Jak zmienić się na wiosnę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 14:36   #1
rose172krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6

Jak zmienić się na wiosnę?


Witam, mam na imię Magda I mam 17 lat. W końcu przyszłą wiosna. A ja nadal taka sama.. Piszę więc tutaj, abyście mi doradziły, lub doradzili Jak mogłabym zmienić się na wiosnę?
Jestem szczupłą(52kg), dość wysoką (170) szatynką. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie ( już przeszłam z okularów na soczewki) Jaką doradziłybyście mi nową fryzurę, dodam, że farbowanie nie wchodzi w grę (moja mama. . .), jaki makijaż, który podkreśliłby moją urodę, w miarę delikatny, taki widoczny,ale nie za bardzo (nie na kilometr bez kresek, itp.) i w jakich ubraniach powinnam chodzić. Dodam również zdjęcia jak wyglądam w prostej grzywce i z grzywką na boku, bo ostatnio postanowiłam się jej pozbyć xD
I macie jakieś rady, aby rozjaśnić pieprze?? Mam ich dosć sporo,więc chciałabym chociaż je rozjaśnić, heh, najlepiej sie ich pozbyć, no,ale..
Mam nadzieję, że mi pomożecie Pozdrówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6003853.jpg (56,2 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (38,4 KB, 242 załadowań)
rose172krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:17   #2
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

Jeśli chcesz jakiejś niewielkiej zmiany mogłabyś postawić na delikatny makijaż: wytuszowane rzęsy wydadzą się dłuższe,a z różem buzia zyska świeżości. Doradzam też chociaż bezbarwny błyszczyk.
A jeśli chcesz jakiś bardziej widocznych zmian to spróbowałabym pokręcić trochę włoski np. na palpilotach. Kręcone włoski dodadzą Ci uroku.
To wszystko z mojej strony. Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to napisze
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:11   #3
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

Witam! Ładna bluzka na 2zdj. tak na marginesie
A więc tak, proponowałabym :

1) makijaż - lekki, np. jakieś zielone cienie, lekkie brązy? Może niekoniecznie jaskrawe, raczej matowe. Mocno wytuszowane rzęsy, skoro nie lubisz kreski (a szkoda!). Róż na policzkach i ewentualnie trochę pudru jeśli masz problematyczną cerę. I koniecznie błyszczyk! Ale niebezbarwny, znajdź jakiś ładny, odpowiadający Ci odcien różu, beżu itp. żeby był to wyrazisty punkt w makijażu
2) ubiór -> przede wszystkim żywe kolory, żeby nie było smuuutno bo skoro przyszła wiosna, to czas poszaleć! Polecam jakiś mały obcasik do dżinsów
Jesteś szczupła, dość wysoką dziewczyną, więc spódnice i sukienki również mile widziane. Do tego jakieś ładne, subtelne kolczyki. Może jakaś opaska na głowe? Kapelusz, kaszkiet? Jest wiele rzeczy do wyboru, trzeba poszperac po necie, po sklepach pochodzić i już

POWODZENIA!
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:32   #4
rose172krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

hehe, dziękuję Naciaaa
Mocno wytuszowane, a może powiesz mi, jak zrobić, aby ta wygądały? Jestem dosć początkująca w makijażu i maluję się raczej tak niewidocznie xD A rzęsy chciałabym podkreślić, tylko w jakiś taki sposób, żeby były naprawdę widoczne
Właśnie w środę idę do kosmetycznego, mam zaplanowane wiosenne zakupy Zielony cień by mi się przydał.. A błyszczyk to jakiś taki ciut metaliczny znajdę.. A z włosami coś mogłabym zrobić? Jakieś cięcie, inna fryzurę? Bo zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych.
Dziękuję za rady )

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Właśnie niejeden raz myślałam o podkręceniu sobie włosków.. Na papilotach, lub falownicą (? dobrze piszę?) już planowałam to zrobić 2 razy, moja ciocia jest fryzjerką, niestety mieszka daleko i widuję się z nią 2 razy do roku. .
Tylko też trochu się boję.. Bo moje włosy nieukładają się za dobrze. Zazwyczaj je prostuję, bez tego urządzenia, bym sobie nie poradziła, są tragiczne dzień po myciu. Niedojrze,że nabieraja ogromnej wielkości To jeszcze kręcą się każdy w inną stronę;/
Dzięki
rose172krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:05   #5
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

