Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 21:01   #451
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ta baza podobno się nie rozpuszcza, piłować ja trzeba. Ale dla pewności przejrzyj grupę indigo jeśli tam jesteś

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Madzeska tutaj masz chyba jedyna z indigo bazę która rozpuszcza się w acetonie, ultra strong i karatin base niestety piłować trzeba lub uzupełniać https://www.indigo-nails.com/pl,a104...base-mini.html
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:29   #452
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziękuję 😚

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Ale skoro trzeba piłować to musi być mega mocna 😀

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Narazie mam EB ale może kiedyś warto kupić tą Indigo ? 😊

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

Edytowane przez Madzeska75
Czas edycji: 2016-04-20 o 21:30
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:41   #453
AnnaTK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 89
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Mnie tez kusi Wet Look ale pewnie się nie odmacza w acetonie...
AnnaTK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:54   #454
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AnnaTK Pokaż wiadomość
Mnie tez kusi Wet Look ale pewnie się nie odmacza w acetonie...
Jak to ???

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:59   #455
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez AnnaTK Pokaż wiadomość
Mnie tez kusi Wet Look ale pewnie się nie odmacza w acetonie...
To jest top do zeli. Nie odmacza sie. Trzeba pilowac.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 07:15   #456
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja mam top matowy z semilaca i jestem z niego bardzo zadowolona
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 07:19   #457
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To jest top do zeli. Nie odmacza sie. Trzeba pilowac.
dlatego zastanawia mnie jak niektórym ten top trzyma się bezproblemowo na hybrydzie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 07:44   #458
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Hybrydy Nails Company przetestowane na wzornikach, na moich paznokciach a za chwilkę na klientce. Nie jestem tylko póki co w stanie powiedzieć czegokolwiek o odmaczaniu w acetonie. Mi się bardzo podobają, pigmentację mają taką że przy niektórych kolorach wystarczy tylko jedna warstwa. Nie smuży, nie zostawia jakichś nie fajnych rzeczy. Kolory jak dla mnie obłędne.

Pod neony położyłam biały, pod pastele już nie musiałam. Jedynym minusem dla mnie to nazwy bez numerków.... Mam je w pudełku i żeby znaleźć konkretny kolor muszę każde wyciągać. Ma któraś na to jakiś sposób? Chyba sobie sama ponumeruję

Kolory zaczynając od lewej:
1. Sunny Morning
2. Sugar baby
3. Misty Heathland
4. Pistachio
5. Hot Lemonade
6. Raspberry Pink
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0262 zw.jpg (94,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0271 zw.jpg (90,1 KB, 45 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:06   #459
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dlatego zastanawia mnie jak niektórym ten top trzyma się bezproblemowo na hybrydzie?
Ja tez nie wierzylam jak to możliwe, ale już nie raz czytalam posty dziewczyn, że wet looka kładą na hybryde.. u mnie narazie 3 dzień, wiem że za krótko by cos o nim powiedzieć, no ale nic sie z nim nie dzieje i pięknie błyszczy.
Znajoma używa od pół roku na hybrydy i też bez problemu Pożyjemy zobaczymy Ostatecznie dałam za niego 25zl więc można testować


Ps. Zrobilam w sobote test dwóch baz u jednej dziewczyny której non stop spadala hybryda. Porownywalam EB i SPN Bonder baze. We wtorek na ręce z EB nie miala juz 3 paznokci, na SPN ani jeden nie odpadl.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja tez nie wierzylam jak to możliwe, ale już nie raz czytalam posty dziewczyn, że wet looka kładą na hybryde.. u mnie narazie 3 dzień, wiem że za krótko by cos o nim powiedzieć, no ale nic sie z nim nie dzieje i pięknie błyszczy.
Znajoma używa od pół roku na hybrydy i też bez problemu Pożyjemy zobaczymy Ostatecznie dałam za niego 25zl więc można testować


Ps. Zrobilam w sobote test dwóch baz u jednej dziewczyny której non stop spadala hybryda. Porownywalam EB i SPN Bonder baze. We wtorek na ręce z EB nie miala juz 3 paznokci, na SPN ani jeden nie odpadl.
Ps2. Wiecie co zrobić by w aplikacji otwieraly się zdjęcia?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:40   #460
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość

