Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 16:21   #1
aelix
Przyczajenie
 
Avatar aelix
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10
Cool

Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???


Czytałam dużo recenzji na temat tych kosmetyków i ich działanie jest bardzo podobne ponieważ są to kremy na niedoskonałości skóry i wszelkie zmiany trądzikowe. problem polega na tym, iż postanowiłam zakupić jeden z oto trzech kosmetyków. Który najlepszy? Nie mam pojęcia, dlatego też was proszę o poradę
aelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:43   #2
Madleineo
Przyczajenie
 
Avatar Madleineo
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

Z tych trzech polecam Effaclar Duo Kiedyś stosowałam i jest ok.

Obecnie mogę także polecić Pharmaceris Sebo-Almond Peel 5% lub 10% z kwasem migdałowym. Dobrze złuszcza naskórek i oczyszcza pory.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
madleineo.blogspot.com

Madleineo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:24   #3
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

Używałąm tych trzech kosmetyków, effaclar duo ma troszke inne działanie niż effaclar K i avenet triacnel.
Zacznę od effaclar duo leczy ona wypryski ropne i zaskórniki jest jakby 2w1, jedyny minus to że po tym kremie na początku wychodzi na zewnątrz więcej pryszczy które są uśpione, oczyszcza twarz, trzeba przeczekać ten moment i stosować sumiennie myśle, że conajmniej dwie tubki aby widzieć efekty, delikatnie złuszcza.

Effaclar K i Triacnel działają bardziej w strone zaskórników, co prawda pomagają przy cerze z ropnymi wykwitami również, za to bardziej złuszczają naskórek i wygłądzają cere.

Myśle, że powinnaś się zastanowić co chcesz od cery czy bardziej aby krem leczył czy bardziej wygłądzał?

Jeżelu miałabym wybierać jeden z pośród nich podtawiłabym na AVENE TRIACNEL (ma zastosowanie podobne do effaclar duo ale bardziej złuszcza i wygłądza skóre)
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:22   #4
aelix
Przyczajenie
 
Avatar aelix
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Używałąm tych trzech kosmetyków, effaclar duo ma troszke inne działanie niż effaclar K i avenet triacnel.
Zacznę od effaclar duo leczy ona wypryski ropne i zaskórniki jest jakby 2w1, jedyny minus to że po tym kremie na początku wychodzi na zewnątrz więcej pryszczy które są uśpione, oczyszcza twarz, trzeba przeczekać ten moment i stosować sumiennie myśle, że conajmniej dwie tubki aby widzieć efekty, delikatnie złuszcza.

Effaclar K i Triacnel działają bardziej w strone zaskórników, co prawda pomagają przy cerze z ropnymi wykwitami również, za to bardziej złuszczają naskórek i wygłądzają cere.

Myśle, że powinnaś się zastanowić co chcesz od cery czy bardziej aby krem leczył czy bardziej wygłądzał?

Jeżelu miałabym wybierać jeden z pośród nich podtawiłabym na AVENE TRIACNEL (ma zastosowanie podobne do effaclar duo ale bardziej złuszcza i wygłądza skóre)
Otóż to, przede wszystkim na dzień dzisiejszy chciałabym pozbyć się pryszczy, które zaczęły mnie już troszkę denerwować (być może pojawiły się po zmianie fluidu ponieważ kiedyś już miałam taki przypadek).
Obecnie stosuje od kilku dni próbkę Effaclar Duo i zauważyłam, że wszystko zaczyna wychodzić mi na wierzch dlatego też zastanawiam się co w końcu kupić Jeżeli chodzi o moją cerę to poza trądzikiem nie miałam z nią innych problemów, jakiś czas temu była wręcz idealna, a tu za chwilę... Z serii Avene obecnie używam Cleanance i jestem z niego zadowolona stąd też myśl, żeby stosować TriAcnel.
aelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 19:15   #5
olasl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

nie polecam żadnego, używałam, chwilę było lepiej a później było tylko gorzej, skóra jeszcze bardziej zaczęła mi się przetłuszczać a ilość wyprysków była większa niż kiedyś. Laroche już całkiem zszedł na psy tak jak vichy zresztą. Poleciłabym raczej cos mnij drastyczego, niż ta tona chemi wcierana codziennie w skórę Może coś znajdziesz na www.naturpharma.pl mają niezłe kosmeyki na zamówienie robione. Ja jestem zadowolona, mogę używać pod makijaż i na noc, a na twarzy widać poprawę więc warto spróbować, bo ceny nie zabijają.
olasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:39   #6
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

Nie stosuj żadnego dopóki nie wyczerpiesz innych opcji.

A już na pewno nie w sierpniu. Jeśli nie masz zamiaru stosować się do powyższych rad to z trojga złego omijaj triacneal.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:39   #7
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Effeclar Duo, Effeclar K czy też Avene TriAcneal...???

Cytat:
Napisane przez aelix Pokaż wiadomość
Otóż to, przede wszystkim na dzień dzisiejszy chciałabym pozbyć się pryszczy, które zaczęły mnie już troszkę denerwować (być może pojawiły się po zmianie fluidu ponieważ kiedyś już miałam taki przypadek).
Obecnie stosuje od kilku dni próbkę Effaclar Duo i zauważyłam, że wszystko zaczyna wychodzić mi na wierzch dlatego też zastanawiam się co w końcu kupić Jeżeli chodzi o moją cerę to poza trądzikiem nie miałam z nią innych problemów, jakiś czas temu była wręcz idealna, a tu za chwilę... Z serii Avene obecnie używam Cleanance i jestem z niego zadowolona stąd też myśl, żeby stosować TriAcnel.
My śle że triacnel będzie najlepszym wyborem, po przetestowaniu tych trzech kremów zdecydowałabym się napewno na ten i po wakacjach mam zamiar zrobić sobie nim dalszą kurację, używam też z tej serii maseczki oczyszczającej raz w tygodniu i jestem zadowolona, miałam też żel z tej serii ale był dla mnie za bardzo agresywny, wysuszał moją cere dlatego żel stosuję z la roche effaclar.
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.