheet maski nieco mniejsze, bardziej dopasowane do europejskich twarzy
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47266143]
Korciły mnie jakoś rok temu te maski, już prawie chciałam klikać bo tyyyle rodzai do wyboru... Ale rozsądek kazał mi się wstrzymać, właśnie przez ten płat. Mam bardzo drobną twarz i wizja tego, że będę musiała ją "poprawiać" (docinać, czy zmarszczyc) odebrała mi chęc na zakup- raz na zawsze.
[/QUOTE]
No co Wy Ja zawsze przy używaniu sheet mask'ów muszę poprawiać bo są na moją twarz ZA MAŁE Zawsze myślałam, że to dlatego, że są produkowane na drobne azjatyckie twarze, a Wy mówicie, że maski są za duże... Znajomy Azjata w masce wygląda tak, że brwi mu się mieszczą w tych dziurach na oczy - moje nie. Płachta zakrywa je u mnie całkowicie i podchodzi pod same oczy, aż muszę rwać ją przy kącikach bo by mi na oczy wlazła. Jemu pasuje idealnie na nos, mi - odstaje na mostku nosa bo "ciągnie" ten fragment pod oczami. Jemu pasuje idealnie do owalu twarzy, mi - brakuje materiału przy bokach czoła+skroniach i bokach szczęki. Jedynie na dole policzków, przy ustach, jest za dużo materiału, którego nie mam jak rozciągnąć, więc nakładam warstwy na siebie, żeby je zmieścić
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:55   #1967
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47266143]Czytałam gdzieś, że przesyłki z Korei idą min 2 tygodnie? Tzn jedną mam chyba z Chin. Liczę, że dotrą, zamówiłam próbki skinfood z jajkiem (pianka do mycia), chcę sprawdzić jak zadziała na zaskórniki na nosie. Zastanawiam się jeszcze nad próbkami tej samej maski.[/QUOTE]

Idą różnie, w środę późnym wieczorem robiłam zakupy, we wtorek paczka była u mnie.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No co Wy Ja zawsze przy używaniu sheet mask'ów muszę poprawiać bo są na moją twarz ZA MAŁE Zawsze myślałam, że to dlatego, że są produkowane na drobne azjatyckie twarze, a Wy mówicie, że maski są za duże...
Uff, a już myślałam, że mam jakąś wyjątkowo dużą twarz Na mnie też są za małe, jak na nos pasują, to na oczy nie itd.

Co do składów, to często podawane są błędne albo z brakami, nie mam pojęcia dlaczego, już kilka razy się nacięłam przez to. Co dziwne wysyłają poprawne, dzięki pracy mam dostęp do składów większości kosmetyków Amore Pacific i LG Care, w tych błędów nie ma.


amark, linki afiliacyjne chyba nie są tu mile widziane

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-07-11 o 21:24
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 21:40   #1968
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No co Wy Ja zawsze przy używaniu sheet mask'ów muszę poprawiać bo są na moją twarz ZA MAŁE Zawsze myślałam, że to dlatego, że są produkowane na drobne azjatyckie twarze, a Wy mówicie, że maski są za duże... Znajomy Azjata w masce wygląda tak, że brwi mu się mieszczą w tych dziurach na oczy - moje nie. Płachta zakrywa je u mnie całkowicie i podchodzi pod same oczy, aż muszę rwać ją przy kącikach bo by mi na oczy wlazła. Jemu pasuje idealnie na nos, mi - odstaje na mostku nosa bo "ciągnie" ten fragment pod oczami. Jemu pasuje idealnie do owalu twarzy, mi - brakuje materiału przy bokach czoła+skroniach i bokach szczęki. Jedynie na dole policzków, przy ustach, jest za dużo materiału, którego nie mam jak rozciągnąć, więc nakładam warstwy na siebie, żeby je zmieścić

