STUDIA zaoczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 18:01   #1
yakuza1921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10

STUDIA zaoczne


Cześć,
Stoję przed wyborem studii zaocznych, skończyłem Technikum Informatyczne jednak miałem problemy z programowaniem i matematyką więc boje sie matematyki na studiach. Zawsze jestem zaangażowany, staram sie uczyć jednak obawiam sie, że to nie wystarczy. Czasu zostało już bardzo mało, nie mam nikogo kto mógłby mi mądrze doradzić a to wybór wiążący sie z dużymi kosztami wiec liczę na wasze rady, ponieważ nie jestem z zamożnej rodziny i chciałbym podjąć dobra w skutkach decyzje.
Ryzykować matematykę idąc na Informatykę, jak to wygląda na studiach zaocznych?
Chce zdecydować sie na kierunek, który w jakimś stopniu pomoże mi znaleźć dobra prace. Jakie kierunki i uczelnie możecie mi polecic, jakieś pomysły?
Dodam, że nadaje z Warszawy
Dziękuje z góry za pomoc

Edytowane przez yakuza1921
Czas edycji: 2014-09-15 o 18:09
yakuza1921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:09   #2
Syluch
Raczkowanie
 
Avatar Syluch
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 50
Dot.: STUDIA zaoczne

Z tego, co mi wiadomo, informatyka jest jak najbardziej dobrym i przyszłościowym kierunkiem, więc myślę, że to dobry wybór. Jeżeli przyłożyłbyś się do nauki od samego początku to z pewnością poradziłbyś sobie z przedmiotami ścisłymi, z którymi wcześniej miałeś problemy, pewnie będzie kosztowało Cię to sporo wysiłku, ale nie jest to niemożliwe . Idź i nastaw się na ciężką pracę, przy odrobinie dobrej woli i samozaparcia z pewnością Ci się uda. Powodzenia. ; )
Syluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 19:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.