Buty CLARKS - Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 19:29   #1
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720

Buty Clarks -jakość


Dziewczyny, chce sobie kupić sandałki oraz połbuty firmy Clarks. Czy ma ktoraś z was buty z tej firmy? Jak z jakością, wytrzymałością?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:37   #2
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Dot.: Buty Clarks -jakość

moja znajoma kupiła sobie niedawno sandałki z tej firmy, jeśli chodzi o wygodę, to jest zachwycona
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:27   #3
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez An Pokaż wiadomość
moja znajoma kupiła sobie niedawno sandałki z tej firmy, jeśli chodzi o wygodę, to jest zachwycona
Ja ostatnio otrzymałam z wizażowej wymiany skórzane peep toe tej firmy, na średnim obcasie, i dosłownie NIE DA SIĘ W NICH CHODZIĆ! Naprawdę
Mam wprawdzie bardzo wrażliwe stopy i większość butów mnie obciera, ale te wyjątkowo! a do tego obcas strasznie się chwieje, zero stabilności. Po godzinie dosłownie wyłam z bólu i musiałam kupować w kiosku zapas plastrów i skarpetki-stopki, żeby jakoś dojść do samochodu.
Tak jak mówię - po części to 'wina' moich stóp, bo większość butów jest dla mnie niewygodna, ale te naprawdę szczególnie
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:00   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Buty Clarks -jakość

ja mialam zimowe kozaki
od 3 lat
i dopiero pod koniec tej zimy sie ich pozbylam swietnie sie nosily nie niszczyly
i grzaly

dobre buty i tyle
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:23   #5
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Buty Clarks -jakość

Dziekuje dziewczyny za opinie Ja wlasnie szukam bardzo mieciutkich butow ze skórzy- polbuty na plaskim oraz sandaly i wlasnie z tej firmy mi sie rzuciły w oczy.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:15   #6
nia.r
Raczkowanie
 
Avatar nia.r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 78
GG do nia.r
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za opinie Ja wlasnie szukam bardzo mieciutkich butow ze skórzy- polbuty na plaskim oraz sandaly i wlasnie z tej firmy mi sie rzuciły w oczy.
Hejka Też mam dwie pary tych butków balerinki boskie i wygodne a co ważne nie obcierają i klapki na obcasie różnież świetnie s.ę w nich chodzi także ja jestem za kupnem Pozdrawiam
nia.r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:38   #7
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez nia.r Pokaż wiadomość
Hejka Też mam dwie pary tych butków balerinki boskie i wygodne a co ważne nie obcierają i klapki na obcasie różnież świetnie s.ę w nich chodzi także ja jestem za kupnem Pozdrawiam

A jak myslisz, sa to buty na wiecej niz 1 sezon?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 16:38   #8
Agulesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Clarks -jakość

Hej,
a ja mam bardzo nieciekawe doświadczenia z firmą Clarks. Kupilam buty i po dwóch miesiacach użytkowania wygladają jakby mialy ze sto lat. Skóra popękana dookoła. Oczywiście zareklamowałam. Wydaje się, że firma porządna, od niedawna na rynku i "dbająca o klienta". Ale oczywiście to bzdura !!! nie uznali reklamacji mówiąc, ze je źle pielęgnowalam !!! Oskarżyli mnie, ze buty są brudne a nie bylo na nich śladu kurzu. One po prostu tak wyglądają: z wierzchu makabrycznie a w środku cała wkładka wytarta. Ale jak można źle pielęgnować buty przez dwa miesiące ??? i to nie chodząc oczywiście w nich codziennie !!!! Generalnie noszę buty dobrych firm i pierwszy raz mi się zdarzyła taka przykra sytuacja. Szczerze odradzam, to są buty na mniej niż jeden sezon, choc przyznaję, że wygodne. Ale jakość bardzo mierna.
Agulesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:53   #9
czekoladencja
Rozeznanie
 
Avatar czekoladencja
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 509
Dot.: Buty Clarks -jakość

moja Mama ma buty i również jest zachwycona. Są wygodne, modne, bardzo ładnie wyglądają na nodze. Ogólnie to zdecydowanie godne polecenia ja mam torebkę i też jestem zadowolona
__________________
w a k a c j e <3333