Może to też zależy od firmy bo kilka lat temu miałam jakąś sheet mask też do zakupów dołączona i aż tak duża nie była choć do ideału wciąż daleko. Na mojej twarzy one są za długie i za szerokie w czole, skroniach, na bardziej perkaty, szerszy nos, na dużo dłuższą brodę jedynie na szerokość boków twarzy są dobre ale w związku z tym że muszę je bardziej podciągać pod usta żeby mi pod brodą nie wisiały to i tak traci cały fason

a co do tej maski Dermahelix premium snail, jestem bardzo na tak. Dodam że nie trzymałam jej 20 minut tylko do czasu aż wyschła czyli jakieś 1,5h Buzia mega gładka, mięciutka, nawilżona, jakieś drobne zaczerwinienia rozjaśnione, czoło gładkie i jasne jak u bobasa

Polecam też duet pielęgnacyjny tej esencji rozjaśniającej Laneige i serum Sulwhasoo timetreasure: love:
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 22:07   #1969
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Idą różnie, w środę późnym wieczorem robiłam zakupy, we wtorek paczka była u mnie.



Uff, a już myślałam, że mam jakąś wyjątkowo dużą twarz Na mnie też są za małe, jak na nos pasują, to na oczy nie itd.

Co do składów, to często podawane są błędne albo z brakami, nie mam pojęcia dlaczego, już kilka razy się nacięłam przez to. Co dziwne wysyłają poprawne, dzięki pracy mam dostęp do składów większości kosmetyków Amore Pacific i LG Care, w tych błędów nie ma.


amark, linki afiliacyjne chyba nie są tu mile widziane
No zesz... a to nie jest tak, że oni w ten sposób sobie ukrywają co poniektóre składniki? Czy po prostu tak niedbale je podają na stronach?
Fajnie Ci, ze masz dostęp do nich

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

Może to też zależy od firmy bo kilka lat temu miałam jakąś sheet mask też do zakupów dołączona i aż tak duża nie była choć do ideału wciąż daleko. Na mojej twarzy one są za długie i za szerokie w czole, skroniach, na bardziej perkaty, szerszy nos, na dużo dłuższą brodę jedynie na szerokość boków twarzy są dobre ale w związku z tym że muszę je bardziej podciągać pod usta żeby mi pod brodą nie wisiały to i tak traci cały fason

a co do tej maski Dermahelix premium snail, jestem bardzo na tak. Dodam że nie trzymałam jej 20 minut tylko do czasu aż wyschła czyli jakieś 1,5h Buzia mega gładka, mięciutka, nawilżona, jakieś drobne zaczerwinienia rozjaśnione, czoło gładkie i jasne jak u bobasa

Polecam też duet pielęgnacyjny tej esencji rozjaśniającej Laneige i serum Sulwhasoo timetreasure: love:
Ja myślałam, ze time treasure to seria dla 50tek Trochę mnie irytują ogolnikowe opisy na stronach sulwhasoo, THOW, itp - zazwyczaj jasno opisane sa te dla cery z pierwszymi oznakami starzenia ale juz potem ciezko sie zorientować dla jakiego przedzialu wiekowego jest reszta serii. Nawet nie podają, dla jak bardzo pooranej zmarszczkami cery , zeby mozna sobie bylo dobrać. Nie wiem, może ja tego nie kumam.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 10:54   #1970
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

Ja myślałam, ze time treasure to seria dla 50tek Trochę mnie irytują ogolnikowe opisy na stronach sulwhasoo, THOW, itp - zazwyczaj jasno opisane sa te dla cery z pierwszymi oznakami starzenia ale juz potem ciezko sie zorientować dla jakiego przedzialu wiekowego jest reszta serii. Nawet nie podają, dla jak bardzo pooranej zmarszczkami cery , zeby mozna sobie bylo dobrać. Nie wiem, może ja tego nie kumam.
W Azji to chyba wszystko jest przedstawiane jako regenerujące, rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, nie ma przedziałów wiekowych.
Timetreasure renovating to jest serum ziołowe regenerujące, nie wiem jak działa na zmarszczki(bo miałam kilka saszetek, potem przerwa i teraz wróciłam do niego) ale do cery skłonnej do wyprysków, zaczerwienionej, przesuszonej jest genialne. Różnicę w skórze widzę już po trzech aplikacjach. Zostawia tłustą warstewkę dlatego tylko na noc się nadaje ale kompletnie nic nie zapycha, ba, wręcz goi wypryski i pod oczy też świetne, cienie nawet jakby jaśniejsze
Do zmarszczek moja rodzicielka chwali Herę Age Away Modifier Concetrated ABcell 2.0 no i jednak OHUI the first cell revolution zadziałało, i Sulwhasoo Innerise Complete też
Hery jest mniej w saszetkach, starczają na dwa użycia, Sulwhasoo zawsze starcza mi na 3 ala zaznaczam że nie nakładam hojną ręką i mam małą twarz
Ja THOW nie lubię, coś zapychają mnie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:12   #1971
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No zesz... a to nie jest tak, że oni w ten sposób sobie ukrywają co poniektóre składniki? Czy po prostu tak niedbale je podają na stronach?
Fajnie Ci, ze masz dostęp do nich
Raczej niedbale podają, nie sprawdzałam wielu, tylko te co mnie interesowały i bywało, że np. podali tylko połowę składu, albo gdzieś im fragment składu ze środka nagle zniknął.

