Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz.VIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinien być w następnej części?
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, na drugie urodzinki czekamy! 4 25,00%
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, tyle do zrobienia mamy! 0 0%
Miesiące lecą, roczki za nami, pociechy zaskakują nowymi umiejętnościami 0 0%
Odważnym krokiem w nowy rok wchodzę! Chcę świat poznawać, nudy nie znoszę! 2 12,50%
Mamo, tato, chodzę sam i na minutę sto pomysłów mam! 1 6,25%
W nocy zabawa, jedzenie jest beee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nieee. 8 50,00%
Odważnym krokiem stąpam po ziemi i czekam aż świat znów się zazieleni 0 0%
Już rok 2014, tak szybko czas leci... witamy na świecie kolejne "nasze" dzieci 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 10:17   #4981
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Fiazo ja ogólnie też za taką bezpośredniością nie przepadam..ale jeszcze zależy w jaki sposób ktoś to powie..a ten chłopak taki śmiechowy ogólnie.. jak przyjdzie, to zawsze czymś zarzuci, że kąciki się same unoszą.. taki typek po prostu.. Ale na faceta by się nie nadał. Bo ja już mam to, do czego on jeszcze nie dorósł emocjonalnie haha
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:20   #4982
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Jeszcze 19 postów

DZOAN fajny typek Też nie lubię skarbusiów itd ale jak ktoś to powie, z kogo mam bekę to ujdzie

SAMMI planujesz pracowac do końca roku akademickiego czy wczesniej na L4?
Już decyzja o 3. Gratki
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:25   #4983
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

No to trzeba wykańczać wątek....spamować

Ja mam chwilowo labe bo piotrek śpi, potem idziemy do teściów na obiad
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:58   #4984
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Witamy sie
Myslałam ze juz na nowy watek sie załapie

My dzisiaj nocka masakra. młoda wstała o 3,30 i bawiła sie w najlepsze. Padam na twarz. próbowalismy kimac i liczylismy ze młoda sie zmeczy ale sie przeliczylismy. nauczyła sie włączac tv i ubaw miała na całego . w koncu koło 7 przylazła do łózka i była takim sopelkiem ze az sie wystraszyłam. nie wiem kiedy rozebrała sie całkowicie łącznie z pampersem i latała tak po chałupie. Boze jaka wyrodna matka jestem. Teraz za to ponad 3 godziny juz spi w samochodzie. zaniosłam jej kołdre i owinełam jak bałwanka. Mam nadzieje ze sie nie pochoruje bo w pon idziemy w koncu na mmr.

Sammi zdrówka. to mnie pocieszyłas tym samopoczuciem. jeszcze troche mi zostało My tez chcemy trójeczke i tez bym chciała zeby to trzecie było na wiosne n. kwiecien bo to mój miesiac

No nic koczuje przy oknie i patrze na tego mojego diabełka i głowa mi ucieka wiec chyba zasne na stole
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:11   #4985
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

cześć, słyszałam, ze szukacie kogoś do pomocy w wykończaniu wątku
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:13   #4986
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Jedziesz Iwona
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:16   #4987
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Aga ale troche nas tu mało
i wogole wieki mnie tu nie było ....
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 11:23   #4988
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

No to masz okazje napisac co u was
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:35   #4989
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

hehe sporo do pisania
własnie jestem w nowej pracy a Zuzka wykańcza swoją ukochaną babcię
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:49   #4990
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

SAMMI zdrówka! Właśnie miałam Cię dzisiaj wywoływać;p ale macie fajne plany, życzę spełnienia

IWONKA chwal się, chwal! Jak tam Zuzka? Zdrowa, gada?

DZOAN hehe, niby nic takiego a jak humor poprawiło Najważniejsze, że gościu był miły, a że poważny to już w ogóle, haha
Ja w robocie lubiłam sobie z takimi pogadać, pozartować. Zawsze to jakieś lżejsze (bo bez zobowiązań) spojrzeniie na świat tego ludzika.

PERSE u nas teraz tez są cyrki przy jedzeniu. Odpuszczam.


