Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 21:25   #31
boguszmagdalena
Przyczajenie
 
Avatar boguszmagdalena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hm, moze masz racje chodz na mnie dziala z nivea soft.
ale to jest tak ze dla kazdego jest cos innego lepsze. trzeba probować ja jestem tego zdania. zawsze jak kupujesz nowy podklad, to przeciez mozesz wziac prubke, jesl chcesz wyprubować sposub z mieszaniem z innym podkladem
jesli chodzi o lzejszy, to SUPER jest giordani gold ujedrniajacy z lekkich podkladow do zmieszania <3 ja go kocham !
boguszmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:29   #32
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez boguszmagdalena Pokaż wiadomość
hm, moze masz racje chodz na mnie dziala z nivea soft.
ale to jest tak ze dla kazdego jest cos innego lepsze. trzeba probować ja jestem tego zdania. zawsze jak kupujesz nowy podklad, to przeciez mozesz wziac prubke, jesl chcesz wyprubować sposub z mieszaniem z innym podkladem
jesli chodzi o lzejszy, to SUPER jest giordani gold ujedrniajacy z lekkich podkladow do zmieszania <3 ja go kocham !
...
Słońce,mi bardziej chodziło o to,że nivejka na parafinie,co jeszcze bardziej doprawic może skóre problematyczną i przetłuszczająco się -mieszaną....noo wszystkie oprócz suchych....
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:40   #33
boguszmagdalena
Przyczajenie
 
Avatar boguszmagdalena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a jaki krem sie nadaje do cer majacych problemy z przetluszczaniem ?
boguszmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:48   #34
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez boguszmagdalena Pokaż wiadomość
a jaki krem sie nadaje do cer majacych problemy z przetluszczaniem ?
....
nawilżający,ale bez potencjalnych zapychaczy czyli parafiny ,trójglicerydów,czasami gliceryny albo masła shea,mistriali...zalezy jaka mieszanka kogo zapycha,ale parafina zdecydowanie odpada.
ostatnio BARDZO chwalone są kremy Sylveco-Lekki brzozowy i Lekki rokitnikowy.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 22:44   #35
boguszmagdalena
Przyczajenie
 
Avatar boguszmagdalena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

fajnie, dzieki warto wiedzieć
boguszmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 22:53   #36
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dark, mam pytanie do Ciebie - jak zwykle Physiogel przestał si sprawdzać, nie wiem czemu. Gdy go uzywam rano i wieczorem mam zaczerwienioną skórę, ogólnie po umyciu skóry zanim nałożę ten krem czuję, że mam skórę suchą jak papier. Nigdy tak nie miałam:/ Nie działa tak jak kiedyś, może skóra się przyzwyczaiła?Może powinna odpocząc od tych ceramidów itd. Poleciłabyś jakiś inny krem?Ale o innym składzie, jakiś nawilżający i natłuszczający. Physiogelu na razie będę używać raz na dwa dni. Polecałaś ten z Ziaji, ale mogłabyś jeszcze jakiś inny polecić?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 00:29   #37
agnieszka8818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny sprawa życia i śmierci! Poszykuję Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie) firmy Manhattan!! W Poznaniu i Koszalinie nie jest dostępny. Podaje mojego maila: agnieszka.ignaczak@interi a.eu Proszę o wiadomość. Interesuje mnie kolor: Begine, Sunbegine i Bronze. Polecam ten kosmetyk, jest rewelacujny dla osób mających problemy ze świecąca skórą twarzy.

Edytowane przez agnieszka8818
Czas edycji: 2013-06-26 o 00:30
agnieszka8818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 08:30   #38
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dark, mam pytanie do Ciebie - jak zwykle Physiogel przestał si sprawdzać, nie wiem czemu. Gdy go uzywam rano i wieczorem mam zaczerwienioną skórę, ogólnie po umyciu skóry zanim nałożę ten krem czuję, że mam skórę suchą jak papier. Nigdy tak nie miałam:/ Nie działa tak jak kiedyś, może skóra się przyzwyczaiła?Może powinna odpocząc od tych ceramidów itd. Poleciłabyś jakiś inny krem?Ale o innym składzie, jakiś nawilżający i natłuszczający. Physiogelu na razie będę używać raz na dwa dni. Polecałaś ten z Ziaji, ale mogłabyś jeszcze jakiś inny polecić?
....
możliwe,możliwe..trzeba urozmaicać momentami pielęgnacje...mój hit-Kremy Sylveco...zapewne dla Ciebie będa lepsze wersje w słoiczkach-Rokitnikowy lub Brzozowy,dla tłustrzych skór ich Lekkie wersje.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 09:15   #39
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Mam Twój problem.
Tez uzywam colorstay i teraz szukam czegos lzejszego
Moja cera: naczynkowa, czerwony odcien skory

