Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 21:48   #1
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Smile

Dobry kryjący podkład - help!!!!!


Kochane, mam prośbe . Szukam od jakiegoś czasu dobrze kryjącego podkładu, skutecznie maskującego piegi, przebarwienia i krostki,trwałego a przy tym dosyc lekkiego. Używałam juz kilku, ale jakoś nie moge trafic na ten idealny. Wypróbowałam juz Loreal Ideal balance nr 16, air wear nr 16 (niestety juz nie do kupienia ) Vichy aera teint,Maybelline fresh matte, i wonder finish, (oba kolorki NUDE- najlepsze dla mojej cery), Astor Color proof, Max Factor Lasting performance -chyba najlepszy z nich wszystkich, ale to jeszcze nie to. Kupiłam tez ostatnio revlonu color stay, jest niesamowicie trwały, ale chyba nie trafiłam w kolor, bo moja buzia wyglada jakos tak ziemiście. (kolor 02 -buff).Moja cera jest jasna z lekko złotawym odcieniem, Jeśli miałybyście jakies godne polecenia podkłady, bardzo prosze o rade. Pozdrawiam was serdecznie i czekam na opinie
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 22:07   #2
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Ja osobiście używam trzech podkładów na zmianę, Revlon Colorstay, Estee Lauder Double Wear i La roche Posay podkład optycznie wygładzający. Co do Revlonu to buff jest najjaśnieszym odcieniem u nas w kraju , Estee Lauder jest świetny ale ciut droższy od Colorstaya bo kosztuje 140 zł.

Pozdrawiam
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 22:59   #3
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Jezeli chcesz cos bardzo kryjacego, to polecam La Roche-Posay Unifiance, Vichy Dermablend i nasz Dermacol Bardzo fajny jest tez Double Wear Estee Lauder, ale mi sprzedawczyni w Douglasie powiedziala, ze jest raczej do dojrzalej skory i podobno dla mnie za ciezki Mimo to mam zamiar go kupic
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:35   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez moniczka2222
Kochane, mam prośbe . Szukam od jakiegoś czasu dobrze kryjącego podkładu, skutecznie maskującego piegi, przebarwienia i krostki,trwałego a przy tym dosyc lekkiego. Używałam juz kilku, ale jakoś nie moge trafic na ten idealny. Wypróbowałam juz Loreal Ideal balance nr 16, air wear nr 16 (niestety juz nie do kupienia ) Vichy aera teint,Maybelline fresh matte, i wonder finish, (oba kolorki NUDE- najlepsze dla mojej cery), Astor Color proof, Max Factor Lasting performance -chyba najlepszy z nich wszystkich, ale to jeszcze nie to. Kupiłam tez ostatnio revlonu color stay, jest niesamowicie trwały, ale chyba nie trafiłam w kolor, bo moja buzia wyglada jakos tak ziemiście. (kolor 02 -buff).Moja cera jest jasna z lekko złotawym odcieniem, Jeśli miałybyście jakies godne polecenia podkłady, bardzo prosze o rade. Pozdrawiam was serdecznie i czekam na opinie
- Teint Idole Lancome
- Divinora Guerlain
- Multi-Matte Clarinsa
- Perfectly Real Makeup Clinique
- True Match L'Oreal
- Dream Matte Mouse Maybelline...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:35   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Ja osobiście używam trzech podkładów na zmianę, Revlon Colorstay, Estee Lauder Double Wear i La roche Posay podkład optycznie wygładzający. Co do Revlonu to buff jest najjaśnieszym odcieniem u nas w kraju , Estee Lauder jest świetny ale ciut droższy od Colorstaya bo kosztuje 140 zł.

