...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 12:58   #1
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei

...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...


Witam

Postanowiłam założyć osobny wątek o tej prostownicy, ponieważ może wiele z Was ma ten sam dylemat co ja. Czy to cudo faktycznie jest takie cudowne? (Czy warto ją nabyć)

Czy na wszystkie włosy działa "zbawiennie"? Czy jest różnica między urządzeniami GHD sprowadzonymi prosto z Anglii a tymi z allegro? ...za dużo mniejsze pieniądze.

Na te i na więcej pytań proszę o odpowiedź i ogólną opinię o tej prostownicy w tym wątku. ))

Mam też prośbę do Pań, które posiadają aparaty, by zaprezentowały nam swoje włoski przed oraz po prostowaniu GHD i w poście napisały jakie mają włosy, czy są podatne na wilgoć/na układanie? itd. ...

Kochane moje, Ghd można znaleść na oficjalnej stronie -
http://www.ghdhair.com/

na allegro -
http://allegro.pl/listing/search.php...g=0&string=ghd

e bay'u -
http://cgi.ebay.pl/GHd-RaRe-EDICION-...ht_1120wt_1165

lookfantastic -
http://www.lookfantastic.com/hair/ghd-haircare


Proszę o odpowiedź
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:08   #2
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jestem w szoku, że nie ma żadnego odzewu Sama marzę o tej prostownicy. Nie wiem jednak który wybrać model? Nie byłabym w stanie kupić jej za granicą, ponieważ jestem niepełnoletnia. Może jakieś zbiorowe zamówienie?

Edit: Znalazłam dwie polskie stronki gdzie można je zakupić:
http://www.hairstore.pl/ghd-k252-0-3-default.html
http://www.tics.pl/index.php?manufac...2584300161549a

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Jak tak policzyłam ten model na dzisiejszym kursie:

http://www.wantthelook.com/Womens/El...968_sc505.aspx

to wyszło mi 427,57 zł Przesyłka jest od Europe £4.95 + £1.20 per item ? Dobrze patrzę? Dlaczego w takim razie w polskich sklepach stoi za ponad 800 zł?
__________________


Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2009-12-14 o 17:22
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:43   #3
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

na allegro jest jedna za nawet ponad 800zł hehe
http://allegro.pl/item845115355_oryg...rocesorem.html

Ja mam dostać niespodziankę na święta o tematyce GHD :p wiec sie wypowiem przed nowym rokiem ale ciiii.... hihi
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:35   #4
mrowka004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 92
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Dlaczego w takim razie w polskich sklepach stoi za ponad 800 zł?
Bo u nas wszystko jest dużo droższe..

Też się przymierzam do kupna tego cudeńka, jednak się zastanawiam gdzie to kupić. Ostatnio widziałam na allegro, ale są po bardzo niskiej cenie i nie wiem czy to nie jakieś podróbki albo coś innego do tej pory stawialam na ebay, kolezanka w uk zamawiała i wszystko ok. Miałam raz przyjemność wyprostowania sobie nią włosów, boska!!
mrowka004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:46   #5
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

na allegro te "tanie" to podróbki ;/ Niestety Prawdziwa GHD w PL to wydatek nawet ponad 800zł fajne oferty są na ebay albo po prostu najlepiej poprosić jakiegoś znajomego w UK żeby przysłał/przywiózł
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2009-12-21 o 22:47
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:20   #6
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny na święta dostałam od TŻta GHD IV Styler i co? I tyle że jest BOSKA!!! Magia co to potrafi! Włosy śliskie, gładkie, błyszczące (tylko że ja mam takie z natury (falowane, kręcone od spodu) - ale po włosach mojej mamy widzę że matowe też mogą błyszczeć ) Prostuje na mur hehe A jeszcze jedno, w 2gie święto mojej mamie pokręciłam włoski, piękne loczki - trzymały się do następnego mycia w pon. rano! Moja mama w szoku była w niedziele jak wstała, przyszła do mnie z pytaniem : co zrobiłam z jej włosami wczoraj , że dziś ma nadal loczki! ; u niej loki trzymały się góra 6-8h, nocy nigdy nie przetrwały, a stosowała wiele kosmetyków utrwalających i różności - lokówki, termo-loki, wałki, papiloty itp. Dopiero GHD nawet bez kosmetyków utrwalających zdziałało u niej taki "cud"