"bo jak śmierć potężna jest miłość...
wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią nie zatopią jej rzeki "
czekoladencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 22:25   #10
dorka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez agulesia Pokaż wiadomość
hej,
a ja mam bardzo nieciekawe doświadczenia z firmą clarks. Kupilam buty i po dwóch miesiacach użytkowania wygladają jakby mialy ze sto lat. Skóra popękana dookoła. Oczywiście zareklamowałam. Wydaje się, że firma porządna, od niedawna na rynku i "dbająca o klienta". Ale oczywiście to bzdura !!! Nie uznali reklamacji mówiąc, ze je źle pielęgnowalam !!! Oskarżyli mnie, ze buty są brudne a nie bylo na nich śladu kurzu. One po prostu tak wyglądają: Z wierzchu makabrycznie a w środku cała wkładka wytarta. Ale jak można źle pielęgnować buty przez dwa miesiące ??? I to nie chodząc oczywiście w nich codziennie !!!! Generalnie noszę buty dobrych firm i pierwszy raz mi się zdarzyła taka przykra sytuacja. Szczerze odradzam, to są buty na mniej niż jeden sezon, choc przyznaję, że wygodne. Ale jakość bardzo mierna.
widac ze malo wiesz o tej marce,istnieje ona od 1825 roku,wiec cieszy sie zaufaniem klientow na calym swiecie.nieuznali ci reklamacji i sie wyzywasz i tyle bo podejrzewam ze byla to sluszna decyzja.skory w tej firmie sa tylko jagniece i cielece 1 gatunku i trzeba ja konserwowac ,czyscic i chronic jak swoja.jezeli ktos ma pytania na temat butow tej firmy chetnie pomoge .pozdrawiam

Edytowane przez dorka99
Czas edycji: 2010-01-24 o 22:55
dorka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:49   #11
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Buty Clarks -jakość

Ja mam dwie pary butów Clarks, są bardzo wygodne i nic się z nimi nie dzieje
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 21:08   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Buty Clarks -jakość

kupiłam w zeszłym sezonie klasyczne skórkowe sandałki na 10cm platformie, jeśli chodzi o wygodę sa super, jesli chodzi o jakość mam nadzieję, że spoko, bo bylam w nich parę razy i krotko, ale dałam za nie 300 zł więc wolalabym, żeby byla dobra.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:26
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 07:08   #13
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Buty Clarks -jakość

Mam jedna pare tych butów. Sa dosyc wygodne ale nie nosze ich zbyt czesto. Sama nie wiem dlaczego - nie jestem do nich za bardzo przekonana. Cos mi nie pasuje i ciezko mi okreslic co.
Moze to zalezy od modelu
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:28   #14
aanaugi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Buty Clarks -jakość

Hm...a macie może jakieś doświadczenie z butami clarks dla dzieci? ostatnio wpadły mi w oko bardzo podobne do tych i zastanawiam się nad kupnem http://www.clarks.co.uk/f...uct-is-20332120

po przecenie kosztowały koło 90 zł ... brać czy odpuścić?
aanaugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:40   #15
gaciepotacie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Buty Clarks -jakość

mam zimowe 'oficerki' Clarks'a od niecałych 3 miesięcy i jestem nimi zachwycona.
nie byłam pewna przy kupnie, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie a jednak 400 zł za buty to dużo, lecz teraz nie zamieniła bym ich na nic innego
dodam, że mam płaskostopie wrodzone i lekką koślawość pięt i każde moje buty po tygodniu noszenia wyglądają jak stare, 50-letnie buciory, a te nadal wyglądają jak nowe ^^
__________________
chudnę.
gaciepotacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:39   #16
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez aanaugi Pokaż wiadomość
Hm...a macie może jakieś doświadczenie z butami clarks dla dzieci? ostatnio wpadły mi w oko bardzo podobne do tych i zastanawiam się nad kupnem http://www.clarks.co.uk/f...uct-is-20332120

po przecenie kosztowały koło 90 zł ... brać czy odpuścić?
Clarks to moja ulubiona firma obuwnicza. Zawsze wybieram buty markowe, z dobrej skóry i kupuję na jakiś czas (głupio napisać, że na lata ale na pewno nie na jeden sezon). Clarks nigdy mnie nie zawiódł. Swojemu dziecku też kupuję buty tej marki, świetnie się noszą i nie wymagają jakiejś szczególnej konserwacji. Wiadomo, że czasem trudno jest przypilnować dziecko, żeby nie wchodziło w wodę itd. Te buty są po prostu do chodzenia. Są trwałe i bardzo wygodne.
Od tej wygody zaczęła się moja przygoda z Clarks. Pierwsze buty jakie kupiłam tej firmy były niemal nieodczuwalne na stopie. Bardzo wygodne i lekkie. Ja osobiście polecam
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:47   #17
aanaugi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Buty Clarks -jakość

Apsik dzięki za radę, myślę, że cena też nie jest wygórowana za półbutki więc nie ma się nad czym zastanawiać
aanaugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:07   #18
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Buty Clarks -jakość

Przereklamowane. Moje dzieci chodziły w tych butach. Strasznie szybko pozdzierały się nosy i podeszwy.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:16   #19
aanaugi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Buty Clarks -jakość

Hm... To jakie polecasz ollencja?
aanaugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 15:46   #20
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Buty Clarks -jakość