Pozdrawiam
Absolutnie się nie zgodzę Buff ma nr 02, a najjaśniejszy jest 01 Ivory, którego sama swego czasu używałam

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:37   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Bardzo fajny jest tez Double Wear Estee Lauder, ale mi sprzedawczyni w Douglasie powiedziala, ze jest raczej do dojrzalej skory i podobno dla mnie za ciezki Mimo to mam zamiar go kupic
Estee Lauder ma wiele podkładów dla cer dojrzałych, ale absolutnie nie należy do nich Double Wear, podobnie jak matujący piankowy Ideal Matte. Oba polecane są dla cer tłustych i mieszanych, wręcz dla kłopotliwych trądzikowych dlatego, że mocno kryją i nie są komodogenne.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 11:28   #7
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Z moich wytrwałych poszukiwań wynika, że najlepiej kryjącym i najtrwalszym jest EL double wear. Niestety ma nieciekawe (jak dla mnie ) kolory tzn. wszystkie są b różowe, oprócz 05, ale ten z kolei jest ciemny, dlatego używam 01 i przyciemniam się pudrem w kulkach, albo mieszam go z lasting performance 105, ale wtedy nie jest tak kryjący i trwały. Niestety EL nie jest lekkim podkładem, ale wprawa w nakładaniu pozwala na ładny efekt.
Też myślałam, że revlon może być dobrym zamiennikiem EL, niestety nieładnie wyglądał na twarzy.
Ciągle szukam opisanego przez jedną z Wizażanek podkładu Diadem, który ponoć kosztuje niewiele a jest świetny, niestety we Wrocławiu nigdzie nie mogę go znaleźć.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 13:52   #8
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

a ja polecam Dream Matte Mouse. dziewczyny pisaly ze nie jest on bardzo kryjacy, ale wg mnie kryje to co potrzeba. dobrze sprawdza sie tez dermacol ale zdecydowanie tylko punktowo
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 14:36   #9
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Ja osobiście używam trzech podkładów na zmianę, Revlon Colorstay, Estee Lauder Double Wear i La roche Posay podkład optycznie wygładzający. Co do Revlonu to buff jest najjaśnieszym odcieniem u nas w kraju , Estee Lauder jest świetny ale ciut droższy od Colorstaya bo kosztuje 140 zł.

Pozdrawiam
Z odcieni podkładów jakie wymieniłaś wnioskuję, że masz podobny odcień cery do mnie. Niestety to oznacza że możesz apomnieć o EL, którego wszystkie odcienie są różowe i Revlonie - w tym przypadku również raczej nie znajdziesz dobrego odcienia.
Jeśli chodzi o LRP Unifiance, to powinien Ci pasować odcień 22. A sam podkład wart jest wypróbowania. Nie wiem czy szukasz podkłądu do cery tłustej czy suchej. Ja używam tego do suchej i jestem zadowolona zarówno z krycia jak i lekkości tego podkładu.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 16:11   #10
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

LRP Unifiance i stety/niestety żaden inny.

Stety - bo oczywiście wspaniale kryje i matuje, jest idealny do mojej cery okropnej (alergia) - nie błyszczy mi się twarz nawet po całym dniu.
Niestety - kolorów jest mało i żeby uzyskać naturalny efekt muszę mieszać dwa: 11 i 13.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 16:23   #11
Alisha
Raczkowanie
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 47
Wink Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

estee lauder "double wear" jest rewlacyjny, niesamowicie wydajny ( ja mam go juz ponad rok przy codziennym używaniu!), watro zainwestować.
nie jest widoczny dla buzi ani ciężki - a tak ogólnie to może zamiast mocnego podkładu lepiej kupić korektor np. zielony z la roche-posey i nim zamaskować "niespodzianki" a na to lekki podkładzik. wyglada to naprawdę dużo lepiej
pozdrawiam cieplutko
Alisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 23:04   #12
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Kochani nie chce zakladac nowego tematu ale mam do Was wazne pytanie mam nadzieje ze bedzie mogl mi ktos pomoc- dzis kupilam sobie podklad ten to cery suchej Unifiance - odcien 11 ,ale testowalam go w sztucznym swietle po powrocie do domu swierdzilam ze jest za ciut ciemny
Nie wie ktos czy jest odcien jasniejszy od tego?
zakrecona bylam przy kupowaniu jego i nie zobaczylam czy jest jasniejszy od tego tym bardziej ze bylam przekonana ze dobrze wybralam...
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 23:50   #13
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