Z tego co widze co kryje to: kupilam, i jest ok ale trzeba go troche nalozyc warstw: Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie) - na mojej skorze malo co go widac i malo co kryje


Teraz ide kupic, bo ten golden rose szalu nie robi:
Manhattan, Powder Mat Make Up

Jak znajdziesz coś wartego uwagi, jako następce revlona w lzejszej wersji, to napisz proszę.



iwostin, pharmaceris, avene


1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml
Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Co do tego podkladu, to kupilam go wlaśnie w zastępstwie Revlona Colorstay i musze powiedziec ze naprawde super kryje i matuje, trzyma sie dość długo na mojej tlustej skórze. Tylko jeśli masz cere sucha lub normalna to nie polecam bo strasznie wysusza po kilku dniach stosowania no i mam wrazenie ze troszke zapycha, no ale mimo wszystko wart tych dwudziestukilka złotych

Więc Manhattan, Powder Mat Make Up może okazać się lżejszym zastępcą Revlona hmm - spróbuję tym bardziej.



Ktoś wie czy jest jeszcze produkowany ten krem? do kupienia w aptece / drogerii ??
Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline




Jak Wasze wrażenia po używaniu Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem) ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ne.html&next=1
5,00 z 2 opinii
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-26 o 10:08
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:19   #40
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
możliwe,możliwe..trzeba urozmaicać momentami pielęgnacje...mój hit-Kremy Sylveco...zapewne dla Ciebie będa lepsze wersje w słoiczkach-Rokitnikowy lub Brzozowy,dla tłustrzych skór ich Lekkie wersje.
Przejrzałam KWC i chyba najbardziej spodobał mi się ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 Jest jeszcze ten brzozowo-rokitnikowy, ale zostawia żółtą powłokę i brudzi pościel no i jakoś ten bardziej do mnie przemawia przez opis działania i składu. Zastanawiam się nad jego lżejszą wersją, aaalee chyba najpierw ten wypróbuję. Oby się sprawdził pod makijaż I uzywać go i rano i wieczorem czy jakoś urozmaicić pielęgnację? Dzięki Dark
P.S. Znajdę go w aptekach?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:24   #41
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Przejrzałam KWC i chyba najbardziej spodobał mi się ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 Jest jeszcze ten brzozowo-rokitnikowy, ale zostawia żółtą powłokę i brudzi pościel no i jakoś ten bardziej do mnie przemawia przez opis działania i składu. Zastanawiam się nad jego lżejszą wersją, aaalee chyba najpierw ten wypróbuję. Oby się sprawdził pod makijaż I uzywać go i rano i wieczorem czy jakoś urozmaicić pielęgnację? Dzięki Dark
P.S. Znajdę go w aptekach?
...
ten co wybrałas jest ok...ale rokitnikowy też świetny-zwłaszcza jego Lekka wersja,idealnie się wchłania i absolutnie nie zółci i niczego nie brudzi..może być dodatkowo albo pod makijaż.Sylveco dostaniesz w zielarniach,niektórych aptekach i ze strony producenta.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 10:28   #42
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Przejrzałam KWC i chyba najbardziej spodobał mi się ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 Jest jeszcze ten brzozowo-rokitnikowy, ale zostawia żółtą powłokę i brudzi pościel no i jakoś ten bardziej do mnie przemawia przez opis działania i składu. Zastanawiam się nad jego lżejszą wersją, aaalee chyba najpierw ten wypróbuję. Oby się sprawdził pod makijaż I uzywać go i rano i wieczorem czy jakoś urozmaicić pielęgnację? Dzięki Dark
P.S. Znajdę go w aptekach?
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:39   #43
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
...
zielarnie,niektóre apteki i strona producenta...jak z Placu 3 krzyży wchodzisz w Hożą,to za jakieś 100m-150m jest zielarnia z całym asortymentem Sylveco i innymi fajnymi wynalazkami...
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:39   #44
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
zielarnie,niektóre apteki i strona producenta...jak z Placu 3 krzyży wchodzisz w Hożą,to za jakieś 100m-150m jest zielarnia z całym asortymentem Sylveco i innymi fajnymi wynalazkami...
dzięęęki!
w 30 zł zmieszcze sie za ten krem?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:10   #45
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dzięęęki!
w 30 zł zmieszcze sie za ten krem?
...
raczej tak,jak ja kupuje ''lekką'' wersje to płace 24,80,mysle,że jeżeli będzie droższy to niedużo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:05   #46
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ten co wybrałas jest ok...ale rokitnikowy też świetny-zwłaszcza jego Lekka wersja,idealnie się wchłania i absolutnie nie zółci i niczego nie brudzi..może być dodatkowo albo pod makijaż.Sylveco dostaniesz w zielarniach,niektórych aptekach i ze strony producenta.
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jest żółty?
Sylveco, Krem brzozowo - rokitnikowy z betuliną