Zastanawiam się czy nie zamieścić gdzieś tych składów, tylko zupełnie nie mam pojęcia jak to zrobić żeby się innym łatwo szukało.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja THOW nie lubię, coś zapychają mnie
Mnie też Leży mi 30 próbek THOW Pore Care Essence i chyba pójdzie na wymianę, bo boję się użyć.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:38   #1972
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie zamieścić gdzieś tych składów, tylko zupełnie nie mam pojęcia jak to zrobić żeby się innym łatwo szukało.
Można założyć nowy wątek tylko ze składami i podlinkować w pierwszym poście. Myślę, że wielu osobom by się przydało
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:42   #1973
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Idą różnie, w środę późnym wieczorem robiłam zakupy, we wtorek paczka była u mnie.


Ja zamawiałam w piątek tydzień temu, więc może w przyszłym tyg dotrze. Z drugiej strony u jednego sprzedawcy pisało że...do 35 dni. Nigdy jeszcze nie zamawiałam na ebay'u nic z tego kraju, więc nie wiem, czego się spodziewać (jedynie z UK czy Niemiec). Kiedyś sprzedawca z all mi coś zamawiał, ale już nie pamiętam ile szło. Na pewno jednak nie mniej niż 20 dni.




A ja mam takie pytanie z innej beczki, może ktoś wie. Czy koreańczycy też mają problemy z naczynkami? Czy jednak to nieznana przypadłośc dla nich? Nigdy się na to nie natknęłam. Kiedyś sądziłam, że oni nawet nie mają trądziku (nie, nie uważam, że to nie ludzie czy coś ). Po prostu tak mi się zapamiętało, że oni zawsze mają jasne czyste cery.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:59   #1974
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Można założyć nowy wątek tylko ze składami i podlinkować w pierwszym poście. Myślę, że wielu osobom by się przydało
O, to, to

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47273868]
A ja mam takie pytanie z innej beczki, może ktoś wie. Czy koreańczycy też mają problemy z naczynkami? Czy jednak to nieznana przypadłośc dla nich? Nigdy się na to nie natknęłam. Kiedyś sądziłam, że oni nawet nie mają trądziku (nie, nie uważam, że to nie ludzie czy coś ). Po prostu tak mi się zapamiętało, że oni zawsze mają jasne czyste cery.[/QUOTE]
AC mówiła, że nie mają. Oni mają o wiele grubszy naskórek.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:45   #1975
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Można założyć nowy wątek tylko ze składami i podlinkować w pierwszym poście. Myślę, że wielu osobom by się przydało
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
O, to, to
Może to i dobry pomysł Tylko to jest dużo składów

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47273868]A ja mam takie pytanie z innej beczki, może ktoś wie. Czy koreańczycy też mają problemy z naczynkami? Czy jednak to nieznana przypadłośc dla nich? Nigdy się na to nie natknęłam. Kiedyś sądziłam, że oni nawet nie mają trądziku (nie, nie uważam, że to nie ludzie czy coś ). Po prostu tak mi się zapamiętało, że oni zawsze mają jasne czyste cery.[/QUOTE]

