Najtańszy internet na tablet/telefon :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 07:12   #31
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Jednak już 20 zł to dla mnie za dużo,no nawet nie sądzę bym na miesiąc na tablecie zużywała więcej niż 0,5 GB poza domem,przy intensywnym używaniu neta w telefonie zużywałam ze 300-400 mb na miesiąc bo w domu i tak wifi :P
Dziś dostarczą mi tablet wybrałam Samsunga Glaxy Note 8.0 z modem 3G.Mam nadzieję,że się będzie sprawdzał.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Chyba skorzystam z allegro i kupię taki pakiet 6GB za ok. 50 zł na rok i mam nadzieję,że będzie działać wezmę go tuż przed studiami a ewentualnie zmienimy umowę z Orange by wychodziła dycha na miesiąc.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:52   #32
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Teraz nie mają juz sensu te karty orange 6GB za 50zł allegro.

1. Kupujesz karte Virgin mobile
2. Wkladasz do telefonu wykonujesz połaczenie, aby aktywowac starter,
3. Rejestrujesz numer na stronie virgin mobile [dane moga być fikcyjne, nr pesel mozna podać jako same zera] wtedy do doaldowania dostawac bedziesz 50% bonusu
4. Doładowujesz za ile chcesz
5. Po uzwglednieniu bonusu 50% pakiet 1GB kosztuje 8zł, [czyli 6GB to 48zł] Pakiet działa 30 dni, ale jak w ostatnim dniu wykupimy nastepny to dane sie zsumują a waznosc przedluzy znowu o kolejne 30 dni. Także allegro i orange juz nie ma sensu.

Poza tym w virgin zawsze jest tzw. lejek czyli nawet przez przypadek nieda sie zaplacić za net. Lejek dobrze działa i strony www do czytania dzialaja na nim dobrze na Operze Mini.

Jak kto uzywa tylko stron do czytania [w operze mini] czy aktualizacji widżetów pogodowych to ma w virgin neta za darmo i bez ograniczen.

Konto [ i lejek] wazne rok po kazdym doladowaniu [nawet 5zł] bez kodów.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-08-08 o 09:54
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:56   #33
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Teraz nie mają juz sensu te karty orange 6GB za 50zł allegro.

1. Kupujesz karte Virgin mobile
2. Wkladasz do telefonu wykonujesz połaczenie, aby aktywowac starter,
3. Rejestrujesz numer na stronie virgin mobile [dane moga być fikcyjne, nr pesel mozna podać jako same zera] wtedy do doaldowania dostawac bedziesz 50% bonusu
4. Doładowujesz za ile chcesz
5. Po uzwglednieniu bonusu 50% pakiet 1GB kosztuje 8zł, [czyli 6GB to 48zł] Pakiet działa 30 dni, ale jak w ostatnim dniu wykupimy nastepny to dane sie zsumują a waznosc przedluzy znowu o kolejne 30 dni. Także allegro i orange juz nie ma sensu.

Poza tym w virgin zawsze jest tzw. lejek czyli nawet przez przypadek nieda sie zaplacić za net. Lejek dobrze działa i strony www do czytania dzialaja na nim dobrze na Operze Mini.

Jak kto uzywa tylko stron do czytania [w operze mini] czy aktualizacji widżetów pogodowych to ma w virgin neta za darmo i bez ograniczen.

Konto [ i lejek] wazne rok po kazdym doladowaniu [nawet 5zł] bez kodów.
Czyli za neta wychodziło by mi 8 zł za miesiąc 1GB?
Jak to jest z tym 50%? Jest ważne cały czas czy to taka promocja na teraz?
Popatrzyłam co z tym Orange i allegro więcej i fakt coś tu nie tego.
Teraz jeszcze pomyślałam Gwarancja producenta polega na przesłaniu uszkodzonego sprzętu do serwisu wskazanego w karcie gwarancyjnej. Naprawione urządzenie wraca następnie przesyłką kurierską do właściciela na koszt serwisu . o tym,że na rok to by było 96 zł plus jakieś doładowania,tylko taki problem,że prawie wszyscy w moim otoczeniu mają właśnie Orange i czy nie lepiej wyszłoby mi doładować za 100 zł i mieć 6GB a zanim minie te 5 miesięcy przedłużyć za bodajże 3 zł na rok,wtedy mogłabym wykorzystać nei tylko neta ale też kasę z konta i inni mogliby bez problemu dzwonić do mnie.
Jeszcze muszę pomyśleć co było by najbardziej opłacalne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:08   #34
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

W jakim mieście mieszkasz?

Jezeli chodzi o virgin to jak kto jest w playu i ma darmo do play to ma tez za darmo do virgin.

Wadą taryfy Orange Free na kartę jest brak pakietow minut, sms. Czyli masakryczna stawka za minutę 29gr/min. Czyli 100zł da tylko 344 minuty.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 17:11   #35
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
W jakim mieście mieszkasz?

Jezeli chodzi o virgin to jak kto jest w playu i ma darmo do play to ma tez za darmo do virgin.

Wadą taryfy Orange Free na kartę jest brak pakietow minut, sms. Czyli masakryczna stawka za minutę 29gr/min. Czyli 100zł da tylko 344 minuty.
Może nie będę tak dokładnie pisać na forum ale ok. 20 km od Warszawy i jeśli chodzi o 3G to bardzo bardzo rzadko mi się pojawia jak korzystam z pakietu.

