Modne cięcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-08, 22:59   #1
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi

Modne cięcia


Ostatnio coraz częściej widzę w moim mieście bardzo odważne bądź też mniej, ale równie modne fryzury. Pazurki, grzyweczki, króciutkie, długie. Czy ktoś ma może zdjęcia jakichś takich modnych fryzur?

czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 09:12   #2
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: Modne cięcia

No właśnie, pani Grażynko, czy moda uległa zmianie? Ja zamierzam się wybrać do mojego fryzjera już niebawem, chociaż wiem, że na pewno zrobią mi na głowie coś extra, warto byłoby wiedzieć co się teraz nosi.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 11:30   #3
tutti-frutti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 47
GG do tutti-frutti
Re: Modne cięcia

up
tutti-frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 12:13   #4
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: Modne cięcia

podciągam
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 21:04   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Modne cięcia

Witam!
Moje drogie!,moda fryzjerska zawsze lansowana jest: jesień zima /wiosna -lato, wtedy odbywaja sie wspaniale , ciekawe imprezy fryzjerskie, na ktorych pokazane sa propozycje stylistow fryzjerstwa calego swiata.
teraz na wiosna -lato lansowane były wszelkiego rodzaju grzywki, fryzurki asymetryczne, ale z ciekawym ,kunsztownym cieciem,ktore wykonuje się , uzywajac roznych technik strzyżenia, czasem łącząc kilka, co ja również stosuje, gdyz można wtedy uzyskac naprawde rewelacyje , modne fryzury, pomaga to również wtedy , gdy mamy d o czynienia z włoskami cienkimi.Dotyczy to równiez koloryzacji, łącząc kilka technik balejazu,umiejetnie dobierajac odcienie dla kazdej osoby indywidualnie , tworzymy jedyny i niepowtarzalny styl, a tego od nas oczekuja klienci.Włosy to nie sukienka , czy bluzka , ktora poprostu mozemy schowac do szafy, jezeli przychodzac do domu , przymierzamy i stwierdzamy ze nam sie nie podoba!!owszem mozna je przefarbowac, ale nie zawsze jest to mozliwe, i jest ryzyko ze je znizsczymy, a jezeli źle sa obciete, zle zrobiona trwala?? to tragedia! tak! to jest tragedia! bo musimy czekac aż odrosna, i czujemy sie z tym źle!
moda fryzjerska, to dla mnie , podkreslam , dla mnie, duże wyzwanie, gdyż nigdy nie trzymam sie twardo tego co jest hitem, bo przeciez nie kazdemu to bedzie pasowało, ale wyszukuje dla kazdego jakis akcent , ktory akurat jest trendy!czy to w strzyzeniu czy w koloryzacji.
To bardzo wazne , bo przeciez jak zauważyłyscie napewno, moda pokazywana jest tylko dla młodych laseczek, a co z innymi paniami? ktore tez chcą być modne? nio niestety nie wszytkim pasuje to co jest lansowane? prawda?
A to ze ktos ma 40, 50 , 60 i ...... lat i czuje młody duchem , to znaczy ze ma nosic kolory i fryzki , ktore pasuja raczej mlodszym , bo taka jest moda i czasem wygladac delikatnie mówiąc "śmiesznie"?
) nie!! bo od tego jestemy my! stylisci artyści!którzy pomieszamy rożne style, i wyczarujemy dla kazdego coś ciekawego i modnego!!
tu na tej stronce jest wiele modnych na czasie fryzurek ja posylam tylko przyklady
mam nadzieje ze nie zanudzilam Was tym wywodem na temat mody fryzjerskiej?jak tak to sorki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e2.jpg (6,9 KB, 989 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (15,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HBWAA8PaqsP.jpg (11,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ultimativ3-2004k.jpg (22,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ac.jpg (20,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zzzzzzzzzzzzzz.jpg (31,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w89.jpg (9,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (2,0 KB, 938 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (6,3 KB, 953 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (1,7 KB, 944 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (9,2 KB, 961 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Herberg_03[1].jpg (15,5 KB, 92 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:48   #6
quniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Modne cięcia

świetne fryzurki...jednak mam pytanie mam grube i ciezkie wlosy jest ich duuuzo i juz mam dosyc takiej samej fryzury ciagle zaczesane do tylu zauwazylaz ze mojr zakola zaczynaja sie powiekszac...jakie ciecie bylo by odpowiednie zeby odcizcyc fryzure i dodac jej lekkoscipozdrawiam
quniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 21:37   #7
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Modne cięcia

Zauważyłaś, że to posty sprzed czterech lat? Ubolewam nad tym, bo brakuje świeżych informacji na temat modnych fryzur.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 20:36   #8
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Modne cięcia

odświeżam wątek
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.