Przeglądając recenzje widzę, że niektórzy mają problem z naczynkami, kosmetyków do takiej cery też trochę jest, np. Pro-Formula, Ciracle, serie z ekstraktem Centella Asiatica, Bien Vita ma serum z witaminą K i chyba ekstraktem z buraków, Skin Vegetarian, Merphil
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:44   #1976
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej Macie jakieś sprawdzone wybielające kremy do rak oraz takie z filtrem? Niestety, zazwyczaj zapominam lub po prostu nie mam czasu smarować dłoni filtrem do ciała + te, których używam w zasadzie dyskwalifikują aplikację na skórę dłoni. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłby krem do rąk SFP. Poza tym, mam niestety karnację, która jest stworzona do opalania i wystarczy moment, by promienie 'odpowiednio' mnie potraktowały, tym samym dłonie mam już nieźle opalone, a cała reszta [filtrowana] blada Chce się tego jakoś pozbyć...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:21   #1977
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Fajny wątek się tu zrobił, rozruszał się . Szkoda, że nie mam dojścia do połowy produktów, które polecacie.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja THOW nie lubię, coś zapychają mnie
Mnie tak samo, wszystko co miałam z tej firmy, zapychało.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47273868]A ja mam takie pytanie z innej beczki, może ktoś wie. Czy koreańczycy też mają problemy z naczynkami? Czy jednak to nieznana przypadłośc dla nich? Nigdy się na to nie natknęłam. Kiedyś sądziłam, że oni nawet nie mają trądziku (nie, nie uważam, że to nie ludzie czy coś ). Po prostu tak mi się zapamiętało, że oni zawsze mają jasne czyste cery.[/QUOTE]

Mają problemy ze skórą, widzę to po moich azjatyckich znajomych. Trądzik, rozszerzone pory na porządku dziennym
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:24   #1978
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość

Przeglądając recenzje widzę, że niektórzy mają problem z naczynkami, kosmetyków do takiej cery też trochę jest, np. Pro-Formula, Ciracle, serie z ekstraktem Centella Asiatica, Bien Vita ma serum z witaminą K i chyba ekstraktem z buraków, Skin Vegetarian, Merphil

Dzięki, zerknę co to

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Hej Macie jakieś sprawdzone wybielające kremy do rak oraz takie z filtrem? Niestety, zazwyczaj zapominam lub po prostu nie mam czasu smarować dłoni filtrem do ciała + te, których używam w zasadzie dyskwalifikują aplikację na skórę dłoni. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłby krem do rąk SFP. Poza tym, mam niestety karnację, która jest stworzona do opalania i wystarczy moment, by promienie 'odpowiednio' mnie potraktowały, tym samym dłonie mam już nieźle opalone, a cała reszta [filtrowana] blada Chce się tego jakoś pozbyć...
Zazdroszczę. Mnie nie ruszają. Jak diabeł wody święconej
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:26   #1979
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Hej Macie jakieś sprawdzone wybielające kremy do rak oraz takie z filtrem? Niestety, zazwyczaj zapominam lub po prostu nie mam czasu smarować dłoni filtrem do ciała + te, których używam w zasadzie dyskwalifikują aplikację na skórę dłoni. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłby krem do rąk SFP. Poza tym, mam niestety karnację, która jest stworzona do opalania i wystarczy moment, by promienie 'odpowiednio' mnie potraktowały, tym samym dłonie mam już nieźle opalone, a cała reszta [filtrowana] blada Chce się tego jakoś pozbyć...
Ja właśnie myślałam o tym samym, jest krem do rąk Clinique Even Better SPF15 ale jest drogi. Jednak ostatnio widziałam na all miniaturkę za przyzwoitą cenę, więc kupię i zobaczę, czy się sprawdzi. O ile dobrze pamiętam, w składzie ma chyba wyciąg z zielonej herbaty i drożdży, jak seria rozjaśniająca Laneige. Ja mam koszmarnie przesuszone i pękające dłonie, tylko Clinique Deep Comfort mi pomaga ale jakbym na to miała jeszcze filtr nałożyć....
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:02   #1980
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A kupuje ktoś kosmetyki z Azji Płd-Wsch (Tajlandia, Indonezja, te rejony)?
wypatrzyłam u wujka ebaya pudry do ciała z dużym filtrem i rozważam zakup.

EbonyLuna, mam identyczny problem z dłońmi. Są już około 3 tony ciemniejsze od twarzy, która mi się niechcący lekko opaliła pomimo filtra

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.