gdzie go można kupić? rosmann czy apteka?
W jednej z recenzji było napisane, że brudzi, ale nie znam się, nie miałam.

Dark, przez Ciebie mam ochotę na wszystkie 4 wersje dwie brzozowe i dwie brzozowo-rokitnikowe. Sama nie wiem który wybrać Szukałam dzisiaj w aptekach, ale babka 3 razy pytała o nazwę, nawet nie kojarzyla, ale wiem, że są w niektórych, bo kiedyś nawet próbkę jakiegoś kremu dostałam.
Skoczę tam gdzie napisałaś
Za to będąc w aptece kupiłam ten krem z ceramidami, który polecałas Zobaczymy jak się u mnie będzie sprawował

Dziękuję Ci
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:11   #47
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
W jednej z recenzji było napisane, że brudzi, ale nie znam się, nie miałam.

Dark, przez Ciebie mam ochotę na wszystkie 4 wersje dwie brzozowe i dwie brzozowo-rokitnikowe. Sama nie wiem który wybrać Szukałam dzisiaj w aptekach, ale babka 3 razy pytała o nazwę, nawet nie kojarzyla, ale wiem, że są w niektórych, bo kiedyś nawet próbkę jakiegoś kremu dostałam.
Skoczę tam gdzie napisałaś
Za to będąc w aptece kupiłam ten krem z ceramidami, który polecałas Zobaczymy jak się u mnie będzie sprawował

Dziękuję Ci
...
rokitnikowy Lekki nie brudzi ani nie żółci i kropka najpierw popróbuj ni kupuj 4 opakowań szalooona całe szczęście,że nie są bardzo drogie te kremiki.

w tej Zielarni na Hożej jest tez wiele wynalazków rosyjskich.np sera Babuszki Agafii <love> i ja nie wiedziałam,że praktycznie pod nosem mam taki sezam rozmaitosci

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-26 o 21:13
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:49   #48
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
rokitnikowy Lekki nie brudzi ani nie żółci i kropka najpierw popróbuj ni kupuj 4 opakowań szalooona całe szczęście,że nie są bardzo drogie te kremiki.

w tej Zielarni na Hożej jest tez wiele wynalazków rosyjskich.np sera Babuszki Agafii <love> i ja nie wiedziałam,że praktycznie pod nosem mam taki sezam rozmaitosci
Jakieś 20 min.autobusem mam do tego miejsca,więc super

Do mojej suchej skóry może cięższy wezmę, sama nie wiem. Ten physiogel dobrze nawilża, ale słabo natłuszcza, więc może wezmę bardziej treściwą wersję hm. Zastanowię się na miejscu Mam nadzieję, że nie będzie powodowal zaczerwienień, do których mam skłonności.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 23:49   #49
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

darko1 - co sadzisz o tym skladzie ? --
Aqua,
Isopropyl Palmitate,
Ethylhexyl Stearate,
Glycine,
Soja oil,
Diisostearoyl,
Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate,
Glycerin,
parfum,
hydrogenated Vegetable oil,
Prunis Amygdalus dulcis oil,
magnesium sulfate,
tocopheryl acetate,
tocopherol,
glyceryl caprylate,p-Anisic Acid



TEN SKLAD NIE POROBI zaskornikow?,wagrow?

i ktory z tych skladow krem wybralas bys ???moja skora: wrazliwa-zaczerwieniona ze prawdopodobienstwem tradzika rozowego,w ciagu dnia szybko robi sie goraca-przegrzana,szybko sie czerwieni-podraznia,mieszana )

1 krem sklad: Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.

(eucerin dermopuryfier spf30)


2 krem: Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Dimethicone, Ammonium Polyacryldimethyltauramid e/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Zinc Pca, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Capryloyl Glycine, Vitreoscilla Ferment, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Parfum.

