Wypadaja Mi Wlosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 18:16   #1
efelinka891
Przyczajenie
 
Avatar efelinka891
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 2
GG do efelinka891

Wypadaja Mi Wlosy :(


Mam duzy problem z wlosami... otórz starsznie mi wypadaja. Gdy sie czesze na gzrebienu zostaje pelno wlosów. Nie wiem czym jest to spowodowane i jak zapobiec temu wypadaniu. Fakt faktem ze uzywam prostownicy codziennie i tez myje wlosy dziennie. czy jakies kosmetyki odbuduwywujace strukture wola pomoglyby czy moze musze ztosowac jakas kuracje?? nie chcialabym rezygnowac z prostownicy bo moja fryzurka wymaga tego zeby wlosy byly proste, ale nie chce tez stracic resztki wlosów ;/ prosze o rade. z gory dziekuje
efelinka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:26   #2
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wypadaja Mi Wlosy :(

proponuję brać regularnie jakieś tabletki typu skrzypowita. Wizażanki (i ja rónież) bardzo chwalą sobie Wax. Tutaj jest o nim obszerny wątek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

mozesz jeszcze dodatkowo we włosy wcierać jakiś tonik np garnier neril

Wątki do poczytania o nerilu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=neril
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=neril
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=neril

i o wypadających włosach
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...j%B1ce+w%B3osy

miłej lektury
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 10:37   #3
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Wypadaja Mi Wlosy :(

ja tez miałam ten problem. Pomógł olejek rycynowy, taki zwykły, do kupienia w aptece. Podobno stosuje sie go wmasowując w skórę głowy, ale to strasznie czasochłonne i później ci.ężko to zmyć. Ja zastosowałam go ineczej i o dziwi - omogło. Otóż do butelki szamponu dolałam średnio 1/4 zawartosci buteleczki olejku i taką mieszanką myłam włosy, dodam, że też myłam wtedy włosy codziennie.
Zauważyłam, że po pewnym czasie się wzmocniły, a jakichs specjalnych odżywek do włosów, które wypadają nie stosowałam.
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 10:39   #4
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wypadaja Mi Wlosy :(

Cytat:
Napisane przez Roxette Pokaż wiadomość
ja tez miałam ten problem. Pomógł olejek rycynowy, taki zwykły, do kupienia w aptece. Podobno stosuje sie go wmasowując w skórę głowy, ale to strasznie czasochłonne i później ci.ężko to zmyć. Ja zastosowałam go ineczej i o dziwi - omogło. Otóż do butelki szamponu dolałam średnio 1/4 zawartosci buteleczki olejku i taką mieszanką myłam włosy, dodam, że też myłam wtedy włosy codziennie.
Zauważyłam, że po pewnym czasie się wzmocniły, a jakichs specjalnych odżywek do włosów, które wypadają nie stosowałam.
a nie miałaś później tłustych włosów, czy moze po umyciu włosów szamponem z olejkiem myłaś włosy jeszcze raz zwykłym szamponem ???
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 11:14   #5
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Wypadaja Mi Wlosy :(

nie miałam tłustych włosów, bo butelka szamponu była dość duza (chyba wtedy 1000ml, jakiś szampon z avonu nie pamiętam nazwy) i taka ilość wlana z małej buteleczki olejku włosów z pewnoscią by mi nie zatłuściła. Sama się zastanawiałam, czy w ogóle podziała tak mała ilosć w takiej butli, a nie chciałam lac więcej bo też miałam obawy, czy się nie przetłuszczę
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 11:23   #6
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wypadaja Mi Wlosy :(

Cytat:
Napisane przez Roxette Pokaż wiadomość
nie miałam tłustych włosów, bo butelka szamponu była dość duza (chyba wtedy 1000ml, jakiś szampon z avonu nie pamiętam nazwy) i taka ilość wlana z małej buteleczki olejku włosów z pewnoscią by mi nie zatłuściła. Sama się zastanawiałam, czy w ogóle podziała tak mała ilosć w takiej butli, a nie chciałam lac więcej bo też miałam obawy, czy się nie przetłuszczę
chyba też dołącze to do mojej kuracji
bo olejek na rzęsach świetnie sie u mnie sprawdził
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.