Legginsy, Jegginsy, rurki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-18, 21:50   #1
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Exclamation

Legginsy, Jegginsy, rurki


Nie jestes szczupla?

Wazne, abys sie w rurkach dobrze czula.

Jesli chcesz Leggingsy to wybierz czarny model i nos je do dlugich tunik z lejacego materialu.

Jesli wolisz obcisle Jeansy:
Wybierz spodnie z "mocnego" materialu, które nie przylegaja tak mocno jak te ze stretchu! Jesli jeansy maja miec kieszenie, to nie powinne one byc za duze i powinne "siedziec" wyzej, to podnosi optycznie pupe .

Jestes niska?

Wazne, abys wybrala spodnie z malymi i wysoko naszytymi kieszeniami i unikala biodrówek: wysoka talia optycznie wydluza sylwetke.
Nos buty na wysokich i ciekich obcasach.
Unikaj kozaki o sredniej dlugosci, one "dziela" noge w zlym miejscu i ma sie wrazeniej, ze noga jest krótsza. Preferuj dlugie kozaki i pantofle.
Powinnas tez unikac za dlugie topy, które optycznie skracaja nogi. Dobieraj topy odpowiednie do Twojej wagi i wielkosci.

Szerokie biodra i masywne uda:

Celem jest, aby zapomniec o udach i pupie Aby to sie udalo nos do Leggingsów tuniki lub swetry, które leza lagodnie na biodrach bez przylegania.
Kombinuj z róznymi ciuchami: Nos leggingsy ze spódnica i tunika, aby te niedoskonale punkty zamaskowac.

Jestes szczupla?

Nos biodrówki (obojetnie czy spodnie czy jeansy) razem z bluzka koszulowa. Tylko wybieraj spodnie dokladnie, aby nie splaszczaly pupe!

Do legginsów nos najlepiej wysokie kozaki, które podkreslaja szczupke nogi, ale nie wyszczuplaja lydek. Do tego tunike z paskiem i klamra.
Oczywiscie mozesz tez nosic krótkie topy.

Dla wysokich:

Spodnie rurki sa jak stworzone dla wysokich kobiet
Mozesz nosic i kolorowe leggingsy a nawej te w prazki, do tego balerynki. Nawet kozaki typu "Overknee" jesli wybierzesz model, który nie wydluza Cie optycznie, lub nie robi masywnej.
Ta moda wydluza sylwetke, wiec wybierac jeasny biodrówki, które wyrównowaza proporcje miedzy górna i dolna czescia ciala


Przetlumaczone z gofeminin.de
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:49   #2
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A jaką masz porade dla niskiej i szczupłej. Waze troche ponad 40 kilo i mam 160- jestem strasznie drobna, a musze sie nietsty ubierac do pracy poważnie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:59   #3
xxulkaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxulkaxx
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 71
GG do xxulkaxx
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Ja se kupiłam leginsy. Mam dużą pupe no i troche masywne uda. Na początku czułam się głupio, myślałam że ludzie się gapią na moją wielką puuuupę ale po jakimś czasie juz to przeszło i się przyzwycziłam. A do leginsów nosze zwykłą bluzę, bo jakoś tuniki se żadnej dobrać nie mogę.


PS. pomożecie http://s4.metaldamage.pl/c.php?uid=130509
xxulkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:23   #4
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A jakie buty? widziałam ostatnio jakaś dziewczyna nosiła do czarnych rurek również czarne balerinki. czy to dobre połączenie?
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 13:31   #5
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