Ja jestem zachwycona z prezentu, r e w e l a c j a !
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2009-12-28 o 22:24
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 21:03   #7
jolavita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A ja zamówiłam GHD purple IV styler na allegro i strasznie żałuje bo to podróbka na oficjalnej stronie GHD sprawdziłam hologramy. Mam nadzieję, że zwrócę ją bez problemu... Gdzie najlepiej zamawiać GHD ? W Polsce napewno sie nie oplaca za 800zl
jolavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 12:58   #8
martabartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

witam wszystkich
zapomnijcie o kupnie ghd na allegro czy na polskim ebay(wszystko to chinskie podrobki,bezwartosciowe), na oficjalnej stronie ghd znajduje sie lista dystrybutorow ghd i niestety w polsce nie ma zadnego oficjalnego sklepu ghd,jedyne wiec wyjscie to zakup ghd za granica( problem jest taki ze malo ktory sklep zgadza sie na wysylke do polski),i tutaj do akcji wchodze ja .jestem w stanie dostac dowolny rodzaj prostownicy ghd i przeslac ja pod wskazany adres w polsce najtanszy model (uzywam go sama) to kosz okolo 600 zl z przesylka (cena zalezy od kursu funta).sprzedawane prostownice sa w na 100% oryginalne i przychodza do panstwa z rachunkiem z angielskiego sklepu internetowego,co jest podstawa do 2 letniej gwarancji.
wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na email:
martabartek@hotmail.com
pozdrowienia
martabartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:21   #9
martabartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, że nie ma żadnego odzewu Sama marzę o tej prostownicy. Nie wiem jednak który wybrać model? Nie byłabym w stanie kupić jej za granicą, ponieważ jestem niepełnoletnia. Może jakieś zbiorowe zamówienie?

Edit: Znalazłam dwie polskie stronki gdzie można je zakupić:
http://www.hairstore.pl/ghd-k252-0-3-default.html
http://www.tics.pl/index.php?manufac...2584300161549a

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Jak tak policzyłam ten model na dzisiejszym kursie:

http://www.wantthelook.com/Womens/El...968_sc505.aspx

to wyszło mi 427,57 zł Przesyłka jest od Europe £4.95 + £1.20 per item ? Dobrze patrzę? Dlaczego w takim razie w polskich sklepach stoi za ponad 800 zł?
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dell/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]witam wszystkich
zapomnijcie o kupnie ghd na allegro czy na polskim ebay(wszystko to chinskie podrobki,bezwartosciowe), na oficjalnej stronie ghd znajduje sie lista dystrybutorow ghd i niestety w polsce nie ma zadnego oficjalnego sklepu ghd,jedyne wiec wyjscie to zakup ghd za granica( problem jest taki ze malo ktory sklep zgadza sie na wysylke do polski),i tutaj do akcji wchodze ja .jestem w stanie dostac dowolny rodzaj prostownicy ghd i przeslac ja pod wskazany adres w polsce najtanszy model (uzywam go sama) to kosz okolo 600 zl z przesylka (cena zalezy od kursu funta).sprzedawane prostownice sa w na 100% oryginalne i przychodza do panstwa z rachunkiem z angielskiego sklepu internetowego,co jest podstawa do 2 letniej gwarancji.w tej cenie mata i spray gratis
wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na email:
martabartek@hotmail.com
pozdrowienia
martabartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:07   #10
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej dziewczyny!! Bardzo się cieszę, że ktoś założył taki wątek. Też chciałabym prostownicę GHD, ale jej cena mnie przeraża!! Jeżeli już miałabym zamawiać to od sprawdzonego sprzedawcy ze sklepu tam kosztuje 830 zł :/
http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=571&id=2510
Zastanawiałam się nad kupnem tych tańszych z allegro typu Purple, Pink, itd... ale widzę, że ktoś zamówił i jest niezadowolony. Poza tym zauważcie, że na stronie producenta te limitowane edycje są droższe niż te klasyczne czarne, więc już to dało mi do myślenia, że chyba jest coś nie tak. Mój chłopak powiedział, że kupi mi tą prostownicę za 830 zł, ale ta kasa mnie przeraża!! Zastanawiam się jeszcze nad Farouk
http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=1957
lub
http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=84
może któraś z Was używała i może się wypowiedzieć??