Ps. Zrobilam w sobote test dwóch baz u jednej dziewczyny której non stop spadala hybryda. Porownywalam EB i SPN Bonder baze. We wtorek na ręce z EB nie miala juz 3 paznokci, na SPN ani jeden nie odpadl.[COLOR="Silver"]
I dlatego ja pod EB daję normalnie bazę. W/g mnie EB to produkt do zadań specjalnych,twardy,pozwal ający przedłużyć paznokieć. Pomimo "Base" w nazwie może nie spełniać swojej funkcji tak,jak baza do tego przeznaczona . Aktualnie mam na sobie pazury robione na Święta (już mi wstyd w środkach komunikacji) i ani kawałka odprysku. Może się mądrzę,ale sprawdzam to na sobie,że z bazą trzyma na mur beton, a niejednokrotnie czytałam tu już,że na samej EB coś odpada albo się rozwarstwia .
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:50   #461
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny proszę Was o pomoc.
2 razy robiłam koleżance hybrydy. Za pierwszym razem położyłam : primer bezkwasowy z NN - 2 warstwy Extra Base - kolory Neonail - top Eco. Trzymało jej się to 8-9 dni Za drugim razem : primer - jedna warstwa EB - kolor Semilac - top Eco. Za każdym razem dobrze zabezpieczałam wolny brzeg aby nie było sytuacji jak przy pierwszym malowaniu, że hybrydę nosiła zaledwie tydzień. Mmmmhmmm.... Semilaka nosi 5 dzień i już ma odpryski na brzegach i mówiła, że od góry też się odkleja
Teraz trochę o jej dłoniach. Ma bardzo szeroką płytkę paznokcia. Z natury bardzo twarde, różowiutkie z białą końcówką Jak nosi hybrydy to jej paznokcie robią się bardziej elastyczne Mówi, że czuje jak by zmiękły ? Jak zdejmie to po kilku dniach wszystko wraca do normy. Kilka miesięcy temu jakaś znajoma robiła jej wszystko Semilakiem i było dokładnie tak samo. Kształt kwadratowy, paznokcie krótkie ze względu na pracę. No i właśnie są dni w których koleżanka spędza kilka (8-9) godzin w gumowych rękawiczkach. Najczęściej nosi po 2 pary na raz. Jej dłonie mają również styczność z silnymi środkami chemicznymi.
Teraz moja lawina pytań do Was
Jak myślicie ? Czy to wina tego, że dłonie mają styczność z różną chemią i gotują się w tych rękawiczkach?
Może wina primera? Albo bazy? Czy są osoby, które nie mogą nosić hybrydy?
Wpadłam na pomysł, żeby teraz położyć jej wszystko bez primera i tak:
1 ręka baza gelish - kolor - top hard NN.
2 ręka baza - akryl - baza - kolor - top hard.
Zobaczymy co będzie się trzymać. Jeśli w ogóle będzie
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 09:03   #462
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o pomoc.
2 razy robiłam koleżance hybrydy. Za pierwszym razem położyłam : primer bezkwasowy z NN - 2 warstwy Extra Base - kolory Neonail - top Eco. Trzymało jej się to 8-9 dni Za drugim razem : primer - jedna warstwa EB - kolor Semilac - top Eco. Za każdym razem dobrze zabezpieczałam wolny brzeg aby nie było sytuacji jak przy pierwszym malowaniu, że hybrydę nosiła zaledwie tydzień. Mmmmhmmm.... Semilaka nosi 5 dzień i już ma odpryski na brzegach i mówiła, że od góry też się odkleja
Teraz trochę o jej dłoniach. Ma bardzo szeroką płytkę paznokcia. Z natury bardzo twarde, różowiutkie z białą końcówką Jak nosi hybrydy to jej paznokcie robią się bardziej elastyczne Mówi, że czuje jak by zmiękły ? Jak zdejmie to po kilku dniach wszystko wraca do normy. Kilka miesięcy temu jakaś znajoma robiła jej wszystko Semilakiem i było dokładnie tak samo. Kształt kwadratowy, paznokcie krótkie ze względu na pracę. No i właśnie są dni w których koleżanka spędza kilka (8-9) godzin w gumowych rękawiczkach. Najczęściej nosi po 2 pary na raz. Jej dłonie mają również styczność z silnymi środkami chemicznymi.
Teraz moja lawina pytań do Was
Jak myślicie ? Czy to wina tego, że dłonie mają styczność z różną chemią i gotują się w tych rękawiczkach?
Może wina primera? Albo bazy? Czy są osoby, które nie mogą nosić hybrydy?
Wpadłam na pomysł, żeby teraz położyć jej wszystko bez primera i tak:
1 ręka baza gelish - kolor - top hard NN.
2 ręka baza - akryl - baza - kolor - top hard.
Zobaczymy co będzie się trzymać. Jeśli w ogóle będzie
Praca po tyle godzin w rekawiczkach napewno wpływa na trwałość. Ja polozylabym zel na naturalną płytkę i na to hybryda