To jest własnie krzyk mody. Do legginsów nie powinno sie nsic butów sportowych. Wuieńczeniem elegancji sa balerinki.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:31   #6
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
To jest własnie krzyk mody. Do legginsów nie powinno sie nsic butów sportowych. Wuieńczeniem elegancji sa balerinki.
Hm... nie wiem. Widziałam dziewczyne właśnie w legginasach w sportowych butach (w mniej więcej takim stylu, tylko ciemne http://allegro.pl/item137253896_nike.html) i ogólnie bardzo dobrze dobranym stroju i wyglądała bardzo fajnie.
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:35   #7
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A ja czytałam w jakims magazynie, że to obciach........sezonu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 18:40   #8
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
A ja czytałam w jakims magazynie, że to obciach........sezonu
Nie wiem nie czytałam Pisze tylko z wlasnych obserwacji
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:43   #9
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A ja sie wymądrzam:P:P o ile pamietam połaczenie buty sportowe, wyciagniety swetr i pas to moda lat 80??
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:53   #10
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
A ja sie wymądrzam:P:P o ile pamietam połaczenie buty sportowe, wyciagniety swetr i pas to moda lat 80??
Tego Ci powiedziec nie moge Bo nie wiem.
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:58   #11
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Obie mamy jakię styły z mody zycze miłego wieczoru
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 09:05   #12
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez Lemoorka
o ile pamietam połaczenie buty sportowe, wyciagniety swetr i pas to moda lat 80??
No pewnie, ze szalone lata 80-te - do tego jeszcze poszerzane ramionka, panterki, skarpetki do obcasów, tapir na głowie i wielki błekit na powiece - wtedy nie tylko moda będzie krzyczeć, ale i ja, z rozpaczy
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:15   #13
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Talking Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

leggingsy i spodnie rurki to fajna sprawa ja lubie je nosić do butów na obcasie, dłuższych bluzek -ale niekoniecznie tunik-i swetrów z szerokim paskiem, taka mała rewolucja a przecież nie trzeba odrazu akceptować całego kolorytu i gamy fasonów lat 80 żeby wyrwać się z naszej szarej rzeczywistości.pozdro
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:04   #14
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A jaka jest porada dla osoby niskiej (164cm),rozmiarze 38 i szerokich biodrach (jak mowi moj TZ bardzo kobiecych)?Bardzo bym chcila sobie kupic rurki...najbardziej podobaja mi sie w zarze ...ale nie wiem czy to dobry pomysl dla mnie. :P
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:54   #15
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
A jaka jest porada dla osoby niskiej (164cm),rozmiarze 38 i szerokich biodrach (jak mowi moj TZ bardzo kobiecych)?Bardzo bym chcila sobie kupic rurki...najbardziej podobaja mi sie w zarze ...ale nie wiem czy to dobry pomysl dla mnie. :P
Przymierz, a weż przy okazji swojego TŻ Mężczyźni sa najlepszymi krytykami Mój TŻ choć uważa, że mam dobry gust woli dla pewności ze mną się na zakupy przespacerowac
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:25   #16
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

z moich obserwacji zagranicznych wynika, że nawet ogromne kobiety (nie te puszyste tylko naprawdę ogromne) zakładają na tyłki w legginsy i balerinki. hitem w anglii są kozaki do kostki na grubym słupku, z zaaokrąglonym noskiem i swetry przepięte pasem na biodrach. do tego torebka jak secondhandu. moda jak w teledyskach lat '80
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:34   #17
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
A jaka jest porada dla osoby niskiej (164cm),rozmiarze 38 i szerokich biodrach (jak mowi moj TZ bardzo kobiecych)?Bardzo bym chcila sobie kupic rurki...najbardziej podobaja mi sie w zarze ...ale nie wiem czy to dobry pomysl dla mnie. :P
Moim zdaniem mozesz smialo nosic rurki,tylko uwaznie dobierz model! Ja tez nosze rozmiar 38,a roznia nas tylko 4 cm wzrostu<168cm>i mimo moich oporow wobec rurek,przekonalam sie,ze dobrze dobrane wcale nie musza pogrubiac,a wrecz przeciwnie-moga nawet wyszczuplic! Ja wybralam bardzo ciemno granatowe,bez przetarc,ladnie dopasowane na pupie, ze srednim stanem tzn.nie pod pepek,ale tez nie jakies ekstremalne niskie,zdaje sie ze niemal zupelnie pozvbawione lycry czy streczu.Dzieki temu ladnie sie ukladaja,a jednoczesnie nie podkreslaja zbytnio wszelkich niedokonalosci sylwetki.
Mysle,ze w przypadku rurek i kobiecych bioderek bardzo wazne jest to co zalozysz na gore-odradzam jakies krotkie topiki i obcisle bluzeczki konczace sie na wysokosci najszerszej linii bioder. Postaw na dluzsze bluzki, swetry siegajace za pupe lub przynajmniej przykrywajace jej wieksza czesc. A co do butow-ja nosze je do czarnych balerinek w lekki czubek<i wowczas koniecznie czarne rajstopy/skarpetki pod spod,zeby dodatkowo wydluzyc noge i uniknac efektu kopytek:ciemne spodnie,kawalek jasnej stopy i ciemne buty>albo wkladam do srodka do kozakow.
Powodzenia w poszukiwaniu spodni
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:51   #18
Anjalii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 85
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