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

O zakradkowało mi nazwy sklepu, trudno, nie pokażę prostownic nie wiem czemu tak się zrobiło
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:35   #11
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Chciałabym kupić prostownicę z oficjalnej strony GHD, koszt przesyłki do polski 28 GBP, koszt GHD IV styler łącznie z przesyłką wynosiłby ok.675zł. Nie orientuje się może ktoś, czy musiałabym zapłacić VAT?
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:49   #12
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny ja dostałam od TŻ prostownice ale że sama ją wybrałam to znalazłam sobie sprawdzonego przez nasze koleżanki z "Najlepszych prostownic" sprzedawcę z ebay "hair_additions " i wraz z przesyłką(w zależności od kursu waluty w danym dniu) koszt wyniósł ok 500zł
http://cgi.ebay.pl/GHD-MK4-HAIR-STYL...ht_4667wt_1165

proszę
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:17   #13
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziękuję Ci bardzo za namiary na tego sprzedawcę, mogłabyś powiedzieć czy udało Ci się zarejestrować numer prostownicy na oficjalnej stronie? Chciałam zamówić prostownicę z oficjalnej strony, żeby uniknąć podróbki, ale skoro Twoja prostownica jest oryginalna, to grzechem byłoby przepłacać.

Aktualnie używam turmalinową GA.MA, fakt mam proste włosy, ale brakuje im sypkości, gładkości i połysku, mam nadzieję, że GHD mnie nie zawiedzie.

A jakiś środków termoochronnym używasz przed prostowaniem? Stosowałam zarówno produkty drogeryjne, jak i te z nieco wyższej półki - Babyliss Pro, Kadus ale GA.Ma niszczy mi końcówki, rozdwajają się przesadnie i łamią, przez co od 2 lat mam niemalże taką samą długość włosów. Łudzę się, że GHD aż tak nie niszczy włosów.

Przepraszam, że tak wypytuję, mam jeszcze jedną prośbę - mogłabyś wkleić zdjęcie przed i po wyprostowaniu włosów? Intrygują mnie jeszcze te loki.

Aha, a jak długo czekałaś na przesyłkę?

Edytowane przez mrowcia1616
Czas edycji: 2010-01-03 o 16:18
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:34   #14
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dostałam od TŻ prostownice ale że sama ją wybrałam to znalazłam sobie sprawdzonego przez nasze koleżanki z "Najlepszych prostownic" sprzedawcę z ebay "hair_additions " i wraz z przesyłką(w zależności od kursu waluty w danym dniu) koszt wyniósł ok 500zł
http://cgi.ebay.pl/GHD-MK4-HAIR-STYL...ht_4667wt_1165

proszę
No rzeczywiście warto!! Napisz jak z dostawą, czy szybko no i czy udało Ci się ją zarejestrować?? A co jeżeli się zepsuje?? Trzeba odsyłać wtedy taki świat drogi!!
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:12   #15
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

O awariach staram się nie myśleć... no ale rejestruje się ją właśnie po to hehe Dla gwarancji. No i spokojnie jeśli chodzi o tego sprzedawcę bo to jest sklep po prostu . Udało mi się ją zarejestrować bez problemu i przyszedł do mnie mail z potwierdzeniem )))

Jeśli chodzi o moje loczki i fale to umyje dziś włosy i zrobię jutro zdjęcia (pozwolę im naturalnie wyschnąć) a potem wyprostuje i pokaże zdjęcia (jutro )

Ja stosuje Babyliss Pro 3 liss'up ... mam wrażenie że ta prostownica nie wysusza włosów jak inne gdzie włosy się puszą, elektryzują itp..