Cytat:
Napisane przez Brook
Kochani nie chce zakladac nowego tematu ale mam do Was wazne pytanie mam nadzieje ze bedzie mogl mi ktos pomoc- dzis kupilam sobie podklad ten to cery suchej Unifiance - odcien 11 ,ale testowalam go w sztucznym swietle po powrocie do domu swierdzilam ze jest za ciut ciemny
Nie wie ktos czy jest odcien jasniejszy od tego?
zakrecona bylam przy kupowaniu jego i nie zobaczylam czy jest jasniejszy od tego tym bardziej ze bylam przekonana ze dobrze wybralam...
Przejrzalam kilka stron sklepow internetowych i wyglada na to, ze 11 to najjasnieszy kolor. Sprobuj moze z jakims innym bardzo jasnym podkladem wymieszac
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:48   #14
monehima24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry kryjący podkład - help!!!!!

A ja polecam niebieski shiseido jest świetny bardzo ładnie kryje i jest trwały a przy tym wyglada naturalnie i upiększa, jest dosyć drogi ale gorąco polecam go. Ja mam kolor 40 a używałam wczesniej revlonu kolor buff tez jest dla mnie za jasny dlatego mieszam go z sand beige i efekt jest świetny Stosuje te oba podkłady zamiennie Są świetne
monehima24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 13:06   #15
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Thumbs up Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kontynuacja wątku: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie

Szukasz ...
odpowiedniego fluidu, kompaktu, sztyftu, bazy pod podkład....

Masz pytania odnośnie odpowiedniego do swojej cery, która jest naczynkowa, tłusta, mieszana, sucha, zaczerwieniona, blada... itp

To miejsce jest do tego by zadać to pytanie !
Wizażanki chętnie pomogą bo kto jak kto ale takich innych jak nas tu wizażanek to nie ma żadnych !
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 08:32   #16
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:05   #17
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:28   #18
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
kochane jakiś krem pod podkład który ukoi naczynka i rumień? i czym go zmywac podkład wieczorem? co sądzicie o tej nowej firmie która weszła do rossmana do cery wrażliwej Aussie? warto kupić?
Ja używam tego pod fluid i wycisza skórę i rozjasnia: Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Teraz mi się kończy i przymierzam się do kupienia któregoś z tych, ale ciągle szukam w aptekach bo mają najlepsze opinie na KWC dla mojej skóry- czyli naczynkowa, z czerwonym odcieniem skóry, sucha ostatnimi czasy:

1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml

_________________________ _________________________ __

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
Zaciekawilas mnie tym Bepanthenem, weszlam na ten watek:
Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
i przeczytałam to:
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
http://www.d oz.pl/apteka/p6264-Bepanthen_5_krem_30_g

czy to cos podobnego do monistatu?

Preparat dermatologiczny działający leczniczo, łagodząco i schładzająco w przypadku poparzeń słonecznych i termicznych mniejszego stopnia. Tworzy cienki, odświeżający i łagodzący film na powierzchni skóry, penetruje głęboko warstwy skóry wzmacniając przebiegające w niej naturalne procesy lecznicze.

Skład 1 g kremu zawiera 50 mg dekspantenolu i 5 mg chlorowodorku chlorheksydyny.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis sie dowiedzialam zeby kupic krem Bepanthen w niebieskiej tubce [ponoc jest leciutki itp].. niby nawilza (ale ma w skladzie parafine, wiec nie kupie), Humektan mi lekarz stanowczo odradził.
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dr powiedział, że raczej zapycha bo ma gdzies tam na 1 miejscach jakis emolient czy cos, po za tym parabeny w składzie i jakies SCS, no i stwierdzil ze bedzie to za ciezkie dla mnie.

