Ujedrnianie z Isana Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 15:34   #1
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182

Ujedrnianie z Isana Q10


Mam przyjemność testowania kremu ujędrniającego Isana Q10. Wczoraj odebrałam w Rossmanie. Obyło się bez problemów. Dziś mogę podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami:
- opakowanie dosyć duże zawiera 300 ml produktu, co z pewnością wystarczy na długi czas, dlatego będę testować go z siostrą
- niewiele informacji o produkcie, żeby przeczytać skład kosmetyku trzeba odwrócić go do góry nogami
- konsystencja kremu dość gęsta, przyjemnie się nakłada, szybko się wchłania
- zapach dosyć ładny, delikatny nienachalny
O efektach trudno mówić na tym etapie, skóra jest nawilżona i to na razie tyle. Od czasu do czasu będę wcierać krem masażerem i zobaczymy czy będzie to skuteczniejsza metoda. Systematyczność nie jest moją mocną stroną jeśli chodzi o balsamowanie, ale postaram się robić to codziennie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10888.jpg (86,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10890.jpg (101,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10891.jpg (87,0 KB, 3 załadowań)
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:20   #2
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Ujedrnianie z Isana Q10

Dziś chciałam podzielić się opinią po dwukrotnym zastosowaniu produktu. Tak jak wcześniej mówiłam konsystencja jest gęsta i dobrze sie go nakłada jednak z chłonieciem jest gorzej niż myślałam. Trzeba poczekać kilkanaście minut żeby móc się ubrać, dlatego używam wieczorami, ponieważ rano nie mam na to czasu, gdy pies czeka na spacer. O efektach trudno mówić na tym etapie, nie widac napięcia skóry jak w przypadku innych preparatów, moze przyjdzie to z czasem. Jedyne co zauważyłam to nawilżenie a zapach czuć na ciele nawet nastepnego dnia, ale nie jest intensywny wiec nie przeszkadza mi to.
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:47   #3
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Ujedrnianie z Isana Q10

Kolejny tydzień testowania kremu za mną. Moje spostrzeżenia podczas stosowania produktu:
- krem nawilża a skóra jest gładka, nawilżenie czuć następnego dnia, zapach również jest wyczuwalny,
- ujędrnienia brak, a o właściwościach antycellulitowych nie można mówić po 2 tyg używania
- wchłanianie jest ok, kilka minut i można się ubrać

Krem będę jeszcze stosować. Dziękuję Wizażowi za możliwość przetestowania produktu
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.