STOKROTKA my wczoraj też racuchy mieliśmy, tzn. Maksiul., Zjadł taką ilość że aż bałam się o brzuchol. Na szczęście nic mu nie było.

SZKRABKOWA, AGA dzięki za przepis. Ja tak podobniie robiłam ale widocznie lałam za cienkim strumieniem bo nie robiły się kluski.
Muszę znów spróbować

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

AGA ale mieliście nockę, szok! Trzeba było małą przełożyć do domu i też położyc się spać. Ja zaraz zamierzam iść w kimę bo u nas też nocka straszna.


U nas leje od rana więc siedzimy w domu.
Już ugotowałam barszcz czerw. dla Maksia, spiszę jeszcze składniki na dżem bo planuję zrobić i idę spać.
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 11:54   #4991
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
SAMMI zdrówka! Właśnie miałam Cię dzisiaj wywoływać;p ale macie fajne plany, życzę spełnienia

IWONKA chwal się, chwal! Jak tam Zuzka? Zdrowa, gada?

DZOAN hehe, niby nic takiego a jak humor poprawiło Najważniejsze, że gościu był miły, a że poważny to już w ogóle, haha
Ja w robocie lubiłam sobie z takimi pogadać, pozartować. Zawsze to jakieś lżejsze (bo bez zobowiązań) spojrzeniie na świat tego ludzika.

PERSE u nas teraz tez są cyrki przy jedzeniu. Odpuszczam.


STOKROTKA my wczoraj też racuchy mieliśmy, tzn. Maksiul., Zjadł taką ilość że aż bałam się o brzuchol. Na szczęście nic mu nie było.

SZKRABKOWA, AGA dzięki za przepis. Ja tak podobniie robiłam ale widocznie lałam za cienkim strumieniem bo nie robiły się kluski.
Muszę znów spróbować

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

AGA ale mieliście nockę, szok! Trzeba było małą przełożyć do domu i też położyc się spać. Ja zaraz zamierzam iść w kimę bo u nas też nocka straszna.


U nas leje od rana więc siedzimy w domu.
Już ugotowałam barszcz czerw. dla Maksia, spiszę jeszcze składniki na dżem bo planuję zrobić i idę spać.
Zuzka gada bardzo dużo, wszystko powtórzy. W poniedziałek byliśmy przekłuć uszy a tak to nawet nie wiem co opowiedzieć bo duużo się działo...

Poza tym moje dziecko przestało samo zasypiać i parzy ją łóżeczko, marudzi dużo i czasami cieszę się, ze wychodze do pracy na 12 h ...
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 12:16   #4992
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

IWONKA pokaż nam tą swoją mówiącą Gwiazdeczkę w kolczykach Chętnie zostaje z babcią jak wychodzisz czy są cyrki? Może tęskni za Tobą i dlatego nie chce spać w łóżeczku tylko wolałaby z Tobą?
PIANKA chyba też miała takie przeboje z Kubą jak poszła do pracy

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

PIANKA czytasz nas czasem? co u Ciebie? jak Kubuś? Zostaje z nianią czy chodzi do żłobka? Napisz co u was
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:20   #4993
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Z babcią zostaje bardzo chętnie, razem mieszkamy wiec jest w domu. w sumie jak widzi, ze ja ubieram kurtke to od razu mi mowi "papa" aż przykro czasami się robi że nie tęskni za mną. A z tym zasypianiem zaczęło się jak wychodziły trójeczki
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:34   #4994
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Iwona wieeeeeeki! Pisz pisz

A ja właśnie pomagam w wykańczaniu wątku

15 min i zbieram się z roboty i po synusia do żłobka.. stęskniona Jak mąż go oddawał, to znowu był ryk. Ale jak wrócił po jakimś czasie by zapłacić za żłobek, to już cisza.. pani powiedziała, że Mały się czymś zajął i już dawno nie płacze, więc uffff