(lrp ,kerium ds)


3.krem:Skład: 1,2-Hexanediol, Aqua, Benzyl Alcohol, BHT, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceramide 3, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Cyclomethicone, Dimethicone, Ethylparaben, Glycerin, Glyceryl Stearate, Glycyrrhiza Inflata, Methylparaben, Oenothera Biennis PEG-40 Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenoxyethanol, Propylparaben, Sodium Citrate, Triisostearin, Vitis Vinifera.

(Eucrin omega)

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-28 o 00:51
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 08:04   #50
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
rokitnikowy Lekki nie brudzi ani nie żółci i kropka najpierw popróbuj ni kupuj 4 opakowań szalooona całe szczęście,że nie są bardzo drogie te kremiki.

w tej Zielarni na Hożej jest tez wiele wynalazków rosyjskich.np sera Babuszki Agafii <love> i ja nie wiedziałam,że praktycznie pod nosem mam taki sezam rozmaitosci
można tam płacić kartą?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:30   #51
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
można tam płacić kartą?
...
tak
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:58   #52
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny prosze cos dla mnie
Cera tlusta (wszedzie, nawet na policzkach i zawsze, nawet zima), czesto sie blyszczy, karnacja ciemna wiec efekt blyszczenia jest jeszcze bardziej widoczny, czeste wypryski i zaskorniki, koloryt niejednolity...masakra jednym slowem
Mialam kupic chwalony Double Wear w duty free, ale byl remont lotniska i niestety wszystko pozamykane, cena w zwyklej perfumerii zawrotna
Wart swojej ceny? nic inneo nie znajde dla siebie? potrzebuja zmatowienia oraz mocnego krycia..
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 14:02   #53
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze cos dla mnie
Cera tlusta (wszedzie, nawet na policzkach i zawsze, nawet zima), czesto sie blyszczy, karnacja ciemna wiec efekt blyszczenia jest jeszcze bardziej widoczny, czeste wypryski i zaskorniki, koloryt niejednolity...masakra jednym slowem
Mialam kupic chwalony Double Wear w duty free, ale byl remont lotniska i niestety wszystko pozamykane, cena w zwyklej perfumerii zawrotna
Wart swojej ceny? nic inneo nie znajde dla siebie? potrzebuja zmatowienia oraz mocnego krycia..
Nie polecam EL Double wear kupilam uzylam 4 razy i lezy...cala butla...nie uzywm i nie bede uzywac...

ON sprawia ze skora wyglada starzej ..bez miekkosci ,delikatnosci ,uwidacznia linie i inne niedoskonaloasci+ jak sie go zmyje skora wyglada na wymeczona....i wyglada niezbyt zdrowo,przynjamniej moja skora.. posiadam odcien SAND 36........zaplacilam za niego okolo
40 €....


dziewczyny uwazajcie na niektore kremy bo ONE -co niektore ROZSZERZAJA-rozciagaja PORY !!!!-

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-28 o 14:05
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:41   #54
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Nie polecam EL Double wear kupilam uzylam 4 razy i lezy...cala butla...nie uzywm i nie bede uzywac...

ON sprawia ze skora wyglada starzej ..bez miekkosci ,delikatnosci ,uwidacznia linie i inne niedoskonaloasci+ jak sie go zmyje skora wyglada na wymeczona....i wyglada niezbyt zdrowo,przynjamniej moja skora.. posiadam odcien SAND 36........zaplacilam za niego okolo
40 €....


dziewczyny uwazajcie na niektore kremy bo ONE -co niektore ROZSZERZAJA-rozciagaja PORY !!!!-
dzieki za rade wlasnie balam sie kupic tak drogi podklad i sie zawiesc, opinie sa rozne, od zachwytu po rozczarowanie i wlasnie te pory sa najbardziej wymieniane u tych ostatnich.
to moze ktorys z Clinique? albo wersje DB Light?
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 12:26   #55
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Który podkład lepszy ?

Cześć . Chodzi mi o poradę, otóż.. nie wiem jaki podkład mam wybrać czy : Rimmel, Lasting Finish czy Lirene Dermoprogram, City Matt,czytałam dużo opinii i jakoś nie mogę się zdecydować ;|. Mam cerę mieszaną, dlatego teraz na lato szukam czegoś lżejszego i matującego i niestety mam piegi. ;|. Napiszcie mi, który Waszym zdaniem będzie lepszy, chyba, że znacie jakieś inne, dobre tak do 35 zł. A i jeszcze jedno .. czy mam brać ciemniejszy odcień na lato? jestem strasznie blada na twarzy, niezależnie czy nałoże podkład ^.^

Edytowane przez nothingelsematterss
Czas edycji: 2013-06-30 o 12:35
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 19:32   #56
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Który podkład lepszy ?

nikt mi nie pomoże ? ;|
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 20:07   #57
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Który podkład lepszy ?