BArdzo fajny tekst dzieki
Anjalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 21:43   #19
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

oj, właśnie.. poszukiwanie tych spodni.. udało mi się jedną parę takich prawdziwych rurek dostać od kuzynki - fajnie, do kozaków wkładam i jest super, ale to tylko JEDNA para! orientujecie się, gdzie [oprócz lumpów, gdzie trzeba mieć szczęście i mocne łokcie ] można tanio fajne rurki sobie teraz kupić?
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 07:52   #20
scarlett_1
Rozeznanie
 
Avatar scarlett_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 505
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
To jest własnie krzyk mody. Do legginsów nie powinno sie nsic butów sportowych. Wuieńczeniem elegancji sa balerinki.

ja nosze do legginsów buty sportowe i to bardzo fajnie wygląda.po prostu to zależy od butów.
scarlett_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:36   #21
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Teraz rurki dostaniesz wszędzie. Zara, MNG, Cubus i wiele innych sklepów. Musisz tylko poszukac i popytać. Mozna je często dostać w sklepach, ponieważ sa bardzo modne
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:04   #22
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mozesz smialo nosic rurki,tylko uwaznie dobierz model! Ja tez nosze rozmiar 38,a roznia nas tylko 4 cm wzrostu<168cm>i mimo moich oporow wobec rurek,przekonalam sie,ze dobrze dobrane wcale nie musza pogrubiac,a wrecz przeciwnie-moga nawet wyszczuplic! Ja wybralam bardzo ciemno granatowe,bez przetarc,ladnie dopasowane na pupie, ze srednim stanem tzn.nie pod pepek,ale tez nie jakies ekstremalne niskie,zdaje sie ze niemal zupelnie pozvbawione lycry czy streczu.Dzieki temu ladnie sie ukladaja,a jednoczesnie nie podkreslaja zbytnio wszelkich niedokonalosci sylwetki.
Mysle,ze w przypadku rurek i kobiecych bioderek bardzo wazne jest to co zalozysz na gore-odradzam jakies krotkie topiki i obcisle bluzeczki konczace sie na wysokosci najszerszej linii bioder. Postaw na dluzsze bluzki, swetry siegajace za pupe lub przynajmniej przykrywajace jej wieksza czesc. A co do butow-ja nosze je do czarnych balerinek w lekki czubek<i wowczas koniecznie czarne rajstopy/skarpetki pod spod,zeby dodatkowo wydluzyc noge i uniknac efektu kopytek:ciemne spodnie,kawalek jasnej stopy i ciemne buty>albo wkladam do srodka do kozakow.
Powodzenia w poszukiwaniu spodni
Wczsnij nie moglam wpasc na forum, ale teraz nadrobilam zaleglosci i dzieki za rade.Niedlugo wybiore sie po nowe spodnie :P moze moj TZ sie skusi isc ze mna ostatnio bylam w zarze i podobaly mi sie tam spodnie, i chyba wpadne tam jeszcze raz Czyli podsumowujac nie powinnam nosic zbyt kusych bluzek, tylko takie ktore siegaja mi za biodra, tak?I chyba wybiore jak ty ciemne spodnie (swoja droga nie lubie przetarc na spodniach ) Czas na zakupy

