baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 14:21   #1
youmynothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Question

baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć?


PRZEPRASZAM JAK ZŁA KATEGORIA! bardzo nie podobają mi się tzw. baby hair, ostatnio zepsuły mi totalnie fryzurę kiedy rosły i nieszczęśnie to zauważyłam, nie będę się tłumaczyć jak to wygląda. nie dość że przeszkadzają to jak je zakrywam za uszy lekko to i tak brzydko bo mam takie kółko jakby na 1/3 czoła (a grzywkę drugą strnoę na bok, to wygląda jak dwie grzywki..) i strasznie przeszkadzają, już wchodzą na oczy. wpadłam na tak pomysł póki są krótkie i jakoś je rozróżniam - u fryzjera po pofarbowaniu moja fryzura to już nie było to co wcześniej bo " wmieszały się w tło". mam zamiar potraktować jakąś małą część, tą "grzywkę" wodą utlenioną, żeby poodpadały, może trochę głupi pomysł i lepszy inny ale nie znam - czy one powypadają i już się nie pojawią? wie ktoś? i nie mówcie że to głupi pomysł bo wiem co robię, mamie też o tym powiedziałam to oczywiście to skrytykowała
youmynothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:24   #2
Lorelai88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć?

większość dziewczyn dbających o włosy marzy o wysypie baby hair a Ty chcesz się ich pozbyć?;P Może i są teraz nieco denerwujące, odstają i sprawiają wrażenie jakby fryzura była w nieładzie, ale jak podrosną to nie będą już tak odstawać, położą się i będą zachowywać się jak reszta fryzury Póki co możesz próbować je wygładzać odżywką bez spłukiwania lub jedwabiem.
Lorelai88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:04   #3
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć?

Przecież babyhair są teraz bardzo modne! Popatrz na te wszystkie messy bun i inne "nieułożone" fryzury i wszystkie upięcia. Są takie... dziewczęce. Lepiej ich nie ruszaj, bo jeszcze ten eksperyment rozprzestrzeni się na pozostałe włosy i zaczną wypadać, albo coś. Nie ryzykowałabym.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:31   #4
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć?

Nie rób nic z nimi i po prostu poczekaj aż urosną. To są młode normalne włosy, jeśli je jakoś skrócisz to będą odrastać i znowu będą przeszkadzać.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 17:24   #5
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: baby hair - pomocy, czy powinnam się ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez youmynothing Pokaż wiadomość
PRZEPRASZAM JAK ZŁA KATEGORIA! bardzo nie podobają mi się tzw. baby hair, ostatnio zepsuły mi totalnie fryzurę kiedy rosły i nieszczęśnie to zauważyłam, nie będę się tłumaczyć jak to wygląda. nie dość że przeszkadzają to jak je zakrywam za uszy lekko to i tak brzydko bo mam takie kółko jakby na 1/3 czoła (a grzywkę drugą strnoę na bok, to wygląda jak dwie grzywki..) i strasznie przeszkadzają, już wchodzą na oczy. wpadłam na tak pomysł póki są krótkie i jakoś je rozróżniam - u fryzjera po pofarbowaniu moja fryzura to już nie było to co wcześniej bo " wmieszały się w tło". mam zamiar potraktować jakąś małą część, tą "grzywkę" wodą utlenioną, żeby poodpadały, może trochę głupi pomysł i lepszy inny ale nie znam - czy one powypadają i już się nie pojawią? wie ktoś? i nie mówcie że to głupi pomysł bo wiem co robię, mamie też o tym powiedziałam to oczywiście to skrytykowała
Wątek włosowy KLIK
Aczkolwiek możesz do ujarzmienia baby hair użyć lakieru do włosów aby nie odstawały
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.