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:14   #463
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Praca po tyle godzin w rekawiczkach napewno wpływa na trwałość. Ja polozylabym zel na naturalną płytkę i na to hybryda
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki Frutellka pomyślę nad tym. Nie mam żadnego żelu ale z tego co czytam to polecacie ten z dobrej rady ? Poczekam jeszcze może inne dziewczyny coś podpowiedzą. Jak nie, to kupię żel i będę kombinować. Tylko mi powiedz na żel jeszcze baza hybrydowa ?
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:31   #464
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dzięki Frutellka pomyślę nad tym. Nie mam żadnego żelu ale z tego co czytam to polecacie ten z dobrej rady ? Poczekam jeszcze może inne dziewczyny coś podpowiedzą. Jak nie, to kupię żel i będę kombinować. Tylko mi powiedz na żel jeszcze baza hybrydowa ?
Ja robie tak: baza, żel silikonowy z DR, kolor, kolor, top lub też tak: matowie płytkę, primer, żel twardy jednofazowy z Modeny ten się nie odmacza a trzyma jak beton, kolor, kolor i top.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:42   #465
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Dzięki Frutellka pomyślę nad tym. Nie mam żadnego żelu ale z tego co czytam to polecacie ten z dobrej rady ? Poczekam jeszcze może inne dziewczyny coś podpowiedzą. Jak nie, to kupię żel i będę kombinować. Tylko mi powiedz na żel jeszcze baza hybrydowa ?
Ja kupiłam teraz na Ali żel canni soak off, jest twardy jak jednofazowe i podobno ma się odmaczac mam go właśnie na pazurkach zamiast bazy, ale dopiero trzeci dzień wiec niewiele mogę o nim powiedzieć.
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:50   #466
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja robie tak: baza, żel silikonowy z DR, kolor, kolor, top lub też tak: matowie płytkę, primer, żel twardy jednofazowy z Modeny ten się nie odmacza a trzyma jak beton, kolor, kolor i top.
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Bardzo Dziękuję zaraz posprawdzam ceny i chyba jakiś żel zamówię. Frutelko czy Ty masz w planach jakieś kolejne zakupy w Mistero? Ja odwiedzę ich stoisko na targach na początku Maja więc jeśli coś Cię interesuje i wiesz jakie promocje mają to pisz do mnie śmiało na priv
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:55   #467
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Bardzo Dziękuję zaraz posprawdzam ceny i chyba jakiś żel zamówię. Frutelko czy Ty masz w planach jakieś kolejne zakupy w Mistero? Ja odwiedzę ich stoisko na targach na początku Maja więc jeśli coś Cię interesuje i wiesz jakie promocje mają to pisz do mnie śmiało na priv
O jak świetnie, z chęcią coś nowego przygarne, już robie liste i odezwe sie do Ciebie jak chcesz to mogę Ci podesłać żel z Modeny na próbę bo akurat mam końcówkę więc na 2 razy Ci wystarczy, jak jesteś chetna to odezwij się na priv

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:14   #468
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja tez nie wierzylam jak to możliwe, ale już nie raz czytalam posty dziewczyn, że wet looka kładą na hybryde.. u mnie narazie 3 dzień, wiem że za krótko by cos o nim powiedzieć, no ale nic sie z nim nie dzieje i pięknie błyszczy.
Znajoma używa od pół roku na hybrydy i też bez problemu Pożyjemy zobaczymy Ostatecznie dałam za niego 25zl więc można testować


Ps. Zrobilam w sobote test dwóch baz u jednej dziewczyny której non stop spadala hybryda. Porownywalam EB i SPN Bonder baze. We wtorek na ręce z EB nie miala juz 3 paznokci, na SPN ani jeden nie odpadl.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------



Ps2. Wiecie co zrobić by w aplikacji otwieraly się zdjęcia?
oj kusisz tą bazą, kusisz...
ją się używa normalnie na gołego paznokcia?

co do aplikacji to fotki niestety się nie otwierają i póki co Góra nie ma na to rozwiązania.

