Striptizerka/tancerka go-go - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 23:28   #1
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89

Striptizerka/tancerka go-go


Czesc dziewczyny
Pisze tutaj poniewaz z dziale "praca" raczej nie spodziewam się sensownego odzewu.
Z góry chcę wspomnieć, że wszelakie moralizowanie - to nie ten wątek.

Rozważam podjęcie się pracy striptizerki/tancerki w bardzo dobrym klubie. Nigdy nie mialam problemow z wlasnym cialem, jestem bardzo atrakcyjna kobieta, tego typu praca nigdy nie byla dla mnie nieetyczna czy moralnie zla, nie przeszkadza mi to przed kim bede tanczyc - nie ma generalnie "ale".
Niemniej jednak, piszę tu z myślą, że może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie, może którejś znajoma zajmuje się tym, może są tu jakieś bywalczynie takich klubów - sama nie byłam w takim nigdy.
Jeśli macie coś do napisania, chętnie przeczytam.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 23:56   #2
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Jeśli macie coś do napisania, chętnie przeczytam.
ja też, kiedyś chciałam być tancerką, ale moje ciało mnie dyskwalifikuje. niemniej może kiedyś wrócę do tego pomysłu
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:03   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Jeżeli nie masz póki co lepszych perspektyw, potrzebujesz większej ilości pieniędzy (bo tancerka zarabia całkiem :P z tego co mi wiadomo) no i chcesz, nie masz zobowiązań w postaci nie wiem, dziecka..
No to czemu nie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:16   #4
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Jasne, jak tylko masz ochotę to pracuj w ten sposób. Twoje życie - Twoja decyzja
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:37   #5
diabliczka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Pracowałam kiedyś jako striptizerka, z tym ,że w Wielkiej Brytanii, nie wiem jak to się ma do atmosfery w polskich klubach. Praca była strasznie męcząca ze względu na baaardzo wysokie obcasy (nie jestem do tego przyzwyczajona) i długie godziny. Zaczynałam ok 21, kończyłam po 5 rano, zarobki faktycznie niezłe. Praca polegała na tym, że kilka razy w ciągu wieczoru trzeba było zatańczyć na rurze, żeby się "zareklamować", zarabiało się na prywatnych tańcach w małych salkach. Był to tzw. lap dance, czyli zero dotykania mnie przez kolesia, wyginałam się przed nim albo prawie siedząc mu na kolanach ok. 3minut i tyle. Najtrudniej było być uśmiechniętą i pociągającą, kiedy marzyłam tylko o tym, żeby rozmasować obolałe stopy i położyć się spać. Przekonałam się, że na dłuższą metę nie mogłabym tego robić, ale w sumie było to fajne doświadczenie. Dziewczyny tam pracujące były bardzo miłe, nauczyły mnie wszystkiego, bo przyszłam tam zupełnie nie wiedząc o co chodzi Jeśli myślisz o takiej pracy, najlepiej spróbuj i sama sprawdź, czy to praca dla ciebie
diabliczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:46   #6
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Jeżeli nie masz póki co lepszych perspektyw, potrzebujesz większej ilości pieniędzy (bo tancerka zarabia całkiem :P z tego co mi wiadomo) no i chcesz, nie masz zobowiązań w postaci nie wiem, dziecka..
No to czemu nie.
Mam zainteresowania, jakiś plan na przyszłość, ale nie czuję zbytniej "pasji", nie wiem co z tego może wyjść (to znaczy tych moich planów), sama nie wiem czy to jest na pewno "to", a pieniądze by mi się zdecydowanie przydały - zwłaszcza, że te z tej pracy są bardzo dobre, z pewnością bym coś odłożyła.