Polecam to cacko

Aha na przesyłkę czeka się jakoś do tak 1-2 tygodnie.
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:31   #16
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Muszę przyznać Rei, odważna jesteś. Ja bardzo chciałabym tą prostownicę, ale boje się, bo to nie małe pieniądze. Patrzyłam na stronie sklepu Pro - sprzet ale tam kosztuje 830 zł !!
dlatego zastanawiam się nad Faroukiem o połowę tańszym (podobno też super) ciężko wybrać jak się nie ma porównania. Pójdę we wtorek do mojej fryzjerki może ona coś mi doradzi.
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:42   #17
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać Rei, odważna jesteś. Ja bardzo chciałabym tą prostownicę, ale boje się, bo to nie małe pieniądze. Patrzyłam na stronie sklepu Pro - sprzet ale tam kosztuje 830 zł !!
dlatego zastanawiam się nad Faroukiem o połowę tańszym (podobno też super) ciężko wybrać jak się nie ma porównania. Pójdę we wtorek do mojej fryzjerki może ona coś mi doradzi.
Chi nie ma porównania do GHD przynajmniej ja tak myślę... teraz wiem że nigdy bym się nie zdecydowała na Farouk'a.. (miałam okazję kilka razy wyprostować nią włosy) Poprostu GHD i nic innego Noo ale zrobisz jak uważasz
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:44   #18
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A powiedz czy włosy po GHD są takie sypkie i "lejące się" ?? Bo właśnie takiego efektu oczekuję, no i czy efekt prostych włosów długo się utrzymuje??
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:48   #19
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
A powiedz czy włosy po GHD są takie sypkie i "lejące się" ?? Bo właśnie takiego efektu oczekuję, no i czy efekt prostych włosów długo się utrzymuje??
do kolejnego mycia, a włosy są jak igiełki Dla mnie jedyny wróg to mega wilgoć i woda hehe Jak np wiatr zawieje i one się lekko poplączą to wystarczy przeczesać grzebieniem/palcami i efekt mniami
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 20:04   #20
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Moje włosy są podatne na falowanie i puszenie się i tak zastanawiam się czy przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych (wilgotne powietrze) po wyprostowaniu tą prostownicą spuszą się czy nie. Prostownica której używam efekt prostych włosów daje mi na pół godziny, więc przestałam sobie zawracać głowę prostowaniem włosów, bo nie dość, że je męczę to jeszcze nie ma efektów :|

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Chociaż tak na zdrowy rozum nie oczekujmy, że prostownica zmieni strukturę naszego włosa. Jeżeli włosy są podatne na puszenie się i falowanie to takie pozostaną niestety
Mam jeszcze dylemat czy wybrać tą z węższymi czy z szerszymi płytkami. Rei mogłabyś doradzić?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:28   #21
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Jeżeli włosy są podatne na puszenie się i falowanie to takie pozostaną niestety
Mam jeszcze dylemat czy wybrać tą z węższymi czy z szerszymi płytkami. Rei mogłabyś doradzić?
Z tego co ja się orientuję to szerokość płytek zależy od długości włosów. Ta z najcieńszymi przeznaczona jest do włosów krótkich i męskich, standardowa szerokośc płytek GHD taka jak w większości prostownic dla włosów średnich, półdługich, a dla włosów długich i bardzo gęstych oraz tych o strukturze afrykańskiej przeznaczona jest prostownica z najszerszymi płytkami, mająca skrócić czas prostowania, aczkolwiek ta najbardziej standardowa również jest niezawodna.
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:06   #22
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Moje włosy są podatne na falowanie i puszenie się i tak zastanawiam się czy przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych (wilgotne powietrze) po wyprostowaniu tą prostownicą spuszą się czy nie. Prostownica której używam efekt prostych włosów daje mi na pół godziny, więc przestałam sobie zawracać głowę prostowaniem włosów, bo nie dość, że je męczę to jeszcze nie ma efektów :|