To jest wada ale ja mało dzownię a smsy wysłyłam z bramek 50 zł starcza mi na ok 2 miesiące a resztę lecę na smsach z bramek lub sygnały,moja rodzina na Orange Yes i totalnie za darmo dzwoni do Orange właśnie.W Play mam tylko dwie koleżanki i to bliźniaczki :P
To ma być intetnet na tablet także nie sądzę bym jakoś dużo z niego dzwoniła mając naładowany telefon chyba jedynie w sytuacjach awaryjnych (rozładowana bateria itp.)
Skusiłabym się na inną sieć jakbym nie musiała doładowywać i mieściło by się to w 10 zł na miesiąc bo i tak muszę telefon opłacać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 17:18   #36
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Możesz mi wysłac na wiadomosc tą miejscowosc, to sprawdzę kto ma najlepszy zasieg do internetu u ciebie.

Lub tu wpisz swoja miejscowość i zaznacz umts 900,2100, LTE 1800
Kod:
http://beta.btsearch.pl/
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:44   #37
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Możesz mi wysłac na wiadomosc tą miejscowosc, to sprawdzę kto ma najlepszy zasieg do internetu u ciebie.

Lub tu wpisz swoja miejscowość i zaznacz umts 900,2100, LTE 1800
Kod:
http://beta.btsearch.pl/
Wychodzi mi 4 Orange,4 Plusa,3 T-mobile,2 Aero2 i 1 Play
Jednak najczęściej to będę z moblinego korzystać w Warszawie na studiach
Na jednej uczelni na której mi najbardziej zależy,w samym budynku mam Aero2 i Plus a w budynku obok mam Orange i T-mobile,na około dużo Orange i T-mobile,ze dwa Play i Areo2.
Na drugiej uczelni na którą już się dostałam ale jest wyjściem awaryjnym mam kilka T-mobile,ze dwa Orange,jeden Plus i jeden Play.
Także Play nie wypada za dobrze,najlepiej T-mobile,Orange i Plus.
W Orange mam prawie wszystkich znajomych także jakby ze mną się kontaktowali przez tę kartę to dla nich też okej.

Popatrzę na stronach T-mobile i Plusa czy coś się ruszyło w sprawie neta,bo wiadomo co innego jak się korzysta z czegoś głównie ale mi zależy na tym bym w razie potrzeby wyświetlenia czegoś większego mogła z normalną prędkością zrobić to na tablecie,niepotrzeba mi dużo mb.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 19:51   #38
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Niepotrzebnie napisałem żebyśzaznaczyła LTE 1800. Jak tablet/smartfon nie ma 4g to nie zaznaczaj tego [1800 lte].
Aero2 to tak naprawdę Plus, można zamówić kartę BDI aero2 na ich stronie i tam jest darmowy net bez limitów predkosc 0,5MBit/s, ale przerywa co 60 minut i trzeba wpisywać captche. To taki program rządowy.

A jaką karte masz w smartfonie? Ile potrzebujesz minut/sms/MB na miesiac do telefonu? Mogę coś doradzić.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-08-08 o 19:57
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:39   #39
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie napisałem żebyśzaznaczyła LTE 1800. Jak tablet/smartfon nie ma 4g to nie zaznaczaj tego [1800 lte].
Aero2 to tak naprawdę Plus, można zamówić kartę BDI aero2 na ich stronie i tam jest darmowy net bez limitów predkosc 0,5MBit/s, ale przerywa co 60 minut i trzeba wpisywać captche. To taki program rządowy.

A jaką karte masz w smartfonie? Ile potrzebujesz minut/sms/MB na miesiac do telefonu? Mogę coś doradzić.
Jak wrócę do domu to sprawdzę bez LTE i napiszę
Boże to faktycznie beznadziejnie wolny ten Aero,czasami coś pobieram(pdf,mp3) i przy Orange nie zajmuje to długo.
Mam Orange Free,na miesiąc starcza mi ok.400mb albo mniej,rzadko dzwonię a smsy piszę z bramek prawie zawsze zwykle ładuję za 50 zł(3 miesiące,kasa kończy się w jakieś 2-2,5) lub za 25 zł(starcza na miesiąc).
Jak dla mnie idealna taryfa bo nawet jak wszystko wydzwonię czy na trochę smsów wydam to i tak mam dużo mb na korzystanie z neta jak mi się podoba,nie czuję bym miała jakieś limity :P odkąd mam nowy telefon to bez neta jest prawie bezużyteczny(jak większość smartphonów) a Orange dlatego,że moja rodzina i większość znajomych ma.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

W moim miejscu zamoeszkania to samo wychodzi :P
Uczelnia 1 też tak samo.
Uczelnia 2 też bez różnicy
LTE jest u nich wszysykich na to wygląda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 07:18   #40
Maaliinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 75
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Jeśli pakiet danych nie musi być duży to chyba Orange będzie najrozsądniejsze i tanie.
Maaliinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:04   #41
Kaja8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

A nie myślałeś o ofercie T-mobile? Sama mam telefon z tej sieci i nie narzekam. Dodatkowo teraz T-mobile usunęło naliczanie zwyżek abonamentu. Inni operatorzy nadal doliczają do abonamentu po kilka zł za np. wystawienie faktury papierowej czy brak płatności w terminie. W T-mobile tego nie ma więc od razu wiesz ile faktycznie będziesz płaciła.
Kaja8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 22:32   #42
smieciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najtańszy internet na tablet/telefon :)

Obecnie chyba najlepszą ofertą jest darmowy internet LTE w sieci Red Bull Mobile. Wystarczy mieć 30zł na koncie i być w zasięgu LTE. Sama korzystam w domu i polecam.
__________________
smieciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 23:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.