Pytam o doświadczenia, bo np. stresuję się nieco spotkaniem rekrutacyjnym. Nie mam doświadczenia w tańcu profesjonalnie ani w innych klubach jak wiadomo (przy czym doświadczenie wymagane nie jest, pracodawca również zapewnia kurs tańca i pełne przygotowanie, ważne są za to uroda, świadomość własnego ciała, otwartość itp. no nie mówiąc o znajomości angielskiego - to posiadam). Ale nie odbiegając od tematu - owo spotkanie mnie stresuje, bo z pewnością będzie potrzeba abym zatańczyła. Potrafię ładnie (w moim i moich facetów przekonaniu, a to obawiam się, że może być niestety mylące, chociaż trudno mi znaleźć powody czemu miałoby) zrobić striptiz, ładnie się poruszam, ale nigdy nie miałam do czynienia z np. rurką i boję się, że coś jednak będzie nie tak, a moje przekonanie jest błędne z jakichś przyczyn.
To już jednak takie moje wynurzenia, sądzę, że tym nie ma się co przejmować.

Miło zobaczyć pozytywne odpowiedzi, wszędzie w Internecie (poza stronami angielskimi, ale jednak wolę w rozmowie o tym trzymać się polskich realiów ) gdzie patrzyłam rozmowa w moment zmieniała się w jedno wielkie moralizowanie, nie mówiąc już o sugerowaniu, że striptizerka/tancerka to niemal prostytutka ("Co pozniej? lodzik??" - zapamiętany tekst), a przecież to bądź co bądź nieco inna sytuacja.
W końcu nie mówię o taniej spelunie połączonej z burdelem.

Sama nie wiem po co tu napisałam, ale nie mogę o tym powiedzieć zbyt wielu osobom z bliskiego otoczenia - przynajmniej dopóki pracy nie dostałam, bo wciąż jednak obawiam się, ze z jakichś przyczyn - sama nie wiem jakich, ale to przecież trudno przewidzieć - jej nie dostanę.
A tutaj jednak rozmowy zwykle trzymają poziom, poza pewnymi wyjątkami.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:49   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

O brak doświadczenia się nie martw bo podejrzewam że cie wszystkiego nauczą. Kasa spora, jak masz ją faktycznie odkładać, to czemu nie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 00:50   #8
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez diabliczka666 Pokaż wiadomość
Pracowałam kiedyś jako striptizerka, z tym ,że w Wielkiej Brytanii, nie wiem jak to się ma do atmosfery w polskich klubach. Praca była strasznie męcząca ze względu na baaardzo wysokie obcasy (nie jestem do tego przyzwyczajona) i długie godziny. Zaczynałam ok 21, kończyłam po 5 rano, zarobki faktycznie niezłe. Praca polegała na tym, że kilka razy w ciągu wieczoru trzeba było zatańczyć na rurze, żeby się "zareklamować", zarabiało się na prywatnych tańcach w małych salkach. Był to tzw. lap dance, czyli zero dotykania mnie przez kolesia, wyginałam się przed nim albo prawie siedząc mu na kolanach ok. 3minut i tyle. Najtrudniej było być uśmiechniętą i pociągającą, kiedy marzyłam tylko o tym, żeby rozmasować obolałe stopy i położyć się spać. Przekonałam się, że na dłuższą metę nie mogłabym tego robić, ale w sumie było to fajne doświadczenie. Dziewczyny tam pracujące były bardzo miłe, nauczyły mnie wszystkiego, bo przyszłam tam zupełnie nie wiedząc o co chodzi Jeśli myślisz o takiej pracy, najlepiej spróbuj i sama sprawdź, czy to praca dla ciebie
Tej odpowiedzi nie widziałam jak odpisywałam!
Do wysokich obcasów jestem na szczęście przyzwyczajona, chodzę w takich na co dzień, więc nie powinno być problemu, chyba, że mowa o 13-14cm szpilach, wtedy - zacznę się bać.

Czy mogłabyś opowiedzieć coś o tym jak dostałaś tę pracę, jak to wszystko wyglądało? Zwłaszcza, że piszesz, że przyszłaś nie wiedząc o co chodzi.
Czy wymagano od Ciebie super umiejętności tanecznych, czy jak to było?

