usuwanie farby z włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 12:47   #1
viky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33

usuwanie farby z włosów


No wiec mam taki problem, że od jakichś 2 lat farbuje włosy na ciemne kolory (najpierw był czarny a potem już ciemny brąz) z natury jestem blondynka i chciałabym powrócić do naturalnego koloru włosów są jakieś sposoby ?
słyszałam o dekoloryzacji ale to raczej odpada bo strasznie niszczy włosy a ja nie chce chodzić z sianem na głowie myślałam tez żeby najpierw rozjaśnić rozjaśniaczem a potem przefarbować na kolor zbliżony do mojego ale nie jestem pewna co do tego rozjaśniacza ponieważ boje się ze włosy będą takie matowe i 'bez życia' (a może się mylę i nie będą tak strasznie matowe ? ) a moje się bardzo błyszczą z natury i wolałabym żeby tak zostało xD
slyszłam jeszcze o cytrynie i o wodze rozrobionej z octem.
robił ktos kiedyś takie cuda ? działa to w ogóle i czy chociaż trochę po tym moje włosy będą jaśniejsze ? a może jeszcze jakieś inne sposoby ?
z góry dzieki za odpowiedzi
viky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:04   #2
KasieNk4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 42
Dot.: usuwanie farby z włosów

ja mialam ostatnio sciagany kolor. Mialam na głowie ciemny brąz, czyli prawie czarny kolor. Po ściagnięciu wyszedł jasny brąz niejednolity. I tak fryzjerka powiedziala ze bardzo ladniejsze farba zeszla jak na jednorazowe sciagniecie. a dodam jeszcze ze moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. ja teraz na glowie mam brazawe wlosy z rudymi pasemkami :/ niestety proces przejscia do blondu jest dlugotrwaly, ale trzeba byc cierpliwym owszesm, mozan szybciej, ale wtedy z Twoich wlosow nic nie zostanie Pozdrawiam i zycze powodzenia
KasieNk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:07   #3
viky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: usuwanie farby z włosów

a ile zapłaciłaś za ściągnięcie koloru ? :P
viky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:26   #4
KasieNk4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 42
Dot.: usuwanie farby z włosów

hmm.. trudno powiedziec ile samo sciaganie koloru, ale razem z podcieciem i pasemkami wynioslo mnie to 130 zl mysle, ze to i tak nie duzo
KasieNk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:50   #5
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: usuwanie farby z włosów

Ja schodzilam z ciemnego koloru wlosow stopniowo przez pasemka... osobiscie balabym sie uzywac rozjasniacza na cale wlosy choc efekt pewnie zalezy od wlosow...

gdzies na forum czytalam o jakiejs maseczce miodowej ktora ponoc troche rozjasnia ale nie probowalam wiec nie wiem dokladnie
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.