Cytat:
Napisane przez aanaugi Pokaż wiadomość
Hm... To jakie polecasz ollencja?
Jak możesz kupić clarki za 10 - 15 funtów to kup.
Jak masz za nie dać 30 funciaków to lepiej wydaj na bartki.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:58   #21
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Buty Clarks -jakość

miałam sandałki i były niemal idealne polecam butki tej firmy
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:44   #22
dorka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Clarks -jakość

witaj,jak najbardziej polecam ci te buciki sa bardzo lekkie fajnie wyprofilowane dobrze trzymaj kostke.tylko pamietaj zeby oprocz dobrego rozmiaru dobrac odpowiednia tegosc bo w clarksie jest taka mozliwosc.jezeli chodzi o dzieciece buty tej firmy to polecam je kupowac na przecenach bo ceny nie sa niskie a dziecko niestety w tym wieku ponosi je chwilke nawet jak kupisz zapasem.gdzie na sezon najlepiej zachowac zapas 13mm.bo wieksze nie beda ladnie trzymac stabilnosci stopy.pozdrawiam
dorka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 23:06   #23
apstach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Buty Clarks -jakość

Kupilem buty zimowe za 500zl i nie da sie w nich chodzic!!! Wzmocnienia piety jest takie sztywne i wysokie ze zdzieraja skore pod kostkami.Nigdy nie bylo takich problemow z obuwiem z innych firm.W opinii reklamacyjnej odpisali ze moja stopa nie pasuje do obuwia clarks i ewentualny dyskomfort zwiazany z dopasowaniem obuwia do stopy eliminuja wszelkiego rodzaju WKLADKI, ZAPIETKI, PODPIETKI ITP. Tym kto chce kupic obuwie clarks radze odrazu zakupic wyzej wymienione gadzety!!!
apstach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 06:53   #24
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Buty Clakrs

Czy ktoś kupował buty na tej stronie?
http://www.clarks.co.uk/
nie wiem czy oni wysyłają do Polski, pisałam maila z zapytaniem ale mi nie odpisali.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:21   #25
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Buty Clakrs

Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował buty na tej stronie?
http://www.clarks.co.uk/
nie wiem czy oni wysyłają do Polski, pisałam maila z zapytaniem ale mi nie odpisali.
Tutaj masz link do polskiego sklepu: http://clarks24.pl/
bbss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 06:28   #26
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Buty Clakrs

No ale wybór mniejszy i ceny nie te, a zakochałam się w tych butach po pierwszej przymiarce w sklepie.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:00   #27
acMilan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Clarks -jakość

Ja też mam bardzo złe doświadczenie z firmą Clarks i to po bardzo krótkiej (1dniowej) znajomości...Pani doradziła, żeby wziąć rozmiar trochę ciaśniejszy niż ten luźniejszy, bo na pewno się rozejdą. Ponosiłam 1 dzień i drętwiały mi nogi, więc postanowiłam wymienić na większy rozmiar, ale nie przyjęto do wymiany bo fleki zdarte 0, 005 mm.... a jak ma człowiek się zorientować, że są buty niedobre? nie chodząc w nich?
ponad 400 zł wyrzuconych w błoto...drogo i obsługa do d..
więcej tam nigdy nic nie kupię...
acMilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:35   #28
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Buty Clarks -jakość

Ponosiłaś 1 dzień i już uważasz, że są złe ?
Ja mam 2 pary butów tej firmy. Kozaki zimowe dałam za nie coś ok, 400,- ale uważam, że było warto. Wybrałam klasyczny model i już 3 zimę mi służą oraz zwykłe szpilki.
Moim zdaniem warto było trochę więcej zapłacić, bo buty są mega wygodne i świetnie wykonane.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:06   #29
jazz1723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Clarks -jakość

Witam, moja opinia na temat butów firmy clarks jest podzielona, mój mąż ma buty tej firmy i ok, moje dziecko - ok, a ja mam pecha. Kupiłam śliczne botki, wygodne jak marzenie, noszę je koło 3 miesięcy ale korek wygląda tragicznie, strasznie marna jakość materiału, flek zdarty i brak zapasu przy kupnie. Pierwszy raz przydarzyło mi się żeby buty nie dotrwały nawet do końca sezonu. Chcę jednak im jeszcze dać szansę bo naprawdę wygodne, więc zaniosę je do szewca i zobaczę czy da się coś z tym korkiem zrobić. W zasadzie to weszłam tutaj bo szukałam też opinii innych o jakości wyrobów tej firmy bo zastanawiam się czy jeszcze będę miała odwagę kupić sobie ich buty.
jazz1723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:03   #30
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Buty CLARKS - Wasze opinie

Hej!
Pracuję z salonie firmowym Clarks i chciałam zapytac czy któraś z Was zna ta markę i jak ocenia te buty?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 19:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.