Generalnie wyszłam z założenia, że jeśli mi się coś nie spodoba - zawsze można odejść, jestem otwarta na doświadczenia, lubię robić nowe rzeczy, czuję, że żyję wtedy.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:54   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Wiesz, najwazniejsze to żeby buty były dobrze wyprofilowane, mam bardzo fajne na 12 cm obcasie (właściwie słupku) z platformą, i są naprawdę wygodne, zwłaszcza jak założę żelową wkładkę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 00:57   #10
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiesz, najwazniejsze to żeby buty były dobrze wyprofilowane, mam bardzo fajne na 12 cm obcasie (właściwie słupku) z platformą, i są naprawdę wygodne, zwłaszcza jak założę żelową wkładkę
To też fakt, mam szpilki w których nie da się chodzić dłużej niż 2 godziny, miałam kiedyś też nieco wyższe w których mogłam biegać cały dzień. Niestety zniszczyły się, a szkoda, wciąż szukam drugich takich i nic.

O jakich żelowych wkładkach mówisz? Nigdy nie wiem które są odpowiednie.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 01:00   #11
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Ja mam coś na ten wzór, na całą powierzchnię ale przy palcach pogrubione...
http://s2.alejka.pl/i2/p/14/48/30b8daa9f8194_0_b.jpg
w każdym bądź razie, trochę zazdroszczę, kupowanie fajnej bielizny z pewnością będzie ekscytujące
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 01:05   #12
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Aaa! To juz wiem czego szukac, bo ciągle znajdywałam tylko jakieś na samo podbicie itp, a to nie to niestety.

Będzie, będzie jeśli dostane te prace - wiadomo, czasem nam sie wydaje, ze jesteśmy idealnymi kandydatkami do czegoś i okazuje się, że było inaczej - chociaż tutaj sama nie wiem co konkretnie mogłoby mnie zdyskwalifikować - chyba najprędzej brak wygimnastykowania, ale nie próbuję być akrobatką tańczącą pole dance, a striptizerką - dwie różne sprawy.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:13   #13
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

mam pytanie do autorki watki
bierzesz pod uwage sex z klientami?
bo to sie zdarza jesli gosc zaproponuje dobra stawke dla szefa?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:16   #14
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Pisze tutaj poniewaz z dziale "praca" raczej nie spodziewam się sensownego odzewu.
Z góry chcę wspomnieć, że wszelakie moralizowanie - to nie ten wątek.

Rozważam podjęcie się pracy striptizerki/tancerki w bardzo dobrym klubie. Nigdy nie mialam problemow z wlasnym cialem, jestem bardzo atrakcyjna kobieta, tego typu praca nigdy nie byla dla mnie nieetyczna czy moralnie zla, nie przeszkadza mi to przed kim bede tanczyc - nie ma generalnie "ale".
Niemniej jednak, piszę tu z myślą, że może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie, może którejś znajoma zajmuje się tym, może są tu jakieś bywalczynie takich klubów - sama nie byłam w takim nigdy.
Jeśli macie coś do napisania, chętnie przeczytam.
Z góry sorka jak si powtarzam, bo jak zwykle nie przeczytałam odpowiedzi. Moim zdaniem, to po prostu pójdź kilka razy do takiego klubu, zobacz jak to wygląda. Wtedy najlepiej będziesz wiedziała czy Ci to pasuje. Powodzenia!
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:18   #15
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

caskada :P często się zdarza chyba w melinach pod dworcem... tak OFICJALNIE to w dobrych klubach nawet majtek zdjąć nie można
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:24   #16
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
caskada :P często się zdarza chyba w melinach pod dworcem... tak OFICJALNIE to w dobrych klubach nawet majtek zdjąć nie można
wlasnie to sie zdarza w dobrych klubach naiwnosc czesto jest zgubna a jesli dla klienta spodoba sie taka tancerka i dla szefa postawi duzo kasy za nia to co wtedy jesli oczywiscie mowimy o dobrym klubie a nie o spelunie gdzie nikt dobrej stawki nie postawi nie mylmy tych pojec
dobry klub to duze pieniadze ....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:27   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