Po za tym ja juz go mialam i mnie zapychał i podraznial pisalam o tym juz
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:30
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:36   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

....
nie zapycha,pięknie łagodzi! ja cały czas mówie o Bepanthenie Kremie w tubce,a dziewczyny często go mylą ze zwykłym Bepanthenem-który zawiera parafine i inne ''szkodniki'' zapychające....-takim ochronnym dla dzieci...Tubkowa wersja ma też błogosławieństwo od mojej pani Dermatolog i mojej Pani doktor od medycyny estetycznej.
Polecam tę wersje http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...en_5_krem_30_g
, a nie wersje ''+'' ani maść,ani wersje w słoiczku.,
natomiast dla suchej skóry zwłaszcza na noc dobrze go pomieszać z jakimś treściwszym olejem,a na dzien z kremikiem,jeżeli skóra przechodzi duży przesusz.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:43
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 13:40   #20
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Bepanthenie Kremie w tubce, to ten z załącznika?
z niebiesko-bialym opkowaniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bepanthen-5-krem-30-g.jpg (21,7 KB, 68 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:41   #21
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....

Polecam tę wersje http://sklep.☠☠☠☠☠☠☠/produkty/p6264-...en_5_krem_30_g , a nie wersje ''+'' ani maść,ani wersje w słoiczku.,
natomiast dla suchej skóry zwłaszcza na noc dobrze go pomieszać z jakimś treściwszym olejem,a na dzien z kremikiem,jeżeli skóra przechodzi duży przesusz.
zrób pauzę proszę pomiędzy kropkami żebym mogła sobie adres przeipsać
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:44   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
zrób pauzę proszę pomiędzy kropkami żebym mogła sobie adres przeipsać
...
Kochana wpisz sobie w google bepanthen krem i ci się wyswietli duzo adresów,bo z tej strony bym nie zamawiała....pozatym kupisz go w aptece bez problemu,szkoda go zamawiac....tak to ten z załącznika

Jeszcze na rumien bardzo mi pomaga,koncentrat na naczynka z Fitomedu,dodajesz go do toniku,hydrolatu,kremu lub serum.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:45
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 02:53   #23
ambulance007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<
ambulance007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 06:12   #24
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a moze istnieje jakas seria kosmetykow-kremow z filtrami uv specjalnie do skory bardzoo wrazliwej naczynkowej ,z tradzikiem rozowatym ??
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 13:59   #25
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<

Mam Twój problem.
Tez uzywam colorstay i teraz szukam czegos lzejszego
Moja cera: naczynkowa, czerwony odcien skory

Z tego co widze co kryje to: kupilam, i jest ok ale trzeba go troche nalozyc warstw: Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie) - na mojej skorze malo co go widac i malo co kryje


Teraz ide kupic, bo ten golden rose szalu nie robi:
Manhattan, Powder Mat Make Up

Jak znajdziesz coś wartego uwagi, jako następce revlona w lzejszej wersji, to napisz proszę.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a moze istnieje jakas seria kosmetykow-kremow z filtrami uv specjalnie do skory bardzoo wrazliwej naczynkowej ,z tradzikiem rozowatym ??
iwostin, pharmaceris, avene


1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 21:34   #26
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam się w nowym wątku, dopiero znalazłam.
Kiedy moja cera z bladolicej, nieco się ocieplila mogę wreszcie używać Parure Extreme.Jest super, zwlaszcza na takie upały.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 22:49   #27
boguszmagdalena
Przyczajenie
 