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Iwona Olek gdy siedział w domu, a ja wracałam po 8h pracy też jakoś szczególnie nie okazywał stęsknienia.. patrzył się i uśmiechał, ale za chwilę leciał w przeciwnym kierunku zajęty swoimi sprawami nawet po buziaka muszę go ścigać sama Za to do męża prędzej biegnie jak wróci z pracy. Nie rozumiem tego zupełnie
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 12:43   #4995
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzoan szkoda, że mąż tego nie widział/słyszał

Myszka/Agrafka za przeprowadzki, te już i za niedługo

Jeszcze miałam Wam napisać, że przed swiętami byłam na rozmowie w prywatnym liceum miałabym tam uczyć biologii i chemii jeśli bym chciała (mam uprawnienia). Postanowiłam, że się zgodzę, jeśi dadzą mi wyższą stawkę niż dawali do tej pory. W tym liceum pracują sami prof, dr i doktoranci - ma to budować prestiż placówki. Pracowała tam taka dr z mojej katedry ale się habilituje i nie ma czasu, więc poleciła mnie ale jak tyko zobaczyłam uczniów na korytarzu to mi się odechciało, jakoś źle mi się kojarzą licea i podstawówki. Uczenie studentów jest jakieś fajniejsze (mam porównanie bo miałam praktyki w LO i podstawówce). No i do tego chroniczny brak czasu
No i dyrektor się nie zgodził na moje 30zł/h, dawał 20zł (netto), to i tak nieźle wg mnie . Więc pierwszy raz to ja zrezygnowałam z pracy podczas rozmowy, gość wręcz mnie prosił, żebym została to tak co do Twojej historii Dzoan, bo mnie to tez poprawiło humor - że wreszcie to zapiep*** na uczelni może się jednak kiedyś opłacić w życiu

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Mamaszkrabka planuję do czerwca się kulać, mam wtedy rozliczenie całego roku. Mam tylko nadzieję, że nie będę miała takich problemów jak z Kubą i nie będę musiała leżeć nastawiam się pozytywnie na wszystko

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Jak mnie nie ma to nie ma ale jak wątek się kończy to spam mam dobry
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:17   #4996
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Dzoan szkoda, że mąż tego nie widział/słyszał

Myszka/Agrafka za przeprowadzki, te już i za niedługo

Jeszcze miałam Wam napisać, że przed swiętami byłam na rozmowie w prywatnym liceum miałabym tam uczyć biologii i chemii jeśli bym chciała (mam uprawnienia). Postanowiłam, że się zgodzę, jeśi dadzą mi wyższą stawkę niż dawali do tej pory. W tym liceum pracują sami prof, dr i doktoranci - ma to budować prestiż placówki. Pracowała tam taka dr z mojej katedry ale się habilituje i nie ma czasu, więc poleciła mnie ale jak tyko zobaczyłam uczniów na korytarzu to mi się odechciało, jakoś źle mi się kojarzą licea i podstawówki. Uczenie studentów jest jakieś fajniejsze (mam porównanie bo miałam praktyki w LO i podstawówce). No i do tego chroniczny brak czasu
No i dyrektor się nie zgodził na moje 30zł/h, dawał 20zł (netto), to i tak nieźle wg mnie . Więc pierwszy raz to ja zrezygnowałam z pracy podczas rozmowy, gość wręcz mnie prosił, żebym została to tak co do Twojej historii Dzoan, bo mnie to tez poprawiło humor - że wreszcie to zapiep*** na uczelni może się jednak kiedyś opłacić w życiu

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Mamaszkrabka planuję do czerwca się kulać, mam wtedy rozliczenie całego roku. Mam tylko nadzieję, że nie będę miała takich problemów jak z Kubą i nie będę musiała leżeć nastawiam się pozytywnie na wszystko

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Jak mnie nie ma to nie ma ale jak wątek się kończy to spam mam dobry
o ja Ciebie nie wiedziałam, że jesteś nauczycielem i to ścisłowcem!
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:41   #4997
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Nie jestem nauczycielem, mam tylko uprawnienia do nauczania, zrobione przy okazji docelowo jestem laborantem
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 13:48   #4998
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