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
I dlatego ja pod EB daję normalnie bazę. W/g mnie EB to produkt do zadań specjalnych,twardy,pozwal ający przedłużyć paznokieć. Pomimo "Base" w nazwie może nie spełniać swojej funkcji tak,jak baza do tego przeznaczona . Aktualnie mam na sobie pazury robione na Święta (już mi wstyd w środkach komunikacji) i ani kawałka odprysku. Może się mądrzę,ale sprawdzam to na sobie,że z bazą trzyma na mur beton, a niejednokrotnie czytałam tu już,że na samej EB coś odpada albo się rozwarstwia .
czyli taka aplikacja jaką sugeruje Semilac przy hardzie
a jakiej bazy używasz?

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Bardzo Dziękuję zaraz posprawdzam ceny i chyba jakiś żel zamówię. Frutelko czy Ty masz w planach jakieś kolejne zakupy w Mistero? Ja odwiedzę ich stoisko na targach na początku Maja więc jeśli coś Cię interesuje i wiesz jakie promocje mają to pisz do mnie śmiało na priv
a jak bym też cos chciała to mogłabym się podpiąć? Indigo przypadkiem nie będziesz odwiedzać (jeśli się wystawiają?)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:17   #469
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Spn bonder base dajemy na gołego paznokcia, to już jest baza sama w sobie, choć producent zaleca primer bezkwasowy i jak też tak robię. Ja mam dzisiaj tydzień i nic się nie dzieje, przedłużenie twarde w wodzie również.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 10:23   #470
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
I dlatego ja pod EB daję normalnie bazę. W/g mnie EB to produkt do zadań specjalnych,twardy,pozwal ający przedłużyć paznokieć. Pomimo "Base" w nazwie może nie spełniać swojej funkcji tak,jak baza do tego przeznaczona . Aktualnie mam na sobie pazury robione na Święta (już mi wstyd w środkach komunikacji) i ani kawałka odprysku. Może się mądrzę,ale sprawdzam to na sobie,że z bazą trzyma na mur beton, a niejednokrotnie czytałam tu już,że na samej EB coś odpada albo się rozwarstwia .
Może masz rację, spróbuje na bazie, no bo zostało mi pół opakowania i szkoda wyrzucić pieniądze w błoto ;/ A jaką baze używasz pod EB?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
oj kusisz tą bazą, kusisz...
ją się używa normalnie na gołego paznokcia?

co do aplikacji to fotki niestety się nie otwierają i póki co Góra nie ma na to rozwiązania.
Normalnie na gołego paznokcia. Jak chcesz mam końcówkę tej bazy, na jeden set powinna wystarczyć to mogę Ci wysłać na testy

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Spn bonder base dajemy na gołego paznokcia, to już jest baza sama w sobie, choć producent zaleca primer bezkwasowy i jak też tak robię. Ja mam dzisiaj tydzień i nic się nie dzieje, przedłużenie twarde w wodzie również.
Potwierdzam, mam dwa paznokcie przedłużone i reszte normalnie umalowane ta bazą, od 9 dni nic sie nie dzieje <3 Jestem zachwycona bo przy EB coś mi zawsze odskoczyło

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2016-04-21 o 10:25
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:35   #471
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Sandrika- chętnie już piszę priv
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:51   #472
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Jak myślicie ? Czy to wina tego, że dłonie mają styczność z różną chemią i gotują się w tych rękawiczkach?
Może wina primera? Albo bazy? Czy są osoby, które nie mogą nosić hybrydy?
Wpadłam na pomysł, żeby teraz położyć jej wszystko bez primera i tak:
1 ręka baza gelish - kolor - top hard NN.
2 ręka baza - akryl - baza - kolor - top hard.
Zobaczymy co będzie się trzymać. Jeśli w ogóle będzie
Moze to po prostu kwestia plytki? Moja siostra tak ma, ze hybrydy trzymja sie na jej paznokciach max. 5 dni niezaleznie od bazy teraz chodzi na zele, ktore teoretycznie powinny trzymac na mur beton, a i tak jeszcze sie nie zdarzylo, zeby caly mani przezyl dwa tygodnie
Dodam, ze jest studentka, a sprzata w rekawiczkach, wiec jej rece nie sa narazone na "niebezpieczenstwa".

