obfity biust... i ubrania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 22:45   #1
katunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 83

obfity biust... i ubrania


ogolnie moge powiedziec ze jestem "w miare", ale w kazdym ubranym topie moj biust strasznie sie "odznacza" ..
wolalabym go jakos zatuszowac... boje sie kostiumu kapielowego .. nie dlugo wybieram sie nad morze i nie wiem zupelnie jakiego stroju mam szukac ?
wiem jedynie ze chce, aby to bylo bikini ( bez zadnych tam sportowych topow!)
...jednolity czy wzorzasty ? (drobne wzory czy duze wzory ? )
...usztywniany czy "zwykly"?
..jasne kolory czy ciemne?
moze jakies zdjecia macie? ..wogole co myslicie o obftych biustach ? jak nalzey cie ubierac? czego unikac? co zauwazacie charakterystycznego gdy widzicie na ulicy takowa pania?
katunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 23:16   #2
indianka84
Raczkowanie
 
Avatar indianka84
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 84
GG do indianka84
Dot.: obfity biust... i ubrania

ja mam raczej spory biut i jakos nigdy nie mialam z tego powodu wiekszych problemowo hehe czasem cos nie pasuje ale trudno kupuje wtedy cos innego hehe

a tak a pro po rad to
z duzym biustem powinno sie nosic ubranka z dekoltem z serek z tego co wiem
a co do kostimu kapielowgo tez mam problem
ale najlepszy miekki tylko z drutem miseczki sa raczej do malych piersi

i jesli o mnie chodzi to chcilabym w paski ale nie w pionie czy poziomie a raczej ukosnie
__________________
radość wypełnia mi serce
dla wszystkich słońce na niebie
woda nie płynie pod górę
żyjesz nie tylko dla siebie
indianka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 17:00   #3
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: obfity biust... i ubrania

HEJ!! ja mam równiez duzy biust i niektórzy sadza ze bardzo duzy( z porównaniu z moimi koleznkami które maja srednie biusty) ja ubieram sie w to co mi sie podoba owszem nie ubieram sie w rozmairy s poniewaz w zyciu nie weszłabym w ten rozmiar no ale zawsze cos dla siebie znajde ty chyba masz jakies kompleksy ze chcesz chowac swój biust ja sie mojego nie wstydze i chodze czesto w dekoltach , bluzkach które uwydatniaja moje piersi chce sie czuc kobieco . faceci oczywiscie inaczej patrza niz kobiety , jak ide gdzies na miescie czuje na sobie wzrok kobiet i mezczyzn , wiadomo nie bede sie jego wstydziła jak mam "czym oddychac" , jezeli chodzi o strój kapielowy to najlepiej w jakies mazy one troche zmiejszaja wiekszy biust , paski odpadaja poniewaz powiekszaja jeszce bardziej biust no i jasne kolory , wiadomo chciało by sie załozyc biały strój i eksponowac swoja opalenizne, ale jak kto woli . jak wiadomo kazdy ma swój gust , inaczej sie czuje w czyms co komus innemu jest nie do twarzy , rózniez zalezy od akceptacji siebie jak sie czujemy we własnym ciele. moze ktos to skomentowac w taki sposob ze sie obnazam ale ja taka jestem , nie czuje sie zle w swoim ciele i to widac, kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie i to robie, wiec kobietki z wiekszymi biustami nie chwajmy ich , nie wstydzmy sie to nasz atut !! pozdrawiam cieplutko!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 17:42   #4
maleńka
Raczkowanie
 
Avatar maleńka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 62
Dot.: obfity biust... i ubrania

Ja sporego biustu nie mam, ale wolałabym mieć troszkę miejszy... zresztą nieważne. Wydaje mi się (ale mogę się mylić ) że góra stroju powinna mieć ciemniejszy kolor i być gładki (gdzieś słyszałam, że duże wzory optycznie powiększają) paski na pewno nie poziome, bo one poszerzają i sylwetkę i biust, i na pewno miseczki nie powinny być usztywniane. Moja góra stroju kompielowego wygląda jak top i myślę, że też fajnie je pomniejsza.

Dodałam też zdjęcia.
Tylko nie wiem czy trafiłam z fasonami nie jestem jakimś tam wielkim znawcą.
maleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 00:19   #5
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: obfity biust... i ubrania

No a ja wam powiem.
Mam duzy biust a dol rozmiarek XS. I znalazlam juz dawno cos swietnego.
Sklep nazywa sie AVOCADO, moze juz slyszalyscie, ale ja jestem jego stala klientka od lat i robie im reklame jaka moge bo spadl mi z nieba. Pomoze tez wsyztskim dziewczyna takim jak ja.
Zreszta nie chodzi tylko o kostiumy kapielowe, ale ogolnie o bielizne, i to tak swietnie dopasowana, podtrzymujaca duzy biust, (ujedrniajace, pomniejszajacen wszytsko jest) o jeeeejku do tego przepiekna.
Moim problemem jest to ze mam bardzo maly obwod a duza miske, a wiekszosc stanikow jak malo pod biustem to mala miska, a jak wieksza miska to od razu 90. ale Jest Avocado.
UWAGA, avocado nadaje sie tylko i wylacznie dla dziewczyn z duzym biustem (od miseczki D). Maja tez swietne kostiumy kapielowe.
Mozecie zamawiac przez internet (zreszta na poczatku mieli tylko dzialalnosc wysylkowa, od roku jest sklep w poznaniu).
Pozdrawiam
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.