ja mówię że oficjalnie takich rzeczy się nie robi. podkreśliłam słowo OFICJALNIE, mam jeszcze pogrubić pokolorować podkreślić?:P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:40   #18
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

a to nie jest tak, że jest ochrona, monitoring i w ogóle? że jeśli kobieta nie chce, to nie? pewnie, że są i takie, które dla ekstra kasy pójdą z klientem dalej, ale to chyba nie jest tak, że muszą i już?
bo ten tekst tak sugeruje
Cytat:
a jesli dla klienta spodoba sie taka tancerka i dla szefa postawi duzo kasy za nia to co wtedy
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:57   #19
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja mówię że oficjalnie takich rzeczy się nie robi. podkreśliłam słowo OFICJALNIE, mam jeszcze pogrubić pokolorować podkreślić?:P
oficjalnie nie
ale nieoficjalnie tak to jest zarobek dla klubu a jak ci sie nie podoba to spadaj bo na twoje miejsce sa inne chetne co pojda na taki uklad

bylas kiedys w takim klubie ? ze wiesz co jest oficjalne a co nie? ojjjj ...nie radze zyc marzeniami striptiz i go/go to nie modeling
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 12:14   #20
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam pytanie do autorki watki
bierzesz pod uwage sex z klientami?
bo to sie zdarza jesli gosc zaproponuje dobra stawke dla szefa?
Nie, nie chcę być prostytutką.

Nie żyję w świecie iluzji, sądzę jednak, że bardzo dobry klub nie może sobie pozwolić na takie sytuacje - sądzę, że ma zbyt wielu klientów oczekujących wysokiego poziomu usług nie stricte seksualnych, a gdyby taka sytuacja wyszła na jaw renoma natychmiast by spadła.

W razie czego - wylecę.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:22   #21
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Nie, nie chcę być prostytutką.

Nie żyję w świecie iluzji, sądzę jednak, że bardzo dobry klub nie może sobie pozwolić na takie sytuacje - sądzę, że ma zbyt wielu klientów oczekujących wysokiego poziomu usług nie stricte seksualnych, a gdyby taka sytuacja wyszła na jaw renoma natychmiast by spadła.

W razie czego - wylecę.
przeczytaj co wyzej napisalam ty nie bedziesz tam modelka to inna praca a samo patrzenie niektorym nie wystarczy chyba nie przychodza tam po to zeby sobie popatrzec i isc do domu nie wszyscy
bardzo dobry klub bardzo dobrze kryje/broni swoja prywatnosc
ja cie nie odciagam od tej pracy jesli chcesz zarobic jestes ladna czemu nie...jak najbardziej ..jednak radze sie dowiedziec ci wiecej o tym klubie isc tam posiedziec poobserwowac..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-07 o 12:25
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:36   #22
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przeczytaj co wyzej napisalam ty nie bedziesz tam modelka to inna praca a samo patrzenie niektorym nie wystarczy chyba nie przychodza tam po to zeby sobie popatrzec i isc do domu nie wszyscy
bardzo dobry klub bardzo dobrze kryje/broni swoja prywatnosc
ja cie nie odciagam od tej pracy jesli chcesz zarobic jestes ladna czemu nie...jak najbardziej ..jednak radze sie dowiedziec ci wiecej o tym klubie isc tam posiedziec poobserwowac..
Nie stac mnie na jedna wycieczke do takiego klubu, a co dopiero kilka.
Klub jest znany, jest wspolorganizatorem duzej znanej imprezy dla facetow. Wszelakie opinie jakie znalazlam wiaza sie z dobrymi tancerkami i striptizerkami, wysokim poziomem obslugi, fantastycznym (najlepszym) wyborem alkoholi itp. - to naprawde nie jest speluna, w ktorej ktos chce robic z tancerek/striptizerek prostytutki.

