Praca w Holandii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 23:12   #1
zelcia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Arrow

Praca w Holandii


Witam za kilka dni wyjeżdzam do Holandii do pracy jeszcze dokładnie niewiem gdzie (prawdopodobnie pólnoc okolice morza) chciałam sie zapytać co powinnam wiedziec o pracy w holandii, kraju, jak przeżyć pierwsze dni, co zabrać ze sobą nigdy tam nie byłam i troszkę panikuje pewnie przesadzam ale wolę być w miarę poinformowanaPiszcie wszystko, co wam przyjdzie do głowy
zelcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:51   #2
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Praca w Holandii

Przez wiele lat jeździłam na wakacje do pracy, ale miałam o tyle łatwiej, że mieszkałam z rodzicami, więc żadnej wałówy czy tym podobnych rzeczy nie brałam. W ogóle śmieszą mnie osoby które przywożą z sobą jakieś makarony ryże czy tego typu dziwactwa, jakby tam nie było sklepów. A nie dość że są, to produkty wychodzą taniej ;-) Podejrzewam, że na jakąś szkarnie jedziesz? Napisz co to za praca. W Holandii jest super, ja osobiście uwielbiam ten kraj. Ale trzeba go zrozumieć i poczuć ;-) bo jest dość specyficzny. Warto znać angielski (bo podejrzewam ze holenderskiego raczej nie znasz? ), bo jeśli będą się umieli z Tobą porozumieć, będą Cię traktowali inaczej, niż tych z którymi muszą sobie na migi pokazywać ;P Jesli masz jakieś pytania to wal śmiało, postaram się pomóc.
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:29   #3
pharma1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 14
Dot.: Praca w Holandii

Na pewno na początek ostrożnie-trzymaj się grupy albo znanych miejsc.Wszędzie są cwaniacy gotowi w zasadzie bezbronnego wykorzystać.
pharma1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.