Cera mieszana... To w sumie trochę za mało informacji. Trądzikowa? Bezproblemowa?

Jeśli bezproblemowa to polecam bb kremy na lato, są zdecydowanie lżejsze niż podkłady,ładnie wyrównują koloryt. Jeśli nie masz problemu z cerą, to nie ma sensu kryć latem buzi podkładem.

Jeśli masz z natury porcelanową cerę, nie kupuj ciemniejszego odcienia.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:15   #58
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Który podkład lepszy ?

bezproblemowa.. tylko te piegi, których nienawidze i w tym jest cały problem, gdyby nie one nie używałabym żadnych podkładów.
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:35   #59
13Czekoladka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Który podkład lepszy ?

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Cześć . Chodzi mi o poradę, otóż.. nie wiem jaki podkład mam wybrać czy : Rimmel, Lasting Finish czy Lirene Dermoprogram, City Matt,czytałam dużo opinii i jakoś nie mogę się zdecydować ;|. Mam cerę mieszaną, dlatego teraz na lato szukam czegoś lżejszego i matującego i niestety mam piegi. ;|. Napiszcie mi, który Waszym zdaniem będzie lepszy, chyba, że znacie jakieś inne, dobre tak do 35 zł. A i jeszcze jedno .. czy mam brać ciemniejszy odcień na lato? jestem strasznie blada na twarzy, niezależnie czy nałoże podkład ^.^
Ja używałam tego podkładu z Lirene City Matt. Jeśli chcesz zakryć tylko piegi to na pewno ten kosmetyk się sprawdzi. Gorzej jest z zakryciem niedoskonałości. Nie wiem czy najjaśniejszy kolor nie będzie dla Ciebie za ciemny. Dla mnie niestety był.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Cera mieszana... To w sumie trochę za mało informacji. Trądzikowa? Bezproblemowa?

Jeśli bezproblemowa to polecam bb kremy na lato, są zdecydowanie lżejsze niż podkłady,ładnie wyrównują koloryt. Jeśli nie masz problemu z cerą, to nie ma sensu kryć latem buzi podkładem.

Jeśli masz z natury porcelanową cerę, nie kupuj ciemniejszego odcienia.
Zgadzam się z Tobą
13Czekoladka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:44   #60
anqul
Raczkowanie
 
Avatar anqul
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 78
Dot.: Który podkład lepszy ?

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
bezproblemowa.. tylko te piegi, których nienawidze i w tym jest cały problem, gdyby nie one nie używałabym żadnych podkładów.
Moim zdaniem do piegów powinnaś się przyzwyczaić Będziesz je miała całe życie, taka Twoja uroda... Ja również polecam na lato kremy BB chociaż jeśli masz jasną cerę to może Ci być trudno dobrać kolor, ja mam jasny i widzę różnicę między twarzą a szyją jak za dużo nałożę :/ (mam garniera do cery mieszanej) a podkład... idź sobie do apteki po jakieś próbki (ja dostałam np. Vichy z tych najnowszych https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ieszanej-.html) i w sumie bardzo spodobała mi się konsystencja i lekkość ale długo się nie trzymał chociaż na lato mógłby być ale kupiłam już inny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html jest w miarę dobry, ale po kilku godzinach mam wrażenie, że moja skóra jest sucha :/ (a przeważnie się błyszczy) no ale cóż tak to już jest z cerą mieszaną.... cholernie ciężko dogodzić... Ogólnie przewalone jest kupić dobry podkład. Rimmela średnio lubię ale mam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html i powiem Ci, że jest w porządku jak za taką cenę i fajne są odcienie właśnie do jasnej karnacji W sumie to jeszcze nie znalazłam ideału a na załączonym zdjęciu (moim) mam wymalowaną buźkę Revlonem ColorStay i był to najbardziej kryjący podkład jaki miałam chodziłam w nim całe lato i nie było jakiejś tragedii choć konsystencja jest dosyć gęsta i trzeba go umiejętnie nakładać ale miałam okropne blizny i nie mogłam na siebie patrzeć.
__________________
Ćwiczę od 4.04.2013 r.
Walka o zdrowe i piękne włosy od 14.04.2013 r.
Aparat ortodontyczny od 27.06.2013 r.

Wymiana

[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
anqul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.