Do takich klubow chodzi sie wlasnie po to, zeby popatrzec i isc do domu - to nie sa burdele. Znam kilka osob bywajacych w takich miejscach, niestety nie znam ich na tyle blisko, aby moc z nimi o tym porozmawiac. Jedna moja znajoma kiedys pracowala jako managerka takiego klubu, bardzo sensowna osoba, wiem, ze nie odeszla z powodu samego klubu, szkoda, ze aktualnie nie mam z nia kontaktu.

Nawet jesli sie myle, w co jednak watpie, z pewnoscia nie jest to miejsce w ktorym ryzykuje, ze bede musiala robic cos czego nie chce. Co najwyzej moge miec swiadomosc, ze ryzykuje, ze bede musiala odejsc z jakichs przyczyn.

Niemniej jednak dzieki, za ostrzezenia.

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-11-07 o 12:37
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:56   #23
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oficjalnie nie
ale nieoficjalnie tak to jest zarobek dla klubu a jak ci sie nie podoba to spadaj bo na twoje miejsce sa inne chetne co pojda na taki uklad

bylas kiedys w takim klubie ? ze wiesz co jest oficjalne a co nie? ojjjj ...nie radze zyc marzeniami striptiz i go/go to nie modeling
Poprzez twoje wypowiedzi rozumiem, że ty masz w tym biznesie doświadczenie.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:00   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Też mam takie wrażenie, jakbyś caskada co najmniej światową tancerką Burleski i go go była, albo właścicielem sieci klubów czy alfonsem ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:17   #25
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Nie stac mnie na jedna wycieczke do takiego klubu, a co dopiero kilka.
Klub jest znany, jest wspolorganizatorem duzej znanej imprezy dla facetow. Wszelakie opinie jakie znalazlam wiaza sie z dobrymi tancerkami i striptizerkami, wysokim poziomem obslugi, fantastycznym (najlepszym) wyborem alkoholi itp. - to naprawde nie jest speluna, w ktorej ktos chce robic z tancerek/striptizerek prostytutki.

Do takich klubow chodzi sie wlasnie po to, zeby popatrzec i isc do domu - to nie sa burdele. Znam kilka osob bywajacych w takich miejscach, niestety nie znam ich na tyle blisko, aby moc z nimi o tym porozmawiac. Jedna moja znajoma kiedys pracowala jako managerka takiego klubu, bardzo sensowna osoba, wiem, ze nie odeszla z powodu samego klubu, szkoda, ze aktualnie nie mam z nia kontaktu.

Nawet jesli sie myle, w co jednak watpie, z pewnoscia nie jest to miejsce w ktorym ryzykuje, ze bede musiala robic cos czego nie chce. Co najwyzej moge miec swiadomosc, ze ryzykuje, ze bede musiala odejsc z jakichs przyczyn.

Niemniej jednak dzieki, za ostrzezenia.
inne wypowiedzi na tym watku jak zwykle nie sa na poziomie

a jesli chodzi o Ciebie to oczywiscie sprobuj nie jestem zle nastawiona do tej pracy jedynie wiem jak moze byc moze akurat ten klub bedzie ok i warunki pracy tez dobre tak sie zdarza tez ciekawi mnie jakie beda warunki w umowie z szefem czy to ma byc praca na czarno? a ile masz lat?(jesli chcesz na to pytanie nie odpowiadaj)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:24   #26
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
inne wypowiedzi na tym watku jak zwykle nie sa na poziomie

a jesli chodzi o Ciebie to oczywiscie sprobuj nie jestem zle nastawiona do tej pracy jedynie wiem jak moze byc moze akurat ten klub bedzie ok i warunki pracy tez dobre tak sie zdarza tez ciekawi mnie jakie beda warunki w umowie z szefem czy to ma byc praca na czarno? a ile masz lat?(jesli chcesz na to pytanie nie odpowiadaj)
Tak z pownoscia moze byc w miejscu na nizszym poziomie. Dobry klub jest wlasnie po to, zeby popatrzec, napic sie porzadnego alkoholu itp - swiadczy inny rodzaj uslug, a Ty generalizujesz.
W takich miejscach nie ma "no bo co, beda chcieli tylko popatrzec...?".
I oczywiscie takich miejsc jest odpowiednio mniej.
Sprawdzalam to miejsce w granicach moich mozliwosci, gdybym miala mieszane uczucia co do klubu - nie rozwazalabym tego.