Edytowane przez ania996
Czas edycji: 2006-12-05 o 09:13
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 12:27   #23
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez szi Pokaż wiadomość
Hm... nie wiem. Widziałam dziewczyne właśnie w legginasach w sportowych butach (w mniej więcej takim stylu, tylko ciemne http://allegro.pl/item137253896_nike.html) i ogólnie bardzo dobrze dobranym stroju i wyglądała bardzo fajnie.
ja mam prawie takie same buciki tylko inne kolory i mam rurki jeansowe i te buciki z nimi to fajne polaczenie ale bardziej kobieco sie czuje jak ubiore buciki na obcasie
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:34   #24
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
z moich obserwacji zagranicznych wynika, że nawet ogromne kobiety (nie te puszyste tylko naprawdę ogromne) zakładają na tyłki w legginsy i balerinki. hitem w anglii są kozaki do kostki na grubym słupku, z zaaokrąglonym noskiem i swetry przepięte pasem na biodrach. do tego torebka jak secondhandu. moda jak w teledyskach lat '80
z moich obserwacji zagraniczbnych wynika, ze Angielki ubiorą WSZYSTKO co jest obecnie na topie (trendy, dżezi itp.) w każdym rozmiarze!!
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:49   #25
Awariss
Raczkowanie
 
Avatar Awariss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolverhampton
Wiadomości: 53
GG do Awariss
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Niestety ale masz racje z tymi Angielkami
A co do tego typu spodni to fajnie pasuja zwykle trampki lub balerinki-trampki.
Awariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:58   #26
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

z moich obserwacji od maja - wyglada to tak- Irlandki czy to zgrabne czy niezgrabne, wieksze i mniejsze- ubieraja te rurki ciagle i wszedzie....i czasem to jest naprawde zalosny widok. Nie mam nic przeciwko - ale wygladaja wszystkie jak z ksero.....wszystko w tym samym stylu-i jak teraz patrze na te nasze forum to sie troche przerazilam....w Polsce tez juz jest epoka rurek na calego i tez juz wszystkie dziewczyny je nosza....efekt-wszystkie wygladamy tak samo.
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:10   #27
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Ja kupiłam sobie śliczne jeansowe rurki za 24 złote noszę je włożone do marszonych kozaczków, często z długom swetrem i paskiem w talii. A dzisiaj kupiła sobie brązowe legginsy z koronką i będę je nosić do spódniczki mini Bardzo podoba mi się moda na rurki i legginsy czuję się w tym bardzo swobodnie a zarazem sexy
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:25   #28
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Bardzo podobają mi się legginsy, nawet już sobie sprawiłam w kolorze czarnym, ale jakoś nie mam odwagi ich nosić. Bardzo podoba mi się styl Lindsay Lohan- zestawienie innych części garderoby z legginsami, fajnie je nosi - tak niedbale , ale z sensem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5289bf8900102f1c4546bde3.jpg (67,3 KB, 2170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c00cf887001f4e7e45335c89.jpg (60,3 KB, 1953 załadowań)
__________________
"Lepiej grzeszyć i żałować, niż później żałowac, że się nie zgrzeszyło..."
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:08   #29
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
z moich obserwacji od maja - wyglada to tak- Irlandki czy to zgrabne czy niezgrabne, wieksze i mniejsze- ubieraja te rurki ciagle i wszedzie....i czasem to jest naprawde zalosny widok. Nie mam nic przeciwko - ale wygladaja wszystkie jak z ksero.....wszystko w tym samym stylu-i jak teraz patrze na te nasze forum to sie troche przerazilam....w Polsce tez juz jest epoka rurek na calego i tez juz wszystkie dziewczyny je nosza....efekt-wszystkie wygladamy tak samo.
W rurkach wszystkie dziewczyny wyglądają jak z ksero, a w dzwonach? To samo można powiedzieć. Nie zauważyłam, żeby cała populacja nosiła rurki. A nawet, że mniejszy jej odsetek. Jednak wciąż królują spodnie z rozszerzanymi nogawkami.
Forum o modzie, jak sama nazwa wskazuje wizażanki podążają za modą, inspirują się na niej, więc skoro rurki są "na czasie", to oczywiste, że się pojawiają u dziewczyn.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 14:06   #30
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

mi sie tez podobaja rurki i zamierzam sobie jakies kupic choc nie wiem do konca czy bede w nich korzystnie wygladac (to sie okaze przy mierzeniu ). w poniedzialek rusze na miasto bo bylam juz dwa razy w tym tygodniu, ale chyba jakos niedbale przegladalam rzeczy, ze nie znalazlam nic na siebie skoro to hit i sa na czasie to powinnam cos jeszcze znalezc
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-09 19:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.