NIe mam na nic czasu, nawet na czytanie. Ale chociaż w sondzie wzięłam udział
Pozdrawiam was moje drogie, jak znajdę chwilę to się odezwę.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:09   #4999
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

aaa wszystko mi sie skasowalo
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 14:23   #5000
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Będę 5000 :-D

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Jestem boska.. Wiedziałam kiedy przyjść :-D
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 14:35   #5001
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

miszka jesli nadal chcesz wiedziec skad to moge ci napisac pw. Po ostatniej sytuacji jaka miala tu miejsce wole nie ujawniac swoich danych

stoktotka zdrowka. Jak po wizycie i jak Lukasz dzisiaj ?

sammi wow planujecie juz trzecie ja to juz nawet nad drugim sie nie zastanawiam bo raczej juz nie chce . Kciuki zeby tz udalo sie wymigac od delegacji

dzoan. super komplementy i jak czlowiekowi humor potrafia poprawic a gdzie ty pracujesz ze masz czas na wizaz w ciagu pracy

I juz nie pamietam wiecej dziecko mi dzisiaj szaleje , nawet pampersa nie moge porzadnie przebrac bo histeria i szczypanie

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

a nowy watek zalozony ?
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:04   #5002
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Gdzie nowy wątek ?
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:05   #5003
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dziękuję Dziewczyny, u mamy lepiej, ale jeszcze ma zwolnienie.

My po spacerze i po AŻ godzinnej drzemce królewicza... A TŻ dzisiaj będzie dłużej w pracy. Boski wieczór przeczuwam W nowym wątku Wam wkleję zdjęcia Tornadarciątka.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:10   #5004
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Gdzie nowy wątek ?
nie ma.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49676840]Dziękuję Dziewczyny, u mamy lepiej, ale jeszcze ma zwolnienie.

My po spacerze i po AŻ godzinnej drzemce królewicza... A TŻ dzisiaj będzie dłużej w pracy. Boski wieczór przeczuwam W nowym wątku Wam wkleję zdjęcia Tornadarciątka.[/QUOTE]

moja w ogole bez drzemki... tez bedzie sie dzialo.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:13   #5005
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Byliśmy właśnie u lekarza i osłuchowo niby lekko jakby świszczy w oskrzelach ale ona mówiła że może po prostu od kaszlu ma tam wszystko podrażnione. Przepisała antybiotyk ale mamy go wykupić dopiero jutro jak kaszel do jutra nie zelży. Mam jeszcze nadzieję że obejdzie się bez. Noc tragiczna była o 2 Łukasz się obudził i strasznie kaszlał godzinę potem otworzyliśmy okno i to pomogło ale jeszcze się do 4 bujaliśmy. Wzięłam jeszcze 3 dni wolnego a potem jakoś dziadki muszą pobyć z nim. Potem ponadrabiam.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek

Edytowane przez stokrotka24
Czas edycji: 2015-01-09 o 15:14
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:53   #5006
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

hehe juz ponad 5000 a dalej piszemy:P

Nie mogłam młodej przeniesc do domu bo juz by nie pospała a tak to kimneła mi ponad 4 godziny i po obiedzie ja sie na chwile kimnełam a młoda ksiazeczki ogladała

u nas pogoda masakra i jeszcze nam droge rozmoczyło jutro chyba nie da sie przejechac.....

No Sammi to mamy wiele wspólnego tez mam uprawnienia biol-chem tez wiałam ze szkoły chociaz troche załowałam ze nie próbowałam zostac na uczelni ale teraz nie załuje
Ja tu pewnie sobie pisze a wy juz na nowym siedzicie wateczku....
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:47   #5007
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

U nas straszny wiatr. Prądy ani wody nie mamy od pół godziny. Dobrze że net w telefonu jest 😊

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Perse super że z mamą lepiej



Agaplast 4 godziny snu wow nieźle pospała. Mój dzisiaj w dzień niw spał wcale i o 18 zasnął mi na siedząco. Przebraliśmy w piżamkę i mam nadzieję że pośpi jak w nocy



Dzoan super czasami tak się dowartościować. Śliczna kobieta jesteś to i komplementy mówią
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:00   #5008
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

zapraszam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post49679829
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 19:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.