Z tego co rozumiem ma byc to oczywiscie calkiem legalna praca.
Nie jestem pewna, czy odpowiedz na pytanie o wiek to dobry pomysl, ale mloda jestem w kazdym razie.
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:31   #27
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

No, 60 letnich tancerek raczej nie zatrudniają ale może się mylę?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:32   #28
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Tak z pownoscia moze byc w miejscu na nizszym poziomie. Dobry klub jest wlasnie po to, zeby popatrzec, napic sie porzadnego alkoholu itp - swiadczy inny rodzaj uslug, a Ty generalizujesz.
W takich miejscach nie ma "no bo co, beda chcieli tylko popatrzec...?".
I oczywiscie takich miejsc jest odpowiednio mniej.
Sprawdzalam to miejsce w granicach moich mozliwosci, gdybym miala mieszane uczucia co do klubu - nie rozwazalabym tego.

Z tego co rozumiem ma byc to oczywiscie calkiem legalna praca.
Nie jestem pewna, czy odpowiedz na pytanie o wiek to dobry pomysl, ale mloda jestem w kazdym razie.
no ok nie generalizuje jednak zdarzaja sie tam takie przyklady kiedy grupka facetow placi za jedna tancerke zabiera ja do swojego mieszkania na umilenie im przyjecia domowego niewiem co bedzie jesli przekrocza granice tylko patrzenia
to wszystko trzeba ustalic z szefem zapytac wypytac tu chodzi o ciebie a na twoje miejsce jak sama wiesz jest wiele chetnych sklonnych nie tylko do tanca nie chcesz nie podoba ci sie to "nara" nikt tam sie nie rozczula i nie placze

a w jakim kraju ten klub? to tez wazne

jeszcze jedno czasami slowo szyld "night club" jest tylko przykrywka do innych interesow..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-07 o 13:33
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:36   #29
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No, 60 letnich tancerek raczej nie zatrudniają ale może się mylę?
No jasne, ale moge mieć i 18 i 25, prawda?


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no ok nie generalizuje jednak zdarzaja sie tam takie przyklady kiedy grupka facetow placi za jedna tancerke zabiera ja do swojego mieszkania na umilenie im przyjecia domowego niewiem co bedzie jesli przekrocza granice tylko patrzenia
to wszystko trzeba ustalic z szefem zapytac wypytac tu chodzi o ciebie a na twoje miejsce jak sama wiesz jest wiele chetnych sklonnych nie tylko do tanca nie chcesz nie podoba ci sie to "nara" nikt tam sie nie rozczula i nie placze

a w jakim kraju ten klub? to tez wazne

jeszcze jedno czasami slowo szyld "night club" jest tylko przykrywka do innych interesow..
O czym Ty mowisz? Ja nie idę do żadnej wypożyczalni kobiet na imprezy (no tylko takie określenie nasunęło mi się na myśl). Nie ma mowy o żadnym płaceniu, zabieraniu do mieszkania itd, w ogóle o co chodzi?

Wiem, że bywa przykrywką. Czy mam powtórzyć 10 raz, że nie staram się o pracę w burdelu ani byle spelunie z rurkami? I nie ma czegoś takiego jak "masa innych chętnych do czegoś więcej", bo to nie jest kryterium przyjmowania tancerek w ekskluzywnym klubie.

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-11-07 o 13:37
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:40   #30
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: Striptizerka/tancerka go-go

Ale w ogóle taki pomysł na prywatny striptiz wykonany przez partnerkę może być całkiem okej, będę musiał to jakoś "intylygentnie" podsunąć mojej ...
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-02 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.