Cytat:
Napisane przez rose172krk Pokaż wiadomość
hehe, dziękuję Naciaaa
Mocno wytuszowane, a może powiesz mi, jak zrobić, aby ta wygądały? Jestem dosć początkująca w makijażu i maluję się raczej tak niewidocznie xD A rzęsy chciałabym podkreślić, tylko w jakiś taki sposób, żeby były naprawdę widoczne
Właśnie w środę idę do kosmetycznego, mam zaplanowane wiosenne zakupy Zielony cień by mi się przydał.. A błyszczyk to jakiś taki ciut metaliczny znajdę.. A z włosami coś mogłabym zrobić? Jakieś cięcie, inna fryzurę? Bo zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych.
Dziękuję za rady )
Nie ma za co
Mocno wytuszowane rzęsy - do tego oczywiście potrzeba przede wszystkim dobrego tuszu. Poszperaj po wątkach o maskarach, jest ich pewnie sporo tutaj i wtedy wybierz się na zakupy
Ja nie uważam, że najdroższe i z najwyższej półki są najlepsze. Często lepiej jest kupić trochę tańszy i wypróbować go niż kupić ten drogi, bo jeśli się nie spodoba = kasa wyrzucona w błoto. Tym bardziej jeśli dopiero zaczynasz zabawę z makijażem. Popróbuj, poszukaj, a na pewno znajdziesz coś co Ci będzie odpowiadało A jeśli chcesz podkręcić swoje rzęsy, polecam zalotkę.
Co do fryzurki, może skrócić, mocno pocieniować, prosta grzywka? To zależy co lubisz, co Ci się podoba. Przejrzyj str. z fryzurami, wydrukuj, te które Ci odpowiadają, a potem wybierz się do dobrego fryzjera, który powie Ci, która fryzura będzie dla Ciebie najlepsza.
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:25   #6
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

moglabys dodac wyrazniejsze zdjecie twarzy.
ale grzywka na 2gim zdjeciu nie bardzo mi sie podoba, lepiej cala zaczesywac na jeden bok
faktycznie mozesz sprobowac fal, takich duzych
a z tuszy moge polecic max factora 2000calorie, loreala telescopic, oriflame wonder lash mialam rozne tusze, a te do tej pory sa tymi ulubionymi, z reszta odczego jest KWC...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:01   #7
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

Cytat:
Napisane przez rose172krk Pokaż wiadomość
Bo moje włosy nieukładają się za dobrze. Zazwyczaj je prostuję, bez tego urządzenia, bym sobie nie poradziła, są tragiczne dzień po myciu. Niedojrze,że nabieraja ogromnej wielkości To jeszcze kręcą się każdy w inną stronę;/
Heh, miałam podobny problem
Moje włosy były takie nijakie, ani fale, ani loki.... i jeszcze ta "ogromna wielkość" o której piszesz też musiałąm używać prostownicy, ale to bardzo zniszczyło moje włosy

Ale teraz zaczęłam zaraz po myciu nakładać na nie odżywkę, która lekko je prostuje, a po jej zmyciu nakładam drugą- podkreślającą skręt włosów. Potem czekam, aż włosy same wyschną. I co mnie zdziwiło- efekt mnie bardzo zadowala

Nie wiem czy w Twoim przypadku by się to sprawdziło- wszystko zależy od włosów...
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 22:01   #8
rose172krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

dzisiaj byłam u fryzjera. Po półgodzinnym niezbyt delikatnym ich traktowaniu, ścinaniu i cieniowaniu, wiem jedno: WYGLĄDAJĄ TRAGICZNIE!! Dosłownie jeden wielki żal, wyglądam jak dziewczynka z 1klasy gim, a nie 2licealistka... Tak beznadziejnie moje włosy wyglądały w 2007 roku... Potem pozapuszczałam je i były już śliczne, teraz to tragizm i komedia Tak mnie "odpicowała" kobita(
Sara325 proszę powiedz mi jak się nazywały te odżywki, też je zastosuję jak mi włosy ciut podrosną)
Dzięki za radę Olcia, a wyraźniejsze zdjęcie buzi dodam wkrótce
pozdrawiam moje doradzicielki
rose172krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:24   #9
cinema89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: Jak zmienić się na wiosnę?

skroo kreski nie whcodza w rachube to mocno wytuszuj rzecy ja mam bardzo fajny tusz z maybelline volume express niebieski i jest naprawde fajny, jesli zalezy ci na dużym wydłużeniu kup sobie zarny, jest swietny a kosztuje ok 20 zł. kup sobie tez jakiś delikatny fluid np z maybelline pure zone, poniewaz jest bardoz fajny i delikatny oczy możesz pomalwoac delikatnie cieniem to ci ożywi cały make up ale ja osobiscie cieni nie lubie :PP
Żeby pozbyć sie pieprzyków nakładaj na nie grubsza warstwe korektora w odcieniu twojej skóry, pomaga a fryzura sie nie przejmuj włosy szybko rosna, kup sobie bellise ani sie nie obejrzysz a beda po pas xD
cinema89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.