Nowe podklady La Roche Posay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 23:46   #1
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141

Nowe podklady La Roche Posay


Ostatnio spotkalam sie z informacja, ze LRP wypuscilo pare nowych produktow na rynek.
1. Toleriane Make-up Fluid
2. Toleraine Make-up Compact
3. Korektory Unifiance (zielony, bezowy i zolty)
i to co najbardziej mnie interesuje:
4. Pudrowy podklad Unifiance: jest przeznaczony dla skory normalnej i mieszanej, ma byc jak druga skory, matowic na dlugo, dawac pudrowe wykonczenie, trwac na skorze do 12 godzin ... *

* w miejsce kropek mozna wstawic wszystkie popularne obietnice dotyczace podkladow

Czy ktos juz sie spotkal z jakimis probkami nowego Unifiance? Jest juz gdzies do kupienia? A moze ktos juz go testowal?
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 08:07   #2
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Te produkty są na rynku od kilku miesięcy już. Miałam próbki Toleriane podkładu i podkładu pudrowego. Dla bledziochów odpadają - niestety, LRP znów nie popisał się w porcelanowej kolorystyce podkładów. Toleriane miało już swoje wątki na forum, jest na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wrazliwej.html
Unifiance pudrowego nie nosiłam długo z powodu koloru, ale zostawia miły (charaktertystyczny dla tego typu podkładów) matowy, pudrowy efekt na skórze. Musisz popytać w aptekach.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 10:51   #3
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

No to jednak opozniona jestem . Toleraine mnie nie bardzo intresuje, te produkty byly po prostu rowniez wymienione w informacji o nowosciach (te nowe korektory sa w sztyfcie, nie sa to te, ktore widac na KWC). Bardziej interesuje mnie Unifiance, lubie takie puderkowe podkladziki i mam nadzieje, ze kiedys, jakos uda mi sie go zdobyc.
Nie wiem co sie dzieje, ale kiedy ostatnio chcialam kupic Effaclar i biegalam po wielu aptekach, LRP w nich wogole nie bylo, albo byl wlasnie wycofywany i jakies smetne resztki po przecenie lezaly w koszach Proponowano mi, ze jesli juz tak bardzo chce to moga mi ewentualnie Effaclar zamowic. Podejde do kilku aptek, moze znajde gdzies ten Unifiance Puder-Creme Make-up.

Edit:
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Te produkty są na rynku od kilku miesięcy już.
Jak moze byc w aptekach od kilku miesiecy, skoro na jakiejs stronie znalazlam informacje, ze w sprzedarzy jest od marca 2007

Edytowane przez misiapisia
Czas edycji: 2007-04-17 o 11:35
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 13:48   #4
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Ja próbki pudrowego miałam w lutym apteka przysłała mi po napisaniu prośby do nich, jeszcze zanim wprowadzili te podkłady do sprzedaży internetowej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:13   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

a jaka apteka? ja tez chce probki :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:10   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Której jestem stałą klientką z zamówieniami na xxx zł miesięcznie ot tak wątpię żeby wysłali
Dziewczyny np. próbowały prosić o próbki filtrów, nie odpisała im/jej żadna apteka

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-04-17 o 15:44
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 00:11   #7
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Dziewczyny.
W listopadowej Urodzie dojrzałam produkt: LRP Unifiance Creme Satin

Za Snobka.pl, którzy cytują bodajże za stroną LRP.
Kiedy ma się skórę normalną, właściwie każdy kosmetyk może się sprawdzić, to tylko kwestia oczekiwań. Jednak osoby o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, przesuszonej mają o wiele cięższe życie. Często podkład wysusza, ściąga skórę, nie chce współpracować z kremami albo przeciwnie, daje uczucie tłustości, bo jako ten dla skóry suchej, jest gęsty i kremowy.

Laboratoria La Roche-Posay współpracują od 1992 roku z Francuskim Stowarzyszeniem Osób Ciężko Poparzonych. Nie ma więc dla nich takiego problemu skórnego, którego nie dałoby się zatuszować.

Po świetnych podkładach Unifiance dla cery normalnej, mieszanej i tłustej, powstał podkład dla cery suchej, podrażnionej. Innowacją jest zastosowanie elastycznych polimerów, które sprawiają, że podkład dobrze trzyma się na skórze, a intensywnie działający emolient zapewnia odpowiednie nawilżenie.

Podkład dostępny jest w pięciu odcieniach.

