Czy ta farba zadziała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 11:05   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214

Czy ta farba zadziała?


Mam taką wątpliwość. Otóż mam naturalnie ciemno brązowe włosy i od jakiegoś czasu marzy mi się przejście w średni blond (taki jak np .Małgosia Socha). Byłam u kilku fryzjerów, ale wszyscy twierdzą, że można dojść do blondu tylko dzięki balejażowi Nie chcę żadnych pasemek i ostatnio zauważyłam, że na farbach do włosów blond widnieje taka ściąga przewidywalnego efektu. Na jednej z farb loreala był pokazany ciemny brąz, który właśnie po użyciu tejże farby wyjdzie popielaty, średni blond o jaki mi chodzi! No ale teraz pytanie: Czy to faktycznie tak działa? Czy któraś z was zafarabowała w ten sposob włosy? Zaryzykowałabym ale boję się, że wyjdzie mi rudy odcien Prosze pomóżcie! Buziaki!
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:10   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy ta farba zadziała?

Moim zdaniem jeśli swoje naturalne włosy masz w chłodnym odcieniu i użyjesz odpowiedniej farby to nie będzie rudej poświaty. Farby popielate powinny likwidować rudości, przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie doświadczenia, chociaż nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Możesz spróbować z tą farbą albo popytać u innych fryzjerów, bo skoro masz swój naturalny kolor to raczej nie powinien być problem w jego rozjaśnianiu. Myślę, że obyłoby się bez pasemek.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.