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Chociaż tak na zdrowy rozum nie oczekujmy, że prostownica zmieni strukturę naszego włosa. Jeżeli włosy są podatne na puszenie się i falowanie to takie pozostaną niestety
Mam jeszcze dylemat czy wybrać tą z węższymi czy z szerszymi płytkami. Rei mogłabyś doradzić?
te z szerszymi są do długich włosów, no i jeśli masz grzywkę to ta o węższych płytkach będzie lepsza napewno Kochana opis twoich włosów jest taki sam jak ja miałam mniemanie o swoich włosach 2 lata temu kiedy używałam Remingtona hehe Serio, teraz to historia! Kocham proste włosy Jutro wstawie fotki i sama zobaczysz o czym mówię
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 15:10   #23
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei to super, czekam na zdjęcia, a teraz lecę do mojej fryzjerki może ona sprowadzi mi tą prostownicę a jeśli nie to będę kombinować inaczej strasznie się na nią napaliłam hehe
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:24   #24
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A może ktoś mi dać linka do listy sklepów gdzie sprzedają oryginalne GHD, bo przeglądam stronkę i nie mogę znaleźć, widać mój angielski jest za słaby
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2010-01-04 o 18:31
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:43   #25
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A może ktoś mi dać linka do listy sklepów gdzie sprzedają oryginalne GHD, bo przeglądam stronkę i nie mogę znaleźć, widać mój angielski jest za słaby
proszę.
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:04   #26
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Obiecane zdjęcia
Bez żadnego kosmetyku do prostowania Mam rozdwojone końcówki i muszę iść do fryzjera (2 miesiąc już się wybiram )

Ale zrobiłam głupie miny
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:32   #27
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez mrowcia1616 Pokaż wiadomość
proszę.
Dzięki, też mi się udało w końcu to znaleźć i:

http://www.ghdshoppinguk.com/black-g...hter-p-32.html

Czy możesz luknąć czy wysyłają stąd do Polski i czy można płacić przez pay-pal?

Czy to ten sam model co tu: http://www.lookfantastic.com/hair/gh...mat-black.html ?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:20   #28
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Byłam dziś w 3 salonach fryzjerskich i każda z fryzjerek nie słyszała nic a nic o tej firmie. Wywaliły na mnie oczy i trzy razy musiałam powtarzać nazwę marki prostownicy. Ta firma nie jest znana w Polsce mam takie wrażenie. Jedna fryzjerka powiedziała mi, że ona używa tylko profesjonalnych prostownic a takie to kosztują tak od 100 do 200 zł. (myślałam, że się posikam ze śmiechu) ale mniejsza o to. Moja fryzjerka miała dziś zamknięte jak co poniedziałek, jutro polecę do niej mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie
Rei super włoski a jaki błysk!!
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:59   #29
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dzięki, też mi się udało w końcu to znaleźć i:

http://www.ghdshoppinguk.com/black-g...hter-p-32.html

Czy możesz luknąć czy wysyłają stąd do Polski i czy można płacić przez pay-pal?

Czy to ten sam model co tu: http://www.lookfantastic.com/hair/gh...mat-black.html ?
Tej strony nie ma w linkach na oficjalnej stronie GHD. Doczytałam, że wysyłka jest z Hong Kongu, cena prawie o połowę niższa, dostępność limitowanek, które nie są już dostępne.. podejrzane. Moim zdaniem to te same podróbki, które masowo sprzedawane są na allegro.
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:29   #30
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w 3 salonach fryzjerskich i każda z fryzjerek nie słyszała nic a nic o tej firmie. Wywaliły na mnie oczy i trzy razy musiałam powtarzać nazwę marki prostownicy. Ta firma nie jest znana w Polsce mam takie wrażenie. Jedna fryzjerka powiedziała mi, że ona używa tylko profesjonalnych prostownic a takie to kosztują tak od 100 do 200 zł. (myślałam, że się posikam ze śmiechu) ale mniejsza o to. Moja fryzjerka miała dziś zamknięte jak co poniedziałek, jutro polecę do niej mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie
Rei super włoski a jaki błysk!!
Moja mama twierdzi że czymś MUSZĘ je smarować hihi a to po prostu dobre odżywki i moje GHD
Fryzjerki, które ja odwiedzam też używają wyłącznie profesjonalnych prostownic za 200-300zł pffff hehe dobre sobie. Nikt nie słyszał o GHD... ale jedna miała CHI - szacuneczek

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2010-01-04 o 21:34
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.