Cena: 82 zł za 30 ml. Kupisz w aptekach.


Skład owego podkładu z aukcji jednej z aptek na allegro:
AQUA, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERIN, DIMETHICONE, TALC, SILICA, CETYL PEG / PPG-10/1DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII, CYCLOPENTASILOXANE, MAGNESIUM SULFATE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, ACETYLATED GLYCOL STEARATE, TRISTEARIN, SILICA DIMETHYL SILYLATE, DIPHENYL DIMETHICONE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PHENOXYETHANOL, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ALUMINUM HYDROXIDE, [+/- MAY CONTAIN, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / IRON OXIDES]


Dla porównania skład starego Unifiance Creme:
aqua, cyclohexasiloxane, glycerin, dimethicone, talc, silica, cetyl peg / ppg-10/1 dimethicone, butyrospermum parkii, cyclopentasiloxane, magnesium sulfate, polyglyceryl-4 isostearate, acetylated glycol stearate, tristearin, silica dimethyl silylate, diphenyl dimethicone, disodium stearoyl glutamate, phenoxyethanol, chlorhexidine digluconate, methylparaben, butylparaben, aluminum hydroxide, (+/- may contain, ci 77891 / titanium dioxide, ci 77499, ci 77492, ci 77491 / iron oxides)

Ktoś mnie chce chyba naciągnąć, bo szokująco różne to te składy nie są
Wiecie coś więcej?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 13:33   #8
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Powiedziałabym nawet, że są szokująco podobne. Coś mi tu pachnie naciągactwem, oby przy okazji tego naciągactwa nie wycofali starego Unifiance Creme, bo to ostatnio najlepszy podkład (tylko ten kolor) dla mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 23:27   #9
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Ice Lubię Cię bo Ty lubisz te same kosmetyki

Ciekawe jak kolorystyka "nowego" unifiane...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 10:25   #10
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ice Lubię Cię bo Ty lubisz te same kosmetyki


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ciekawe jak kolorystyka "nowego" unifiane...
Zakładam, że również po staremu - chyba wszystkie ich podkłady mają podobną paletę kolorystyczną. Ja bym się tam wcale nie obraziła, gdyby nagle się pojawił kolor równie jasny, co 21, ale za to żółtawy. Ale on mógłby się pojawić w ramach "starej" wersji - bo po co przepłacać?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:28   #11
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Cena nowego w aptekach jest o jakieś 6 zł wyższa niż Unifiance starego (za starego płacę 62, nowy po 68).

Ja też chcę żółty 21, 22 jest troszkę za ciemny...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 12:09   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

O, to ja za stary tyle płaciłam (nie miałam czasu szukać przyjaznej cenowo apteki i poszłam do drogiej, ale świetnie zaopatrzonej), to dobrze, że te 82 zł, to tylko straszak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:16   #13
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O, to ja za stary tyle płaciłam (nie miałam czasu szukać przyjaznej cenowo apteki i poszłam do drogiej, ale świetnie zaopatrzonej), to dobrze, że te 82 zł, to tylko straszak.
W Łodzi np. sieć Apteki Magiczne ma chyba 10% zniżki na LRP, na Allegro też mozna kupić ale to już przesyłka dochodzi
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 22:42   #14
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Podklad Satin Creme skladem bardzo sie rozni od pozostalych. Ktos tu podal niewlasciwy sklad i wprowadza w blad, swego czasu na allegro pewna apteka miala blad na stronie aukcji, chodzilo wlasnie o zapisanie zlego skladu podkladu La Roche Posay Satin Creme, wiec moze stad to nieporozumienie.

Dla zainteresowanych sklad Satin Creme:

AQUA , DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, NYLON-12, DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, MAGNESIUM SULFATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ALUMINUM HYDROXIDE, [+/- MAY CONTAIN, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77492, CI 77499, CI 77491 / IRON OXIDES][/font]
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:33   #15
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Nowe podklady La Roche Posay

Chciałam nabyć Unifiance Satin Cream, ale zastanawiam się jeszcze nad Fluide Mat, który byłby lepszy jeżeli chodzi o krycie, może ktoś wie? Który jest w ogóle lepszy? Mam mieszaną cerę, ale sprawdzil się u mnie Avene Couvrance, Vichy Flexilift, ten satynowy Aera Teint z Vichy też (lecz niestety zapychał). Teraz szukam czegoś raczej aptecznego (bezpiecznego) co by troszkę lepiej kryło niż Avene, może coś polecicie?
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.