Jak fotografować na ślubie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 21:25   #31
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

Cytat:
Napisane przez kasandra81 Pokaż wiadomość
To prawda sporo się zmieniło,ale jednak byłabym bardziej skłonna stwierdzić, że jednak spora większość pojęcia nie ma z czym co się je
Ostatnio spotkałam się ze stwierdzeniem, że fotograf był super bo sfotografował każdego gościa na weselu. Widziałam fotki z tego wesela i rzeczywiście fotograf niczego sobie, ale najwyraźniej młodych zupełnie inne kryterium interesowało niż jakość wykonanych zdjęć
jeszcze mi powiedz, że przy stole - tak jak niegdyś, każdy szanujący się ślubokręt musiał mieć na taśmie przejazd wzdłuż znieruchomiałych z zażenowania twarzy gości wcinających sałatkę
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 22:16   #32
kasandra81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
jeszcze mi powiedz, że przy stole - tak jak niegdyś, każdy szanujący się ślubokręt musiał mieć na taśmie przejazd wzdłuż znieruchomiałych z zażenowania twarzy gości wcinających sałatkę
A jakże
A potem ty gościu biedny musisz oglądać siebie i innych zaproszonych na tych zdjęciach tudzież kilkugodzinnej nic nie wnoszącej płycie DVD z rozdziawioną gębą przeżuwającą schabowy. Ale co tam klient nasz pan
kasandra81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 23:15   #33
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

Cytat:
Napisane przez kasandra81 Pokaż wiadomość
T
Ostatnio spotkałam się ze stwierdzeniem, że fotograf był super bo sfotografował każdego gościa na weselu. Widziałam fotki z tego wesela i rzeczywiście fotograf niczego sobie, ale najwyraźniej młodych zupełnie inne kryterium interesowało niż jakość wykonanych zdjęć

Autentyk, od znajomego - coś w stylu "no zdjęcia są bardzo ładne, ale chyba coś Panu się zepsuło, bo na tych zdjęciach to tło jest takie niewyraźne i nie widać kto tam siedział" (kościół, para ostra, ławki z gośćmi w tle poza g.o.)
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 16:46   #34
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość

Autentyk, od znajomego - coś w stylu "no zdjęcia są bardzo ładne, ale chyba coś Panu się zepsuło, bo na tych zdjęciach to tło jest takie niewyraźne i nie widać kto tam siedział" (kościół, para ostra, ławki z gośćmi w tle poza g.o.)
czytałam na jakimś forum, że gość robił młodym jeszcze raz sesję plenerową, bo uważali, że bokeh to jakaś niezdrowa fanaberia, pomyłka i nie tak powinno być, wsio powinno być przecież ostre
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:05   #35
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
czytałam na jakimś forum, że gość robił młodym jeszcze raz sesję plenerową, bo uważali, że bokeh to jakaś niezdrowa fanaberia, pomyłka i nie tak powinno być, wsio powinno być przecież ostre
To fotograf przecież mógł od razu wybadać młodych czego oni oczekują
Całe szczęście są niewybredni młodzi
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:42   #36
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak fotografować na ślubie?

aaaa spotkało mnie to, spotkało!

cytuję ocenę mojego zdjęcia: "kiepski aparat lub fotograf - proszę spojrzeć, że dół jest nieostry podczas gdy góra ostra - musi być centralizacja ostrości ale to wymaga dobrego aparatu oraz fotografa".
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.