Avatar boguszmagdalena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<
ojej kochana, kiedys jak bylam w liceum mialam podobny problem i tez trafilam na revlona colorstay.
spróbuj go zmieszac na rece z nivea soft (idealnie sie mieszaja a revlon staje sie lzejszy) spróbuj nakladac go nie wsmarowywujac a wklepujac paluszkami lepiej sie wchlonie i przystosuje. pozatym uwazm ze revlon colorstay jest na tyl fajny ze jak go sie nie miesza z niczym to mozna wziac kapke na palc go dotknac krostki odczekac i znowu uklepac zeby zatrzec granice i moze sluzyc jako korektor tez ja tak stosuje i jest to swietne rozwiazanie
chwalee sobie tez podklad oriflame'u giordani gold ujedrniajacy.
no ale niestety on nie zakryje duzo, ale sprobowalabym go zmiezac wlasnie z revlonem. zeby nabral troszeczke innej struktury krył wiecej
boguszmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:54   #28
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Teraz ide kupic, bo ten golden rose szalu nie robi:
Manhattan, Powder Mat Make Up
Co do tego podkladu, to kupilam go wlaśnie w zastępstwie Revlona Colorstay i musze powiedziec ze naprawde super kryje i matuje, trzyma sie dość długo na mojej tlustej skórze. Tylko jeśli masz cere sucha lub normalna to nie polecam bo strasznie wysusza po kilku dniach stosowania no i mam wrazenie ze troszke zapycha, no ale mimo wszystko wart tych dwudziestukilka złotych
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 15:19   #29
ambulance007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez boguszmagdalena Pokaż wiadomość
ojej kochana, kiedys jak bylam w liceum mialam podobny problem i tez trafilam na revlona colorstay.
spróbuj go zmieszac na rece z nivea soft (idealnie sie mieszaja a revlon staje sie lzejszy) spróbuj nakladac go nie wsmarowywujac a wklepujac paluszkami lepiej sie wchlonie i przystosuje. pozatym uwazm ze revlon colorstay jest na tyl fajny ze jak go sie nie miesza z niczym to mozna wziac kapke na palc go dotknac krostki odczekac i znowu uklepac zeby zatrzec granice i moze sluzyc jako korektor tez ja tak stosuje i jest to swietne rozwiazanie
chwalee sobie tez podklad oriflame'u giordani gold ujedrniajacy.
no ale niestety on nie zakryje duzo, ale sprobowalabym go zmiezac wlasnie z revlonem. zeby nabral troszeczke innej struktury krył wiecej
revlon jest świetny, to prawda. Spróbuję z tym kremem nivea, ale obawiam się, że na lato ten krem w wysokich temperaturach może tylko w moim przypadku powiększyć efekt błyszczenia. Wykradłam mamie jeszcze ostatnio http://www.pl.avon.com/PRSuite/stati.../face/p/3016-3
Ten mus daje idealny efekt na twarzy, tzn nie kryje tak jak revlon, nie wiem też jak długo się trzyma na twarzy bo dopiero go testowałam w domu przez pare godzin, ale mimo że odcień z którego korzysta mama jest ciemniejszy niż ten którego ja potrzebuje, to mus po kilku minutach się ładnie dopasował do mojej karnacji. Po kilku minutach staje się również niewidoczny na twarzy, fajnie się nakłada, jednak wszystkie białe syfki nadal się przedzierają :<
ambulance007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 16:02   #30
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
revlon jest świetny, to prawda. Spróbuję z tym kremem nivea, ale obawiam się, że na lato ten krem w wysokich temperaturach może tylko w moim przypadku powiększyć efekt błyszczenia. Wykradłam mamie jeszcze ostatnio http://www.pl.avon.com/PRSuite/stati.../face/p/3016-3
Ten mus daje idealny efekt na twarzy, tzn nie kryje tak jak revlon, nie wiem też jak długo się trzyma na twarzy bo dopiero go testowałam w domu przez pare godzin, ale mimo że odcień z którego korzysta mama jest ciemniejszy niż ten którego ja potrzebuje, to mus po kilku minutach się ładnie dopasował do mojej karnacji. Po kilku minutach staje się również niewidoczny na twarzy, fajnie się nakłada, jednak wszystkie białe syfki nadal się przedzierają :<
,,,,
jak juz masz mieszac go z kremem<chociaz to zmniejszy jego własciwości jeżeli chodzi o trwałość> to tylko nie z nivea soft,bo to praktycznie sama parafina! z innym kremem,lub o wiele lepiej z innym lekkim podkładem.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.