Edytowane przez shameeka90
Czas edycji: 2016-04-21 o 10:54
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:05   #473
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość

czyli taka aplikacja jaką sugeruje Semilac przy hardzie
a jakiej bazy używasz?
Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Może masz rację, spróbuje na bazie, no bo zostało mi pół opakowania i szkoda wyrzucić pieniądze w błoto ;/ A jaką baze używasz pod EB?
Używam Semilaca,bo tylko taką mam i jestem z niej zadowolona.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 11:10   #474
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Moze to po prostu kwestia plytki? Moja siostra tak ma, ze hybrydy trzymja sie na jej paznokciach max. 5 dni niezaleznie od bazy teraz chodzi na zele, ktore teoretycznie powinny trzymac na mur beton, a i tak jeszcze sie nie zdarzylo, zeby caly mani przezyl dwa tygodnie
Dodam, ze jest studentka, a sprzata w rekawiczkach, wiec jej rece nie sa narazone na "niebezpieczenstwa".
Znam osobiście dwie takie osoby. Hybrydy odpadają nie ważne jaką marką mani jest robiony. Zobaczę, może uda znaleźć się rozwiązanie i sposób. Jeśli nie to trudno
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 13:01   #475
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Indigo chyba będzie miało jakąś nowość, jakiś tydzień temu oglądając snapa widziałam jak jedna instruktorka mówiła że będzie coś czego nikt nie ma. I że nagrywa dzisiaj filmik o tym na vloga, filmik jeszcze niedostępny. Dzisiaj na snapie pokazuje paznokcie z "efektem lusterka" tak sama sobie to nazwałam bo wyglądalo to jak srebrna lustrzana folia.
Zrobiłam zrzut ekranu filmiku na snapie, więc jakoś niezbyt ale coś tam widać

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-04-21 o 13:04
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 13:24   #476
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

minx nails
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 13:53   #477
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

mam pytanie trochę z innej beczki, ile czasu wam zajmuje zrobienie komuś całego mani hybrydowego i druga wersja mani ze zdjęciem poprzedniego. Ja staram się jak mogę i zawsze zajmuje to bardzo dużo czasu, nie wiem może jakoś inaczej coś robić, robię wszystko bardzo dokładnie może aż za bardzo się staram efekt jest dobry bo wszystko równo idealnie ale strasznie długo :/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 13:55   #478
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
mam pytanie trochę z innej beczki, ile czasu wam zajmuje zrobienie komuś całego mani hybrydowego i druga wersja mani ze zdjęciem poprzedniego. Ja staram się jak mogę i zawsze zajmuje to bardzo dużo czasu, nie wiem może jakoś inaczej coś robić, robię wszystko bardzo dokładnie może aż za bardzo się staram efekt jest dobry bo wszystko równo idealnie ale strasznie długo :/
Bez zdjęcia poprzedniego 45 minut, ze zdjeciem 1h 15min.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 13:57   #479
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

No mi około 2h ze zdjęciem zajmuje. Tylko, że ja długo trzymam waciki z acetonem, bo mi opornie schodzi.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 14:01   #480
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
No mi około 2h ze zdjęciem zajmuje. Tylko, że ja długo trzymam waciki z acetonem, bo mi opornie schodzi.
mi podobnie jeśli jeden kolor, jak robię jakieś zdobienia to i dłużej potrafię, a bez zdejmowania?


Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Bez zdjęcia poprzedniego 45 minut, ze zdjeciem 1h 15min.
o też bym tak chciała szybko a jak robisz na zmianę obie ręce jednocześnie czy po jednej?
ja używam diamencika top i bazę przeważnie 10 sekund kolory 30 sekund

Edytowane przez julka29111
Czas edycji: 2016-04-21 o 14:02
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.